BG TV Talk
17 April 2024 00:01:54
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Bulsatcom | новини и коментари

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Go Down
  Print  
Author Topic: Bulsatcom | новини и коментари  (Read 72171 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #140 on: 12 June 2019 21:21:04 »

Просто им се чудя на клиентите на Булсатком защо изобщо продължават да са им клиенти. Дано по - скоро някой да ги купи. За по-лесно А1. А защо не да се появи Telenor Sat BG.

Булсатком сателитната телевизия... не им е баш най-добрата. Домашен телефон... и той прекъсва.
Но интернетът им е бетон (поне при мен и при приятели, които са на булсатком) – макс едно-две прекъсвания годишно (под половин час), и то заради по-продължителни спирания на тока. Спазват си рекламираните скорости и имат най-ниската цена за 100Mbps интернет – 15 лв / месец за 100Mbps upload + download. Без това да е някаква промоционална цена или от сорта.
За IPTV услугата им нямам много информация, приложението им за мобилна телевизия съм пробвал и си върви всичко без прекъсване.

Виваком уж предлагат 100 Mbps интернет за 14,80 лв / месец, обаче искат да имаш и друга услуга от тях, 24-месечен договор, а ъплоуд скоростта е само 50 Mbps.

Не знам какво е качеството на булсаткомския нет из цялата страна, но аз лично съм много доволен. Като цена/качество (поне при мен) нямат заместител.
Гарантирам ви, че ако се махнат от пазара, останалите оператори така лекичко ще завишат цените.

Дано да не ги прилапа някой от другите телекоми, а да се намери нов собственик.
A1 100Mbps интернет – 33,99 лв/мес промоция: 28,49 лв/мес. И отново – 60Mbps ъплоуд скорост, а не 100Mbps. И не се притесняват от това, че държат едни от най-високи цени. А като ти изтече договорът, почват да те изнудват да минаваш на по-скъп. Ако А1 и Булсатком проимат нещо общо, това ще е доста лошо за всички, които ползваме интернет от Булсатком.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy