BG TV Talk
29 March 2024 12:54:40
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Cartoon Network | новини и коментари

Pages: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 87   Go Down
  Print  
Author Topic: Cartoon Network | новини и коментари  (Read 311526 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
Space_War
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 39


« Reply #1420 on: 09 January 2017 21:36:23 »

Някой може ли да каже кой точно прави цензурите? Знам, че са най-вече британците и руснаците, но новия клип който качиха(този с Кларънс) е редактиран в Румъния, Унгария, Русия, България и Полша, а френския и холандския канал го качиха непроменен. Как става това?
Report Spam   Logged
Bubbles
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 70


I love powerpuff


WWW
« Reply #1421 on: 10 January 2017 13:14:09 »

Някой може ли да каже кой точно прави цензурите? Знам, че са най-вече британците и руснаците, но новия клип който качиха(този с Кларънс) е редактиран в Румъния, Унгария, Русия, България и Полша, а френския и холандския канал го качиха непроменен. Как става това?

Доколкото знам от този форум, нашия сигнал идва от Англия, но преди да стигне до нас за по-пряко минава през Русия, та някъде по трасето стават тия неща.
Аз неслучайно казах че ние канал реално си нямаме, а просто един видео плеър и каквото ни пуснат там това е. Няма промоции, няма мърчандайз(или како там се пише на български), ама да не се повтарям сега...
...таа така.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #1422 on: 10 January 2017 16:33:12 »

Хахаха вие сериозно ли?

Ми нали трябва да има причина, поради която братушките ги бамират? В случая е тази.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #1423 on: 11 January 2017 00:31:03 »

Доколкото знам от този форум, нашия сигнал идва от Англия, но преди да стигне до нас за по-пряко минава през Русия, та някъде по трасето стават тия неща.
Аз неслучайно казах че ние канал реално си нямаме, а просто един видео плеър и каквото ни пуснат там това е. Няма промоции, няма мърчандайз(или како там се пише на български), ама да не се повтарям сега...
...таа така.
Определено няма как „по трасето да се случат тези неща“, това не е писта от Формула 1. Grin CN РЮЕ се излъчва от Лондон, като не (може да) подлежи на модификации от Великобритания до България, в централата там се случва всичко. Както и да е, питането на Space_War се отнася за YouTube каналите, не за самия телевизионен канал, при тях нещата стоят другояче, BlooMac предполагам може да разясни.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #1424 on: 18 January 2017 16:39:42 »

!Коментарът: Замира ли Cartoon Network?

В началото на седмицата Cartoon Network САЩ излъчи последния епизод на „Парк шоу“, сериал, който бе възхвален, че е част от възраждането на Cartoon Network през 2010. Той и „Време за приключения“ идват след поредица от неуспешни риалитита, купени канадски анимации и не толкова запомнящи се оригинални анимации от страна на CN. Тези два сериала представиха нов стил за анимационните сериали, не само за канала, но и за цялата индустрия. Те бяха различни, нестандартни и си позволиха да имат малко повече свобода от това, което беше свикнато да се гледа по канала. И този риск се оказа напълно успешен за Cartoon Network, млади и дори стари фенове, които се бяха отрекли от анимационния канал, се влюбиха в тези анимации. Успяха да бият рекорда за оригинални сериали на Cartoon Network с най-много епизоди с осемте си сезона, включващи над 250 11-минутни епизода. Успехът на тези сериали помогна на млади аниматори, работещи за тях, да създадат собствени сериали и това включва „Стивън Вселенски“, „Кларънс“, „Отвъд оградата“ и „Да живее кралското семейство“. Освен тях се появиха и „Невероятният свят на Гъмбол“ и „Ние, мечоците“, които също получиха широко одобрение. Фенове дори почнаха да сравняват настоящи анимации с култови класики като „Лабораторията на Декстър“, „Джони Браво“ и „Реактивните момичета“ и да считат това като втора златна ера на Cartoon Network.

Но какво повдигна тази тема? Защо Cartoon Network да замира? Е, през 2014 тогавашният президент на Cartoon Network Стюарт Снайдър се оттегли и на негово място седна Кристина Милър. Първата голяма новина, която се появи в нейния мандат бе, че „Реактивните момичета“ се завръщат с нова поредица. И през 2016 новите Реактивки стартираха с мощна реклама, но сериалът се оказа голямо разочарование. Фенове на класическия сериал не го харесаха, защото прекалено се опитва да е модерен, нещо, което класиката не правеше. Плоският сценарий, непрестанната комедия и липсата на екшън и сериозни моменти не помагаха. Дори децата не изглежда да са влюбени в него. Гледа се, но е далече от това да е новият голям хит, което каналът се опитваше. Другият мощен опит за хит бе новият сериал на „Бен 10“, който като новите Реактивки е модерна опростена комична версия на оригинала. Той също получи остри мнения, само че този път и сред младата аудитория, която вече е гледала предишни сериали на „Бен 10“ и очаква истински екшън, а не глуповати шеги. Така, че ако не харесвахте „Малки титани: В готовност!“, сега имате още два негови клонинга.

Но какво толкова? Три лоши сериала не са нищо. Проблемът е, че американският канал от две години непрестанно спами програмата си с „Малки титани: В готовност!“, докато някои сериали почти не се излъчват. „Време за приключения“ и „Парк шоу“ вече се излъчват само когато имат нови епизоди, през останалото време е чудо да дадат някакъв слот за повторения, което ни кара да се замислим какво се случва с останалите сериали. Миналата година разбрахме, че „Чичо Дядко“ и „Парк шоу“ приключват през 2017, „Време за приключения“ приключва през 2018, създателят на „Невероятният свят на Гъмбол“ напуска продукцията след шестия сезон, като бъдещето ѝ е неясно. Не знаем и какво ще се случи с „Кларънс“, „Ние, мечоците“ и „Стивън Вселенски“, след като си излъчат обявените досега сезони. Вярно, имаме „Mighty Magiswords“ и „Justice League Action“, а рибутите на „Реактивните момичета“ и „Бен 10“ ще са тук поне за известно време, но това стига ли? Къде отидоха нестандартните анимационни сериали, заради които гледаме Cartoon Network? Защо всичко трябва да е безопасно? Защо всичко трябва да е базирано на вече установен продукт? Cartoon Network не трябваше ли да е анимационен канал за всички възрасти, а не рекламен канал за детски играчки?

Нека да се надяваме, че това е някакъв преход към нова ера и скоро получим нови качествени анимации. Има толкова добри пилотни анимации („Twelve Forever“, „Victor and Valentino“, „Infinity Train“), които имат потенциал да станат сериали. Искрено се надявам, че следващите анимации няма да са поредните лоши рибути на добри класики, създадени само за да продават играчки на децата. Не искам Cartoon Network да се превърне в спомен за някогашни добри анимации.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #1425 on: 18 January 2017 21:01:35 »

Стивън Вселенски, Кларънс и мечоците най вероятно ще бъдат подновени за още максимум 2 сезона, преди да ги спрат, а е много вероятно Infinity Train да бъде поет като сериал заради в пъти позитивната реакция и интерес от който и да е друг пилот до сега. Иначе нищо добро не ги чака ако не направят нещо хубаво и оригинално от ранка на сериалите, които спират, само с рибути до никъде няма да я докарат...
Report Spam   Logged
Mazoto
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 28


« Reply #1426 on: 18 January 2017 21:30:24 »

Стивън Вселенски, Кларънс и мечоците най вероятно ще бъдат подновени за още максимум 2 сезона, преди да ги спрат, а е много вероятно Infinity Train да бъде поет като сериал заради в пъти позитивната реакция и интерес от който и да е друг пилот до сега. Иначе нищо добро не ги чака ако не направят нещо хубаво и оригинално от ранка на сериалите, които спират, само с рибути до никъде няма да я докарат...
Ами Титаните има ли информация кога ще ги спрат.
Report Spam   Logged
jivko2612
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20



« Reply #1427 on: 18 January 2017 22:11:35 »

Ами Титаните има ли информация кога ще ги спрат.
Титаните скоро няма да ги спрат по 2 причини:
1.Носят добри рейтинги и са на 2ро място по рейтинги след „Стивън Вселенски“.
2.Cartoon Network САЩ претрупва програмата си с тях.
Иначе Cartoon Network могат лесно да си стъпят на краката,ако последват тези стъпки:
1.Прекратяване на рибутите
2.Разнообразяване на програмата
3.Подновяване на сериали,които ще донесат успех („Infinity train“, „Twelve Forever, „Victor and Valentino“)
Report Spam   Logged
Bubbles
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 70


I love powerpuff


WWW
« Reply #1428 on: 18 January 2017 23:29:11 »

Проблемите на тези така наречени ребуути идват от там че от доста време насам бавно и полека CN се превръща в бебешки канал. Основна вина за този курс на канала имат модерните разбирания на обществото за начина на отглеждане на децата далеч от всякакъв тип насилие, груби думи, секс, и всякакви други неща които дори малко се различават от представата за един розов свят пълен с еднорози яздени от принцеси и други подобни щуротии, което аз накратко наричам "Стъклен похлупак".
Та благодарение на този стъклен похлупак идват и редица проблеми един от които е именно западането на канала и развалянето на класиките. Да, аз самия като смея да кажа един от най големите почитатели на powerpuffs в света, също съм доста разочарован от ребуута, всъщност само две неща ме радват от него - 1. Че виждам момиетата отново на екрана и 2. Че има линия нови продукти(Уви не и у нас). Но като цяло сценариите, дейстието и всичко останало в самите епизоди няма нищо общо с идеята powerpuff a капака беше като отсвириха Кати Кавадини, Тара Стронг и Елизабед Дейли за сметка на някакви анонмни пикли(Нищо лично към тях но мястото им не беше тук).
Същото е сега и с Бен 10, чисто бебешка продукция, никакъв екшън, никакво приключение, нищо общо с идеята Бен 10.
Гледам сега по американския CN е тръгнал новия Самурай Джак но още не съм го гледал щото ме е страх че са го съсипали и него.
Малките титани не знам какво толкова им намират, та от две-три седмици има ежедневни маратони с тях по американския канал.
Изобщо с тая мания да се пазят децата от всичко нещата хич не върват надобре, не само за телевизията имам предвид.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #1429 on: 19 January 2017 00:03:03 »

Гледам сега по американския CN е тръгнал новия Самурай Джак но още не съм го гледал щото ме е страх че са го съсипали и него.
Новият „Самурай Джак“ още не е стартирал, сега повтарят старите епизоди, но би трябвало в идните месеци да започне най-сетне. Но не бива да се страхуваш, за разлика от Реактивките и Бен 10, това е нов сезон, тоест продължение на оригиналния сериал, не рибут, и хора от стария екип работят върху него, включително създателя Генди Тартаковски. Още повече сезонът се прави от Adult Swim, не от самите Cartoon Network, така че ще е насочен към хората, които са израснали с него, не малки деца, които си нямат понятие от Джак.
Report Spam   Logged
Bubbles
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 70


I love powerpuff


WWW
« Reply #1430 on: 19 January 2017 00:33:51 »

Новият „Самурай Джак“ още не е стартирал, сега повтарят старите епизоди, но би трябвало в идните месеци да започне най-сетне. Но не бива да се страхуваш, за разлика от Реактивките и Бен 10, това е нов сезон, тоест продължение на оригиналния сериал, не рибут, и хора от стария екип работят върху него, включително създателя Генди Тартаковски. Още повече сезонът се прави от Adult Swim, не от самите Cartoon Network, така че ще е насочен към хората, които са израснали с него, не малки деца, които си нямат понятие от Джак.

Мдаа това за Adult swim го знам, поради което всъщност бях много изненадан като видях шоуто да фигурира в програмата на CN.
Е надявам се да си прав за този нов сезон. Smiley
Report Spam   Logged
jivko2612
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20



« Reply #1431 on: 19 January 2017 17:11:57 »

Някой да знае кога ще излязат акцентите за февруари,че май нещо се забавиха?
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #1432 on: 19 January 2017 18:52:35 »

Забавиха се наистина, но днес ги получихме. Можеш да ги видиш на news.cnbgfans.com.
Report Spam   Logged
LogicMount
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 1



« Reply #1433 on: 19 January 2017 21:27:23 »

Лично аз останах много очарован от "Over the Garden Wall" като гледам на мини сериала не като на анимация, а като на изкуство. Всичко от музиката, рисунките и анимациите до сюжета беше изпипано до съвършенство и перфектно предаваха атмосферата на сюжетната линия и това през което преминават героите. И нищо чудно тези 10 кратки епизода са правени  цели 13 години!!! Докато сега американската кино индустрия (явно и анимационната) се стремят към количество а не качество.

П.С.
И честно около 2 дена след като приключи сериалът бях в някаква депресия 😂😂 понеже за първи път бях гледал нещо подобно и най- вероятно за последен.
Report Spam   Logged

You think twice about your life, it probably happens at night, wright?
Fight it,
Take the pain egnite it.
Tie a noose around your mind, loose it up enough to breath fine, and tie it to a tree.
This ain't a noose, this is a leash, now you must obey me!
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1434 on: 25 January 2017 21:44:56 »

Днес на Стивън дадоха "Бисмут", вместо "Стивън vs. Аметист", утре ли ще пуснат епизода?
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #1435 on: 25 January 2017 22:22:05 »

Ние сме дотук, оправяйте се. Grin

Като се объркат епизодите няма какво да се направи, освен да гадаеш. Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #1436 on: 26 January 2017 14:28:05 »

Днес на Стивън дадоха "Бисмут", вместо "Стивън vs. Аметист", утре ли ще пуснат епизода?
"Много ме изкефи" интрото, което са използвали, буквално казват "who gives a f*ck?".  Cheesy
Report Spam   Logged
jivko2612
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20



« Reply #1437 on: 31 January 2017 20:55:34 »

Кога ще излезе програмата за февруари на Cartoon Network,че вече месецът свърши?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #1438 on: 31 January 2017 23:28:15 »

Кога ще излезе програмата за февруари на Cartoon Network,че вече месецът свърши?
Пратиха ни я със закъснение, а напоследък все не мога да стигна до нея. Ще се опитам тази нощ да я пусна.
Report Spam   Logged
jivko2612
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20



« Reply #1439 on: 31 January 2017 23:38:55 »

Пратиха ни я със закъснение, а напоследък все не мога да стигна до нея. Ще се опитам тази нощ да я пусна.
Ок.Мерси за отговора!!!
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 87   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy