BG TV Talk
28 March 2024 20:56:17
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Cartoon Network | новини и коментари

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 87   Go Down
  Print  
Author Topic: Cartoon Network | новини и коментари  (Read 311460 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #160 on: 17 July 2014 00:10:35 »

Да, то и тримата май вече сме извън таргета на канала. Кой му пука за нас Grin
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #161 on: 17 July 2014 08:08:18 »

Ами ок, разбирам че сме стари Cheesy Но неможе ли поне малко от малко да пускат стари анимации или нови от изброените, защото имаче каналът се превръща за хора под 9 години и тук-там може петокласници да го гледат Cheesy Сега с тези реактивни момичета съвсем ще стане помия като излъчват един епизод 4 пъти на ден и сигурно ще заема част от прайм тайма. (доколкото знам прайм тайма е вечер преди 22ч поне за мен, защото тогава са моите Cheesy )
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #162 on: 17 July 2014 16:07:53 »

Кои класики харесваш? Две от известните, които харесвам, (ще) са в ефир (Декстър и Реактивните).
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #163 on: 18 July 2014 10:39:43 »

Кои класики харесваш? Две от известните, които харесвам, (ще) са в ефир (Декстър и Реактивните).

Кураж, Крава и Пиле (доколкото го разбирах преди, защото на бг аудио не се видя), Джони Браво, Бен 10 (оригиналните серии - незнам дали се смятат за класики, но...), Фостър, Били и Манди, Лазло, Ед, Едд и Еди и Джунипър Лий (но него често го пропускам).
Това е, което харесвам + ВзП, ПШ, НснГ.

Декстър преди ми харесваше, но му изгледах всичките епизоди и сега ми е малко тъпичък, Реактивните също са яки, но и тях съм ги изгледал. Само скоро ще погледна спешъла, който излезе/ще излезе и това ще е. Smiley Помня имаше едно шоу Добрият Ед - беше ми много забавно, но скоро не съм го виждал.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #164 on: 18 July 2014 12:30:24 »

Кураж, Крава и Пиле (доколкото го разбирах преди, защото на бг аудио не се видя), Джони Браво, Белните серии - незнам дали се смятат за класики, но...), Фостър, Били и Манди, Лазло, Ед, Едд и Еди и Джунипър Лий (но него често го пропускам).
Това е, което харесвам + ВзП, ПШ, НснГ.

Декстър преди ми харесваше, но му изгледах всичките епизоди и сега ми е малко тъпичък, Реактивните също са яки, но и тях съм ги изгледал. Само скоро ще погледна спешъла, който излезе/ще излезе и това ще е. Smiley Помня имаше едно шоу Добрият Ед - беше ми много забавно, но скоро не съм го виждал.

Според мен ще дават Kураж на Хелоуин като маратон/част от маратон...


Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #165 on: 18 July 2014 15:44:14 »

Сега като гледам Флапджак се сетих, че го пропуснах при любимите класики. А м/у другото някой друг да се съмнява, че Флапджак е обратен? Cheesy
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #166 on: 18 July 2014 16:08:48 »

Според мен ще дават кураж на хелоуин като маратон/част от маратон
Невъзможно, те не го зачитат като празник. Но ще опитам да изпрося някоя специална шапка като дойде време.
replay92, и аз харесвах Добрият Ед, но се съмнявам ако пак го пуснат да ми грабне вниманието.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #167 on: 18 July 2014 16:33:12 »

Невъзможно, те не го зачитат като празник. Но ще опитам да изпрося някоя специална шапка като дойде време.
replay92, и аз харесвах Добрият Ед, но се съмнявам ако пак го пуснат да ми грабне вниманието.

Жалко , но за всичко си има първи път и късмет за шапката.     


http://vbox7.com/play:b023dcac
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #168 on: 18 July 2014 16:59:46 »

Откъде им пишеш? Имам "малко" въпроси и не по-малко молби и бих искал да се свържа с тях.
В момента гледам Време за Приключение и ми е странно (попринцип го гледам на английски) и не мога да свикна някак. Cheesy
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #169 on: 18 July 2014 18:07:05 »

Жалко , но за всичко си има първи път и късмет за шапката.     


http://vbox7.com/play:b023dcac
Да, да точно тези имам в предвид. Ако до тогава реализират идеята ми, за която скоро и тук ще обясня, ще предложа да ги пуснат в ефир.

Откъде им пишеш? Имам "малко" въпроси и не по-малко молби и бих искал да се свържа с тях.
В момента гледам Време за Приключение и ми е странно (попринцип го гледам на английски) и не мога да свикна някак. Cheesy
Сложна работа, казвам ти. Опитай късмета си на contact@cartoonnetwork.bg. Лично аз се борих две години докато установя връзките, които имам сега с екипа. А ако искаш кажи въпросите си тук.
Report Spam   Logged
martinkone
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 7


« Reply #170 on: 20 July 2014 14:57:33 »

Може ли да питам защо днес когато даваха Парк шоу отново логото беше върху епизода?? Huh?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #171 on: 20 July 2014 15:24:31 »

Може ли да питам защо днес когато даваха Парк шоу отново логото беше върху епизода?? Huh?
Защото имат някакъв ужасен бъг. За кои епизоди говориш (от 13:00 или от 15:05), ще им кажа.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #172 on: 20 July 2014 19:20:14 »

Защото имат някакъв ужасен бъг. За кои епизоди говориш (от 13:00 или от 15:05), ще им кажа.

От 13:00
Report Spam   Logged
martinkone
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 7


« Reply #173 on: 21 July 2014 11:26:49 »

Така и не разбрах кога ще пуснат Кураж не е юни добре не е юли добре ама вече и през август да не е моля ако има информация някой да ми каже. Embarrassed
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #174 on: 21 July 2014 16:37:44 »

Така и не разбрах кога ще пуснат Кураж не е юни добре не е юли добре ама вече и през август да не е моля ако има информация някой да ми каже. Embarrassed
Както казахме преди, ще Ви информираме, когато разберем. Месец не са ни казвали.

От днес и Великобритания е с новата визия. Така най-вероятно ще изглежда и при нас, тъй като нашата версия е близка с Великобритания. Засега САЩ, азиатско-океанските версии, Португалия, Франция и Великобритания я използват, като Латинска Америка скоро се очаква също да я използва.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #175 on: 22 July 2014 01:13:30 »

Невъзможно, те не го зачитат като празник. Но ще опитам да изпрося някоя специална шапка като дойде време.
На Хелоуин ще има маратон с „Галактически чудовища“ (Омнивърс). За шапките – ще видят как стоят нещата.

Така и не разбрах кога ще пуснат Кураж не е юни добре не е юли добре ама вече и през август да не е моля ако има информация някой да ми каже. Embarrassed
Май трябваше да си мълча за трите класики. Ма и те пазят като държавна тайна информацията... Ще се допитам отново.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #176 on: 22 July 2014 08:41:57 »

На Хелоуин ще има маратон с „Галактически чудовища“ (Омнивърс). За шапките – ще видят как стоят нещата.

Благодаря за информацията.
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #177 on: 22 July 2014 08:57:51 »

На Хелоуин ще има маратон с „Галактически чудовища“ (Омнивърс). За шапките – ще видят как стоят нещата.
Май трябваше да си мълча за трите класики. Ма и те пазят като държавна тайна информацията... Ще се допитам отново.

Ами наистина не трябваше да издаваш - сега само за това ще се пита. Казваш на мен и това е  Grin
За шапките - ами ще е хубаво най-накрая да пуснат нещо ново, защото вече започна да отъпява всичко. Тази нова визия сега ще промени малко нещата - само да я получим Smiley
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #178 on: 22 July 2014 10:02:45 »

Май трябваше да си мълча за трите класики. Ма и те пазят като държавна тайна информацията... Ще се допитам отново.
Не , трябваше.Просто почти пет години ги чакаме по нашата версия и повечето са нетърпеливи.Но всички прекаляват. Wink
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #179 on: 22 July 2014 11:42:52 »

Имайте малко търпение, класиките трябва да ги дублират, за да ги пуснат, но едновременно трябва да се дублират и новите неща, които са по-приоритетни и затова най-вероятно не става толкова бързо.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 87   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy