BG TV Talk
18 April 2024 08:53:16
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 82   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 248947 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #380 on: 18 August 2014 20:16:17 »

В 18 едно време излъчваха комедийни сериалчета, после от 18.30 беше Вот на доверие до 19.15. след това  Треска за злато и от 19.30 Новините Grin После Януари 2007 от 18 пуснаха Модна къща, който аз много мразех защото обичах да си гледам Алф от 18.00 Grin След това септември 2007 пуснаха Хлапето и после вече турските сериали и Лице в лице.
Може да направя една тема за това какво са давали по ТВ преди 10 години примерно, би било интересно. Grin
Вярно, за Алф бях забравил, а още преди това и Женени с деца го даваха от 6.
Report Spam   Logged
bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #381 on: 19 August 2014 16:58:21 »

Вярно, за Алф бях забравил, а още преди това и Женени с деца го даваха от 6.

И "Приятели" го даваха от 18 преди време Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #382 on: 22 August 2014 11:07:25 »

Довечера от 20:00ч. по "ьТВ Синема" е финалът на "Революция Z". По този случай днес е имало интервю с Иван Тишев и Мона в сутрешния блок: http://www.btv.bg/video/seriali/revoluzia-z/videos/ivan-tishev-vsichko-v-revoljucija-z-e-mnogo-pozitivno-zatova-serialat-ima-takav-uspeh.html

Двамата все пак оставят малка вратичка за сезон 5. Още преди няколко месеца беше обявено, че повече сезони няма да има, но щом има дори малка надежда за сезон 5, аз също се надявам да го направят. Този сериал е едно от малкото неща в "ьТВ", които ми харесваха...
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #383 on: 22 August 2014 14:10:59 »

Довечера от 20:00ч. по "ьТВ Синема" е финалът на "Революция Z". По този случай днес е имало интервю с Иван Тишев и Мона в сутрешния блок: http://www.btv.bg/video/seriali/revoluzia-z/videos/ivan-tishev-vsichko-v-revoljucija-z-e-mnogo-pozitivno-zatova-serialat-ima-takav-uspeh.html

Двамата все пак оставят малка вратичка за сезон 5. Още преди няколко месеца беше обявено, че повече сезони няма да има, но щом има дори малка надежда за сезон 5, аз също се надявам да го направят. Този сериал е едно от малкото неща в "ьТВ", които ми харесваха...
Жалко, че довечера е финалът, страхотно лято си беше да се гледа всяка вечер този сериал. Не вярвам да има пети сезон, защото няма телевизия, която да го направи, най-малко bTV, които му пуснаха новите сезони по bTV Cinema. Все още си мисля, че ако бяха останали Политова и Пенчев, щеше да има шанс за пети сезон.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« Reply #384 on: 22 August 2014 14:31:48 »

Дано финалът ще им се получи, защото финалите на Стъклен Дом и на Фамилията не им се....
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #385 on: 22 August 2014 16:12:19 »

Дано финалът ще им се получи, защото финалите на Стъклен Дом и на Фамилията не им се....
На мен ми хареса финалът. Още в сряда се появи в интернет, понеже нали във "Войо" ги пускат предварително епизодите. Та, няма да издавам какво става, но лично на мен ми хареса повече от този на "Стъклен дом", а на "Фамилията" изобщо не съм го и гледал, щото то целия сериал си беше един пълен боклук...
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #386 on: 23 August 2014 00:27:05 »

Знам, че не ви се нрави линкването, но това си е важно инфо относто прословутите серили на бтв - то.

Quote
Актьори от сериалите на Димитър Митовски организират бунт срещу него и филмовата му компания „Камера“. Продуцентът дължи пари на десетки от тях и те вече нямат надежда да си ги получат. В актьорските среди се носи мълвата, че собствениците на компанията „Камера“ се канят да обявят фалит, за не платят на никого.

Първата, която се осмели да разкрие публично срамната тайна на Митовски и Гочев, е Искра Донова, актриса от трупата на Младежкия театър. Ето какво написа тя на стената си във фейсбук в четвъртък следобяд:

„На вниманието на актьорите, участвали в „Революция Z“ и „Фамилията“ и по-скоро на тези 90 и няколко процента, на които не е платено: правя затворена група, за да се види кои сме, колко и докога не са ни плащали. Тъй като не мога да ви издирвам поединично, моля тези от вас, на които им писна мрънкането по кафенца с колеги и са готови с името си да застанат зад някакви действия, да ми пишат. На останалите, които се надяват някой друг да им гони правата, им пожелавам приятни снимки!“

Потърсихме я, за да научим подробности около опитите й да си вземе парите от сериалите на „Камера“, в които е участвала.

„В следствие на дълги месеци преговори кога ще ми бъдат изплатени хонорарите за сериала „Фамилията“, който снимах през месец декември, вече ми писна, – заяви Донова пред „Площад Славейков“. – Чух, че доста колеги също не са получили пари, и реших да поема някаква инициатива. Надявам се с колегите да направим нещо заедно, но мога и сама“.

Донова разкри, че обикновено й плащат между 2 – 3 седмици след снимките. Излъчването на „Фамилията“ приключи по Би Ти Ви през април. Но хонорарите за него все още не са платени.

Искра говорила многократно с Деян Русев-Бърт, който я е канил на кастинг за фирмата на Митовски и Гочев. Разговорите с него не довели до резултат. Актрисата подозира, че Бърт има същите проблеми като нейните. Донова твърди, че не е платено не само на актьорите, но и на десетки други от техническия екип. В отговор първо получават оправданието, че от Би Ти Ви не са превели парите. След това разбират, че медията все пак е платила на продуцентите.

„Прехвърлят си топката един на друг. Но за мен няма никакво значение кой на кого е платил или не е. Аз чакам парите, които ми се полагат, откъдето и да е. При всеки от нас сумата е много различна. При някои колеги знам, че дължимите хонорари стигат до 14 000 лв., това е за главна роля“, обяснява Донова.

Актрисата не се притеснява, че след тези разкрития от „Камера“ вече няма да я канят на снимки, нито че ще заведат дело срещу нея: „И да ме преследват, за мен няма никакво значение. Спокойно могат да ме догонят и да ме надминат, ако искат. Единственото, което искам, е да спрат да се подиграват с актьорите. Иска ми се всички в този бизнес да не премълчават, когато имат проблеми. Нека протестират публично – независимо дали се занимават с актьорско майсторство, или просто сервират кафе по време на снимки, защото и те си мълчат изплашени, че вече няма да ги викат пак на работа. Това е някакъв затворен малоумен кръг. Не го разбирам – да те викнат на работа след една година, когато може би пак ще работят безплатно?!“

Искра Донова твърди, че ако сега от „Камера“ й платят дължимите хонорари, при следваща покана за снимки вече не би се съгласила да работи за тях: „Не, категорично не желая! Защото на всеки се случва да има финансови затруднения – не живеем в страна, в която всичко е ок, но това не са коректни взаимоотношения между хора, които творят заедно. Занапред ще работя само с хора, с които имаме коректни взаимоотношения. Знам, че тези думи ще ми спрат пътя с „Камера“ и с удоволствие поемам този риск“.

„Площад Славейков“ научи, че между измамените актьори, снимали се в сериалите „Фамилията“ и „Революция Z“, има немалко звезди. Но докато самите те не пожелаят да говорят публично за проблемите си, няма да съобщим имената им. Но ще разкрием една от легендите, които се носят на снимачната площадка – актьорът с инициали АБ е спирал не веднъж снимки, докато не му изплатят хонорара.

Искра Донова обясни, че с колегите си възнамеряват да напишат отворено писмо, в което ще разкрият проблемите си и ще попитат публично „Камера“ и Би Ти Ви ще получат ли парите си. Очакват подкрепа от Христо Мутафчиев и Съюза на артистите, но не разчитат на помощ от служебния министър Мартин Иванов.

„Ако поне един актьор оттук нататък – независимо дали е първокурсник в НАТФИЗ, или актьор с голяма практика – откаже да работи с Митовски и Гочев, аз ще бъда щастлива. Защото това, което правят, е нечестно. Ще ви прозвучи грубо, ако ви кажа, че искам фирмата им да се срине, но така не може да се работи! На пазара трябва да останат фирми, които са коректни. Такива има и няма нужда да бъдат подбивани от хора като Митовски. Доколкото разбирам, идеята сега е „Камера“ да обяви фалит, което означава банкрут. Така те никога няма да ни изплатят дължимите суми“.

Източник - http://ploshtadslaveikov.com/?p=6318

Ай честито на големите кинаджии от Камера.....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #387 on: 23 August 2014 12:33:01 »

Знам, че не ви се нрави линкването, но това си е важно инфо относто прословутите серили на бтв - то.

Източник - http://ploshtadslaveikov.com/?p=6318

Ай честито на големите кинаджии от Камера.....
Не знам в случая на кого е вината ("ьТВ" или "Камера"), но един колега бачка като оператор в "ьТВ" от края на миналата година и в продължение на 4 месеца не му бяха плащали заплатата, тъй че съм по-склонен да мисля, че в телевизията е проблемът.
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #388 on: 25 August 2014 09:58:43 »

Спайк, нещо не си много запознат. Познавам доста хора които работят в bTV и всички си взимат заплатите навреме.

Това да защитаваш родните ни продуценти (които всички са един дол дренки, т.е. не стават и за чеп за зеле) не говори много добре за зпознатостта ти, а и за административната ти форумна практика.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #389 on: 25 August 2014 10:37:38 »

Спайк, нещо не си много запознат. Познавам доста хора които работят в bTV и всички си взимат заплатите навреме.

Това да защитаваш родните ни продуценти (които всички са един дол дренки, т.е. не стават и за чеп за зеле) не говори много добре за зпознатостта ти, а и за административната ти форумна практика.
И аз познавам повече хора, като някои са ми казвали, че си получават парите навреме, пък на други им ги бавят. Явно избирателно решават на кого да плащат и на кого - не.

Иначе аз като човек, който също работи в тази среда, мога да кажа, че когато съм работил с "ьТВ", почти винаги са ми бавили парите поне с 1-2 месеца. Другите телевизии си плащат най-много с 1-2 седмици закъснение, като обикновено това закъснение е при БНТ. "Нова" и "ТВ7" винаги са били коректни поне към мен и са си плащали в уговорения срок.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #390 on: 25 August 2014 16:54:14 »



Айде и тези загадачни люде, що така всички почнаха не мога да ги разбера.  Grin Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #391 on: 25 August 2014 17:02:58 »

Ми... Освен най-накрая "Ринг" да стане "ьТВ Спортс", за друго не се сещам. 18 септември не е знакова дата за тях - тогава нито е стартирал някой от каналите им, нито ще стартира някое праймтаймово предаване...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #392 on: 25 August 2014 17:25:10 »

Спайк, нещо не си много запознат. Познавам доста хора които работят в bTV и всички си взимат заплатите навреме.

Това да защитаваш родните ни продуценти (които всички са един дол дренки, т.е. не стават и за чеп за зеле) не говори много добре за зпознатостта ти, а и за административната ти форумна практика.
Ето официално становище на един от организаторите на бунта срещу "Камера", ако може така да се каже:

Здравейте,

На вчерашната среща в офиса на "Камера" ООД стана ясно, че БТВ все още имат да превеждат траншове по двата сериала. Това ни беше казано от продуцените и собственици и потвърдено от човек от телевизията, затова го смятам за достоверно. Никой не се ангажира с точна дата, а само, че ще ни информират веднага щом има движение по сметките им, след което ще бъдат превеждани пари към всички, на които дължат пари, а именно актьорите, масовката, екипите на сериала, кетаринга и тн.

Благодаря за вниманието !

Стилиян Златарев
Става въпрос, че не е плащано с месеци на екипите на "Фамилията" и "Революция Z" и както става ясно - проблемът е, че "ьТВ" не са плащали на "Камера" и те съответно няма с какви пари да платят на екипите. Нямам желание да споря с когото и да било, но ако още мислиш, че не съм достатъчно запознат с нещата в сферата, за да бъда админ на този форум, опитай се да го докажеш.  Smiley
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #393 on: 25 August 2014 17:30:01 »

Ми... Освен най-накрая "Ринг" да стане "ьТВ Спортс", за друго не се сещам. 18 септември не е знакова дата за тях - тогава нито е стартирал някой от каналите им, нито ще стартира някое праймтаймово предаване...
Има два варианта - единия е да е пак поредната им кампания на БТВ Медия Груп. Другия е да е нова визия + ребранд на Ринг на бТВ Спортс респективно. Честно казано не вярвам да е втория, по скоро е кампания, защото доста нелогично ми изглежда при положение, че си смениха визията преди 2 години едвам, освен ако Станчев не иска да разкара и най-малкия спомен останал от времето на Политова...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #394 on: 25 August 2014 17:38:22 »

Има два варианта - единия е да е пак поредната им кампания на БТВ Медия Груп. Другия е да е нова визия + ребранд на Ринг на бТВ Спортс респективно. Честно казано не вярвам да е втория, по скоро е кампания, защото доста нелогично ми изглежда при положение, че си смениха визията преди 2 години едвам, освен ако Станчев не иска да разкара и най-малкия спомен останал от времето на Политова...
Визията едва ли ще я сменят, защото новото лого на "Ринг" ("ьТВ Спортс") си е тематично със сегашната визия на "ьТВ".

А относно кампания - каква би могла да е тя, че 18 септември да е най-светлият ден? Имаше една еко кампания, в която ни призоваваха да изключим лампите си за 1 час, но ако е това, би трябвало 18 септември да е най-тъмният ден...  Grin
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« Reply #395 on: 25 August 2014 18:34:37 »

Ако ще сменят визията, сигурно ще им сложат слоганите от видето по случай 14-годишнината.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #396 on: 25 August 2014 20:58:49 »

Ако ще сменят визията, сигурно ще им сложат слоганите от видето по случай 14-годишнината.
Тези слогани бяха само за онази реклама. Не за пръв път правят реклама с такива слогани.

Аз бих се радвал, ако направят нова визия и то коренно различна от тази. Въпреки че тази я въведоха преди 2 години, тя горе долу е подобна на предишната от 2009, използва подобни графики и същата мелодия. Но гледам, че практиката на bTV е да има нова визия на всеки 3 години, тъй че е по-вероятно това да стане догодина.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #397 on: 26 August 2014 09:35:14 »

Quote
Донова твърди, че не е платено не само на актьорите, но и на десетки други от техническия екип. В отговор първо получават оправданието, че от Би Ти Ви не са превели парите. След това разбират, че медията все пак е платила на продуцентите.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #398 on: 26 August 2014 10:57:31 »

Quote
Донова твърди, че не е платено не само на актьорите, но и на десетки други от техническия екип. В отговор първо получават оправданието, че от Би Ти Ви не са превели парите. След това разбират, че медията все пак е платила на продуцентите.
От къде е този цитат? Според последната ми информация, вчера "ьТВ" са превели някакви пари на "Камера", но те били значително по-малко от това, което реално им дължат...
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #399 on: 26 August 2014 12:08:58 »

От поста на TopCat малко по-горе в темата.

иначе оригинално е от http://ploshtadslaveikov.com/?p=6318

Просто трябва да се чете по-внимателно. Общо взето съм забелязал че като става въпрос за bTV хейта е първосигнален, а за НОВА е точно обратното. Излиза че все едно bTV е най-гнилата ябълка на пазара, а всички забравят най-големият гнилоч - Седмицата
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 82   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy