BG TV Talk
28 March 2024 12:59:10
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247031 times)
0 Members and 12 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #100 on: 28 January 2014 22:42:14 »

Жажда за власт и война за надмощие в новия сериал „Изабел Кастилска“


Историческата испанска сага „Изабел Кастилска“ ще разкаже на зрителите на bTV историята на младата и красива кралица. Сагата стартира в ефира на 5 февруари и ще се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:00 ч.
След провъзгласяването ѝ за кралица на Кастилия, до смъртта на брат ѝ крал Хенри IV, Изабел се заема с нелеката задача да спечели уважението и подкрепата на испанските благородници и да утвърди позициите си. Най-големия си враг тя ще намери в група благородници, които ще ѝ се противопоставят, за да защитят наследството на Йоан, известен като Белтранея.
За да могат да спечелят уважението на народа, Изабел и съпругът ѝ Фернандо отпътуват за Португалия и с помощта на крал Алфонсо V, те създават съюз и обявяват война за надмощие. Започнатите действия остават в историята като „Война за кастилското наследството“. Напрегнатите обрати зрителите на bTV ще имат възможност да проследят от 5 февруари от понеделник до четвъртък от 21:00 часа.
За тази война Изабел и Фернандо, в позицията си на крале на Кастилия и Арагон, ще се впуснат в битка за Гренада, в която са били съсредоточени военните усилия на царството в продължение на цели десет години.
Междувременно, Инквизицията е създадена, а Христофор Колумб се отправя към Източна Индия, за да я завладее.
Образът на младата и красива Изабел сложно преплита стремежа ѝ да упражнява властта си и съпътстващото лично страдание и, заедно с неговите тъмни и светли страни, я превръщат в един от най-големите герои в историята на Испания. Една личност и жена пример за подражание.
Източник: bTV.bg
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #101 on: 29 January 2014 14:48:07 »

На 9 февруари(неделя) от 20:00 часа bTV ще излъчи филма от 2013 година "Емпайър стейт".
Това бе и първият, мисля че, филм от т.нар. поредица "Кинохитове" на VOYO.bg - след това вече са качени и "Код:Олимп", "Битката на прокълнатите", а предстоят да бъдат качени и "Зрителна измама", "Скитница" и други. Излъчването на "Емпайър стейт" ме довежда на мисълта, че ще излъчат филмите от "Кинохитове"(които са качени на VOYO) по телевизията всяка неделя от 9-ти февруари. Ако не съм се подвел, трябва да са общо около 8-10 филма и излиза, че ако ги излъчват всяка неделя, то те ще приключат най-рано на 30 март. Което означава пък, че третия сезон "Фамилията"(ако бъде излъчвана в неделя и ако се излъчат всичките филми) вероятно ще бъде "изтеглена" да стартира по-късно....
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #102 on: 30 January 2014 11:14:24 »

Днес стана ясно, че bTV и продуцентите Венелин Петков и Гена Трайкова подготвят 2 сезона на bTV Документите. Първият, както знаете, стартира на 1 февруари и ще се излъчва всяка събота от 22:30 часа. Предвидено е сезонът да приключи в средата на месец Май. По план втория сезон трябва да започне есента и да продължи до края на годината.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #103 on: 01 February 2014 21:18:36 »

Утре, 2 февруари, в 20:00 bTV ще излъчи филма „Денят, в който Земята спря да се върти“ в HD. Премиера е, но не знам дали е HD премиера или премиера за България.

Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #104 on: 01 February 2014 21:24:07 »

Аз лично не си спомням да са го давали по ТВ преди, но може и да греша, гледах го като излезе на киното 2008-ма.
Report Spam   Logged
TORM_86
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 6


« Reply #105 on: 06 February 2014 16:15:16 »

крайно време е btv,да си оправят визията,и логото  Kiss
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #106 on: 06 February 2014 17:01:50 »

крайно време е btv,да си оправят визията,и логото  Kiss
Предполагам, че нова визия ще има най-рано есента, а може и чак през есента на 2015, имайки в предвид, че през последните години сменят визията на всеки 3 години (2006, 2009, 2012).
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #107 on: 06 February 2014 20:16:12 »

Нещо взе да им зачестява 4:3 лого върху 16:9 продукции през нощта. Ту „Кости“, ту „Досиетата X“, ту „Преди обед“.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #108 on: 07 February 2014 14:48:53 »


След големия успех на първия филм от поредицата „bTV Документите“, тази събота – 8 февруари, от 22:30, зрителите на bTV ще могат да проследят продължението на историята за най-голямото национално предателство, разказана от Иван Георгиев в „Македония – последният проект на Коминтерна“.
Втората част от филма ще покаже истинския ценоразпис, според който България е продадена от синове ѝ, за да се роди държавата Македония. Тя е посветена на тези, които отказват да повярват, че са македонци... и от двете страни на границата. Зрителите на bTV ще видят и чуят разтърсващите истории на хора, които застават срещу идеята, че нации могат да бъдат създавани на партийни събрания. В светлината на прожекторите ще влязат истории, чакали 70 години, за да бъдат разказани на висок глас – историите на хора, превърнали България в своя анонимна кауза.
За да разкаже неизвестната история на един от най-обичаните ни писатели и неговото семейство, след 30 години далеч родината, в България ще се завърне Владимир Талев – син на Димитър Талев.
От Куциян и Белене до най-зловещия концентрационен лагер в Титова Югославия на един призрачен остров в Адреатическо море – втората част от филма ще ни покаже тъмната страна на пропагандата и мъките, с които е свързано раждането на македонската нация в средата на 20 век. Какви са последиците от едно предателство, защо България взема участие при създаването на Македония и кой режисира тези събития, зрителите на bTV ще разберат от филма на Иван Георгиев „Македония – последният проект на Коминтерна“, 8 февруари от 22:30 по bTV.
Източник: bTV.bg
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #109 on: 07 February 2014 16:39:10 »

Люба Ризова и Виктория Бехар напускат bTV, още промени в мениджърския екип

http://wp.me/p3PwL5-Ha
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #110 on: 07 February 2014 17:02:09 »

Люба Ризова и Виктория Бехар напускат bTV, още промени в мениджърския екип

http://wp.me/p3PwL5-Ha

Статията е изцяло обновена, а човекът, който ще оглави новата Дирекция "Новини, актуални предавания и спорт" е Валя Гиздарска.

EDIT:
Статията отново е обновена с информацията от "Блиц", че и Краси Минев напуска телевизията! Изпратили сме запитване към bTV.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #111 on: 07 February 2014 17:26:29 »

"Нещото отвън" май започна да разяжда буквално БТВ. Тежко им и горко им. А Нова ТВ моля да се прекръстят на "Нова БТВ", ще им отива повече след ден-два, където съм сигурен че ще се изявяват вече гореспоменатите.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #112 on: 07 February 2014 17:34:22 »

"Нещото отвън" май започна да разяжда буквално БТВ. Тежко им и горко им. А Нова ТВ моля да се прекръстят на "Нова БТВ", ще им отива повече след ден-два, където съм сигурен че ще се изявяват вече гореспоменатите.

М/у другото тук, в сравнение с Анна и Виктор, по-мога да повярвам, че това са промени просто защото има нов CEO...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #113 on: 07 February 2014 17:46:07 »

Ми, лично аз не съм много убеден че е само заради новия директор, тези хора са там от самия старт на телевизията, едва ли не са вкоренени там със сериозни позиции, преживя се какво ли не, сливания с друга ТВ, закупувния, преобразувания и още куп неща, а сега от раз им бият шута (или сами си го бият), истината е друга и се крие някъде вътре в самата телевизия. Скоро ще се разбере. При всички случай не е съвпадение за напускането на толкова знакови лица в такъв кратък отрязък от време.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #114 on: 07 February 2014 17:49:34 »

Ми, лично аз не съм много убеден че е само заради новия директор, тези хора са там от самия старт на телевизията, едва ли не са вкоренени там със сериозни позиции, преживя се какво ли не, сливания с друга ТВ, закупувния, преобразувания и още куп неща, а сега от раз им бият шута (или сами си го бият), истината е друга и се крие някъде вътре в самата телевизия. Скоро ще се разбере. При всички случай не е съвпадение за напускането на толкова знакови лица в такъв кратък отрязък от време.

Съгласен съм с твоето мнение, аз исках само да кажа, че сега от bTV могат да си "измислят" официално оправдание и така да отговарят на различните мнения и нападки. Иначе да, подобни бяха и случаите с Ани Салич, Анна Цолова, Вики Политова и Миролюба Бенатова - все хора, които бяха в телевизията от самото начало или от много много години(понеже за Бенатова не съм сигурен)...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #115 on: 08 February 2014 12:29:18 »

БТВ на принципа "време е някой да изхвърли боклука". Просто хората, които са вече неудобни или неуспешни биват разкарвани. Втория случай е хората доброволно да напускат заради "нещото отвън". Ще си проличи кой кого рано или късно.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #116 on: 08 February 2014 12:36:40 »

И Бенатова е от началото още, да. Ризова и Бехар обаче се съмнявам да преминат в Нова, или по-точно да се върнат там, защото като повечето кадри на BTV, и те са започнали в Нова..
Факт е обаче, че нещо се случва там през последните 6 месеца и ситуацията наподобява потъващ кораб, които малко по малко го напускат.
В тази връзка, в 24 часа от днес, пише че Ани Салич скоро започва да води централните новини на Нова, което мисля че всички очаквахме.. В понеделник пък ще участва в Стани богат 
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #117 on: 08 February 2014 13:43:37 »

Днес няма да има нов епизод на „Това е цената“. На негово място в 15:00 продължава четвърти сезон на „Извън играта“, „COOL... T“ отива в 16:00, а „120 минути“ – в 17:00.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #118 on: 08 February 2014 13:52:40 »

Днес няма да има нов епизод на „Това е цената“. На негово място в 15:00 продължава четвърти сезон на „Извън играта“, „COOL... T“ отива в 16:00, а „120 минути“ – в 17:00.

За да не остане някой с впечатлението, че и това е дело на Павел Станчев - това се знаеше още от 15 януари....:
(вижте линка от цитата по-долу)
bTV през Февруари: Завръща се “Бон Апети”, нов испански сериал в праймтайм

http://wp.me/p3PwL5-zB
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #119 on: 09 February 2014 18:56:21 »

Хванах само финала, но доколкото разбрах днес бе последното издание на "Нека говорят..." с Росен Петров. Предполагам, че влиза в политиката и то в партията на Николай Бареков(той бе и последния му гост)
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy