С всичко съм съгласен освен с това, че Хаджитанев няма нищо общо с разпределянето на програмата. Той отговаря за креативното развитие и новите проекти. Иначе да, и за мен е глупава подредба. 😃
Знам, че Христо уж отговаря за креативно развитие в "Нова", ама откакто е там, телевизията не спира да ни изненадва с глупави и нелогични програмни решения. За сметка на това пък "ьТВ" взеха да се пооправят, след като Христо вече не е част от медията.