BG TV Talk
29 March 2024 08:42:06
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247240 times)
0 Members and 11 Guests are viewing this topic.
telenovellas_news
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20


« Reply #1320 on: 23 May 2020 17:25:12 »

Аз го имам

Би ли го споделил
Report Spam   Logged
Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #1321 on: 27 May 2020 15:16:37 »

някой ако има целия филм 15 години БТВ може ли да ми го прати че намирам само 1 ва част в интернет и не ми се дамат пари за Войо
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1322 on: 27 May 2020 16:22:50 »

"bTV - 20 години с теб" се оказа, че ще бъде по-скоро специално предаване, а не филм, както при 15-годишнината. Ще го водят Деси Стоянова и Николаос Цитиридис.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1323 on: 27 May 2020 16:37:11 »

"bTV - 20 години с теб" се оказа, че ще бъде по-скоро специално предаване, а не филм, както при 15-годишнината. Ще го водят Деси Стоянова и Николаос Цитиридис.

https://www.btv.bg/gallery/za-btv/spetsialno/btv-praznuva-20-godini-sas-specialna-programa-na-1-juni.html

Quote
bTV празнува 20 години със специална програма на 1 юни

Шоуто "20 години с теб" ще припомни емблематични моменти и лица от историята на телевизията.

В понеделник, 1 юни, се навършват 20 години от създаването на първата частна национална телевизия в България – bTV. Точно в 20.00 ч. зрителите ще си припомнят емблематични моменти и лица от историята на телевизията у нас. С много хумор и отговорност към фактите, специалното празнично издание “20 години с теб” ще проследи важни моменти и хора от историята на bTV и ще припомни как медията се превърна в телевизионния канал с най-голям зрителски интерес и доверие в България. Водещи на специалното издание ще бъдат едно от най-обичаните и утвърдени лица в bTV -  Десислава Стоянова и най-младата звезда на телевизията - Николаос Цитиридис.

В празничната вечер среща в ефира на bTV ще си направят опитът и младостта, историята и неспиращото развитие. Рожденият ден на bTV ще бъде повод зрителите да си припомнят много любими лица от незабравими и настоящи предавания и да се запознаят с онези 20 емблематични неща, които определят ролята на телевизията в живота на българите и показват стандартите, които тя поставя през годините. И като на всеки рожден ден – ще има поздрави от цял свят, смях, веселие, торта и подаръци. Специално участие в „20 години с теб“ ще вземат Васил Найденов, Ицо Хазарта, Преслава, Веселин Маринов и други.

Близо 50 ключови за България и развитието на bTV хора, популярни личности и експерти с нестандартно мислене ще се включат с коментари и разкази за историята на bTV, нейните най-големи успехи, емоционални, трудни или знакови моменти. Празничната програма ще разкаже за отговорността, която bTV е имала при създаването си, както и за пътя на телевизията до нивото на кино продукциите и внедряването на най-модерните и високотехнологични решения в новините и актуалните предавания. Шоуто ще проследи и превръщането на телевизията в една от най-ангажираните със социални каузи компании у нас, както и откъде тръгва настоящата тенденция на телевизионния пазар, довела до големите формати MasterChef, „Гласът на България“, „България търси талант“, „Фермата“ и др.

Специалната празнична програма „20 години с теб“ ще бъде реализирана в съответствие с мерките, въведени от bTV Media Group за създаване на телевизионно съдържание в условията на епидемия, като в студиото няма да има и публика на живо, ще се спазва необходимата дистанция и др.


Мисля, че ще е по-добре, ако Слави Трифонов участва в тази специална програма по случай 20-годишнината на bTV. Все пак той също беше част от самата телевизия, нищо че той в момента има собствена телевизия.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1324 on: 27 May 2020 17:41:31 »

Много добър избор на БТВ! Редно е в подобна програма двойката водещи да бъде съчетание между опита и младостта. Деси Стоянова е сред утвърдените водещи, които зрителите са свикнали да виждат на екрана, а Николаос е най-разпознаваемото ново лице и важна част от бъдещето на тази телевизия.  Afro


Въпреки че е под формата на предаване, очаквам все пак в юбилейната програма да бъдат показани много готини кадри и спомени от архива на БТВ, както и емблематичните лица, които са участвали в изграждането на телевизията и през годините са останали коректни в отношението си към нея.

Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1325 on: 27 May 2020 18:00:55 »

Много добър избор на БТВ! Редно е в подобна програма двойката водещи да бъде съчетание между опита и младостта. Деси Стоянова е сред утвърдените водещи, които зрителите са свикнали да виждат на екрана, а Николаос е най-разпознаваемото ново лице и важна част от бъдещето на тази телевизия.  Afro


Въпреки че е под формата на предаване, очаквам все пак в юбилейната програма да бъдат показани много готини кадри и спомени от архива на БТВ, както и емблематичните лица, които са участвали в изграждането на телевизията и през годините са останали коректни в отношението си към нея.



Шоуто на Николаос няма да бъде в ефир до 1 година, не знам какво бъдеще на телевизията ще е. Може би ще му намерят по - съвместим формат. Дано, защото го бива и има много голям потенциал.

Иначе тази програма наистина звучи интересна и ще направя всичко възможно да го гледам, защото макар и в момента по - голямата част от програмата на тази телевизия да е абсолютно негледаема, не малко от нас са израснали с нея в най - добрите й години.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1326 on: 27 May 2020 18:26:57 »

Шоуто на Николаос няма да бъде в ефир до 1 година, не знам какво бъдеще на телевизията ще е. Може би ще му намерят по - съвместим формат. Дано, защото го бива и има много голям потенциал.

Иначе тази програма наистина звучи интересна и ще направя всичко възможно да го гледам, защото макар и в момента по - голямата част от програмата на тази телевизия да е абсолютно негледаема, не малко от нас са израснали с нея в най - добрите й години.


Нека да оставим на ръководството на телевизията да реши кое ще бъде в ефир и кое - не. Grin

Също така смятам, че когато се използват категорични определения като "абсолютно негледаема", все пак е хубаво да се добави и едно "според мен". Но както и да е - това вече е въпрос на възприятие за себе си и останалия свят...  Roll Eyes

Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1327 on: 27 May 2020 18:37:52 »


Нека да оставим на ръководството на телевизията да реши кое ще бъде в ефир и кое - не. Grin

Също така смятам, че когато се използват категорични определения като "абсолютно негледаема", все пак е хубаво да се добави и едно "според мен". Но както и да е - това вече е въпрос на възприятие за себе си и останалия свят...  Roll Eyes


колегаааа, това,че ти си 24 часа на тази телевизия не значи,че е гледаема  Grin Един глас на България остана и това е. От понеделник до петък праймтайма е с турски сериали. Страшна програма! Моля ти се има и други телевизии Grin
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1328 on: 27 May 2020 18:41:08 »


Нека да оставим на ръководството на телевизията да реши кое ще бъде в ефир и кое - не. Grin

Също така смятам, че когато се използват категорични определения като "абсолютно негледаема", все пак е хубаво да се добави и едно "според мен". Но както и да е - това вече е въпрос на възприятие за себе си и останалия свят...  Roll Eyes


Аз ти какво се знае в телевизионните среди още от поне 2 месеца, ти го тълкувай както искаш.

Освен това, когато пиша мнение от своя акаунт, без да цитирам някого, кому е нужно специфично да пиша, че е според мен. То се подразбира, нали го пиша аз, а не бай Спас?

И, ако обичаш, личностните определения си ги спестявай следващият път, за да не се налага да споделям и аз своите наблюдения за твоята особа.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1329 on: 27 May 2020 19:46:18 »

колегаааа, това,че ти си 24 часа на тази телевизия не значи,че е гледаема  Grin Един глас на България остана и това е. От понеделник до петък праймтайма е с турски сериали. Страшна програма! Моля ти се има и други телевизии Grin


Много далече си от истината за това, което гледам!  Grin А и тук не става въпрос за това дали аз препочитам БТВ или пък ти - Нова. Просто ми е странно една от двете водещи телевизии у нас да бъде определяна като "негледаема". Няма да те питам какви са според теб критериите за гледаемост, за да не оставам дори още по-изумен, отколкото съм в момента... Хубава вечер пожелавам на всички!   Afro
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #1330 on: 28 May 2020 01:44:44 »

ето линк към целия филм от 15 години бтв https://ok.ru/video/2165628406315
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1331 on: 28 May 2020 11:33:40 »

В интервю Флориан Скала потвърждава, че на есен ще има "Фермата" и продължението на Masterchef, както и следващ сезон на "Шоуто на Николаос Цитиридис".

bTV подготвя излъчването на румънския сериал на PRO TV "Vlad" за излъчване в праймтайм - в допълнение на турските сериали. Наблюдават и другите собствени сериали на CME за евентуално закупуване и излъчване у нас.

Скала не казва обаче нищо за "България търси талант" - вероятно ще остане за следващата пролет.

bTV Plus пък има ръст от 204% на гледанията спрямо старта на платформата.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1332 on: 28 May 2020 12:15:48 »

В интервю Флориан Скала потвърждава, че на есен ще има "Фермата" и продължението на Masterchef, както и следващ сезон на "Шоуто на Николаос Цитиридис".

bTV подготвя излъчването на румънския сериал на PRO TV "Vlad" за излъчване в праймтайм - в допълнение на турските сериали. Наблюдават и другите собствени сериали на CME за евентуално закупуване и излъчване у нас.

Скала не казва обаче нищо за "България търси талант" - вероятно ще остане за следващата пролет.

bTV Plus пък има ръст от 204% на гледанията спрямо старта на платформата.


Супер, мерси за инфото! Ето това наричам аз достоверен източник, а не какво се "говорело в ТВ средите от 2 месеца".  Grin

Единствено ме учудва, че в отговора за есенния ТВ сезон не е споменал Гласът на България. Би трябвало и него да го продължат през есента, както Masterchef...
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1333 on: 28 May 2020 13:21:13 »


Супер, мерси за инфото! Ето това наричам аз достоверен източник, а не какво се "говорело в ТВ средите от 2 месеца".  Grin

Единствено ме учудва, че в отговора за есенния ТВ сезон не е споменал Гласът на България. Би трябвало и него да го продължат през есента, както Masterchef...

"Гласът на България" ще приключи сега през юни. Предстоят концертите на живо.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1334 on: 28 May 2020 14:24:17 »

"Гласът на България" ще приключи сега през юни. Предстоят концертите на живо.
Да.. които ще са само два, а не три, както обикновено. Иначе има ли някаква информация какво се случва около продажбата на СМЕ? На европейските органи като че ли много време им отнема да вземат решение за сделката...
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1335 on: 28 May 2020 14:25:28 »

"Гласът на България" ще приключи сега през юни. Предстоят концертите на живо.

Ахааа... аз мярнах нещо в рекламната им тарифа, но не мислех, че всички концерти ще ги правят през юни. Според мен щеше да е по-добре форматът да приключи през активния телевизионен сезон, но може би ще стане претрупване, ако го оставят и него за есента.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1336 on: 28 May 2020 14:59:05 »


Супер, мерси за инфото! Ето това наричам аз достоверен източник, а не какво се "говорело в ТВ средите от 2 месеца".  Grin

Единствено ме учудва, че в отговора за есенния ТВ сезон не е споменал Гласът на България. Би трябвало и него да го продължат през есента, както Masterchef...

Приятелче, аз казах, че догодина по това време (до 1 година) предаването няма да го има, не от есента.

Не се прави на ударен и на интересен, защото определено не си. И не ми вкарвай думи в устата, които не съм казал. Много добре знам какво се говори и какво се знае от редица колеги. Предаването не е изпълнявало предварително зададените си към рекламодателите резултати от месеци, което е само един от проблемите им.

Дори Иван и Андрей издържаха около 2 сезона.

Дерзай, явно си с доста ограничено поле на интереси що се отнася до телевизионния пазар.

Също така, в днешно време Юни все още се води за част от активния ТВ сезон, но какво ли ти обяснявам, ти явно много ги разбираш нещата.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1337 on: 30 May 2020 20:32:55 »

Нещо любопитно, на което попаднах - варианти на логото за 20-годишнината, качени в сайта Behance

Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1338 on: 30 May 2020 22:36:51 »

Уау! Всичките варианти на това лого са много добре направени. Любимият ми вариант е в края на изображението - златистия вариант на логото за 20-годишнината. Много добре се е постарал графичния дизайнер, който и да е. Впечатлен съм! (това не е сарказъм Wink)

Сега ако само направят така, екранното лого на bTV горе вляво да е анимирано - през 2-3 минути да се появи цифрата "20", но в нулата да се появи логото на телевизията, после да се върне към нормалното лого, и така да се повтаря и повтаря, чак до края на годината! Grin

Това накрая, което казах беше в кръга на шегата, но може нещо такова да се случи в деня, когато bTV удари числото "двайсет" (на 1 юни), имам предвид с екранното лого горе вляво. Вие си спомняте, че през 2010 година, когато bTV тогава стана на 10 години, екранното лого е анимирано до края на годината, нали?
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #1339 on: 31 May 2020 19:53:14 »

Хора, преди малко не знам дали сте забелязали репортажа по повод утрешния рожден ден на бТВ, но по някакво чудо на природата са решили в началото да покажат ей тоя запис...... Показвам го не заради друго, а заради една подробност около скоростта на кадрите в записа:
 


А ето и записа, качен в моя канал за сравнение:



Все пак добре, че фрагмента от Шоуто на Слави беше от ТЕХНИТЕ архиви, не от Интернет.

Иначе ако във утрешното предаване пуснат повече архивни кадри, изтеглени от Интернет, от тези от ТЕХНИЯ АРХИВ, не знам какво бих могъл да кажа по въпроса... Утре ще видим какво е, що е.
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
Pages: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy