BG TV Talk
28 March 2024 21:11:04
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 76 77 [78] 79 80 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247148 times)
0 Members and 12 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1540 on: 07 December 2022 00:46:22 »

Нали уж Иван и Андрей бяха потвърдили в лайв в Инстаграм, че ще има сезон 3 на "Съни бийч"? Пък то и сезон 2 свърши отворено. Впрочем предвид тематиката на сериала сезон 3 трябва да е заснет това лято, а не се сещам актьорите да са пускали някакви постове в социалните мрежи.

Иначе сезон 3 на "Мен не ме мислете" явно ще са въпросните 13 неизлъчени епизода, които бяха заснети още тази година. Ако е така, явно сериалът ще върви веднъж седмично.

Някакси не ми се вярва MasterChef да е през есента, понеже за тогава им се събират много продукции, а пък пролетта ще им увисне само с "Ергенът" и евентуално Survivor.

Няма нищо “евентуално” от инфото в моя пост. То е сигурно. Всичко за новия сезон можете да видите тук: https://seasonhighlights.btv.bg/
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1541 on: 07 December 2022 01:45:42 »

Браво на Mr.D., че е споделил сайта. Толкова време, нямах представа, че имат такъв сайт за такава информация, а следях основно официалният сайт на bTV, повече в раздел bFeed. Дори сега от сайта, се абонирах на имейла за програмен каталог и bFeed.

Доколкото знам на "MasterChef" са започнали вече да го снимат преди седмици. Така че, очаквам да го пуснат през пролетта, със "Сървайвър" и "Ергенът", може би през уикенда. На "Ергенът" са приключили снимките в началото на ноември. Доколко знам от коментари, сезона е станал топ в Бодрум. Дори знам и участничките. Smiley

При тази ситуация, със сигурност ще има и нов сезон на "Фермата", и ще бъде в ефир с "Гласът на България" през есента догодина.

За "Съни бийч" е възможно да са се отказали, защото много набързо го претупаха сезон 2 през май. Цяла година можеха да снимат сезон 3, но пропуснаха възможността за снимки, та явно сигурно за това Иван и Андрей, са се ядосвали през лятото в онзи пост в инстаграм за финансови загуби от някакъв техен проект, все пак имаха готов сценарии за сезон 3. Дано все пак, да не съм прав, и да има снимки в близките месеци през 2023.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1542 on: 07 December 2022 20:00:26 »

Браво на Mr.D., че е споделил сайта. Толкова време, нямах представа, че имат такъв сайт за такава информация, а следях основно официалният сайт на bTV, повече в раздел bFeed. Дори сега от сайта, се абонирах на имейла за програмен каталог и bFeed.

Доколкото знам на "MasterChef" са започнали вече да го снимат преди седмици. Така че, очаквам да го пуснат през пролетта, със "Сървайвър" и "Ергенът", може би през уикенда. На "Ергенът" са приключили снимките в началото на ноември. Доколко знам от коментари, сезона е станал топ в Бодрум. Дори знам и участничките. Smiley

При тази ситуация, със сигурност ще има и нов сезон на "Фермата", и ще бъде в ефир с "Гласът на България" през есента догодина.

За "Съни бийч" е възможно да са се отказали, защото много набързо го претупаха сезон 2 през май. Цяла година можеха да снимат сезон 3, но пропуснаха възможността за снимки, та явно сигурно за това Иван и Андрей, са се ядосвали през лятото в онзи пост в инстаграм за финансови загуби от някакъв техен проект, все пак имаха готов сценарии за сезон 3. Дано все пак, да не съм прав, и да има снимки в близките месеци през 2023.
Много тъпо, че са прекратили сериала, понеже ми беше един от любимите. "Мен не ме мислете" има в пъти по-нисък рейтинг, пък историята си я довършиха... Undecided

Няма нищо “евентуално” от инфото в моя пост. То е сигурно. Всичко за новия сезон можете да видите тук: https://seasonhighlights.btv.bg/
Точно в тази презентация имаше 2 или 3 неточности за тазгодишния пролетен сезон. Ако не се лъжа, "Мен не ме мислете" или Survivor въобще не беше вписано.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1543 on: 23 December 2022 12:36:13 »

Нови предколедни мениджърски промени:

bTV Media Group има нов Главен изпълнителен директор(CEO) - Ралф Бартолайт.
Досегашното CEO Мартин Швехлак остава в компанията на длъжността Изпълнителен директор, като ще отговаря за новини, дигитални и онлайн проекти.
Досегашният Президент на CME Bulgaria Любош Йетмар се връща в Прага.
PPF обединява под едно ръководство пазарите в България, Словакия, Словения и Хърватска. CEO на CME за тези пазари вече е Душан Швалек.
Дидие Щосел също остава CEO на CME.
Любопитното е, че на няколко места в сайта на компанията има различно описание за позицията на Душан Швалек - присъства и като COO(Главен оперативен директор), и като зам.-главен изпълнителен директор(deputy CEO), и като главен изпълнителен директор(CEO)... изводът е, че вероятно ще са заедно с Щосел в управлението.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1544 on: 24 December 2022 12:20:24 »

Нови предколедни мениджърски промени:

bTV Media Group има нов Главен изпълнителен директор(CEO) - Ралф Бартолайт.
Досегашното CEO Мартин Швехлак остава в компанията на длъжността Изпълнителен директор, като ще отговаря за новини, дигитални и онлайн проекти.
Досегашният Президент на CME Bulgaria Любош Йетмар се връща в Прага.
PPF обединява под едно ръководство пазарите в България, Словакия, Словения и Хърватска. CEO на CME за тези пазари вече е Душан Швалек.
Дидие Щосел също остава CEO на CME.
Любопитното е, че на няколко места в сайта на компанията има различно описание за позицията на Душан Швалек - присъства и като COO(Главен оперативен директор), и като зам.-главен изпълнителен директор(deputy CEO), и като главен изпълнителен директор(CEO)... изводът е, че вероятно ще са заедно с Щосел в управлението.
Време беше след грандиозните провали с праймтайм проектите тази година. Grin
Report Spam   Logged

goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1545 on: 25 January 2023 19:01:45 »

Май не е писано преди, Ивелина Драгнева от известно време вече е в БТВ, а не в НОВА.
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #1546 on: 19 February 2023 23:07:10 »

Би било добре и bTV да последват примера на Нова и да премахнат надписа HD от логата на всичките си канали. 2023 година е все пак.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1547 on: 21 February 2023 23:06:41 »

Собственикът на bTV Media Group PPF Group е увеличил дяловете си на собственост в немския гигант ProSieben Sat.1 Media и вече притежава 9,1% от групата.

https://www.ppf.eu/en/press-release/ppf-acquires-9-10-stake-in-prosiebensat-1-media-se
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1548 on: 23 April 2023 16:10:07 »

На 6-и май bTV подготвя две специални предавания:

08:30-11:30 - специално студио за Гергьовден и парада на Деня на храбростта
12:40-16:00 - специално студио за Коронацията на Крал Чарлз III

Броят на COOL...T ще бъде излъчен от 16:00 до 17:00 ч.
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #1549 on: 27 April 2023 19:50:53 »

Не знам дали е споменавано, но Иван и Андреа при гостуването си в SportCast потвърдиха че скоро ще снимат  трети сезон на Съби бийч + игрален филм за Гунди.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1550 on: 27 April 2023 22:01:11 »

Не знам дали е споменавано, но Иван и Андреа при гостуването си в SportCast потвърдиха че скоро ще снимат  трети сезон на Съби бийч + игрален филм за Гунди.
Разгеле... най-накрая "ьТВ" се усетиха кои са им успешните продукции. Grin
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1551 on: 29 April 2023 12:40:34 »

На 6-и май bTV подготвя две специални предавания:

08:30-11:30 - специално студио за Гергьовден и парада на Деня на храбростта
12:40-16:00 - специално студио за Коронацията на Крал Чарлз III

Броят на COOL...T ще бъде излъчен от 16:00 до 17:00 ч.


Студиото "Коронацията" ще е с водещи Петя Дикова и Васил Христов и ще бъде от 12:20 ч. Така bTV ще стартират първи, БНТ започват в 12:25 ч., а Нова - в 12:30 ч.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1552 on: 30 May 2023 21:03:53 »

Някой случайно да има проблеми с гледането на bTV в момента? По някаква причина не мога да гледам основния канал на живо в bTV Plus, даже и никъде другаде, пробвах различни уеб браузъри, изключих и включих адблокери, нищо не стана, изписва грешка в плейъра, а и в момента уча далече от родния си град и нямам телевизор, така че не мога да кажа дали самата телевизия има технически затруднения.

Update: Сега пробвах отново да гледам bTV в друг сайт и се получи. Засега няма никакви проблеми при мен.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1553 on: 31 May 2023 20:28:22 »

Считано от утре (1 юни) "ьТВ" ще има нов търговки директор: https://www.btv.bg/za-btv/spetsialno/btv-media-group-objavjava-naznachenieto-na-nov-direktor-prodazhbi.html

Случайно или не именно утре е и рожденият ден на телевизията. Grin

Впрочем дано скоро сменят и програмния директор, че с тези малоумни формати ще закопаят окончателно телевизията. Undecided
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1554 on: 31 May 2023 22:10:03 »

Форматите не са малоумни (с изключение на Ергенът. Там положението е просто трагично във всяка една версия). Реализацията им е калпава.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #1555 on: 03 June 2023 11:42:05 »

Тази есен ще има мастършеф 8. От новото жури само един е популярен. Шеф Кустев, който беше във Фермата.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1556 on: 03 June 2023 14:06:25 »

Тази есен ще има мастършеф 8. От новото жури само един е популярен. Шеф Кустев, който беше във Фермата.
Хмм... интересно как ще си подредят праймтайма в такъв случай. MasterChef го виждам единствено 2-3 делнични дни от 20:00 до 21:30ч., пък после да е "Фермата". Събота и неделя са си запазени съответно за дуела на "Фермата" и "Гласът на България", въпреки че пък нали казаха, че ще има промени в регламента на "Фермата", което може би означава и нова схема на излъчване.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1557 on: 03 June 2023 14:24:12 »

Значи ''MasterChef'', ''Гласът на България'' и ''Фермата'' наесен.
Пролетта ''Ергенът'' и ''България търси талант'' (тъй като ''MasterChef'' вече знаем, че ще е тази есен, шансовете да има нов сезон на Survivor се увеличават драстично, защото не вярвам да останат за пролетта 2024 само ''Ергенът'' (който е 2 пъти седмично) и ''България търси талант'' (който се излъчва 1 път седмично обикновено в неделя). Ако не пуснат кастинг в близките месеци и съответно няма нов сезон на ''Сървайвър'' е възможно да пуснат някакъв нов риалити формат, който да запълни дупката в останалите дни, защото остават 3-4 дни с незаети слотове. Предвид ниските рейтинги тази година на "Сървайвър", което също го има като вариант, ако няма нов сезон.

https://masterchef.btv.bg/news/chef-ilian-kustev-chef-aleksandar-taralezhkov-i-restorantyorat-javor-sarafov-se-prisaedinjavat-kam-goljamoto-semejstvo-ot-profesionalno-zhuri-v-masterchef.html
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1558 on: 04 June 2023 19:16:16 »

Значи ''MasterChef'', ''Гласът на България'' и ''Фермата'' наесен.
Пролетта ''Ергенът'' и ''България търси талант'' (тъй като ''MasterChef'' вече знаем, че ще е тази есен, шансовете да има нов сезон на Survivor се увеличават драстично, защото не вярвам да останат за пролетта 2024 само ''Ергенът'' (който е 2 пъти седмично) и ''България търси талант'' (който се излъчва 1 път седмично обикновено в неделя). Ако не пуснат кастинг в близките месеци и съответно няма нов сезон на ''Сървайвър'' е възможно да пуснат някакъв нов риалити формат, който да запълни дупката в останалите дни, защото остават 3-4 дни с незаети слотове. Предвид ниските рейтинги тази година на "Сървайвър", което също го има като вариант, ако няма нов сезон.

https://masterchef.btv.bg/news/chef-ilian-kustev-chef-aleksandar-taralezhkov-i-restorantyorat-javor-sarafov-se-prisaedinjavat-kam-goljamoto-semejstvo-ot-profesionalno-zhuri-v-masterchef.html
Очевидно MasterChef ще заеме някои от слотовете на турския сериал, щом ще е през есента, стига да си запазят обичайната схема на "Фермата", де.

Иначе пак казвам, че доколкото знам, на Survivor е купен лиценза за 3 години, тъй че би трябвало и догодина да го има. Силно се надявам този път да поверят реализацията на Тупарев или на Иван и Андрей.

Припомням, че в цялата схема присъстват и сериали. За момента е потвърден само сезон 3 на "Съни бийч", който вероятно ще е чак през пролетта на 2024г., но дано има и някакви други продукции.
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #1559 on: 05 June 2023 10:24:19 »

Иначе пак казвам, че доколкото знам, на Survivor е купен лиценза за 3 години, тъй че би трябвало и догодина да го има. Силно се надявам този път да поверят реализацията на Тупарев или на Иван и Андрей.
Тупарев прави „Игри на волята“, не виждам как може да поеме конкурентния формат без да се откаже от Игрите, което би било абсурдно на този етап.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 76 77 [78] 79 80 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy