BG TV Talk
29 March 2024 04:57:51
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

ТВ рейтинги | новини и коментари

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Go Down
  Print  
Author Topic: ТВ рейтинги | новини и коментари  (Read 45981 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #160 on: 02 March 2016 13:09:59 »

Разбрал си грешно. Не съм казал, че малко хора са гледали концерта. Казах, че е много нереално 1 715 000 души да са гледали този концерт на датата, която е бил излъчен. Човека е успял. Нямам нищо против него. Не съм му фен и неможе да ме впечатли със кръчмаро сватбарска ориенталска музика предназначена за друсане на кючек. На bTV.bg невлизам - не ми е интересно и не ми се дирят видеа за да ги сравнявам.

За концерта в Арена Армеец
За видеата в Ютюб знам, че отчита гледанията, когато клипа е изгледан най-малко 30 секунди. От Ютюб не ги интересува да отчитат напълно уникалните гледания те отчитат гледанията, които са направили най-малко 30 секунди. Така, че ако много хора гледат всеки ден един музикален клип този клип може да направи милиони гледания. Също и в Ютюб има и средна продължителност на показването.

В Фейсбук един рекламиран пост може да събере много харесвания така че е нормално да има 10к.

YouTube отчита целия клип за изгледан ако са изгледани повече от 70% от дължината на видеото.

Модераторска забележка: Пишете грамотно!

Да, очевидно не ги бива дори в най-елементарните сметки. Ако приемем, че половината зрители са гледали ьтв, то това означава, че в същия момент телевизия са гледали 3,5 млн. души, което означава всеки втори жител на страната. Това, и на теория, и на практика няма как да е възможно.

Какво "на практика и на теория" доказва, че не може да има 3,5 млн зрители по едно и също време в България?

Престарали са се със завишаването на бройката - това е огромна бройка за страна , като България и затова мисля, че не е реална. Реалната бройка сигурно е до 500 000 души. Рейтингите на много неща по цял свят спадат а те пишат -  1 715 000 души  за някакъв си концерт.

В Замунда торента е свалян 1863 пъти. То очевидно лъжат хората с числото  1 715 000.

Супер нереално е да се нарече просто "някакъв си концерт", защото дори и да не си фен на музиката му или да го мразиш и т.н., никой не може да отрече, че това е най-големият концерт на български изпълнител правен някога и то - на родна земя! От гледна точка на интерес също е уникален прецедент, тъй като всички 70 000 билети бяха изкупени за по-малко от 7 часа след пускането им в продажба(и то само 1 месец след като официално бе обявено, че изобщо ще има такъв концерт) Излизшно е да обяснявам защо този концерт не е просто "някакъв си концерт".
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy