BG TV Talk
20 April 2024 17:18:22
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

ТВ рейтинги | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Go Down
  Print  
Author Topic: ТВ рейтинги | новини и коментари  (Read 46229 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #80 on: 20 September 2014 13:20:42 »

Кой е казал, че България е три града? Лично аз много повече вярвам на Nielsen отколкото на някаква измислена агенция със съмнителна репутация. На всички, които работим в ТВ средите, ни е напълно ясно, че кръгът "ьТВ" - ГАРБ е създаден с цел да манипулира наивните зрители и рекламодателите. Пък и ако рейтингите на Nielsen не са верни, защо от "ьТВ" не контрират с техните "рейтинги"?

Относно "Гласът на България" - имах нещастието (според някои е чест) да работя по проекта и се отвратих още повече и от "ьТВ", и от "7/8". Кандидатите за предаването бяха почти 3 пъти по-малко отколкото за X Factor. Зрителите още не са наясно, но някои от участниците в "Гласът на България" са утвърдени певци, като например Невена Цонева (победителка от Music Idol 1), Siso и още един, на който не му се сещам името. Имаше и някакъв циганин чалга певец, който също бил легенда в стила си, но на мен изобщо не ми беше познат, понеже нямам никакви допирни точки с чалгата. Именно и този стил ме издразни изключително много - кажи-речи половината участници пяха чалга песни, докато в X Factor от 300 човека само 5-6 се явиха с чалга песни.

За новините - мерси, но предпочитам да се информирам от интернет, отколкото телевизиите да ми промиват мозъка с някакви цензурирани емисии.

Нишовите канали отдавна не ги гледам с техните измислени премиери на филми от преди 2-3 или повече години. Пак интернет го ползвам, за да си гледам нови филми.

Survivor и аз го гледам, защото е по-различно предаване от останалите, пък и участват няколко мои приятели.
Имах в предвид, че към момента панела на Медирисърч е развит само в трите най-големи града у нас. Затова нито зрители, нито рекламодатели не би трябвало да работят с тези данни. Ако покрият обаче цяла България става друг въпрос.
Относно Гласът – не съм запознат с нещата отвътре, но за миналия сезон на „X-Factor“ ми казаха познати, че са си търсили талантите с допълнителни кастинги, тъй като е нямало желаещи да участват. Под „работя за проекта“ имаш в предвид, че си бил в публиката или нещо друго? Няма как от София да сравниш броя на участниците и желаещите за двете предавания. Също така форматът е за всеки, специално аз не съм чувал за споменатите от теб.
Това за нишовите канали ти е грешката, ако ме питаш. Не мисля, че у нас могат да се пускат филми една седмица след премиерата им – излиза се на загуба според мен, особено ако повечето зрители са на твоето мнение. Откакто bTV Studios взеха да разпространяват разни филми (повечето известни), премиерната програма се обогати и то доста.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy