BG TV Talk
28 March 2024 16:36:40
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247088 times)
0 Members and 13 Guests are viewing this topic.
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1480 on: 05 August 2021 20:05:31 »

Ладислав Бартоничек: PPF Group е тук, за да купува, да се развива и да остане: https://btvnovinite.bg/bulgaria/ladislav-bartonichek-ppf-e-tuk-za-da-kupuva-da-se-razviva-i-da-ostane.html

"Моментът е добър за инвестиции в правилните области, а PPF е в България, за да купува, да се развива и да остане, казва в специално интервю за bTV акционерът и главен изпълнителен директор на PPF Group - Ладислав Бартоничек. Той пое управлението на инвестиционния холдинг, който придоби собственика на bTV – CME, веднага след трагичния инцидент, при който мажоритарният акционер на PPF - Петр Келнер, загуби живота си в края на март тази година"

Утре специално ще излъчат интервюто на Светослав Иванов в "Тази сутрин".
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #1481 on: 06 August 2021 18:02:57 »

"Лице в лице" ще продължи да се излъчва през август. От 9.08 до 20.08 ще води Мария Цънцарова, а от 23.08 до 3.09 ще води Жени Марчева. Цветанка Ризова се завръща на 7 септември.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1482 on: 13 August 2021 23:44:50 »

Ладислав Бартоничек: PPF Group е тук, за да купува, да се развива и да остане: https://btvnovinite.bg/bulgaria/ladislav-bartonichek-ppf-e-tuk-za-da-kupuva-da-se-razviva-i-da-ostane.html

"Моментът е добър за инвестиции в правилните области, а PPF е в България, за да купува, да се развива и да остане, казва в специално интервю за bTV акционерът и главен изпълнителен директор на PPF Group - Ладислав Бартоничек. Той пое управлението на инвестиционния холдинг, който придоби собственика на bTV – CME, веднага след трагичния инцидент, при който мажоритарният акционер на PPF - Петр Келнер, загуби живота си в края на март тази година"

Утре специално ще излъчат интервюто на Светослав Иванов в "Тази сутрин".
За съжаление нищо конкретно не беше споменато с това интервю - нито за синергията между "ьТВ" и "Теленор", нито за планираните бъдещи покупки. Можем само да гадаем дали слуховете за Bulgaria ON AIR ще се окажат верни.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1483 on: 14 August 2021 18:49:54 »

За съжаление нищо конкретно не беше споменато с това интервю - нито за синергията между "ьТВ" и "Теленор", нито за планираните бъдещи покупки. Можем само да гадаем дали слуховете за Bulgaria ON AIR ще се окажат верни.
В интерес на истината и аз очаквам нещо да закупят за напред. За съжаление PPF изтърваха булсатком.
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #1484 on: 14 August 2021 22:47:52 »

Малко off-topic от темата за bTV, но аз си мисля едно нещо и имам една питанка към вас. Възможно ли е според вас Спас Русев след като купи Булсатком, да я препродаде след това на PPF Group и впоследствие по някакъв начин да бъде влята в Теленор?

И друго, което си мисля - за онзи слух, че Bulgaria On Air може да бъде продадена на bTV и от нея да направят новинарски канал - не мисля, че ТИМ-аджиите току-така ще си продадат медийната група (2 ТВ и 1 радиостанция), да може една друга голяма медийна група да прави от основния й канал новинарски такъв. Всичко е с цел влияние. Коригирайте ме, ако греша.
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1485 on: 14 August 2021 23:19:31 »

Bulsatcom е един от най-големите оператори в България. Ако се обединят Теленор и Булсатком е все едно Нова и бТВ да се слеят. Влиянието и пазарния дял ще станат твърде големи и няма как да се обединят, според мен.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1486 on: 15 August 2021 10:44:49 »

Малко off-topic от темата за bTV, но аз си мисля едно нещо и имам една питанка към вас. Възможно ли е според вас Спас Русев след като купи Булсатком, да я препродаде след това на PPF Group и впоследствие по някакъв начин да бъде влята в Теленор?

И друго, което си мисля - за онзи слух, че Bulgaria On Air може да бъде продадена на bTV и от нея да направят новинарски канал - не мисля, че ТИМ-аджиите току-така ще си продадат медийната група (2 ТВ и 1 радиостанция), да може една друга голяма медийна група да прави от основния й канал новинарски такъв. Всичко е с цел влияние. Коригирайте ме, ако греша.
Това за Bulgaria ON AIR и на мен ми е доста странно, но все пак такива слухове се появиха. Ако все пак стане такава сделка, мисля че Bloomberg ще си остане при ТИМ.

Bulsatcom е един от най-големите оператори в България. Ако се обединят Теленор и Булсатком е все едно Нова и бТВ да се слеят. Влиянието и пазарния дял ще станат твърде големи и няма как да се обединят, според мен.
Грешиш, "Теленор" е най-малкият от всичките мобилни оператори и е единственият, който не предлага ТВ услуга, тъй че е напълно нормално да имат амбиции да купят "Булсатком". На 99% съм сигурен, че Спас Русев няма да задържи за дълго "Булсатком" и тя скоро ще бъде продадена на някой по-голям оператор. Според слуховете това ще е "Виваком", но там вече наистина ще стане господстващо положение, след многобройните придобивки на "Виваком" през последните месеци. Искрено се надявам "Теленор" да купят "Булсатком", че да се балансират малко нещата при мобилните оператори.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #1487 on: 16 August 2021 23:32:50 »

БТВ новините в 19 ч. тази седмица имат удължено време. След прогнозата за времето канят гост по гореща тема или дават подобно избрана важна тема. Това за България мисля е новост всяка вечер да има гост за блиц въпроси.
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #1488 on: 17 August 2021 00:51:59 »

БТВ новините в 19 ч. тази седмица имат удължено време. След прогнозата за времето канят гост по гореща тема или дават подобно избрана важна тема. Това за България мисля е новост всяка вечер да има гост за блиц въпроси.
Каненето на гости в студиото на новините на bTV не го ли има още от първата им емисия на 18.11.2000 г., когато гостуваше Царя (Симеон II Сакскобурготски)?
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
TV Novinite
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 28


« Reply #1489 on: 17 August 2021 01:04:02 »

Каненето на гости в студиото на новините на bTV не го ли има още от първата им емисия на 18.11.2000 г., когато гостуваше Царя (Симеон II Сакскобурготски)?
До 2014 (може би) си беше редовна практика по време на емисиите да има гости - я политик, я анализатор, я репортер. Последните няколко години беше рядкост. Преди две-три седмици NOVA бяха поканили Първан от Галъп Интернешънъл в първата част на централната им емисия, но участието му беше кратко - не повече от 3-4 минути.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #1490 on: 17 August 2021 03:28:34 »

А има ли някаква информация, че това ще продължи? Защото не можеш да кажеш "тази седмица", при положение, че се случило само веднъж и то в първия ден от седмицата, когато има изключително важни новини от национално и международно значение. Иначе беше продължило 20:05ч. и честно казано не видях някаква особена разлика с това, което се излъчи в редовната емисия, освен гостът в студиото, може би защото не съм добре запознат как работи този формат, знам че в западните страни това си е честа практика.

EDIT: И днес имаше удължена емисия, явно ще продължи за известно време или за постоянно. Единствено трябва да успеят да го наместят така, че да свърши до 20:00, ако искат турския им сериал да започне навреме, че вчера бях забелязал оплакващи се във Facebook.  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #1491 on: 19 August 2021 20:56:44 »

Малко off-topic от темата за bTV, но аз си мисля едно нещо и имам една питанка към вас. Възможно ли е според вас Спас Русев след като купи Булсатком, да я препродаде след това на PPF Group и впоследствие по някакъв начин да бъде влята в Теленор?

И друго, което си мисля - за онзи слух, че Bulgaria On Air може да бъде продадена на bTV и от нея да направят новинарски канал - не мисля, че ТИМ-аджиите току-така ще си продадат медийната група (2 ТВ и 1 радиостанция), да може една друга голяма медийна група да прави от основния й канал новинарски такъв. Всичко е с цел влияние. Коригирайте ме, ако греша.

Спас Русев действа от името на Юнайтед Груп защото те директно не могат да купят Булсатком заради КЗК. За това името на фирмата му е “Вива” - дори не се опитват да прикрият че Виваком ги купува. Това което ще стане е Булсатком ще прехвърли част от активите си най вероятно във фирмата Пауърнет ЕООД която като купиха оператора още съществува и ще бъдат слети “на хапки” във Виваком за да се заобиколи блокиране от КЗК. Теленор остава вариант или да наемат оптика, или да пуснат сателитна ТВ, защото Булсатком ги изпуснаха вече.

А иначе България он Ер е в трагично състояние, ТИМ ги удари Ковид кризата не малко заради пандемията и България Ер така че не е изключено по някое време БТВ просто да ги придобият. Всичко зависи от това на къде ще се насочат PPF.
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Online Online

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #1492 on: 08 October 2021 16:57:09 »

Днес е починал първият главен изпълнителен директор на bTV - Албърт Парсънс. Това сподели Слави Трифонов в неговата страница във Фейсбук: https://www.facebook.com/1716549201986593/posts/2648389085469262/
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1493 on: 08 October 2021 20:16:46 »

Той беше гост в едно от последните предавания на "Шоуто на Слави" през юли 2019 г. С две думи от него започна всичко за bTV. Да почива в мир човека!

Албърт Парсънс, 26 юли 2019 г.: https://www.slavishow.com/%d0%b0%d0%bb%d0%b1%d1%8a%d1%80%d1%82-%d0%bf%d0%b0%d1%80%d1%81%d1%8a%d0%bd%d1%81-26-%d1%8e%d0%bb%d0%b8-2019-%d0%b3/

https://btvnovinite.bg/svetut/pochina-parvijat-izpalnitelen-direktor-na-btv-albart-parsans.html
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1494 on: 05 November 2021 16:47:22 »

Код „Премиера“
Изцяло нови заглавия и формати в каналите на bTV Media Group изненадват аудиторията през Пролет 2022

https://www.btv.bg/article/reklama/tv/bfeed/akcenti/kod-premiera.html

"Форматът „Ергенът“, който прави премиерата си в България в ефира на bTV ще предостави вълнуващо изживяване на участниците, и силна емоция за зрителите пред екрана. Със световно доказан успех, форматът събира на едно място вечната ценност – любов, през призмата на съвременното разбиране за връзките. Праймтаймът на bTV няма да бъде лишен и от адреналин. След пет успешни сезона, в ефир се завръща световноизвестният формат Survivor под мотото „Надхитри. Надиграй. Надживей“, за да стимулира участниците да се предизвикат до краен предел в името на победата. Зрителите ще се насладят и на още една доза лоялна конкуренция със зрелищен спектакъл в „България търси талант“. Със своя талант ще вдъхновява и примата на българската кулинарна сцена – Силвена Роу, в свое авторското предаване."

"А още през пролетта на 2022 ще акцентуваме върху първокласния хумор в горчиво-сладка история за сблъсъка на два различни свята с нов български сериал в национален ефир. Планувани са и продължения на някои от българските сериалите, станали хит през изминалите телевизионни сезони."

Може би ще му снимат и трети сезон на "Съни бийч" от пролетта. Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1495 on: 05 November 2021 19:53:07 »

Интересно... Не са ми ясни само две от картинките в колажа - boost и тази под "Съни бийч". Иначе силно ме заинтригува и това изречение: С премиера на SVOD платформата VOYO е планирана нова селекция от ексклузивни български сериали.

Явно ще продуцират български сериали специално за Voyo, но не става ясно дали ще са пълнометражни или някакви късометражки, като "Не така, брат", "Килерът", "Следвай ме" и другите продукции на Vbox7.

Иначе значително се увеличават заявките за пролетния праймтайм. Освен вече ясните "Сървайвър", "Съни бийч", "Ергенът" и "България търси талант" става ясно, че ще има също нов сериал и ново кулинарно шоу със Силвена Роу. Аз лично си представям така програмата:
Понеделник - въпросният нов сериал
Вторник - четвъртък - "Сървайвър"
Петък - "Съни бийч"
Събота - "Ергенът"
Неделя - "България търси талант"

Не знам само къде биха бутнали новото шоу със Силвена. Може пък някой ден да се лишат от турския сериал.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #1496 on: 05 November 2021 21:00:19 »

картинката под съни бийч е търси се... 
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1497 on: 05 November 2021 21:53:35 »

Интересно... Не са ми ясни само две от картинките в колажа - boost и тази под "Съни бийч". Иначе силно ме заинтригува и това изречение: С премиера на SVOD платформата VOYO е планирана нова селекция от ексклузивни български сериали.

Явно ще продуцират български сериали специално за Voyo, но не става ясно дали ще са пълнометражни или някакви късометражки, като "Не така, брат", "Килерът", "Следвай ме" и другите продукции на Vbox7.

Иначе значително се увеличават заявките за пролетния праймтайм. Освен вече ясните "Сървайвър", "Съни бийч", "Ергенът" и "България търси талант" става ясно, че ще има също нов сериал и ново кулинарно шоу със Силвена Роу. Аз лично си представям така програмата:
Понеделник - въпросният нов сериал
Вторник - четвъртък - "Сървайвър"
Петък - "Съни бийч"
Събота - "Ергенът"
Неделя - "България търси талант"

Не знам само къде биха бутнали новото шоу със Силвена. Може пък някой ден да се лишат от турския сериал.
Кулинарното предаване на Силвена Роу предполагам, че ще се излъчва един път седмично някъде в събота или неделя.

Ето и моите предположения за пролетната програма:

И аз слагам в понеделник от 20 ч. въпросния нов сериал. После ми идва "Ергенът" от 21:00 на мястото на MasterChef.

"Опасно изкушение" 20:00 /вторник - четвъртък/

Втори седмичен епизод на "Ергенът" 21:00 - 22:30 /вторник/

Survivor 21:00 - 22:30 /сряда - петък/

"Съни бийч" 20:00 - 21:00 /петък/

Филм 20:00 /събота/ (не вярвам да пуснат новият БГ сериал в събота; също ми е малко вероятно да пуснат кулинарното шоу на Силвена в събота от 20 ч., трябва да е наистина много добро, ако е планирано за праймтайм проект, по-скоро го виждам като "Ловци на храна" да се излъчва в обедните или следобедни часове през уикенда)

"България търси талант" 20:00 - 22:00 /неделя/ (тука си е ясно на 100%)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1498 on: 05 November 2021 21:56:57 »

Кулинарното предаване на Силвена Роу предполагам, че ще се излъчва един път седмично някъде в събота или неделя.

Ето и моите предположения за пролетната програма:

И аз слагам в понеделник от 20 ч. въпросния нов сериал. После ми идва "Ергенът" от 21:00 на мястото на MasterChef.

"Опасно изкушение" 20:00 /вторник - четвъртък/

Втори седмичен епизод на "Ергенът" 21:00 - 22:30 /вторник/

Survivor 21:00 - 22:30 /сряда - петък/

"Съни бийч" 20:00 - 21:00 /петък/

Филм 20:00 /събота/ (не вярвам да пуснат новият БГ сериал в събота; също ми е малко вероятно да пуснат кулинарното шоу на Силвена в събота от 20 ч., трябва да е наистина много добро, ако е планирано за праймтайм проект, по-скоро го виждам като "Ловци на храна" да се излъчва в обедните или следобед часове през уикенда)

"България търси талант" 20:00 - 22:00 /неделя/ (тука си е ясно на 100%)
Съмнявам се да се лишат от турския сериал някой делничен ден, пък в събота да излъчват филми, ама ще видим, де. Все пак има още 3-4 месеца дотогава.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1499 on: 06 November 2021 00:40:17 »

Супер е, че ще има сезон 2 на "Съни бийч" напролет. Надявам се да е по-добър от първия. О, и за Сървайвър също - от колко време нямаше нов сезон у нас! Обаче "Стани богат" не фигурира във предстоящата пролетна програмна схема. Да не би епизодите, които предстои да видим в края на тази година (дано да е тогава), да са единственото, което ще видим от завръщането на ТВ играта по канала за следващия месец? Или ще чакаме вероятно в края на януари-началото на февруари, за да разберем дали отново ще има "Стани богат" напролет?

А, и се надявам основният им канал да получи нова графична визия, когато почне пролетния ТВ сезон, в противен случай ще си остана само с надеждите си.  Sad
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy