BG TV Talk
28 March 2024 23:39:04
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247170 times)
0 Members and 10 Guests are viewing this topic.
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #480 on: 24 January 2015 19:38:24 »

Поради технически гаф „Бинго милиони“ не се излъчи в 18:30 и на негово място имаше епизод на „Двама мъже и половина“. Сега го пуснаха в 19:30, но по едно време изчезна звукът. Grin
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #481 on: 24 January 2015 20:08:01 »

Поради технически гаф „Бинго милиони“ не се излъчи в 18:30 и на негово място имаше епизод на „Двама мъже и половина“. Сега го пуснаха в 19:30, но по едно време изчезна звукът. Grin

Още в началото изчезна звукът. После накрая като теглиха числата от онази сфера - гласът зад кадър каза "Остава да видим последното число..." в тоя момент Владо Карамазов мина пред камерата и отиде нанякъде като се чуваше, че нещо говори, но микрофонът му явно не беше включен. След това го показаха него микрофонът тръгна, но в същото време явно слушалката в ухото му беше прекалено усилена, защото се чуваше как му диктуват току-що изтеглените числа в ухото.... Съмнявам се дали не е било на живо вече.. Cheesy
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #482 on: 24 January 2015 20:58:16 »

Днес беше първият официален запис на "Бинго милиони" и аз имах "честта" за пореден път да работя с "ьТВ" и за пореден път да се убедя колко малоумни хора работят там... Събирането на екипа беше в 9:00, а записът започна към 12:30ч. и приключи към 15:00ч., като в началото за 5-6 път се направи репетиция на цялото предаване (през последната седмица почти всеки ден се правеха репетиции). Владо Карамазов не може да каже едно изречение без да направи лапсус или без да има технически проблем (както винаги "ьТВ" ползват вече изключително старата и амортизирана техника на TV1).

Относно игрите - пълно копие на "Риск печели, риск губи", "Треска за злато" и "Национална лотария". Сумите също са малко съмнителни (секторът 100 000 лв. на колелото е 2 пъти по-малък от останалите сектори, а в играта с куфарите сумите започват от 100 лева)...

Не мога да кажа, че заснехме цял епизод както трябва, защото с всичките технически проблеми и грешките на водещия, по-скоро сме направили 6-7 репетиции. Все още не съм гледал какво са излъчили по телевизията, но щом е било с 1 час закъснение, монтажистите са имали доооста работа да скалъпят нещо от всичките дубли...
Report Spam   Logged

maxx
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 66


« Reply #483 on: 25 January 2015 08:28:58 »

Е, то така е супер нечестно... Давайки предаването се създаваше илюзията, че наистина е на живо. Водещия откъде знаеше точната сума на Джакпота, при положение, че се менеше през целия ден...
И друго - като се е снимало по обед, а аз съм си регистрирал билета следобед и те ми казват участвате в следващото теглене след регистрацията. Хубаво де, топките са изтеглени в 13-14 часа, аз се регистрирам в 16-17 и не участвам в жребия за ТВ играта. Отделно, ако съм бил в публиката можех да си запиша числата и да търся по-печеливш билет. Супер нагласената работа ми се струва това. Иначе печалбите не изглеждат зле.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #484 on: 25 January 2015 08:38:37 »

Е, то така е супер нечестно... Давайки предаването се създаваше илюзията, че наистина е на живо. Водещия откъде знаеше точната сума на Джакпота, при положение, че се менеше през целия ден...
И друго - като се е снимало по обед, а аз съм си регистрирал билета следобед и те ми казват участвате в следващото теглене след регистрацията. Хубаво де, топките са изтеглени в 13-14 часа, аз се регистрирам в 16-17 и не участвам в жребия за ТВ играта. Отделно, ако съм бил в публиката можех да си запиша числата и да търся по-печеливш билет. Супер нагласената работа ми се струва това. Иначе печалбите не изглеждат зле.

За вчерашното предаване бе обявен началния джакпот в размер на 1 милион. Сега вече той започва да се трупа с приходите от билетите, както и с половината от сумата на първия "звезден" победител. От следващата събота цялата спечелена сума от победителя отива при него.

EDIT:
В YouTube канала на Евробет вече е качено обработеното пилотно издание. Това НЕ Е предаването, което бе излъчено вчера по телевизията. Тук проблемът със звука е вече оправен, но пък е качена само първата част и накрая на клипа Карамозов обявява тегленето на джакпотът "след рекламите по bTV" и клипът приключва.
Сега докато го гледах се сетих за още един гаф, който все пак е останал дори и в това издание на предаването(качено в YouTube) - още в началото когато Владо Карамазов отива при гостите се спъва и за малко да не се пребие...
Report Spam   Logged

maxx
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 66


« Reply #485 on: 25 January 2015 09:22:59 »

Не искам да влизам в излишен спор - в началото той наистина обяви, че започва от 1 милион джакпота, но преди да изтеглят числата каза точната сума, която беше и на сайта на играта. А там цял ден се натрупваше сумата. Започна от 1000 и малко лева и изведнъж стана 1 046 000 (не помня колко точно). Т.е. наистина е както казваш ти - прибавена е сумата, но след като вече е било заснето предаването. Това от своя страна връща нещата към онова, което казах в предходния пост.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #486 on: 25 January 2015 11:02:57 »

Не искам да влизам в излишен спор - в началото той наистина обяви, че започва от 1 милион джакпота, но преди да изтеглят числата каза точната сума, която беше и на сайта на играта. А там цял ден се натрупваше сумата. Започна от 1000 и малко лева и изведнъж стана 1 046 000 (не помня колко точно). Т.е. наистина е както казваш ти - прибавена е сумата, но след като вече е било заснето предаването. Това от своя страна връща нещата към онова, което казах в предходния пост.

Аз даже по едно време като влязох в сайта сумата за джакпота беше 36 лв... :X Cheesy
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #487 on: 25 January 2015 14:44:05 »

Да поясня - частта след рекламите, в която се теглят числата, си беше наистина на живо. Останалата част от предаването беше на запис.

Относно спъването - този етап от играта сме го снимали поне 6-7 пъти, тъй че нямам идея защо монтажистите не са скалъпили нещо от другите дубли, в които Владо не се спъва.

Днес снимахме епизодите за делничните дни (от утре до петък) и сумите са просто уникално смешни... Участниците играят за печалби между 50 и 2 000 лева. Сори, ама ква е тая лотария с печалба 50 лева...  Grin В "Национална лотария" поне сумите започват от 1 000 лева.

Има и 2 игри, които не знам защо още не се играят. Едната е лабиринтът от "Треска за злато", а другата - стъклена кабинка, в която хвърчат пари и ти трябва да уловиш колкото можеш повече. Подобна игра правеше Къци в едно от предаванията си. Може би някоя от тях ще бъде с ко-водещата Райна, но за момента нищо не знам.

Като цяло не вярвам това предаване да изкара повече от няколко месеца в ефира. Просто всичко е супер нагласено...
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #488 on: 25 January 2015 16:07:53 »

Да поясня - частта след рекламите, в която се теглят числата, си беше наистина на живо. Останалата част от предаването беше на запис.

Относно спъването - този етап от играта сме го снимали поне 6-7 пъти, тъй че нямам идея защо монтажистите не са скалъпили нещо от другите дубли, в които Владо не се спъва.

Днес снимахме епизодите за делничните дни (от утре до петък) и сумите са просто уникално смешни... Участниците играят за печалби между 50 и 2 000 лева. Сори, ама ква е тая лотария с печалба 50 лева...  Grin В "Национална лотария" поне сумите започват от 1 000 лева.

Има и 2 игри, които не знам защо още не се играят. Едната е лабиринтът от "Треска за злато", а другата - стъклена кабинка, в която хвърчат пари и ти трябва да уловиш колкото можеш повече. Подобна игра правеше Къци в едно от предаванията си. Може би някоя от тях ще бъде с ко-водещата Райна, но за момента нищо не знам.

Като цяло не вярвам това предаване да изкара повече от няколко месеца в ефира. Просто всичко е супер нагласено...

Хм...аз си мислех, че предаванията през седмицата ще са на живо...
Иначе аз имам въпрос точно около самата "технология на играта" - нали се теглят 6 + още не знам си колко там топки? За какво са тези останалите топчета, които са изтеглени, тъй като вчера не стана ясно...

И още - какъв е смисълът да се записва половината предаване предварително като по-късно в 18,55(по програма, в случая 19,55) отново трябва водещият, екипът и тн да са налице ...?
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #489 on: 25 January 2015 16:32:52 »

Хм...аз си мислех, че предаванията през седмицата ще са на живо...
Иначе аз имам въпрос точно около самата "технология на играта" - нали се теглят 6 + още не знам си колко там топки? За какво са тези останалите топчета, които са изтеглени, тъй като вчера не стана ясно...

И още - какъв е смисълът да се записва половината предаване предварително като по-късно в 18,55(по програма, в случая 19,55) отново трябва водещият, екипът и тн да са налице ...?
Това с топчетата не съм го снимал аз и не знам какъв е регламентът.

По другия въпрос - отговорът е много прост. Тези 20 минути, които ги гледаш по телевизията, всъщност се снимат 3-4 часа и няма как да бъде на живо, защото цялото предаване ще трябва да се излъчва в "Господари на ефира"... Владо Карамазов не може да каже едно изречение без да направи лапсус или да обърка правилата на играта и честно казано не знам кой го е избрал за водещ, защото той определено не става за такъв. Радвам се, че не съм работил по Survivor, понеже едва ли щях да изтърпя пак да прави такива малоумни грешки. Също и техниката на TV1 е страшно скапана и постоянно дава дефекти. Я се прецака Q-то, я прекъсне сигнала на някоя камера, я някоя видеостена се изключи мистериозно, я някой микрофон спре да работи и всякакви такива неща, заради които няма как да се излъчва предаването на живо. Днес също станаха бавно нещата. 4-те епизода за делниците сме ги снимали почти 5 часа, а все пак всеки ден ще се излъчва по една игра, която заема едва 5 минути ефирно време. Смятай колко организиран е целият екип, щом за 20 минути ефирно време се снима 5 часа...
Report Spam   Logged

maxx
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 66


« Reply #490 on: 25 January 2015 20:25:06 »

Да се включа в частта с многото изтеглени числа. Джакпотът печелиш, ако твоите числа от лотарийния билет или пуснат фиш/талон/ са сред първите 6 изтеглени. Останалите до 35 ги теглят, като те гарантират допълнителни печалби. Отново трябва да си познал/да имаш 6-те числа от твоя талон, но печалбата се определя по схема, публикувана на сайта на играта.
Давам пример: Имаш числата 1,2,3,4,5 и 6 на твоя талон. Изтеглят 1,2,6 в първите шест числа, след това изтеглят 3 да речем под номер 19, 4 - под номер 25 и 5 под номер 31. Според таблицата на сайта печелиш 1 лев... По-объркано нещо не съм виждал...
И да се върна на моята болежка - аз регистрирах 2 кода в събота следобед. След като предаването е снимано на обед лееко съм прецакан за участието в жребия, защото моят номер не е бил включен в играта. И друго - защо по дяволите теглят мобилен телефон, а не номер на регистриран билет... Нали уж всеки билет дава 2 шанса за печалба. Едва ли с моите 2 билета щяха да ме включат 4 пъти.
Нямам големи надежди с тези нагласени неща.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #491 on: 26 January 2015 16:01:05 »

Да се включа в частта с многото изтеглени числа. Джакпотът печелиш, ако твоите числа от лотарийния билет или пуснат фиш/талон/ са сред първите 6 изтеглени. Останалите до 35 ги теглят, като те гарантират допълнителни печалби. Отново трябва да си познал/да имаш 6-те числа от твоя талон, но печалбата се определя по схема, публикувана на сайта на играта.
Давам пример: Имаш числата 1,2,3,4,5 и 6 на твоя талон. Изтеглят 1,2,6 в първите шест числа, след това изтеглят 3 да речем под номер 19, 4 - под номер 25 и 5 под номер 31. Според таблицата на сайта печелиш 1 лев... По-объркано нещо не съм виждал...
И да се върна на моята болежка - аз регистрирах 2 кода в събота следобед. След като предаването е снимано на обед лееко съм прецакан за участието в жребия, защото моят номер не е бил включен в играта. И друго - защо по дяволите теглят мобилен телефон, а не номер на регистриран билет... Нали уж всеки билет дава 2 шанса за печалба. Едва ли с моите 2 билета щяха да ме включат 4 пъти.
Нямам големи надежди с тези нагласени неща.
Не си участвал в жребия в събота, но си участвал в жребия вчера, защото вчера снимахме делничните епизоди за тази седмица и съответно се изтеглиха участниците за делничните епизоди за следващата седмица. Честно казано тук имаш по-голям шанс да те изтеглят, защото предаването ще се снима всяка седмица в събота и неделя (в събота си се снима епизодът за същия ден, а в неделя - делничните епизоди за следващата седмица). "Национална лотария" например се снима веднъж месечно, като тогава се записват 4-те предавания за следващите 4 съботи.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #492 on: 28 January 2015 17:43:50 »

Малко новости около "Бинго милиони" - записите вече ще са само в събота, като тогава ще се снимат и 4-те къси предавания за делничните дни, и предаването за събота.

Относно игрите с лабиринта и кабинката с хвърчащи пари - те ще се играят с хора от публиката. На записите миналата седмица беше платена публика, но от тази седмица ще се тегли жребий и ще се избират хора от тези, които са си купили билет и са го регистрирали в сайта. По същия начин се избират и участниците в предаванията.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #493 on: 10 February 2015 19:01:43 »

Доста добър пост на Миглена Ангелова, който напълно покрива и моето мнение за "ьТВ":

Quote from:
Колеги ми изпратиха да видя в какво се е превърнала една някога респектираща зрителите си медия...
Медия, в която чалгата бе лош вкус, ама толкова лош, че никой от работещите в нея не би си помислил дори да отрази чалга-евент или да проведе разговор на тема: дека ви е силикона...
Медия, в която техническите гафове бяха немислими.
Срам! Срам!
http://gospodari.com/%E2%80%9E%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8%E2%80%9C-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D1%81-%D0%BA%D1%83%D0%BF-%D0%B3%D0%B0%D1%84%D0%BE%D0%B2%D0%B5-video51579.html
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #494 on: 10 February 2015 19:38:33 »

Доста добър пост на Миглена Ангелова, който напълно покрива и моето мнение за "ьТВ":

Странно, но при мен в началото (с ВИП гостите) нямаше проблеми със звука (bTV HD).
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #495 on: 15 February 2015 13:45:05 »

Преместих голяма част от дискусията тук:

bTV | Пролетен ТВ сезон 2015 - новини и коментари
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #496 on: 21 February 2015 22:43:38 »

На 1 март от 20:00, предполагам, bTV ще излъчи пълнометражното продължение на „Кухня“ – „Кухня в Париж“.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #497 on: 21 February 2015 23:09:09 »

На 1 март от 20:00, предполагам, bTV ще излъчи пълнометражното продължение на „Кухня“ – „Кухня в Париж“.
Да, те си го казват и в анонса на сериала.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #498 on: 01 April 2015 17:51:32 »

"Ексклузивно!": Очаквайте Къртицата - по bTV и Fort Boyard - по Nova

https://bgtvnews.wordpress.com/2015/04/01/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D1%8A%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-bt/
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #499 on: 01 April 2015 18:27:44 »

Да, Честит Първи април!  Tongue
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy