BG TV Talk
18 April 2024 06:10:13
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Cartoon Network | новини и коментари

Pages: 1 ... 85 86 [87]   Go Down
  Print  
Author Topic: Cartoon Network | новини и коментари  (Read 311664 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #1720 on: 09 March 2022 18:31:40 »

Малко или много се очакваше да се случи и това. Roll Eyes Дано това означава, че ще омекнат с цензурата, или пък може да ни преместят към централноевропейския канал..
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1721 on: 09 March 2022 19:51:28 »

Малко или много се очакваше да се случи и това. Roll Eyes Дано това означава, че ще омекнат с цензурата, или пък може да ни преместят към централноевропейския канал..

Да, и аз се надявам да няма повече цензура по канала след това, което се случи днеска, но за съжаление ще си остана само с надеждите си.

Също така въпрос на време е дали в HBO Max ще добавят баннатите епизоди на някои от CN оригиналките, сред които "Време за приключения" и "Парк Шоу" (те са много за двата сериала), заедно с нецензурираните епизоди на гореспоменатите сериали, но като се замисля, едва ли ще направят такова нещо.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1722 on: 09 March 2022 20:22:20 »

Ако са озвучили цензурирани версии и не са озвучили баннатите епизоди най-много да ги добавят със субтитри.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #1723 on: 09 March 2022 23:45:10 »

Цензурата не идва заради Русия, а по решение на консервативно мислещите европейци, които ръководят каналите през последното десетилетие. Единственото нещо, което може да се смекчи без Русия е да показват ЛГБТ съдържание, но всичко останало ще продължи да се цензурира.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« Reply #1724 on: 21 May 2022 13:12:42 »

CN скоро ще има нова визия, ако нашият екип не я "отложат", както вече им стана почти 10-годишна традиция. Жалко, че това не изглежда да е знак, че имат желание да си подобрят програмата или поне да си увеличат продукциите на Cartoon Network Studios. В момента те са най-малкият процент по Cartoon Network, колкото и грешно да звучи. Sad
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1725 on: 03 December 2022 14:57:05 »

Ако се чудите кой ще озвучава Крис Маклейн в БГ дублажа на новите сезони на "Остров Пълна Драма", ето го.

https://www.facebook.com/groups/cnbggroup/posts/5633661653377119/
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #1726 on: 03 December 2022 15:14:11 »

Отвратителен глас! Не могат ли пак да викнат Кирил Бояджиев, какъв им е проблемът? Иначе да попитам някой знае ли някои от озвучителите в Пълна Драма и Пълна Драмарама? Аз знам повечето но има и доста от тях които не знам, пък ми е любопитно
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« Reply #1727 on: 03 December 2022 23:23:54 »

Не могат ли пак да викнат Кирил Бояджиев, какъв им е проблемът?
Могат, още се озвучава, даже наскоро озвучаваше Шаги в няколко Скуби-Ду филми за bTV. Вероятно просто режисьорът на дублажа е преценил, че не е толкова добър за Крис вече, колкото този от Драмарама. За мен звучи твърде млад за Крис и елемента на садистична ирония тук не я уцелва толкова добре, колкото Ивайлов. Иначе за мен е окей, но ако е резервен вариант, все пак се надявам за основния сериал да си вземат оригинала.

Иначе за Драмарама актьорския състав, това е от крайните надписи.
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #1728 on: 04 December 2022 20:55:52 »

Аз за Драмарама ги знам тези от кредитите, не знам само някои. Повече ме вълнуват от оригиналният сериал.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #1729 on: 05 December 2022 17:10:23 »

Един фен страшно се е постарал и е качил повечето програми на CN каналите, които са излъчвали у нас, от началото до 2014! Това е уникален архив.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B89BdMW-in93-rl01QQfq3KAP6KoE6CU
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« Reply #1730 on: 22 March 2023 23:41:42 »

Какво прави каналът, когато няма много нови сериали? Особено като вече има официален предучлищен канал и може пак да пуска по-зрели продукции като преди 10 години? Може да пуска дублажи, които са направени през 2012-2014 и не са излъчени - като на „Лигата на справедливостта“, „Крава и Пиле“ и „Кураж, страхливото куче“? Може да пуска всичките си активни сериали и да имат някакъв слот („Островът на летния лагер“ не е имал слотове от половин година)? Може да преведат оригиналните Том и Джери или още шортове от Шантавите рисунки?

Не, те си харчат парите за поредното игрално риалити по анимационен канал, което ще изчезне сигурно бързо, ако не го пускат по време на рекламите като филър, както се случи с „Голямото, голямо, ГОЛЯМО предаване на Cartoon Network“. Дано поне Wipeout ни се размине.


Дублажът на тази „Къща на предизвикателствата“ е потвърден от сайта на Александра Аудио.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #1731 on: 23 March 2023 12:54:16 »

Крайно време е да го закрият този канал или да го ребрандират на Boing, ако нямат намерения да следват бранда, а в последните години според мен почти няма нищо общо с Cartoon Network. Някои биха казали, че е по-добре от нищо, но в момента този канал има повече вреда върху името и самите анимации, отколкото ако просто е спомен и нещо „екзотично“, което имат в Щатите.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #1732 on: 05 April 2023 20:41:37 »

Нова българска следа сред анимациите на CN, студио „Змей“ са работили върху новия сериал на Генди Тартаковски и Cartoon Network Studios. Тъй като ще бъде пуснато по Adult Swim, ще стартира още на 5 май в HBO Max у нас. Wink
Report Spam   Logged
Ivailo77577
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #1733 on: 11 May 2023 22:02:44 »

Някой знае ли какво стана с новият rebrand на CN.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« Reply #1734 on: 12 May 2023 14:26:45 »

Отказаха се от ребранда "Пресъздай своя свят" и остана само кампания, ала "Студио въображение". Ако ребрандираме, ще е с настоящата в САЩ, Pastel, както феновете я наричат.


Нашият канал е толкова заседнал в ерата на Кристина Милър като манталитет, че по-добре да си стоят с визията отпреди 6 години, пасва им повече на стратегията.
Report Spam   Logged
Ivailo77577
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #1735 on: 13 May 2023 20:37:13 »

Тази събота и неделя направиха програмата още по жалка от 9:00 до 19:00 излъчват Айвъндоу а от 22:00 до 6:30 излъчват Гъмбол. И на новата им реклама какзват, че е нова поредица. И сега дават 8 епизода през целия ден.
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #1736 on: 06 September 2023 11:13:55 »

По Adult Swim са пуснали блок с re-run-ове на Лабораторията на Декстър, Кураж, Ед, Едд и Еди и Били и Манди.

Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #1737 on: 06 September 2023 13:36:44 »

Доста готино блокче, пускам си го от време на време преди да заспя. Американският Boomerang също излъчва доста класики. Като цяло има доста интересни неща за „големите деца“ като нас. Тук нека продължават да се правят, че анимациите преди 2010 не съществуват и че нас ни няма, пък да се чудят защо рейтингите са на дъното...
Report Spam   Logged
123
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 18



« Reply #1738 on: 30 December 2023 17:47:02 »

Някой знае ли какви нови анимации предстоят?
Report Spam   Logged

Аз съм гаден.
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« Reply #1739 on: 30 December 2023 20:25:27 »

Някой знае ли какви нови анимации предстоят?
Hero Inside (първите два епизода ги има в HBO Max), Totally Spies (за ЦИЕ само новия сезон 7), „Гремлини: Тайните на Могуай“, Karters, което му е мястото не по CN, a по Cartoonito, както и Jessica's Big Little World (разклонение на „Крейг край реката“ за най-малките) и Lana Longbeard. За CN ще има още Witch Detectives и Beast Boy: Lone Wolf (шортове, които са тонално по-сериозни и в артстил, близък до продукции на Studio Mir (“Легендата за Кора”, My Adventures with Superman)).

Извън анимациите трябва да пуснат по някое време (игралното) „Къщата на предизвикателствата“, което е споменато нагоре. Още мисля, че трябва да си е само в YouTube и да не петнят бранда повече по канала.

Друго няма потвърждение, но нямам съмнение, че ще пуснат Tiny Toons Looneversity.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 85 86 [87]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy