BG TV Talk
29 March 2024 17:55:50
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247365 times)
0 Members and 16 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1080 on: 13 September 2018 19:50:15 »

Току що в новините съобщиха, че bTV снимала нов БГ сериал. Носел работното заглавие "Слънчев бряг" и щял да бъде романтична комедия. Друго не казаха за него. Само "Очаквайте"...

+ ще бъде седмичен

Предполагам, че ще го видим в ефир догодина, когато вече "Скъпи неследници" ще е приключил
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1081 on: 13 September 2018 20:41:21 »

Току що в новините съобщиха, че bTV снимала нов БГ сериал. Носел работното заглавие "Слънчев бряг" и щял да бъде романтична комедия. Друго не казаха за него. Само "Очаквайте"...
Ми, това трябва да е въпросният сериал на Иван и Андрей, за който загатнаха миналата седмица в интервюто си за "Телеграф".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1082 on: 14 September 2018 12:34:32 »

Ми, това трябва да е въпросният сериал на Иван и Андрей, за който загатнаха миналата седмица в интервюто си за "Телеграф".
Оказах се прав. Ето повече инфо за продукцията:
Истории за любов и амбиция от горещия „Слънчев бряг“ – в новия сериал на bTV Media Group

Българската продукция събира младите звезди от сериалите на bTV в красиво и модерно морско приключение

bTV и „Междинна станция“ започнаха работа по новия български сериал на телевизията, в който главен персонаж е знаковият морски курорт „Слънчев бряг“. Новината бе обявена от главния изпълнителен директор на bTV Media Group Флориан Скала на голямото парти, на което медийната група отпразнува успешния старт на есенния ТВ сезон заедно с партньори, журналисти, лицата от ефира на bTV и много приятели.

„Щастлив съм да съобщя, че вече работим по следващия си първокласен проект в областта на телевизионното кино – романтичната комедия „Слънчев бряг“, с участието на някои от най-любимите български актьори, познати от ефира на bTV. Зрителите ни могат да очакват още една висококачествена локална продукция в каналите на bTV Media Group“, коментира Флориан Скала.

„Слънчев бряг“ е предназначен за седмично излъчване и е още едно доказателство за стремежа на bTV винаги да предлага на своите зрители качествено и разнообразно съдържание на всички платформи. В едноименната поредица, чиито снимки вече са в ход, участват млади звезди на българското телевизионно кино, станали любимци на публиката с първите оригинални сериали на bTV. Бойко Кръстанов, Иво Аръков, Явор Бахаров, Евелин Костова, Боряна Братоева, Лидия Инджова и др. са сред кино талантите, които ще си партнират с големи имена от различни поколения артисти, за да представят на любителите на българските сериали вълнуващи истории от живота в морския курорт.

Режисьор е младият талант Димитър Димитров, който е работил по успешни български филми. „Слънчев бряг“ ще пренесе зрителите и онлайн потребителите на bTV Media Group в пъстрия свят на една от най-посещаваните и коментирани български туристически дестинации в цяла Европа. Сериалът ще повдигне завесата към потайностите на хотелиерския и туристическия бизнес, пречупени през личните истории на персонажите.
Предполагам, че сериалът ще почне през пролетта, въпреки че нали "ьТВ" поръчаха и нов сезон на "Столичани в повече", та не знам дали ще съчетаят двата сериала в един сезон.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1083 on: 14 September 2018 18:32:32 »

От изброените единствено на Иво Аръков му харесвам играта и излъчването. Бахаров и Кръстанов са ми откровено неприятни, а другите не съм ги чувал досега.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1084 on: 15 September 2018 12:17:23 »

От изброените единствено на Иво Аръков му харесвам играта и излъчването. Бахаров и Кръстанов са ми откровено неприятни, а другите не съм ги чувал досега.
Евелин Костова беше в "Къде е Маги?", "Секс, лъжи и ТВ" и "Столичани в повече", а Боряна Братоева - в "Седем часа разлика". Лидия Инджова досега е участвала само в един сериал - "Недадените", а също и в "Дяволското гърло", но той още не е излъчен.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1085 on: 02 October 2018 14:40:55 »

Нищо чудно след тези мащабни ремонти, който правят, bTV да стартират с изцяло ново лого и цялостна визия на канала.Доколкото си спомням, те промениха логото си през декември 2009 за последно.
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1086 on: 02 October 2018 16:50:27 »

Оооо дано... това е най-грозното лого, което са имали.. честно казано първото най-много ми харесваше.

Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1087 on: 02 October 2018 23:28:06 »

Нищо чудно след тези мащабни ремонти, който правят, bTV да стартират с изцяло ново лого и цялостна визия на канала.Доколкото си спомням, те промениха логото си през декември 2009 за последно.
Съмнявам се... На нишовите канали им промениха логата и визиите преди 1-2 години, та едва ли сега ще направят някаква мащабна промяна.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1088 on: 29 October 2018 16:43:31 »

Здравейте, нов потребител тук! Напоследък съм на ретро-носталгична вълна.
Помните ли шоуто "Щипка сол със Силвена Роу" от 2013-та година? То започна август 2013 и продължи до не знам кога. Кога го спряха, нищо не са казали? На мен много ми допадаше водещата, леко шантава такава с прическа като папагал. Grin Какво стана с тази женица, къде се изгуби? Беше глътка свеж въздух сред въздухарите и чалга куклите, които виждаме на екран като водещи.
https://masterchef.btv.bg/article/news/edna-ot-naj-dobrite-zheni-chef-gotvachi-v-sveta-se-prisaedinjava-kam-masterchef-balgarija.html  Ще можеш да гледаш вече Силвена Роу в Мастър шеф като жури през пролетта.  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1089 on: 29 October 2018 19:44:07 »

https://masterchef.btv.bg/article/news/edna-ot-naj-dobrite-zheni-chef-gotvachi-v-sveta-se-prisaedinjava-kam-masterchef-balgarija.html  Ще можеш да гледаш вече Силвена Роу в Мастър шеф като жури през пролетта.  Grin

Мхм... Тя ще е на мястото на Лео, който пък ще има собствена рубрика в "Преди обед".
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1090 on: 31 October 2018 23:44:35 »

Една новина от вчера. bTV Media Group са закупили отново правата за Купата на Краля. Smiley

Quote
Купата на Краля се завръща с пълна сила в каналите на bTV Media Group

Отново е време за Купата на Краля. За четвърта поредна година каналите на bTV Media Group ще излъчват най-интересните мачове от надпреварата.

Днес започват 1/16-финалите на втория по сила турнир в Испания, а на този етап вече се включват и грандовете - "Реал" Мадрид, "Барселона", "Атлетико" Мадрид, "Севиля", "Виляреал" и "Валенсия".

По традиция най-интересните двубои ще бъдат излъчени на живо по bTV Action и RING.

Програма:

Вторник (30.10)

"Ебро" - "Валенсия" - 20:30 ч. по RING
"Сант Андреу" - "Атлетико" Мадрид - - 22:30 ч. по RING

Сряда (31.10)

"Мелия" - "Реал" Мадрид - 20:30 ч. по bTV Action
"Културал Леонеса" - "Барселона" - 22:30 ч. по bTV Action

Четвъртък (01.11)

"Селта" - "Реал Сосиедад" - 17:15 ч. по RING
"Алмерия" - "Виляреал" - 19:30 ч. по RING
Report Spam   Logged

alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #1091 on: 04 November 2018 22:40:40 »

Оооо дано... това е най-грозното лого, което са имали.. честно казано първото най-много ми харесваше.
Имам, между другото, идея за лого на бТВ.
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #1092 on: 05 November 2018 19:41:58 »

Преди дни има подадена заявка за регистрация на марка "БТВ". Интересното в случая е начина на изписване. Заради глупавите нови изисквания в сайта на патентното не става ясно коя компания е писала заявлението. Да не би bTV да подготвят ребрандиране? Време е.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #1093 on: 06 November 2018 00:59:29 »

+ ще бъде седмичен

Предполагам, че ще го видим в ефир догодина, когато вече "Скъпи неследници" ще е приключил
Седмичен за мен лично означава един път в седмицата, а не както "Скъпи наследници" всеки делник.

TV81, За ребрандирането се говори отдавна, явно ще е следващият месец - декември 2009 беше последното обновяване.
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1094 on: 06 November 2018 18:23:24 »

Преди дни има подадена заявка за регистрация на марка "БТВ". Интересното в случая е начина на изписване. Заради глупавите нови изисквания в сайта на патентното не става ясно коя компания е писала заявлението. Да не би bTV да подготвят ребрандиране? Време е.

Това е интересно.. дано най-накрая да сменят това отвратително лого!!! Някой да пише, ако има някаква информация.  Afro
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1095 on: 06 November 2018 21:38:09 »

Ако е през декември пълната промяна значи съвсем скоро трябва да пускат реклама за новото лого и визия. То донякъде зависи и как тече ремонта на студиата. Пък и те си казаха близо 6 месеца Smiley
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #1096 on: 07 November 2018 11:52:25 »

Аз се съмнявам да има ново лого, това би означало да сменят логата и на останалите канали (без Ринг) и най-малкото да обновят визиите им, което е излишна разправия. Не всеки ребранд задължително означава да се смени и логото.
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1097 on: 07 November 2018 14:19:51 »

Така е.. ама това лого е на 10 години.. и е ужасно  Grin
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1098 on: 07 November 2018 14:50:05 »

Както казаха това е най-мащабният проект от началото на телевизията и откровено си мисля, че не може да се остави старото лого при тези ултра hd хайтек студиа и промяната ще е пълна. Пък на другите канали не е проблем да ги променят /въпреки че ме съмнява и не е нужно/, те БНТ ги промениха, а за БТВ-то не представлява никакъв проблем. Ще е интересно да видим какво ще направят. Ах нямам търпение да вида тези нови студиаа  Grin
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1099 on: 07 November 2018 19:28:26 »

Няма да има промяна в логото и името. Ще има нова визия на bTV Новините с преместването в новото студио.

Нищо не налага пълен ребрандинг на основния канал в групата, та в последствие и нишовите и като цяло няма индикации скоро да се сменя визуалната концепция и облик на bTV.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy