BG TV Talk
28 March 2024 20:35:28
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247142 times)
0 Members and 11 Guests are viewing this topic.
Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #1060 on: 03 July 2018 15:15:22 »

Настана си обърквация с тези студия на БТВ... Нова като ги ремонтираха всичко стана готово за 3-4 седмици (не съм напълно сигурен Huh?) БТВ пък чак 6 месеца... И малко е непрофесионално това с новините и зеления екран, поне можеха да сложат един луупинг бекграунд, а не снимка към нюзрума
Report Spam   Logged
some_randy
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22


« Reply #1061 on: 06 July 2018 15:45:25 »

От днес bTV Comedy, bTV Cinema и bTV Lady се излъчват в HD и при Vivacom. Вярно е, че тези канали съществуват от известно време на платформата Voyo, но с излъчването си при един от големите български оператори, вероятно ще достигнат повече хора.

Мога само да кажа, че докато вече всички bTV канали са в HD, един друг национален канал, претендиращ да е номер 1, спи в това отношение.
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1062 on: 06 July 2018 15:58:47 »

Здравей, в кой тв пакет са включени каналите? Може ли да дадеш някаква снимка да видим логата? Smiley
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
some_randy
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22


« Reply #1063 on: 06 July 2018 17:02:03 »

Здравей, в кой тв пакет са включени каналите? Може ли да дадеш някаква снимка да видим логата? Smiley
Не мога да дам информация за пакетите в момента, тъй като честно казано нямам представа. Аз съм на максималния им пакет (TV XL+), в който явно са включени, за другите не знам. Освен това, на сайта на Vivacom в момента няма никаква информация по въпроса.

Относно логата, все още са същите, с които каналите се излъчват във Voyo (които между другото не са кой знае колко хубави, надявам се да ги пооправят с времето), а bTV Cinema даже няма HD лого. Понеже нямам възможност да имам направя хубави снимки директно от телевизора, направих скрийншотове на логата от Voyo, където качеството на каналите не е точно онова HD качество, което Vivacom предлагат, но се надявам да са полезни от информативна гледна точка.

https://imgur.com/a/c3B4jPj
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #1064 on: 06 July 2018 21:56:53 »


https://www.facebook.com/VIVAC0M/photos/a.136248076419561.15117.130400777004291/2053594438018239/?type=3
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #1065 on: 11 July 2018 22:34:45 »

Къде се снима в момента предаването на Слави? Така като гледам декора си е същия, и всичко си изглежда същото.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #1066 on: 16 July 2018 08:55:58 »

Къде се снима в момента предаването на Слави? Така като гледам декора си е същия, и всичко си изглежда същото.

Пак на старото си място
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #1067 on: 19 July 2018 19:44:39 »

Доста е странно сега да се гледат новините.Веднъж са сложили снимка на нюзрума,друг път върви картина от там,водещите са жълти и е голяма простотия това.Толкова ли няма как да се сложи масата на новините в студиото на тази събота/неделя където сега се излъчва тази сутрин или сега както лице в лице ще е отпуска да бъде лятото в това студио?
Report Spam   Logged
sisi 2007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 68


« Reply #1068 on: 19 July 2018 19:53:09 »

Откога спортната емисия се води от мъж?
Report Spam   Logged

itsacringe#1877
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #1069 on: 20 July 2018 01:50:18 »

От началото на телевизията си има и мъже да си водят спорта.Сега се показва обедно време Петър Бакърджиев,а също и Валери Генов се завърна след като свърши интернет рубриката и инцидентно излиза и Иван Боянов.Преди хората,които напуснаха и те водеха новините.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #1070 on: 20 July 2018 18:43:22 »

Откога спортната емисия се води от мъж?
Един ветеран на спорта на БТВ имаше и той беше Тодор Кирков, вероятно малцина вече си го спомнят...
Report Spam   Logged
sisi 2007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 68


« Reply #1071 on: 21 July 2018 11:37:37 »

От началото на телевизията си има и мъже да си водят спорта.Сега се показва обедно време Петър Бакърджиев,а също и Валери Генов се завърна след като свърши интернет рубриката и инцидентно излиза и Иван Боянов.Преди хората,които напуснаха и те водеха новините.
Ако си спомняте, bTV бяха казали че централната спортна емисия ще се води само от жена.
Report Spam   Logged

itsacringe#1877
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1072 on: 05 September 2018 20:05:27 »

Новите студиа ще се забавят вероятно до Коледа, заради проблеми при ремонта на зала 12. Когато бъде построено новото студио на bTV Новините и актуалните предавания, bTV Новините ще стартират с обновена опаковка.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #1073 on: 05 September 2018 23:46:03 »

А студиото на слави дали е готово защото вече върви промо за предаването,което се завръща на 10 септември?
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1074 on: 07 September 2018 19:12:02 »

А студиото на слави дали е готово защото вече върви промо за предаването,което се завръща на 10 септември?

Доколкото знам, известно време "Шоуто на Слави" ще е без публика.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1075 on: 07 September 2018 22:04:34 »

bTV Media Group назначава Тонислав Попов за Главен финансов директор, Член на Борда на директорите и Изпълнителен директор

Тонислав Попов е новият Главен финансов директор, Член на борда на директорите и Изпълнителен директор на bTV Media Group от 1 октомври 2018 г. Той ще поеме функциите и отговорностите на Давид Щепан, който ще се впусне в нови предизвикателства след повече от две години в компанията.

Тонислав Попов има богат опит в областта на финансите и висшия мениджмънт, придобит на различни регионални и глобални позиции в някои от най-големите световни компании. Преди да се присъедини към bTV Media Group той е Глобален финансов директор за експортните операции на подразделението Consumer Healthcarе в GSK, базиран в Обединеното кралство, където заема различни позиции в сферата на финансовия мениджмънт на глобално и мултинационално ниво в продължение на почти 8 години. Преди това Попов работи в Unilever Централна Южна Европа, където трупа опит на няколко регионални позиции, с които се издига в компанията в рамките на повече от 7 години. Професионалната му кариера започва в Intrama-Suedpack, България.

Тонислав Попов е учил „Финансов мениджмънт“ в Университета в Делауеър, САЩ, и е завършил програмата за стратегически решения и управление на риска в университета на Станфорд. Той има и магистърски степени по „Търговски бизнес“ и „Международни икономически отношения“ от стопанска академия „Димитър Ценов“.

“Много съм щастлив да приветствам Тонислав Попов в екипа. Убеден съм, че неговите знания, експертиза и опит, придобити и успешно приложени в силно конкурентна международна бизнес среда, ще дадат голямо предимство на bTV Media Group и ще допринесат за увеличаването на нашите постижения. Много съм благодарен на Давид Щепан за неговата всеотдайност, професионализъм и изключителния му принос към компанията в последните години за затвърждаване на водещата ни позиция на пазара. Да работим с него беше привилегия за нашия екип и му пожелавам много успехи в бъдеще”, коментира Флориан Скала, Главен изпълнителен директор на bTV Media Group.
Report Spam   Logged

misho2013
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9



« Reply #1076 on: 08 September 2018 16:16:45 »

Здравейте, нов потребител тук! Напоследък съм на ретро-носталгична вълна.
Помните ли шоуто "Щипка сол със Силвена Роу" от 2013-та година? То започна август 2013 и продължи до не знам кога. Кога го спряха, нищо не са казали? На мен много ми допадаше водещата, леко шантава такава с прическа като папагал. Grin Какво стана с тази женица, къде се изгуби? Беше глътка свеж въздух сред въздухарите и чалга куклите, които виждаме на екран като водещи.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1077 on: 10 September 2018 22:42:28 »

Доколкото знам, известно време "Шоуто на Слави" ще е без публика.

К'во без публика, те са ги набутали в студиото на CoolT 😂😅😅😂
Report Spam   Logged

Hater by Design.
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #1078 on: 10 September 2018 23:06:20 »

Студиото според мен е на тази събота/неделя и са навряни като в дядовата ръкавичка и можеше да няма балет,но ще се изтрае като се знае какво се очаква.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1079 on: 13 September 2018 19:43:44 »

Току що в новините съобщиха, че bTV снимала нов БГ сериал. Носел работното заглавие "Слънчев бряг" и щял да бъде романтична комедия. Друго не казаха за него. Само "Очаквайте"...
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy