BG TV Talk
28 March 2024 15:01:24
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247059 times)
0 Members and 12 Guests are viewing this topic.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #280 on: 16 May 2014 18:14:59 »

Тарифата за юни: http://images.btv.bg/2014/05/16/5693.pdf

С две думи: нищо интересно. "Революция Z" пак не присъства в програмата (не знам защо вече 1 година само лъжат зрителите, че ще го излъчат...). От понеделник до четвъртък от 21:30ч. до 22:30ч. ще има "Земя на бунтовници", който беше излъчен преди време по AXN.
Последното ми инфо е за началото на юли, ама и тогава може да не е.  Grin
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Online Online

Posts: 291



« Reply #281 on: 16 May 2014 18:25:21 »

"Нека говорят" липса, което ме подсеща да питам до къде стигнаха преговорите със Сашо Диков?
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #282 on: 17 May 2014 10:14:19 »

Нали бяха казали че повече няма да има Турски сериали в прайтайма а сега ще пускат още 1.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #283 on: 18 May 2014 19:54:48 »

В спортната емисия преди малко Тодор Кирков каза, че му било приятно 13 години да води спорта и т.н. Някой да си има на представа дали напуска или просто слиза от екран?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #284 on: 18 May 2014 22:54:05 »

Нали бяха казали че повече няма да има Турски сериали в прайтайма а сега ще пускат още 1.
Малко са случаите, в които "ьТВ" си държат на думата...  Grin

"Нека говорят" липса, което ме подсеща да питам до къде стигнаха преговорите със Сашо Диков?
Предполагам, че до никъде. Не вярвам точно той да отиде в една от телевизиите с най-силна цензура...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #285 on: 19 May 2014 17:42:17 »

В спортната емисия преди малко Тодор Кирков каза, че му било приятно 13 години да води спорта и т.н. Някой да си има на представа дали напуска или просто слиза от екран?
Имам чувството, че той и Минев дружно ще се преселят някъде, ама къде е въпроса. На дали Боби Борисов ще гори от желание да ги приеме в Нова Спорт.  Grin
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #286 on: 19 May 2014 17:53:26 »

E то не вярвам да са толкова зле да отидат при боби борисов,там рядко има нормален журналист!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #287 on: 22 May 2014 16:37:13 »

Официално: Антон Хекимян и Биляна Гавазова са новите водещи на „Тази сутрин“




Очаквано, колкото и да го отричаше Хекимян. Сега остава въпроса - кой ще води Тази събота/неделя от другия месец.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #288 on: 22 May 2014 16:50:37 »

Официално: Антон Хекимян и Биляна Гавазова са новите водещи на „Тази сутрин“




Очаквано, колкото и да го отричаше Хекимян. Сега остава въпроса - кой ще води Тази събота/неделя от другия месец.

Вероятно това ще е Мариана Векилска, именно тя ще го замести тази неделя, тъй като той ще е един от основните водещи на изборното студио вечерта Smiley
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #289 on: 23 May 2014 18:56:50 »

Тези линкове от така любимата на много хора жълта агенция на Пеевски Пик ще започвам да ги поизтривам след време, но този го оставям за да видят хората що глупости пишат там...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #290 on: 26 May 2014 14:27:14 »

Не ми е ясно защо аджеба прехвърлиха изборното студио по Екшъна снощи... Още малко и тоя канал да вземат да го преименуват на БТВ 2.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #291 on: 26 May 2014 15:30:26 »

Не ми е ясно защо аджеба прехвърлиха изборното студио по Екшъна снощи... Още малко и тоя канал да вземат да го преименуват на БТВ 2.

От една страна наистина беше тъп ход, но от друга пък - в крайна сметка така или иначе се предаваха главно пресконференциите и така или иначе и четирите национални телевизии предават едно и също и де факто няма особена полза от това излъчване като 98% от него е едно и също(останалите са кратките коментари от студиото в паузата).

Иначе като цяло студиото на bTV беше много добро, заедно с това на БНТ. И двете ми харесаха. По Нова ТВ - нищо ново, същото, което щяхме сигурно да гледаме ако Анна и Виктор бяха в bTV.

В интерес на истината, чисто визуално на "Нова ТВ" студиото май най не ми хареса. На БНТ1 беше много хубаво и голямо.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #292 on: 26 May 2014 21:17:25 »

Даже бих ги поздравил за това прехвърляне, щеше да стане малко досадно цял ден избори, макар че беше разнообразна изборната програма на bTV.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #293 on: 27 May 2014 18:48:13 »

На 2 юни каналът ще има специална програма:

20:00 "Шоуто на Слави"
22:00 "Фамилията" - финалът
23:30 Новини

Предполагам, че промените са заради почитането на загиналите в руско-турската освободителна война, но пък не помня предишни години да е имало специална програма по случай празника...
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #294 on: 29 May 2014 20:27:22 »

На 2 юни каналът ще има специална програма:

20:00 "Шоуто на Слави"
22:00 "Фамилията" - финалът
23:30 Новини

Предполагам, че промените са заради почитането на загиналите в руско-турската освободителна война, но пък не помня предишни години да е имало специална програма по случай празника...
Ето защо

Гледайте VІ годишни награди “Успелите деца на България” на Фондация “Димитър Бербатов” със специалното участие на Димитър Бербатов!

2 юни, от 20.00 часа, по bTV в ''Шоуто на Слави''!
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #295 on: 31 May 2014 14:47:41 »

В момента Seven-Eight Production водят преговори с bTV за трети сезон на "Гласът на България"!
Report Spam   Logged

treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #296 on: 01 June 2014 03:29:49 »

Не знам какъв е смисъла да се прави нов сезон при положение, че реализацията на това предаване е катастрофална... толкова добър формат е иначе. Слави и компания му е*аха мамата у нас, ако някога се поднови с трети сезон се надявам поне залата и журито да ги сменят.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #297 on: 01 June 2014 12:35:34 »

Днес bTV става на 14 години. По този повод са пуснали реклама, която показва каналите на bTV, но RING.BG не присъства и вместо него има лого, на което пише bTV Sports. Също така видях, че домейнът btvsports.bg е регистриран от bTV. Това означава, че най-вероятно новото име на RING.BG ще е bTV Sports. Явно са се отказали от варианта за bTV Arena, защото сега пише, че домейнът btvarena.bg не е регистриран от никой, а помня, че преди време bTV го бяха взели.

EDIT: Ето кадър с логото на bTV Sports.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #298 on: 01 June 2014 14:42:55 »

Поздравям ги за преименуването, но ако не внесат нещо интересно този канал си е обречен. А до името не ми е благозвучно btv спортс, бтв спорт е по-добре, но пак всичко в по-добре от btv arena. А логото ми мяза на бтв екшън. Дано поне цвета е друг, да си запази зеленото, което напомня на футболно игрище. Това означава ли, че сме близко до ребрандирането, защото аз го очаквах есента?!?
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #299 on: 01 June 2014 14:47:13 »

И дано купат и Испанското първенство.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy