BG TV Talk
20 April 2024 00:11:29
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 82   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 249188 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #1320 on: 28 May 2020 14:59:05 »


Супер, мерси за инфото! Ето това наричам аз достоверен източник, а не какво се "говорело в ТВ средите от 2 месеца".  Grin

Единствено ме учудва, че в отговора за есенния ТВ сезон не е споменал Гласът на България. Би трябвало и него да го продължат през есента, както Masterchef...

Приятелче, аз казах, че догодина по това време (до 1 година) предаването няма да го има, не от есента.

Не се прави на ударен и на интересен, защото определено не си. И не ми вкарвай думи в устата, които не съм казал. Много добре знам какво се говори и какво се знае от редица колеги. Предаването не е изпълнявало предварително зададените си към рекламодателите резултати от месеци, което е само един от проблемите им.

Дори Иван и Андрей издържаха около 2 сезона.

Дерзай, явно си с доста ограничено поле на интереси що се отнася до телевизионния пазар.

Също така, в днешно време Юни все още се води за част от активния ТВ сезон, но какво ли ти обяснявам, ти явно много ги разбираш нещата.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 82   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy