BG TV Talk
20 April 2024 08:19:52
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 82   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 249270 times)
0 Members and 9 Guests are viewing this topic.
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1500 on: 06 November 2021 14:50:53 »

Интересно... Не са ми ясни само две от картинките в колажа - boost и тази под "Съни бийч". Иначе силно ме заинтригува и това изречение: С премиера на SVOD платформата VOYO е планирана нова селекция от ексклузивни български сериали.

Явно ще продуцират български сериали специално за Voyo, но не става ясно дали ще са пълнометражни или някакви късометражки, като "Не така, брат", "Килерът", "Следвай ме" и другите продукции на Vbox7.

Иначе значително се увеличават заявките за пролетния праймтайм. Освен вече ясните "Сървайвър", "Съни бийч", "Ергенът" и "България търси талант" става ясно, че ще има също нов сериал и ново кулинарно шоу със Силвена Роу. Аз лично си представям така програмата:
Понеделник - въпросният нов сериал
Вторник - четвъртък - "Сървайвър"
Петък - "Съни бийч"
Събота - "Ергенът"
Неделя - "България търси талант"

Не знам само къде биха бутнали новото шоу със Силвена. Може пък някой ден да се лишат от турския сериал.

„Boost е марката на bTV Media Group, която позволява на брандове и продукти, активни на българския пазар, да достигнат отвъд рекламния пробив в емоционалния свят на съдържанието и да привлекат вниманието на потребителите на всички платформи. Отворени сме да споделяме с вас прозрения, тенденции, творческо вдъхновение и най-добри практики, които ви помагат да постигнете по-бързо бизнес целите си. Споделете екрана, ангажирайте се с емоцията. Увеличете стойността на марката. Увеличете. Достигнете отвъд.

bTV Media Group създаде алтернативните рекламни форми на българския пазар през 2009 г. Оттогава медията непрекъснато се развива и предлага иновативни рекламни решения на своите партньори. Едно от най-новите многоплатформени постижения е 360-градусният поток на живо от големи финали на формати за забавление на живо, където марките са интегрирани чрез атрактивни 3D реклами. Внедряването на най-новата тенденция за използване на разширената реалност като средство за визуална комуникация в нашето високотехнологично студио също отвори атрактивни нови възможности за повишаване на ангажираността на зрителите. Екипът ни може също да обедини вашата марка с някоя от знаменитостите на bTV, като му позволи да разговаря с фен базата на любимите и доверени лица от екрана и да хване най-модерните нови лица от нашите шоута за таланти.

Заедно със своите партньори bTV Media Group изведе на по-високо ниво местните маркови забавления, разширявайки обхвата на специални проекти. Ние преминахме от просто излъчване на няколко грешки или редица обикновени визуализации в предаванията до изпълнение на пълноценни интегрирани кампании в телевизия, радио и цифрови технологии. Тези специални мултиплатформени проекти позволяват на марките да се потопят в съдържанието, да споделят потребителското изживяване на всички екрани и да се ангажират с емоциите на клиентите. Специалните проекти достигат дори отвъд платформите на bTV Media Group, като се простират до активиране на бранд на място и в собствени медии на рекламодатели.“

За картинката под Съни Бийч - това е предаването „Търси се...“
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 82   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy