BG TV Talk
28 March 2024 11:01:01
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247000 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #120 on: 09 February 2014 18:58:53 »

И аз това засякох. Доколкото разбрах е казал, че от bTV са го натиснали да каже, че не е от партията на Бареков, но в това предаване го е обявил нарочно и накрая благодари на зрителите си.

Edit:
Quote from: http://on.fb.me/1jnX4J9, Венелин Петков
Операция ГНУС. По-долнопробно нещо не бях гледал по никоя телевизия.
Трябваше да участвам в предаването днес по темата Македония и бТВ Документите. Отказах, щом разбрах, че Бареков е бил "пожелан да говори". Но такава свинщина не си бях и представял, че може да се случи.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #121 on: 09 February 2014 19:27:32 »

ХМ. Какво ли ще се излъчва вече в неделя по БТВ?
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #122 on: 09 February 2014 19:34:58 »

ХМ. Какво ли ще се излъчва вече в неделя по БТВ?

Тъй като не успях да гледам предаването тази неделя..
Предполагам, че след като още за тази неделя като са го помолили да каже дали е член или не на партията на Бареков и са му казали, че иначе ще го сменят с нов водещ(поне така пише в повечето статии в интернет), значи имат някакъв вариант. Ще видим - следващите дни определено ще са интересни.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #123 on: 09 February 2014 20:53:26 »

Програмата на bTV за следващата неделя, 16 февруари (скрийншот от bTV.bg):


Явно, както предполагах, и ръководството на медията е разбрало сега, заедно с нас, че Росен се оттегля от телевизията.

Векилска сменя Шикерова.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #124 on: 09 February 2014 21:30:03 »

Пред Капитал bTV са потвърдили, че в следващите дни ще търсят нов водещ на предаването заедно с продуцентите от DreamTeam Productions. Това донякъде отново потвърждава, че нито телевизията, нито продуцентите са знаели за решението на Петров.

Иначе за Мариана Векилска и сутрешния блок от предния пост - до колкото знам към момента Векилска ще замества Шикерова , а след това когато тя се върне и след това излезе в майчинство те ще сложат направо нова двойка водещи на мястото на Генка/Косьо.
Report Spam   Logged

bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #125 on: 09 February 2014 23:29:48 »

Всичко това започва да ми звучи по един странен начин познато предаването "Нека говорят... с Росен Петров" става само "Нека говорят...", подобно нещо се случи и със "Споделено с Камелия" после се оказа, че е само "Споделено...". bTV понесоха много удари от хора, който по един или друг начин те са създали като лица не мога да знам дали причините за тези рокади идват заради самата телевизия... очертава се интересен пролетен сезон за bTV Smiley
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #126 on: 09 February 2014 23:54:15 »

Като прочетох последните постове реших да сменя заглавието за въпросния час на „НЕОПРЕДЕЛЕНА ПРОГРАМА“. връзка
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #127 on: 10 February 2014 17:12:16 »

“!Коментарът” – bTV, 13 години по-късно


Който има нерви да го изчете цялото нещо за припомняне на това - онова.
Report Spam   Logged
bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #128 on: 10 February 2014 21:25:28 »

“!Коментарът” – bTV, 13 години по-късно


Който има нерви да го изчете цялото нещо за припомняне на това - онова.

Много ми хареса коментарът ПОЗДРАВЛЕНИЯ за авторът.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #129 on: 11 February 2014 14:09:35 »



Quote from: http://on.fb.me/1dfwBd7, Венелин Петков
Днес разбрах, че Росен Петров ме бил предложил за свой „наследник”, а също така и че съм го „мразел”. Господин Петров, имате грешка.
Първо, аз упорито вярвам, че не живеем в Северна Корея и „наследници” не се определят еднолично. Вашето мнение за това кой трябва да води опороченото от вас публицистично предаване няма абсолютно никакво значение. Предаването не е „ваше”, а моят професионален път така или иначе няма нищо общо с него.
Второ, господин Петров, аз не ви мразя, но за сметка на това упорито вярвам в понятия като професионализъм, етика и достойнство – морални категории, които вие, господин Петров, грубо погазихте в ефир. Соченето с пръст към поведението на ваши бивши колеги не променя по никакъв начин характера на постъпката ви.
Трето и последно, господин Петров, позволете ми като прост редник от резерва да ви напомня, че българските войници и офицери са влизали в бой с девиза „С нами Бог!”. Той е бил извезан на бойните знамена и гравиран на сабите на българските офицери. Не желая да бъда ваш съдник, нито да продължавам тази полемика. Затова оставям на вас и вашата съвест „като български офицер” да решите къде в постъпката ви е Бог.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #130 on: 11 February 2014 14:53:50 »

Много ми хареса коментарът ПОЗДРАВЛЕНИЯ за авторът.
Благодаря много.  Smiley
Сашо Диков си е много добре в Нова ТВ, хич не му трябва да ходи в БТВ...
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #131 on: 11 February 2014 19:55:42 »

bTV потвърди първо за БЛИЦ: Разделихме се с Апостол Пенчев по взаимно съгласие
http://www.blitz.bg/news/article/249969

Корабът продължава да потъва.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #132 on: 11 February 2014 20:31:55 »

Ексклузивно! И Апостол Пенчев вече не е част от bTV Media Group

http://wp.me/p3PwL5-IP
Report Spam   Logged

milen
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 31


« Reply #133 on: 11 February 2014 20:37:31 »


Корабът продължава да потъва.

Напротив! Остава и Ина Маркова да се "освободи" и Станчев грешка няма да има! Предполагам, че след 4ри месеца Лора Крумова ще е водеща на сутрешния блок на бТВ (защо не с Коритаров?). Може би ще дръпне Галя Щърбева в бТВ. Взе да става интересно!
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #134 on: 11 February 2014 20:48:18 »


Корабът продължава да потъва.

Напротив! Остава и Ина Маркова да се "освободи" и Станчев грешка няма да има! Предполагам, че след 4ри месеца Лора Крумова ще е водеща на сутрешния блок на бТВ (защо не с Коритаров?). Може би ще дръпне Галя Щърбева в бТВ. Взе да става интересно!

Подкрепям мнението, че в съвсем кратки срокове телевизията и компанията ще тръгнат нагоре с нови сили. Просто има смисъл от толкова много уволнения/напускания от ръководството. Не е просто така - дай да махна този, защото не ми харесва...

И в статията по-горе съм написал, че в Управителният съвет единственият човек, който не е сменен след идването на Павел Станчев, е Боян Калчев - Финансов и Изпълнителен директор на компанията...
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #135 on: 11 February 2014 20:49:24 »

Ексклузивно! И Апостол Пенчев вече не е част от bTV Media Group

http://wp.me/p3PwL5-IP

Стига сте писали ексклузивно бе хора, че става смешно. Новината не е ексклузивна, след като я има и на други места, че и преди да излезе при вас.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #136 on: 11 February 2014 20:56:21 »

Ексклузивно! И Апостол Пенчев вече не е част от bTV Media Group

http://wp.me/p3PwL5-IP

Стига сте писали ексклузивно бе хора, че става смешно. Новината не е ексклузивна, след като я има и на други места, че и преди да излезе при вас.

Сама по себе си информацията е важна, ексклузивна, неочаквана - точно за рубриката "Екзклузивно!" - виж описанието горе в страницата на рубриката в сайта Smiley
Report Spam   Logged

secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #137 on: 11 February 2014 22:09:44 »

Прекрасно! Има нужда от голямо освежаване на БТВ! Трябва да разкарат някои пристрастни журналисти, като Димитър Цонев например.
Да си пообновят дневната програма. Не е нужно следобед да има само сапунки, може да пускат и по някое комедийно сериалче например, както беше навремето. Също така не мисля че това предаване Бон Апети мястото му е в 16.30, по добре или да го махнат, или да го преместят в 11 преди Звездев, и без това Преди обед доскучава и досадява цели 2 часа. Не е лошо и Славчо да разкарат, да ходи да си води политическата пропаганда в някоя кабеларка. Или поне да го задължат да пази формата изцяло развлекателен. Не може един човек да ни облъчва с личното си мнение всяка вечер по най-гледаната телевизия! Също така праймтайма да е запазен главно за български продукции, и евентуално западни сериали. Събота и неделя, а и като цяло според мен прекаляват с публицистиката. 120 минути е хубаво предаване, но в неделя като го няма Роско сега, да направят някакво по-развлекателно предаване.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #138 on: 11 February 2014 22:19:37 »

Ексклузивно! И Апостол Пенчев вече не е част от bTV Media Group

http://wp.me/p3PwL5-IP

Стига сте писали ексклузивно бе хора, че става смешно. Новината не е ексклузивна, след като я има и на други места, че и преди да излезе при вас.

Сама по себе си информацията е важна, ексклузивна, неочаквана - точно за рубриката "Екзклузивно!" - виж описанието горе в страницата на рубриката в сайта Smiley


Значението на думата няма нищо общо с описанието на рубриката и се получава доста нелепо.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #139 on: 11 February 2014 23:45:21 »

Ексклузивно! И Апостол Пенчев вече не е част от bTV Media Group

http://wp.me/p3PwL5-IP

Стига сте писали ексклузивно бе хора, че става смешно. Новината не е ексклузивна, след като я има и на други места, че и преди да излезе при вас.

Сама по себе си информацията е важна, ексклузивна, неочаквана - точно за рубриката "Екзклузивно!" - виж описанието горе в страницата на рубриката в сайта Smiley


Значението на думата няма нищо общо с описанието на рубриката и се получава доста нелепо.
TopCat е напълно прав тук. В журналистиката ексклузивно интервю се нарича информация споделена само с един журналист или агенция, който има правата да публикува. С прости думи, ексклузивно означава нещо като преференциално, само за един човек, а експлозивно е дума с корен експлозия, т.е. означава нещо взривоопасно. Думата ексклузивно се употребява обикновено в журналистиката. С нея искаш да кажеш например, че еди кой си ти е дал единствено и само на теб интервю или пък единствено и само ти си имал възможност да присъстваш на дадено събитие. Пример: „Ексклузивно интервю с...“ или пък „Ексклузивно от мястото на събитието за вас предава...“
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy