BG TV Talk
29 March 2024 00:54:15
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Cartoon Network | новини и коментари

Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 87   Go Down
  Print  
Author Topic: Cartoon Network | новини и коментари  (Read 311476 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
mafiato2
Guest
« Reply #520 on: 07 June 2015 07:49:05 »

Дали Кларънс ще се върне пак скоро с нови епизоди
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #521 on: 07 June 2015 08:22:31 »

Дали Кларънс ще се върне пак скоро с нови епизоди
Сигурно. Сега по-скоро обаче ще се насочат към маратони, както други лета, но се надявам това лято да е повече като миналото, да има доста премиери. Надявам се най-после да тръгнат и новите Трансформърс. А те ще тръгват ли скоро?
Report Spam   Logged
spyro62
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58



« Reply #522 on: 07 June 2015 16:35:05 »

Само при мен ли всички чужди сайтове на Cartoon Network ме пренасочват към българския?

Колкото до cnbgfans много кофти се получиха нещата, но bTV са си bTV... Сайтът беше чудесен имаше бъдеще, разви се доста добре, но уви. Sad
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #523 on: 07 June 2015 16:38:53 »

Само при мен ли всички чужди сайтове на Cartoon Network ме пренасочват към българския?
Не само теб. А американците ни режат достъпа за да има по-голяма популярност българският сайт. Сега може да се влиза само в европейските.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #524 on: 09 June 2015 12:38:02 »



CN обявиха, че се подготвя нова поредица за Бен 10, която ще започне в Европа в края на 2016 и в САЩ в началото на 2017. Новата поредица няма да е продължение на предишните 4, а ще започва от началото с 10 годишен Бен 10, като също така ще е и "по-свежа" спрямо предишните. Новия сериал ще се прави от Man of Action които правеха първия Бен 10, като също така ще се върнат и оригиналните озвучители на сериала.

На мен този Бен 10 ми прилича на някакъв много странен хибрид между всичките му предишни версии, чудно как не им омръзна да му сменят толкова пъти дизайна. Щом казват че ще е по-свеж, това означава че най-верояно няма да се пише изобщо като "екшън анимация", а ще е нещо от сорта на Др. Пространствени джинси. Това между другото им е втория ребут за 2016 след Реактивните момичета.

Инфо: https://pressroom.turner.com/us/cartoon-network/cartoon-network-announces-all-new-television-series-global-phenomenon-ben-10
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #525 on: 09 June 2015 13:20:03 »

Няма лошо. Дано да има общо, поне малко, с оригиналната поредица, но да видим.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #526 on: 10 June 2015 00:56:31 »

Имаме два нови прес-а, ама нямам време да ги пусна, който иска може да си ги изчете Grin :
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #527 on: 10 June 2015 01:24:10 »

И ако не сте прочели ПР съобщението още или ви мързи, Реактивките ще са озвучени от нови актриси, докато другите герои или поне част от тях ще са си озвучени от актьорите от оригиналната поредица. Това си е решение на екипа, който прави новата поредица, а оригиналните озвучителки на момичетата едва сега разбират, че няма да са част от нея и са видимо недоволни. Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #528 on: 10 June 2015 15:46:25 »

Айде от мен да мине, добре че съм си вкъщи  Grin :

Cartoon Network с чисто нова поредица за „Реактивните момичета“

Cartoon Network с нова поредица за Ben 10

Направо ги пускайте и в CN FB фен страницата.  Smiley


Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #529 on: 13 June 2015 09:27:58 »

Откакто съм станал (7:00) Cartoon Network няма сигнал. Само превключват от време на време на БГ канала. Някой може ли да им пише да оправят сигнала?
Report Spam   Logged
mafiato2
Guest
« Reply #530 on: 13 June 2015 10:05:24 »

Да пишете им защото ни писна
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #531 on: 13 June 2015 10:11:50 »

Вече е оправен. Smiley
Report Spam   Logged
mafiato2
Guest
« Reply #532 on: 14 June 2015 07:32:14 »

готови ли сте за Нинджаго маратона?
а това са нинджите от утре
името на новия сезон е Владение
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #533 on: 15 June 2015 16:39:38 »

Един човек от Хърватия е получил този отговор от екипа на CN Германия:
Quote
We are currently working on feed for the Balkan area and hope that you will be soon able to receive a Cartoon Network feed for this region.
Ако наистина е така, както го казват, значи подготвят канал за Балканите. Интересно дали ще обхваща нас или ще останем с Русия, докато другите държави от Балканите, които сега гледат CN РЮЕ на английски ще се отцепят.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #534 on: 15 June 2015 16:50:36 »

Урааааааа! Grin Няма руснаци, няма руска цензура! А иначе ако това се случи, ще преминем ли в 16:9?
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #535 on: 15 June 2015 17:24:22 »

Ако се отцепим, това значи, че ще се отървем от руските закони, но пак ще си има британска цензура и лошо управление от германския екип. Също така, ако каналът бъде пуснат и на хърватски (или друг нов език), това означава, че някои сериали никога повече няма да бъдат излъчвани, защото няма да имат дублаж. Те ще гледат да дублират сериалите, които в момента са в продукция, и няма да имат възможност да се занимават и със старите неща, най-много да дублират само няколко. Общо взето ще стане, както ние бяхме през 2009.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #536 on: 18 June 2015 17:16:40 »

Най-логично си е не ние да сме при руснаците, а те да си имат версия само за тях, а ние да сме в една обща версия само за всички балкански страни. Общо взето не им пречи към съществуващата версия Cartoon Network Central & Eastern Europe да ни добавят нас с останалите балкански държави (Сърбия, Хърватия, Македония, пък и Гърция дори), а Cartoon Network CIS & Southeastern Europe да си остане само за Русия и държавите от CIS както ги наричат. Същото важи и за Boomerang. Дублажите могат да ги оправят бързо според мен.

П.С. що имам чувството че и от Стивън Вселенски ще вземат да режат епизоди така както направиха с първите два на ВзП от 6 сезон защото са "неподходящи за тази публика".  Grin Този епизод според мен има голяма вероятност да го отнесе от британците.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #537 on: 19 June 2015 07:51:40 »

Тази седмица яко изгафиха с Нинджаго:
Първо размениха първи и трети епизод на пети сезон в понеделник и сряда, а днес пуснаха първи вместо пети. Ще дават ли сезона в крайна сметка или пак това ще е поредният сериал, който гледам само на английски? Защо обаче не изгафиха така с Гащока, а трябва да разбъркват последователен сериал, какъвто е Нинджаго?
Report Spam   Logged
mafiato2
Guest
« Reply #538 on: 19 June 2015 08:31:21 »

Тази седмица яко изгафиха с Нинджаго:
Първо размениха първи и трети епизод на пети сезон в понеделник и сряда, а днес пуснаха първи вместо пети. Ще дават ли сезона в крайна сметка или пак това ще е поредният сериал, който гледам само на английски? Защо обаче не изгафиха така с Гащока, а трябва да разбъркват последователен сериал, какъвто е Нинджаго?
Дано да си дават сезона все пак
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #539 on: 19 June 2015 21:03:19 »

Понеже един потребител бе питал за акцентите за юли:
Няма нищо особено през юли :
Летните маратони(които дават и сега през уикенда);
Епичното приключение на Фин и Джейк;
Никселите поемат контрола(маратон в който явно между другите шоута, като ВзП, ПШ и т.н, ще дават Микселите в изобилие);
Общо взето таратор от маратони с малко чесънче от други преминаващи неща, не премиерни, разбира се.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 87   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy