Буквално преди минути установих следните промени за другата седмица!
На 19 май си стартира "SOS Разтребители" но от 20.00 часа! След което в 21:00 ще има повторение на Кошмари в кухнята 😮💨. Същата програма ще бъде и за 20-ти май.
От 21 май пък,стартира Smart Face също от 20:00 часа,а от 21:00 часа Кошмарите повторение? Очертава се на гърба на финалите по бТВ,да се излъчват повторения. Не разбирам логиката и налагането на тези промени?!
Продължава да се потвърждава теорията ми за малоумни програмни решения откакто Христо Хаджитанев е в "Нова"...

Те всъщност по телевизията май не са рекламирали стартовите часове на "SOS Разтребители" и Smart Face, а само датите, но все пак при това разместване на програмата се променя и датата на едното предаване, което пак е объркващо за зрителите. Не разбирам и защо до средата на юни ще излъчват по 3 епизода на "SOS Разтребители" и 2 епизода на Smart Face, пък после обратното.

А и какво по дяволите се случи с "Черешката на тортата"? Не съм фен на кулинарните предавания, ама то си имаше приличен рейтинг и ми е непонятно защо изведнъж се изпари от ефира.