BG TV Talk
28 March 2024 18:59:13
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247117 times)
0 Members and 13 Guests are viewing this topic.
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #1240 on: 03 August 2019 23:17:43 »

Абе bTV да не би да са правили и те тестови излъчвания? Щото сега гледах в сайта на СЕМ, че на регистрацията на bTV пише начална дата на разпространение: 17.11.2000 г.
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #1241 on: 04 August 2019 23:47:51 »

АХахаха... Василковски се справя направо прекрасно...  Grin кви глупости пишете бе? И тоя Борислав ще е същата работа.. пълен майтап
Човек имам един въпрос и той е - Ти харесваш ли въобще нещо бе човек?... Според мен този човек (профил) трябва да се блокира от форум, поради постоянното си хейтене на всяка една тема или независимо кое да е лице... Д8 сега не съм видял и едно смислено изречение от него... Разбирам, че всеки човек има мнение по определени теми, но неговото поведение и мнение по ВСИЧКИ твми преминава абсолютно всякакви граници!
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1242 on: 05 August 2019 07:01:43 »

Някой май си е паднал по Василковски, а?  Grin Няма лошо, демокрация е... Cheesy Живее в блока на жена ми.. ще те разочаровам, но живее с друг мъж..  Cry

Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #1243 on: 05 August 2019 10:03:32 »

Още един пример за малоумен коментар. Да не говорим, че в повечето случаи коментарите му съдържат откровени обиди и език на омразата. Модераторите поне трябва да му обърнат внимание за адекватно поведение във форума.
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1244 on: 05 August 2019 10:59:33 »

Език на омразата.. хахахахахаха.. абе много раними душици сте били.. я малко по-мъжки, а? Баси евро-ценностите налазиха в тая държава... сега е модерно мъжете да реват малко малки женички... пак казвам.. ако някой иска адреса на Василковски, няма проблеми.. живее в кв. Свобода, много близо до стадиона на Локото. Но човека си е семеен, така че няма да ви огрее.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #1245 on: 05 August 2019 11:06:36 »

Дреме ми за въпросния. Ако ще и с жираф да живее, това си е негова работа и няма връзка с обсъжданата тема.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 542


« Reply #1246 on: 05 August 2019 11:49:22 »

преди малко даваха рекламата на фермата революция нов свят
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1247 on: 05 August 2019 13:37:17 »

Език на омразата.. хахахахахаха.. абе много раними душици сте били.. я малко по-мъжки, а? Баси евро-ценностите налазиха в тая държава... сега е модерно мъжете да реват малко малки женички... пак казвам.. ако някой иска адреса на Василковски, няма проблеми.. живее в кв. Свобода, много близо до стадиона на Локото. Но човека си е семеен, така че няма да ви огрее.


Интересно ми е какво разбираш под "малко по-мъжки"?! Обидите и подигравките към другите ли са признак на мъжкарство?
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1248 on: 05 August 2019 15:01:43 »

Искам да ми покажеш къде съм обидил някой от тоя форум.. или съм се подигравал..
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1249 on: 05 August 2019 17:35:58 »

Искам да ми покажеш къде съм обидил някой от тоя форум.. или съм се подигравал..


Ами само си виж предишните коментари в темата! Много е грозно...
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #1250 on: 08 August 2019 19:43:38 »

Хора, може всички да се ядосваме на hater за това, което прави и поства във форума, но гледайки тази статия започвам да си мисля, че той е прав - bTV бавно, но славно и "на час по лъжичка", умира след края на Шоуто на Слави. По принцип трудно вярвам на Факти.бг, но въпреки това поствам въпросната статия тук: https://m.fakti.bg/razsledvania/401264-btv-se-srina-sled-kraa-na-shouto-na-slavi
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1251 on: 08 August 2019 21:00:14 »

Тоя hater нищо не разбира бе.. кво го слушате?  Roll Eyes
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #1252 on: 08 August 2019 22:34:45 »

Реално шоуто не е заместено с аналогична продукция. Рейтингите са сходни с предишните летни сезони.  Така че по-логично е да се изчака новия сезон, преди да се правят обобщения.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1253 on: 09 August 2019 12:21:56 »

Хора, може всички да се ядосваме на hater за това, което прави и поства във форума, но гледайки тази статия започвам да си мисля, че той е прав - bTV бавно, но славно и "на час по лъжичка", умира след края на Шоуто на Слави. По принцип трудно вярвам на Факти.бг, но въпреки това поствам въпросната статия тук: https://m.fakti.bg/razsledvania/401264-btv-se-srina-sled-kraa-na-shouto-na-slavi


Повече от абсурдна статия! Никога "Шоуто на Слави" не се е излъчвало през август, за да се правят някакви сравнения или пък обобщения за "умирането на bTV".

И като цяло темата за Слави започва да става страшно досадна. Голям зор да бъде изкаран някакъв герой или национален спасител! Аман... 
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1254 on: 09 August 2019 15:28:26 »

Самият факт, че се отказа от милионите на босфорци, заради цензура си го прави герой. Даже се забави според мен.. всички от босфор тв и нова тв са просто едни курви на бойко.. едни държачи на микрофони.. едни медузи, които правят свирки всеки божи ден, само и само да не изпуснат парите.. ее разбира се, има и изключения.. една миролюба бенатова, която се осмели да попита цвинокио откъде са му парите за стоте апартамента.. не е нужно да ви кажа, че повече на екран няма да я видите.. знам, че на някой хора ще йм бъде много тъжно, заради истината. Ще се ядосат, може и да ме напсуват.. но е крайно време да си отворите очите.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1255 on: 09 August 2019 17:48:46 »

знам, че на някой хора ще йм бъде много тъжно, заради истината. Ще се ядосат, може и да ме напсуват.. но е крайно време да си отворите очите.


Единственият, когото виждам да използва псувни и цинизми, си ти. При това в почти всеки пост...

Аз като зрител мога да кажа, че съм доволен от новините на БТВ в момента. До голяма степен са обективни, показват различни гледни точки, има и критика към властта. Нищо общо с Нова!

Повече спорове за Слави не ми се водят. Да си прави шоуто където иска, както и великите политически проекти. А привържениците му и разните сайтчета, които го възхваляват, да не се притесняват толкова за БТВ. Тя беше и продължава да си е водещата телевизия в България. Ще оцелее и без Шоуто на Слави!  Grin
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #1256 on: 09 August 2019 20:38:28 »


Единственият, когото виждам да използва псувни и цинизми, си ти. При това в почти всеки пост...

Аз като зрител мога да кажа, че съм доволен от новините на БТВ в момента. До голяма степен са обективни, показват различни гледни точки, има и критика към властта. Нищо общо с Нова!

Повече спорове за Слави не ми се водят. Да си прави шоуто където иска, както и великите политически проекти. А привържениците му и разните сайтчета, които го възхваляват, да не се притесняват толкова за БТВ. Тя беше и продължава да си е водещата телевизия в България. Ще оцелее и без Шоуто на Слави!  Grin
Каква водеща телевизия бе,а и новините на нова са доста по-добри от сричащия Юксел Накадриев и винаги намръщената Виктория Петрова.Телевизията ,която постоянно залага на турски сериали,защото така им е най-лесно  Grin Даже не ми се и коментира,толкова ми е противна,нищо ново от години по  тази ''водеща'' телевизия
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #1257 on: 09 August 2019 22:03:50 »

Оф той пък Слави щото направо го срази Бойко като му дойде на крака в студиото... айде стига вече с тоя чалгаджия, ще го изкарате някакъв национален герой още малко... да, като шоумен беше добър и успешен, въпреки че отдавна си му беше време за пенсия. Но за политик не става. За съжаление, като го знам българина какъв е, този като нищо ще събере подкрепа.
А за БТВ - Новините им в момента са на доста добро ниво. Има какво още да се желае, но не виждам какво толкова не ви харесва. В никакъв случай не може да се каже че са благосклонни към управляващите. Или вие не сте ги гледали от години, но по навик си плюете? За турските сериали - ами имат висок рейтинг и хората ги харесват. Защо да не ги дават?
Аз пък точно Нова ТВ аз почти не я гледам, а и не смятам да я гледам, особено от както я взе Домусчиев това е медия чиято основна цел е да слугува на властта, точно Нова ТВ да се дава за пример в момента е пълна глупост.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1258 on: 09 August 2019 22:16:07 »

Оф той пък Слави щото направо го срази Бойко като му дойде на крака в студиото... айде стига вече с тоя чалгаджия, ще го изкарате някакъв национален герой още малко... да, като шоумен беше добър и успешен, въпреки че отдавна си му беше време за пенсия. Но за политик не става. За съжаление, като го знам българина какъв е, този като нищо ще събере подкрепа.
А за БТВ - Новините им в момента са на доста добро ниво. Има какво още да се желае, но не виждам какво толкова не ви харесва. В никакъв случай не може да се каже че са благосклонни към управляващите. Или вие не сте ги гледали от години, но по навик си плюете? За турските сериали - ами имат висок рейтинг и хората ги харесват. Защо да не ги дават?
Аз пък точно Нова ТВ аз почти не я гледам, а и не смятам да я гледам, особено от както я взе Домусчиев това е медия чиято основна цел е да слугува на властта, точно Нова ТВ да се дава за пример в момента е пълна глупост.


Съгласен съм с всяка една дума! Евала!
Report Spam   Logged
ivander
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #1259 on: 09 August 2019 23:19:13 »

bTV остана единствената непревзета все още от олигархичната власт национална телевизия. След отрязването на Келнер и даването й на Домуса, който направи цялостна чистка на всички останали читави ръководни фактори и журналисти, Нова стана подобие на Канал 3 с абсолютно сервилно поднесени към властта новини и публицистика. С Кошлука начело БНТ е с извадени зъби и не става за нищо, изключвайки Горан Благоев. Общо взето картинката е плачевна. Не остана почти нищо читаво в ефир с едно-две изключения - TV+, при които е Веско Дремджиев, един от малкото останали в ефир качествени водещи, са все още относително независими, както и Евроком с някои условности там. В това число мога да добавя и Калин Манолов с неговото предаване "Видимо и невидимо" по Bulgaria On Air. Това е. Всичко друго е слугинаж към Буда и Пеефски. Партийните телевизийки не ги броя изобщо, там работата е ясна. А ако някой очаква чалгомутрата Трифонов като месия, да си спомни как рева като магаре когато убиха висаджията Илиев и как се кланяше на Първанов - Гоце. Да си спомни и как друго негово гуру - Росен Петров, пристана на Бареков. От такъв човек да се очаква нещо друго освен от същото е просто наивно.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy