Христо не е там от над две години и половина, а са уцелили само с "Кой да знае?" и "Трейтърс" след "сто" провала, така че и те не са "цъфнали и вързали" (ако съдим по рейтинг и пазарен дял), но позитивното при тях е, че от тази пролет започнаха да се фокусират върху по-малко, но по-качествени предавания. А от "Нова", след почти 5-6 години правене на това, изведнъж започнаха с някакви пълнежи и "бутане" на Иван и Андрей, Цитиридис, Бачорски и прочие, колкото и да доминират като гледаемост, така че двете телевизии да не си разменят първото и второто място до няколко години...

А... явно съм се заблудил и си мислех, че Хаджитанев по-скоро се е махнал от "ьТВ". Иначе няма лошо да се експериментира с нови формати, ама опитите на Иван и Андрей с имотните предавания се оказаха провали, подозирам, че Цитиридис и Бачорски ги очаква същата съдба.