BG TV Talk
28 March 2024 14:27:47
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Bulsatcom | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 14   Go Down
  Print  
Author Topic: Bulsatcom | новини и коментари  (Read 71689 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #20 on: 22 August 2014 13:31:31 »

Не знам, а и не ме интересува... Не мога да се оплача от оператора си, защото за тази цена качеството е перфектно. Картината и звукът са без компромис, интернетът също, понеже и той ми е към същата компания. За сравнение - на село интернетът ми е на "Виваком" просто защото там няма други оператори. Качеството им е обаче е под всякаква критика... Всеки ден интернетът прекъсва поне по 3-4 пъти, а цената е почти 3 пъти по-висока от това, което плащам в София... Тези дни се изказах и за "Мегалан" - като станаха част от "Мтел", качеството главоломно е тръгнало надолу, а за цените честно казано не знам, но най-вероятно са се повишили... Та... Винаги съм казвал, че истината е в малките оператори - предлагат много по-качествени услуги на много по-ниски цени.

Значи операторът ти е БашПират. Сива икономика отвсякъде, а после всички реват за качествен спорт и нови филми. Е няма как да стане. Та то само нашето въшливо първенство струва 5М. Да не би да си мислите че частните телевизии са благотворителни дружества? Или пък че се издържат само от реклама?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #21 on: 22 August 2014 13:55:08 »

Значи операторът ти е БашПират. Сива икономика отвсякъде, а после всички реват за качествен спорт и нови филми. Е няма как да стане. Та то само нашето въшливо първенство струва 5М. Да не би да си мислите че частните телевизии са благотворителни дружества? Или пък че се издържат само от реклама?
Както вече казах, не ме интересува дали го правят законно, или не. Факт е обаче, че малките оператори предлагат много по-качествени и по-евтини услуги от големите. Още повече, че когато имам някакъв проблем с интернета или телевизията, винаги обръщат по-голямо внимание и ако се налага да дойде техник, той идва максимум до 1-2 часа. При големите оператори само ти записват проблема и после чакаш с часове, а понякога и дни, за да дойде техник... На село ми се е случвало 3 дни да чакам някой техник на "Виваком" да си вдигне гъза и да се дотътри до къщата, за да ми оправи интернета...
Report Spam   Logged

edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #22 on: 31 August 2014 12:53:52 »

От утре спират Скат,AXN WHITE,AXN BLACK.И никой не коментира а ако ги бяха спряли от Близу щеше да има вой до небето.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #23 on: 31 August 2014 13:49:16 »

Има ли официално съобщение за това? Иначе прочетох, че от този месец за пръв път „СКАТ“ е кодиран на спътника на Булсат.

http://en.kingofsat.net/tp.php?tp=4813
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #24 on: 31 August 2014 13:51:58 »

Прочетох го в друг форум от представител на Булсатком.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #25 on: 01 September 2014 14:54:22 »

Като чета по форумите как не им дреме че спират Скат скоро да не останат без абонати.Преди време когато Близу спряха Скат много абонати напуснаха сега да не стане същото и с Булсат.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #26 on: 01 September 2014 15:01:55 »

Като чета по форумите как не им дреме че спират Скат скоро да не останат без абонати.Преди време когато Близу спряха Скат много абонати напуснаха сега да не стане същото и с Булсат.

Вероятно има такива хора, но кой оператор излъчва „СКАТ“ освен техния (на който и аз съм абонат Cool) в момента? И има ли откъде да вземат сигнала?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #27 on: 01 September 2014 16:37:13 »

Не че нещо, но с какво е интересна толкова на хората тази пенсионерска телевизия?
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #28 on: 01 September 2014 17:47:11 »

Освен СКАТ, са спрени и AXN White / AXN Black.
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #29 on: 01 September 2014 21:31:20 »

Не че нещо, но с какво е интересна толкова на хората тази пенсионерска телевизия?
Промити мозъци много! По Близу излъчват ли Скат?
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #30 on: 01 September 2014 21:46:25 »

Да и аналогово и цифрово.Защо.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #31 on: 03 September 2014 18:42:47 »

Договорът на СКАТ с Булсатком изобщо не е изтекъл, нито е прекратяван. Решението за спирането на сигнала на СКАТ е на Булсатком и на СКАТ не е дадено обяснение. В момента СКАТ се разпространява от т.н. спътник на НЕТЕРА откъдето могат да го прихванат кабелни оператори и българи в чужбина:
сателит на Neterra WL DTH on Amos 2 - 4 градуса запад. 10889 H, DVB-S2, QPSK, 30 000, 3/4, MPEG 4

Ако погледнем последната автоматична проверка на KingOfSat (долу на страницата от долния линк) наистина „СКАТ“ се е появила там и вече не е кодирана.

http://en.kingofsat.net/tp.php?tp=1194#bitrates
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #32 on: 12 September 2014 20:20:53 »

Интересно ми е като догодина Булсат изгубят правата за Формула 1 и Примера Дивисион.Колко ли абоната ще им останат за новият сателит.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 197



« Reply #33 on: 12 September 2014 20:54:15 »

Интересно ми е като догодина Булсат изгубят правата за Формула 1 и Примера Дивисион.Колко ли абоната ще им останат за новият сателит.
0,0000000001% Grin

Не, сега сериозно, не вярвам заради Формулата и дивисиона да напуснат много хора.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #34 on: 12 September 2014 21:00:08 »

Ами доколкото знам много народ се прехвърлиха към тях заради спорта.
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #35 on: 12 September 2014 21:14:59 »

Булсата имат най голямото предимство пред всички -няма заробващи договори!
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #36 on: 12 September 2014 21:24:58 »

Какво значи заробваш договор като си плащаш
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #37 on: 12 September 2014 21:30:50 »

То е ясно чи плащаш,въпроса е чи примерно утре ти писва и спираш да плащаш и ходиш където си искаш,при другите няма такъв филм!
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #38 on: 15 October 2014 22:04:42 »

http://www.investor.bg/telekomunikacii/457/a/bulsatkom-izstrelva-pyrviia-bylgarski-satelit-prez-2016-g-181963/
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #39 on: 15 October 2014 22:28:12 »

Дано да е вярно ,ама почнаха и те да лъжат повече и от светата троица!
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 14   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy