BG TV Talk
29 March 2024 00:06:25
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247173 times)
0 Members and 17 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #320 on: 03 June 2014 16:01:58 »

Какво мислите за финала на Фамилията? Аз не съм впечатлен.. Въобще този сезон беше доста глупав
Не сезонът, а като цяло сериалът беше доста глупав.  Grin Не веднъж съм казвал, че ми прилича на леко подобрена версия на "Къде е Маги?", но за съжаление много леко подобрена...
Report Spam   Logged

alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #321 on: 03 June 2014 16:13:02 »

Не мисля, че Слави си излезе от времетраенето, така стана точно. А и все пак нямаше как цял час и половина да излъчат финала при оригинално времетраене от 55 минути.
може, но пак те са некоректни, да кажат от 22:10 до 23:30, а така създават впечатление че е едва ли не двоен епизод
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #322 on: 03 June 2014 17:25:44 »

Нещо такова ли?



или това:


Преди време колегите от Телевизия БГ бяха направили едни примерни лога за bTV Sport и bTV Arena:


Иначе лично и на мен ми харесва повече версията с зеленото квадратче, пък било то и с ефекта на "о"-то, но явно е по-добре така за да се различава от главния канал.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #323 on: 03 June 2014 18:56:53 »

На мен пък много ми харесва логото, което е от рекламата - това, с черното квадратче и оцветеното в целено b(но пък аз съм малко пристрастен, тъй като зеленото ми е любимия цвят Smiley) )
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #324 on: 11 June 2014 18:49:54 »


Да, те тия от Нова един ден да ги бият bTV и веднага - Залезът и тн... Сега, наистина може много хора да не ги харесват, но много хора ги и гледат и, със сигурност, още се гледат много. Така че това, че един път са били по-гледани, не означава, че със сигурност са водачи за дълго и съответно другите залязват...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #325 on: 11 June 2014 18:59:47 »

Да, те тия от Нова един ден да ги бият bTV и веднага - Залезът и тн... Сега, наистина може много хора да не ги харесват, но много хора ги и гледат и, със сигурност, още се гледат много. Така че това, че един път са били по-гледани, не означава, че със сигурност са водачи за дълго и съответно другите залязват...

В случая не защитавам нито едната от двете телевизии, защото нито турските сериали, нито "Съдби на кръстопът" са ми по вкуса, но неведнъж съм казвал, че според мен мястото на сапунките е следобед. Не забравяй, че всичко омръзва след време, така че е въпрос на време ьТВ да затънат още повече с тези програмни решения, с които задоволяват предимно интереса на групата хора над 50 години...
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #326 on: 11 June 2014 20:56:02 »

В случая не защитавам нито едната от двете телевизии, защото нито турските сериали, нито "Съдби на кръстопът" са ми по вкуса, но неведнъж съм казвал, че според мен мястото на сапунките е следобед. Не забравяй, че всичко омръзва след време, така че е въпрос на време ьТВ да затънат още повече с тези програмни решения, с които задоволяват предимно интереса на групата хора над 50 години...

Също така има и много млади ниско образовани хора в България, които също следят турските сериали за жалост. Заради тях са все още в праймтайма турските сериали, защото точно те ореваха фейсбука на bTV преди време.

Абсолютно съм съгласен с двама ви. Smiley Не гледам нито едното, нито другото. Просто ми направи впечатление как успяват да представят нещата...
В интерес на истината, от както свърши ТВ сезона няма почти нищо за гледане - само ако хвана от време на време "Следващият, моля!".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #327 on: 11 June 2014 22:20:42 »

Абсолютно съм съгласен с двама ви. Smiley Не гледам нито едното, нито другото. Просто ми направи впечатление как успяват да представят нещата...
В интерес на истината, от както свърши ТВ сезона няма почти нищо за гледане - само ако хвана от време на време "Следващият, моля!".
Нещата са представени така, защото Вики Политова вече е част от "Нова". Никога не съм харесвал тази личност, защото именно заради нея ьТВ се превърна в свръхнаглата и прехвалена телевизия, която е в момента... За жалост явно и "Нова" е тръгнала по тоя път...
Report Spam   Logged

secet
Зяпач
**
Online Online

Posts: 122


« Reply #328 on: 11 June 2014 23:24:00 »

Данните показват единствено колко грешно беше решението на БТВ да махнат новините от 22 часа.
Много хора, особено от по-младите нямат възможност да гледат новините от 19 часа и 22 часа им е много по-удобно. Така че - нищо странно.
И това, че младите хора гледат турски сериали не значи че са необразовани.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #329 on: 12 June 2014 00:38:07 »

Също така има и много млади ниско образовани хора в България, които също следят турските сериали за жалост. Заради тях са все още в праймтайма турските сериали, защото точно те ореваха фейсбука на bTV преди време.
Не съм съгласен, точно тази простотия на Нова – „Съдби на кръстопът“, се гледа от голяма част от въпросната аудитория.
Не знам за вас, но в повечето делници в 20:00-22:30 лично за мен няма нищо интересно по националните.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #330 on: 12 June 2014 10:34:43 »

Днес започва световното. В следващият месец нито Нова, нито бТВ ще имат поводи да се хвалят. Така че тази статия е като сламка, която още тази вечер ще се пречупи
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #331 on: 12 June 2014 11:12:39 »

През 2006 г. като имаше световно БТВ се бяха хвалили, че Анатомията на Грей е с по-висок рейтинг  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #332 on: 12 June 2014 15:33:47 »

Кой пръв въведе турските сериали в БГ? Отговор: Нова ТВ.  Grin Не знам за какъв залез говорят, но това те сами си го направиха, просто БТВ яхнаха вълната и се възползваха от развитата ниша на 1001 нощ. Същото нещо става в момента с индийските, само че БТВ ги вкара, и след това другите от тях прихванаха. Прогнозирам в близко бъдеще заместване на турските в праймтайма с индийски. Защо се пускат само турски сериали в праймтайма? Защото само това има. Когато човек свикне 3 години да вижда само турски сериали в 20:00 като пусне ТВ-то, който и да му пуснеш все ще го гледа. Не можеш да пускаш само турско в продължение на години, след това от раз да пуснеш само предавания от типа на "Щипка сол" и да не очакваш, че зрителите ще ти ореват света. Даже трябва да го предвидиш, че точно това ще стане. Относно ПР съобщението на Нова ТВ - личи си, дело е на Политова от всякъде, най малкото защото се набива на очи че БТВ е спомента директно, а не са казали примерно "прекия конкурент". Днеска от БТВ им го върнаха по абсолютно същия начин, само че с новините. Безумното в случая е, че не е нормално и е адски смешно и едните и другите да размятат рейтинги по две коренно различни системи и да казват, че те са най-добрите. Така ясно се доказва само едно, че ГАРБ обслужват БТВ, а Медиярисърч - Нова ТВ, и всеки си показва каквото му е угодно на него. Най малкото е нагло и не е честно спрямо зрителя, станаха като БСП и ГЕРБ (извинявам се за сравнението). Щом така ще го играят, от Нова ТВ и Медиярисърч да почнат да пускат и те таблица за ТОП 50 програми, за да се направи ясно сравнението и да се види къде е разминаването, иначе ще продължават да я играят махленската. П.С. "Съдби на кръстопът" за мен е адски тъпо парче, но също познавам доста хора, които го намират за интересно. Иначе сте прави - лятото почти няма какво да се гледа в праймтама, така че аз лично ще залагам на световното.  Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #333 on: 12 June 2014 21:40:56 »

Кой пръв въведе турските сериали в БГ? Отговор: Нова ТВ.  Grin Не знам за какъв залез говорят, но това те сами си го направиха, просто БТВ яхнаха вълната и се възползваха от развитата ниша на 1001 нощ. Същото нещо става в момента с индийските, само че БТВ ги вкара, и след това другите от тях прихванаха. Прогнозирам в близко бъдеще заместване на турските в праймтайма с индийски. Защо се пускат само турски сериали в праймтайма? Защото само това има. Когато човек свикне 3 години да вижда само турски сериали в 20:00 като пусне ТВ-то, който и да му пуснеш все ще го гледа. Не можеш да пускаш само турско в продължение на години, след това от раз да пуснеш само предавания от типа на "Щипка сол" и да не очакваш, че зрителите ще ти ореват света. Даже трябва да го предвидиш, че точно това ще стане. Относно ПР съобщението на Нова ТВ - личи си, дело е на Политова от всякъде, най малкото защото се набива на очи че БТВ е спомента директно, а не са казали примерно "прекия конкурент". Днеска от БТВ им го върнаха по абсолютно същия начин, само че с новините. Безумното в случая е, че не е нормално и е адски смешно и едните и другите да размятат рейтинги по две коренно различни системи и да казват, че те са най-добрите. Така ясно се доказва само едно, че ГАРБ обслужват БТВ, а Медиярисърч - Нова ТВ, и всеки си показва каквото му е угодно на него. Най малкото е нагло и не е честно спрямо зрителя, станаха като БСП и ГЕРБ (извинявам се за сравнението). Щом така ще го играят, от Нова ТВ и Медиярисърч да почнат да пускат и те таблица за ТОП 50 програми, за да се направи ясно сравнението и да се види къде е разминаването, иначе ще продължават да я играят махленската. П.С. "Съдби на кръстопът" за мен е адски тъпо парче, но също познавам доста хора, които го намират за интересно. Иначе сте прави - лятото почти няма какво да се гледа в праймтама, така че аз лично ще залагам на световното.  Smiley
+1 Иначе за турските сериали - ьТВ почнаха да ги излъчват в праймтайма, а не "Нова". За сравнение - "Нова" въведоха и латиносериалите преди ьТВ, ама досега нито един такъв не съм видял в праймтайма на която и да е телевизия...  Grin
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #334 on: 12 June 2014 22:26:52 »

Да си направят един турски канал и да го пуснат за разпространение безплатно. Ще оберат сърцата на турските любители по цяла България, както и парите на рекламодателите.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #335 on: 17 June 2014 22:16:11 »

Тарифата за юли: http://piero97.com/assets/TV/btv/07_Jul_RateCard_BG_1706.pdf

Единствената промяна е, че на 25 юли "Лице в лице" излиза в почивка и от 28 юли на негово място ще има сериал.
Report Spam   Logged

bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #336 on: 18 June 2014 00:07:59 »

Тарифата за юли: http://piero97.com/assets/TV/btv/07_Jul_RateCard_BG_1706.pdf

Единствената промяна е, че на 25 юли "Лице в лице" излиза в почивка и от 28 юли на негово място ще има сериал.

Съжалявам ако въпросът ми е глупав, но от кога "Fiesta TV" и "City TV" са в групата от канали на bTV?
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #337 on: 18 June 2014 10:28:15 »

От одавна, а пък в групата на нова са каналита на NATGEO
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #338 on: 18 June 2014 16:13:57 »

Съжалявам ако въпросът ми е глупав, но от кога "Fiesta TV" и "City TV" са в групата от канали на bTV?
Не са в групата на ьТВ. Просто ьТВ се грижат за рекламата на двата канала. За рекламата на "Фиеста" преди се грижеха също "ТВ7" и "Нова".

От одавна, а пък в групата на нова са каналита на NATGEO
"Нова" само се грижат за рекламата на National Geographic, както се грижат и за рекламите на FOX, Cartoon Network и Disney.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #339 on: 19 June 2014 17:14:26 »

Съжалявам ако въпросът ми е глупав, но от кога "Fiesta TV" и "City TV" са в групата от канали на bTV?
От край време е така. БТВ просто се грижат за рекламата им. Нова ТВ се грижат освен за рекламите на Фокс, CN и Дисни и за рекламата на AXN. Май Нова ТВ оправят рекламата на бая повече канали от БТВ...
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy