BG TV Talk
28 March 2024 12:30:45
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Други оператори | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Други оператори | новини и коментари  (Read 41210 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #20 on: 28 February 2016 22:25:37 »

Нов съм във форума,но го чета от 5 месеца.
А от мен добре дошъл! :)
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #21 on: 28 February 2016 22:31:24 »

BoxFEN, операторътът ми е N3.(имат покритие само в Пловдив.)
spike, и аз  имам DIVA. CCTV 4 и CCTV News са корейски мисля, че бяха.(Ако за тези говориш де.)
А от мен добре дошъл! Smiley
Благодаря.
Report Spam   Logged
9may
Guest
« Reply #22 on: 29 February 2016 16:29:26 »

BoxFEN, операторътът ми е N3.(имат покритие само в Пловдив.)
spike, и аз бих имам DIVA. CCTV 4 и CCTV News са корейски мисля, че бяха.(Ако за тези говориш де.)Благодаря.
CCTV 4 и CCTV News са китайски канали
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #23 on: 29 February 2016 16:39:15 »

CCTV 4 и CCTV News са китайски канали
Благодаря за поправката Smiley
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #24 on: 10 March 2016 13:16:11 »

Много интересно. Вчера на мястото на DIVA ми пуснаха за малко руски спортен канал  МАТЧ!Футбол 2. Към полунощ върнаха DIVA.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #25 on: 10 March 2016 13:20:21 »

Много интересно. Вчера на мястото на DIVA ми пуснаха за малко руски спортен канал  МАТЧ!Футбол 2. Към полунощ върнаха DIVA.
Явно е била някаква грешка. А иначе МАТЧ! е нов руски спортен канал, стартира някъде през ноември и е собственост на Газпром Медиа, дъщерна на Газпром. 

EDIT: Сега видях, че един от основателите на тази телевизия е Владимир Путин. Grin
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #26 on: 10 March 2016 13:21:47 »

Явно е било някаква грешка. МАТЧ! е нов руски спортен канал, стартира някъде през ноември и е собственост на Газпром Медиа, дъщерна на Газпром.  Grin
Да, вероятно е грешка или тест. Smiley
Edit: Без да искам натиснах спам поста ми, администраторите да не се учудят. Съжалявам.
Edit 2: Питах по телефона оператора и ми казаха, че довечера ще го пуснат пак заради Лига Европа.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #27 on: 10 March 2016 14:50:23 »

Още едни пирати. Всъщност голям праз, 7 от 8 мача ще се излъчват наживо, с БГ коментар по БНТ-тата и бТВ-тата
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #28 on: 16 March 2016 20:55:19 »

Някой знае ли колко време е автоматичното сканиране на оператор, който има 316 канала? И също така ми пише, че каналите ще ми бъдат изтрити и ме е страх да не стане нещо
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #29 on: 16 March 2016 21:24:09 »

Някой знае ли колко време е автоматичното сканиране на оператор, който има 316 канала? И също така ми пише, че каналите ще ми бъдат изтрити и ме е страх да не стане нещо
Времето за автоматично сканиране на каналите не се определя от това колко канала има оператора ти, а от честотите, сред които ще търсиш. Средно отнема около 15-20 минути, като се губи редът на каналите, ако си ги си бил наредил. Какъв е телевизорът?
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #30 on: 16 March 2016 22:24:25 »

Времето за автоматично сканиране на каналите не се определя от това колко канала има оператора ти, а от честотите, сред които ще търсиш. Средно отнема около 15-20 минути, като се губи редът на каналите, ако си ги си бил наредил. Какъв е телевизорът?
Самсунг, но не знам кой модел е, понеже не си пазя кутията, вчера го купих и май е от 2005-2010
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #31 on: 16 March 2016 22:33:54 »

Самсунг, но не знам кой модел е, понеже не си пазя кутията.
Ако си си подредил каналите и все още не си пуснал автоматичното търсене, някъде из настройките може да имаш експортиране на списък с канали към USB. Слагаш флашка, избираш опцията и готово. След сканирането, ако няма нещо ново, използваш импортиране от USB и все едно нищо не е имало.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #32 on: 16 March 2016 22:43:42 »

Ако си си подредил каналите и все още не си пуснал автоматичното търсене, някъде из настройките може да имаш експортиране на списък с канали към USB. Слагаш флашка, избираш опцията и готово. След сканирането, ако няма нещо ново, използваш импортиране от USB и все едно нищо не е имало.
Само един канал съм подредил. Благодаря за отговора  Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #33 on: 16 March 2016 23:14:12 »

Ако си си подредил каналите и все още не си пуснал автоматичното търсене, някъде из настройките може да имаш експортиране на списък с канали към USB. Слагаш флашка, избираш опцията и готово. След сканирането, ако няма нещо ново, използваш импортиране от USB и все едно нищо не е имало.
Тая шашма не я знаех... Моят телевизор е такъв: http://www.lg.com/uk/monitors/lg-22MA33 та при мен има ли начин да се запази редът на каналите? Принципно има опция за ръчно търсене, но става много бавно и трябва всяка честота да се сканира отделно...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #34 on: 16 March 2016 23:33:48 »

Само един канал съм подредил. Благодаря за отговора  Smiley
Тогава смело напред, без да се притесняваш, че нещо ще се прецака.

Тая шашма не я знаех... Моят телевизор е такъв: http://www.lg.com/uk/monitors/lg-22MA33 та при мен има ли начин да се запази редът на каналите? Принципно има опция за ръчно търсене, но става много бавно и трябва всяка честота да се сканира отделно...
Не знам как е при теб и LG-то, казах му го, защото е със Samsung. Даже не съм сигурен от коя година са го пуснали това и дали при него го има изобщо.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #35 on: 19 March 2016 21:56:16 »

 Пуснаха ми канал Футбол 1  вместо СКАТ.
EDIT: Сега видях, че пуснаха СКАТ на мястото на F+. На два различни оператора съм, и на двата е така.
Тогава смело напред, без да се притесняваш, че нещо ще се прецака.
Не знам как е при теб и LG-то, казах му го, защото е със Samsung. Даже не съм сигурен от коя година са го пуснали това и дали при него го има изобщо.
При мен го има онова нещо свързано с USB  Smiley
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #36 on: 20 March 2016 17:10:44 »

Някой знае ли при кой оператор има Baby TV, DUCK TV ,Cartoon Network и Диема? Понеже искам на село да си пусна оператор, но не знам кой има тези канали . Съжалявам ако мнението не е на правилно място.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #37 on: 20 March 2016 18:16:02 »

Някой знае ли при кой оператор има Baby TV, DUCK TV ,Cartoon Network и Диема? Понеже искам на село да си пусна оператор, но не знам кой има тези канали . Съжалявам ако мнението не е на правилно място.
Май сателитна телевизия от Мтел с разширен пакет (14,95 лв. на месец) ти върши най-добра работа.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Online Online

Posts: 556



« Reply #38 on: 20 March 2016 18:18:54 »

Blizoo със сигурност, но поради програмната схема мисля, че ще ти излезе по-скъпо спрямо предложението на колегата, iordan2000, провери. Не зная къде ти е селото и дали близу е наличен там.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #39 on: 20 March 2016 18:22:02 »

Благодаря за отговорите.
Blizoo със сигурност, но поради програмната схема мисля, че ще ти излезе по-скъпо спрямо предложението на колегата, iordan2000, провери. Не зная къде ти е селото и дали близу е наличен там.
По селата май няма Близу или бъркам?  Иначе със сигурност има Мтел и Булсатком
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy