BG TV Talk
19 April 2024 08:19:06
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

ТВ рейтинги | новини и коментари

Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Go Down
  Print  
Author Topic: ТВ рейтинги | новини и коментари  (Read 46133 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #260 on: 25 February 2023 18:59:37 »

Аз от години приказвам, че бТВ се тупа в гърдите с невероятни резултати нон стоп, защото винаги цитира All 4+ данните, а те са абсолютно иррелевантни за най - важния играч - рекламодателите. Всъщност, важните резултати винаги са били по - близки, отколкото са ни били представяни в гръмките прес материали.

В крайна сметка, както и предвидих, пролетния сезон ще е абсолютен провал за бТВ. Би следвало да хвърчат глави в телевизията, но познавайки техните практики, то всичко ще си продължи по старому.

Следващите 3 месеца ще са много тегави за тях, но да си сърбат попарата, която сами си надробиха.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #261 on: 25 February 2023 21:01:07 »

Рейтингите за възрастовата група 18-49 наистина са с най-голяма тежест, но съвсем не са единствените важни за общата картина. All 4+ данните също са от немалко значение. Особено при силно застаряващото население в България, преместването на част от по-младата аудитория към стрийминг платформите (все пак аудиторният дял представлява процент от зрителите от съответната възрастова група, които са били пред телевизора), както и сериозното присъствие например на фармацевтичната индустрия в телевизионната реклама.

БТВ през последните години традиционно си доминира при All 4+ рейтингите, докато Нова се представя по-добре в групата 18-49. Това не е отсега, нито пък е някаква новина.

На БТВ им върши чудесна работа да са максимално близко до конкуренцията в групата 18-49 и в същото време да водят убедително при All 4+ рейтингите. Това може да се види при сравнение на цените за реклама в праймтайма на двете телевизии през последните години.

Резултатите на "Опасно изкушение" в групите 18-49 и 18-59 са си съвсем прилични. Абсолютно съм сигурен, че при All 4+ данните турският сериал има осезаемо предимство пред "Кошмари в кухнята" и новия БГ сериал на Нова. Същото важи и за "Ергенът" - не го харесвам този формат, но не мога да отрека, че се гледа доста.

При "Сървайвър" нещата са по-различни. Там вече действително БТВ изостава доста сериозно при групата 18-49 и това няма как да бъде компенсирано по никакъв начин. Още по-зле стават нещата, като се вземат предвид разходите, отиващи за реализацията на подобен формат. Очаквам това да е последният сезон на "Сървайвър" в близко бъдеще, а нищо чудно и по някое време през пролетта да съкратят времетраенето на епизодите му.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #262 on: 26 February 2023 12:55:53 »

Не съм сигурен какви са резултатите на "ьТВ" в категория All 4+, защото те никъде не се публикуват, но дори да са по-високи, едва ли нещо освен турския сериал успява да бие продукциите на "Нова".

Колкото до Survivor, вече писах в друга тема, че СМЕ са купили лиценза на шоуто за няколко сезона в няколко държави. Ако не се лъжа, беше за 3 сезона, обаче тук идва големият проблем, че в останалите държави Survivor се представя доста добре, докато тук все нещо не им се получава.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #263 on: 27 February 2023 18:25:42 »

Рейтингите за седмицата 13-19 февруари: https://redlink.bg/novini/sedmica-7-%E2%80%93-kato-dve-kapki-voda-bez-konkurenciya-1301news.html

Вярно, че тогава праймтаймовите продукции на "ьТВ" още не бяха почнали, освен Survivor, но дори при всички възрасти положението е доста зле.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #264 on: 27 February 2023 20:46:44 »

Рейтингите за седмицата 13-19 февруари: https://redlink.bg/novini/sedmica-7-%E2%80%93-kato-dve-kapki-voda-bez-konkurenciya-1301news.html

Вярно, че тогава праймтаймовите продукции на "ьТВ" още не бяха почнали, освен Survivor, но дори при всички възрасти положението е доста зле.


Нова ще бъде безспорният лидер през пролетния сезон, това е ясно. Но тези рейтинги на практика доказват написаното от мен в по-горния пост.

"Като две капки вода" са хитът на сезона - доминират сериозно както при 18/59, така и при All 4+ данните. Всъщност и предишните години резултатите на "Капките" си бяха много високи, но сега подобриха и собствените си рекорди.

Най-гледаните програми по БТВ са централната новинарска емисия и "Опасно изкушение". Както предположих, турският сериал продължава да се представя отлично при All 4+ рейтингите и е достатъчно стабилен в групата 18-59.

"Сървайвър" е провалът на сезона - изостава значително и в двете групи рейтинги. Големият проблем на БТВ е, че именно този формат заема основното място в пролетния им праймтайм - 3 пъти на седмица по 3 часа. 
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #265 on: 27 February 2023 22:01:51 »


Нова ще бъде безспорният лидер през пролетния сезон, това е ясно. Но тези рейтинги на практика доказват написаното от мен в по-горния пост.

"Като две капки вода" са хитът на сезона - доминират сериозно както при 18/59, така и при All 4+ данните. Всъщност и предишните години резултатите на "Капките" си бяха много високи, но сега подобриха и собствените си рекорди.

Най-гледаните програми по БТВ са централната новинарска емисия и "Опасно изкушение". Както предположих, турският сериал продължава да се представя отлично при All 4+ рейтингите и е достатъчно стабилен в групата 18-59.

"Сървайвър" е провалът на сезона - изостава значително и в двете групи рейтинги. Големият проблем на БТВ е, че именно този формат заема основното място в пролетния им праймтайм - 3 пъти на седмица по 3 часа. 
Не бих казал, че "Опасно изкушение" е достатъчно стабилен в категория 18-59г. Там се нарежда едва на 8 място, като има еднакъв рейтинг с повторенията на "Кошмари в кухнята". Дори късните новини на "Нова" са по-гледани от "Опасно изкушение". Grin

Ще видим какво ще е положението, като се появят рейтингите за миналата седмица, но очаквам Hell's Kitchen, "Един за друг" и "Ергенът" също да отвеят "Опасно изкушение".
Report Spam   Logged

Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #266 on: 28 February 2023 01:08:24 »

Бтв ако иска да си спаси рейтингите да намали сървайвър и да увеличи Ергена ама са тъпи хората
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #267 on: 28 February 2023 21:10:54 »

Не бих казал, че "Опасно изкушение" е достатъчно стабилен в категория 18-59г. Там се нарежда едва на 8 място, като има еднакъв рейтинг с повторенията на "Кошмари в кухнята". Дори късните новини на "Нова" са по-гледани от "Опасно изкушение". Grin

Ще видим какво ще е положението, като се появят рейтингите за миналата седмица, но очаквам Hell's Kitchen, "Един за друг" и "Ергенът" също да отвеят "Опасно изкушение".


На мен ми се вижда добре положението, като се съчетаят All 4+ и 18/59 данните. А иначе и аз смятам, че "Ергенът" ще е най-гледан за БТВ при 18/59 групата - все пак е насочен към по-младата аудитория, а и доста ресурси се отделят за промотирането му. Въпросът е дали ще успее да надделее над "Един за друг" в същия часови слот.


И понеже започнахме да публикуваме наред таблиците и съобщенията - ето я и таблицата на ГАРБ за миналата седмица.  Grin  Тя е само за All 4+ данните, но пък показва кои са били най-гледаните програми по всички телевизии.

https://drive.google.com/file/d/1VCl0FAu1VsQn-ggNdnhWBf7R92eserrc/view?fbclid=IwAR1UhbeB4EKNvA6Cn2-7Hdb5NTMKFz2YEXLiT1u1fwTu3zjLwuwI3UXRLbY


"Като две капки вода" по Нова подобрява собствените си рекорди и в All 4+ класацията - вече са с близо 48% аудиторен дял.

По БТВ най-гледаната програма за All 4+ е "Опасно изкушение".

По БНТ1 най-много зрители са гледали играта "Последният печели".

А bTV Lady е на 4-то място в класацията благодарение на преместването там на другия турски сериал "Мрежа от лъжи". Близо 10% е аудиторният му дял (досега каналът не беше минавал 2-3% в делничния си праймтайм). 
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #268 on: 08 March 2023 19:41:29 »

Рейтингите за седмицата 20-26 февруари, когато стартираха повечето пролетни формати: https://redlink.bg/novini/sedmica-8-%E2%80%93-proletta-zapochna-1314news.html

Както се вижда, дори при всички възрастови групи, положението при "ьТВ" не е хич добро. Само "Ергенът" и турския сериал имат читави резултати, като пак подчертавам, че това са данните за всички възрастови групи. При най-важните (18-49 и 18-59г.) е ясно, че "Нова" са безапелационен лидер. Впрочем съм доста впечатлен от резултатите на "Стани богат". Предаването се нарежда на четвърта позиция, като има по-високи рейтинги от всички праймтайм проекти, с изключение на "Като две капки вода". Добре че е то, че да отсрами "ьТВ" с провалите Survivor и "Мен не ме мислете". Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #269 on: 13 March 2023 20:17:10 »

Рейтингите за седмицата 27 февруари - 5 март: https://redlink.bg/novini/sedmica-9-%E2%80%93-reitingite-tragvat-nagore-1323news.html

Положението при "ьТВ" става все по-зле и по-зле. Само "Стани богат", "Защо, господин министър?", турския сериал и централните новини имат по-висок рейтинг от праймтайм проектите на "Нова", като резултатите са в категория всички възрасти. Дори и "Ергенът" не може да се пребори с "Един за друг" и Hell's Kitchen, като пак подчертавам, че това са рейтингите за всички възрасти. При 18-49 и 18-59г. положението за "ьТВ" сигурно е още по-плачевно.

В графиката по-надолу ясно се виждат провалите на сезона - "Голямото преследване", "Мен не ме мислете" и Survivor. Впрочем продължавам да се изумявам от резултатите на "Кошмари в кухнята", което е повторение и въпреки това има по-висок рейтинг от "Ергенът", макар и едва с 0,2%.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #270 on: 13 March 2023 21:59:04 »

Рейтингите за седмицата 27 февруари - 5 март: https://redlink.bg/novini/sedmica-9-%E2%80%93-reitingite-tragvat-nagore-1323news.html

Положението при "ьТВ" става все по-зле и по-зле. Само "Стани богат", "Защо, господин министър?", турския сериал и централните новини имат по-висок рейтинг от праймтайм проектите на "Нова", като резултатите са в категория всички възрасти. Дори и "Ергенът" не може да се пребори с "Един за друг" и Hell's Kitchen, като пак подчертавам, че това са рейтингите за всички възрасти. При 18-49 и 18-59г. положението за "ьТВ" сигурно е още по-плачевно.

В графиката по-надолу ясно се виждат провалите на сезона - "Голямото преследване", "Мен не ме мислете" и Survivor. Впрочем продължавам да се изумявам от резултатите на "Кошмари в кухнята", което е повторение и въпреки това има по-висок рейтинг от "Ергенът", макар и едва с 0,2%.
Уааау интересни данни 😮. Представям си наистина ,ако Кошмарите бяха с  премиерни епизоди . Попринцип си е безумие да излъчват повторения . Между другото по темата ,шеф Манчев беше на гости при Тото в подкаста му и той каза за Кошмари в кухнята ,че са феномен и в момента подготвяли нов сезон . Силно се надявам поне от април месец да започнат с новите епизоди . А относно рейтингите , определено не очаквах толкова силни резултати за Нова ,дори пише ,че са си повишили средния рейтинг на цялата група . Така не е било откакто бТВ излъчваше само повторения по време на паднемията . Поздравления за Нова !
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #271 on: 13 March 2023 22:12:46 »

Уааау интересни данни 😮. Представям си наистина ,ако Кошмарите бяха с  премиерни епизоди . Попринцип си е безумие да излъчват повторения . Между другото по темата ,шеф Манчев беше на гости при Тото в подкаста му и той каза за Кошмари в кухнята ,че са феномен и в момента подготвяли нов сезон . Силно се надявам поне от април месец да започнат с новите епизоди . А относно рейтингите , определено не очаквах толкова силни резултати за Нова ,дори пише ,че са си повишили средния рейтинг на цялата група . Така не е било откакто бТВ излъчваше само повторения по време на паднемията . Поздравления за Нова !
Хм... интересна новина, че се подготвят нови епизоди на "Кошмари в кухнята". От вътрешни източници знам и за нов сезон на "Шеф под прикритие", но нямам идея кога мислят да ги излъчват. Нищо чудно да е чак догодина, както сега излъчват заснетия преди 1 година сериал "Много мой човек". Есенната програма ми изглежда напълно готова с нови сезони на "Игри на волята", "Звездите в нас", "С Рачков всичко е възможно" и вероятно "С река на сърцето".
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #272 on: 21 March 2023 01:08:19 »

Рейтингите за периода 6-12 март

Този път е включена таблица и за групата 18-49. Очаквано там Нова доминира почти напълно.

Най-гледаната програма в БГ ефира при All 4+ е "Като две капки вода", докато при групата 18-49 е "Hell's Kitchen".

И още нещо важно - "Кошмари в кухнята" са 3-тата най-гледана продукция в БГ ефира за групата 18-49. Изумителни рейтинги, предвид, че е повторение. Интересно, ако пуснат нови епизоди, колко още ще се вдигнат рейтингите.  Grin

Доста зле е положението при реалити форматите на БТВ. "Сървайвър" въобще не е за коментиране, но честно казано и "Ергенът" е с по-ниски резултати, отколкото очаквах. И при All 4+, и при 18-49 данните губи в прекия сблъсък с "Един за друг". А и като тенденция се движи надолу спрямо предходните седмици.

Всъщност единствената конкурентна праймтайм продукция на БТВ не е някой от скъпите реалити формати, а "Опасно изкушение". При All 4+ данните турският сериал доминира сериозно спрямо продукциите на Нова, излъчващи се в същите часови слотове. При 18-49 групата е с по-висок рейтинг от петъчния филм и е практически изравнен с БГ сериала на Нова в четвъртък. В тази група зрители изостава единствено спрямо "Кошмари в кухнята".

"Мен не ме мислете" и Цитиридис, които се излъчват в петък вечер по БТВ, са с абсолютно еднакви рейтинги в долната част на таблицата. Разбира се, трябва да се отбележи, че Цитиридис е в малко по-късен часови слот, както и че положителната тенденция спрямо предходната седмица при него е по-голяма. Но това покачване все още не е достатъчно, за да направи рейтингите му що годе задоволителни.

https://redlink.bg/novini/sedmica-10-%E2%80%93-sedmicata-na-trimata-shefove-1339news.html?fbclid=IwAR3V28hdup3U48HZLO-i83fKQcBfq0BYGvtbYl3pGf7ia8KoG8_tmxW0oO0
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #273 on: 21 March 2023 14:04:03 »

Късният часови слот на Цитиридис не е и не трябва да бъде извинение за ниските рейтинги.

Преди него, в същия слот, Слави правеше много, ама много по - добри резултати, дори и в последните си няколко години в ефира на бТВ.

Предаването просто не е интересно, това е. Жаклин е добро ново попълнение, но не е достатъчно. Хората гласуват с дистанционните си в крайна сметка.

Обедните новини на Нова и следобедните на бТВ са със сходен рейтинг като този на Николаос. Това е абсолютен провал за шоуто.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #274 on: 21 March 2023 16:36:44 »

Нямах предвид, че е извинение. Това за по-късния часови слот го написах по-скоро като допълнение към първото изречение от абзаца и "пакетирането" с "Мен не ме мислете". Все пак нали трябва да се стараем да поднасяме достоверно информацията и да не заблуждаваме определен кръг хора.

Иначе аз лично в момента съм редовен зрител само на една праймтаймова продукция на БТВ, и тя си се движи добре в рейтингите. Останалото не ме интересува чак толкова. Надявам се през есента да има и реалити формат, който да е по-близък до вкуса ми. Дотогава ще си гледам повечко неща в интернет.  Roll Eyes   
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #275 on: 03 April 2023 22:38:11 »

Рейтингите за периода 20 - 26 март

https://redlink.bg/novini/sedmica-12-%E2%80%93-samo-dve-novini-1362news.html


Прави впечатление, че и при двете водещи телевизии извънредните програми, свързани с избори, дебати и т.н., не привличат чак толкова голям интерес. Най-гледаните неща за Нова си остават "Като две капки вода", "Кошмари в кухнята" и "Hell's Kitchen", а за БТВ - централната емисия новини, "Опасно изкушение" и "Стани богат".

Същото се отнася и за документалния филм "Навални", макар тук във форума да имаше некоректни тълкувания, че рейтингът му бил "страхотен". При All 4+ групата е доста надолу от обичайния рейтинг, който прави турският сериал по БТВ вечер. В статията е споменат и рейтингът му при 18-49 групата - отново не е нещо впечатляващо. Оставам си на мнение, че "Навални" трябваше да бъде излъчен някоя събота примерно, когато така или иначе БТВ си дават основно стари филми, а не да правят извънредни промени в делничната си праймтайм програма заради него.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #276 on: 04 April 2023 10:04:36 »

Рейтингите за периода 20 - 26 март

https://redlink.bg/novini/sedmica-12-%E2%80%93-samo-dve-novini-1362news.html


Прави впечатление, че и при двете водещи телевизии извънредните програми, свързани с избори, дебати и т.н., не привличат чак толкова голям интерес. Най-гледаните неща за Нова си остават "Като две капки вода", "Кошмари в кухнята" и "Hell's Kitchen", а за БТВ - централната емисия новини, "Опасно изкушение" и "Стани богат".

Същото се отнася и за документалния филм "Навални", макар тук във форума да имаше некоректни тълкувания, че рейтингът му бил "страхотен". При All 4+ групата е доста надолу от обичайния рейтинг, който прави турският сериал по БТВ вечер. В статията е споменат и рейтингът му при 18-49 групата - отново не е нещо впечатляващо. Оставам си на мнение, че "Навални" трябваше да бъде излъчен някоя събота примерно, когато така или иначе БТВ си дават основно стари филми, а не да правят извънредни промени в делничната си праймтайм програма заради него.

И аз съм на твоето мнение за "Навални". Трябваше да го пуснат или в събота, или да си беше останал в петък, но от 21:00 до 23:00ч. на мястото на "Мен не ме мислете" и Николаос, които така или иначе постигат доста мижави рейтинги.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #277 on: 05 April 2023 09:20:26 »

Двучасов (с рекламите) документален филм прави почти 10 пункта (All 4+) в прайм тайм, разбира се, че рейтинга е страхотен, особено на фона на това, че мултимилионната ти продукция, която ти губи пари ежедневно се представя по - зле.

В 18 - 49 твоят любим сериал е само на пункт и половина - два напред спрямо "Навални" (9 - то място в седмица 10, 10 - то място в седмица 11 и същите позиции за седмица 12, но колегите не са включили тази таблица в материала), това, обаче, услужливо го пропускаш, защото никак не ти е удобно.

Разбира се, ще кажеш, че в All 4+ сериала се движи добре, и това очеизвадно е така, но особено сега, в ситуацията на висока инфлация и постоянно растящи цени в Европа и България, за рекламодателите са изключително важни данните от 18 - 49, защото покупвателната способност на застаряващото население в милата ни родина е много ниска. Което означава, че данните за активното население с висока покупвателна способност са от централна важност за компаниите, които ще плащат по 15 - 25 хиляди лева за 30 секунди реклама по някоя от големите телевизии в страната.

Но какво ли разбираме аз и колегите от Redlink (които също определят рейтингът на "Навални" като висок), които работим и боравим с рейтинг числа ежедневно/ежеседмично, след като имаме форумни герои като david92, които знаят всичко и разбират от рейтинги, реклама, филми, сериали, телевизионно програмиране и прочие.

Господи, дай ми CV - то си, приятелче, да взема да те препоръчам в някоя от телевизиите или агенциите. Ама ти си гении Smiley

P.S. - Нека не забравяме, според теб и Цитиридис беше/е много добро предаване, така че мерилото ти за качество така или иначе е изключително ниско.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #278 on: 05 April 2023 21:32:46 »

Двучасов (с рекламите) документален филм прави почти 10 пункта (All 4+) в прайм тайм, разбира се, че рейтинга е страхотен, особено на фона на това, че мултимилионната ти продукция, която ти губи пари ежедневно се представя по - зле.

В 18 - 49 твоят любим сериал е само на пункт и половина - два напред спрямо "Навални" (9 - то място в седмица 10, 10 - то място в седмица 11 и същите позиции за седмица 12, но колегите не са включили тази таблица в материала), това, обаче, услужливо го пропускаш, защото никак не ти е удобно.

Разбира се, ще кажеш, че в All 4+ сериала се движи добре, и това очеизвадно е така, но особено сега, в ситуацията на висока инфлация и постоянно растящи цени в Европа и България, за рекламодателите са изключително важни данните от 18 - 49, защото покупвателната способност на застаряващото население в милата ни родина е много ниска. Което означава, че данните за активното население с висока покупвателна способност са от централна важност за компаниите, които ще плащат по 15 - 25 хиляди лева за 30 секунди реклама по някоя от големите телевизии в страната.

Но какво ли разбираме аз и колегите от Redlink (които също определят рейтингът на "Навални" като висок), които работим и боравим с рейтинг числа ежедневно/ежеседмично, след като имаме форумни герои като david92, които знаят всичко и разбират от рейтинги, реклама, филми, сериали, телевизионно програмиране и прочие.

Господи, дай ми CV - то си, приятелче, да взема да те препоръчам в някоя от телевизиите или агенциите. Ама ти си гении Smiley

P.S. - Нека не забравяме, според теб и Цитиридис беше/е много добро предаване, така че мерилото ти за качество така или иначе е изключително ниско.




От всичко написано от теб излиза, че рейтингът на "Навални" е "страхотен", понеже филмът е 2 часа и трябва да имаме занижени критерии към него. Ако караме по тази логика, може да се окаже, че и на "Сървайвър" рейтингите не са толкова лоши - все пак е с времетраене цели 3 часа.  Grin Съжалявам, но тези твои аргументи няма как да ги приема за сериозни.

Благодаря за предложението, но работа си имам. Това, че не се изтъквам непрекъснато по форумите и не наричам този и онзи "колеги", не означава, че не съм в бранша.

На лични нападки няма да отговарям. Само ще си позволя добронамерен съвет - тази енергия, която влагаш в заяждания тук, я насочи към реалния живот и може някой ден наистина да постигнеш желаните от теб неща в професионален аспект.

Форуми като този са просто за забавление и разпускане през свободното време. Търсенето на признание от непознати хора тук няма да ти донесе абсолютно нищо в реалния живот.

И спирам дотук, че нивото на дискусията доста падна след твоето включване. Каквото исках да напиша по темата с рейтингите, вече го написах. Хубава вечер и повече положителни емоции пожелавам!  Roll Eyes
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #279 on: 12 April 2023 11:11:44 »

През март "Нова" е постигнала най-високите рейтинги в историята си или поне от 2005г. насам, понеже преди това не е имало агенция за измерване на рейтинги: https://nova.bg/accents/view/2023/04/12/408095/nova-%D1%81-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B0%D1%82-%D0%B2-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F/
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy