Новата визуална идентичност на канала е много хубава! Надявам се, че ще променят и “Диемите” до края на годината, защото каналите са като от две различни медиини групи.
Е, то и музикалните канали са с напълно различни лога и визии от тези на "Нова" и "Диема".

Иначе да видим дали до края на годината "Нова" няма да е с нов собственик, както вече доста от каналите на United Group.