BG TV Talk
28 March 2024 21:39:48
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

TV+ channels | нoвини и коментари

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10   Go Down
  Print  
Author Topic: TV+ channels | нoвини и коментари  (Read 58952 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #160 on: 11 March 2021 11:57:50 »

И както стана ясно от другата тема след клонирането БГ Топ Мюзик, Българска История и другите спрени от БСК канали се появиха при Поларис Медия: http://polarismedia.bg/television.html  Grin Grin
Списъкът им обаче не е много актуален. Пише, че разпространяват каналите VH1 Classic, MTV Rocks, Fine Living, FilmBox Plus и "Канал 3", а те не съществуват от месеци насам, тоест бяха ребрандирани, ако трябва да съм точен. Grin Може просто и въпросните спрени канали да ги пише, пък вече да ги няма.
Report Spam   Logged

studentmercedes454
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 89


« Reply #161 on: 16 March 2021 15:17:35 »

VH1 Classic и него ли го спряха?Канал 3 стана Нова нюз,Film Box Plus-Film Box Stars,MTV Rocks за него не знам.Fine Living спря на 31 декември 2020 г.
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #162 on: 16 March 2021 16:43:19 »

VH1 Classic и него ли го спряха?Канал 3 стана Нова нюз,Film Box Plus-Film Box Stars,MTV Rocks за него не знам.Fine Living спря на 31 декември 2020 г.
Fine Living стана HGTV, VH1 Classic стана MTV 80'S, MTV Rocks стана MTV 90'S, H2 пък отдавна е History 2.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #163 on: 06 April 2021 14:58:31 »

"Дестинация БГ" май също е сред спрените канали. От 1-2 седмици на негово място са ми пуснали някакъв "Б1Б Спорт", а и последните няколко дни преди да се появи той, на "Дестинация БГ" стоеше цветна таблица.
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #164 on: 23 April 2021 20:41:02 »

Краят на каналите изглежда наближава. TV+ спира новините и предаванията си (които всъщност мисля, че са само Денят с Веселин Дремджиев и предаването на Валя Ахчиева). Според TV+ и FB страницата на предаването на Дремджиев, телевизията не е получава средства от няколко месеца, а според Булсатком - телевизията отказвала преговори с новото ръководство на компанията.

F+ и Sport+ също спират предаванията си по информация на Club Z, каквито и да са те.

https://www.facebook.com/VeselinDremdjiev/photos/a.1694074780854045/2822202798041232
https://www.clubz.bg/112904-tv+_spira_predavaniya_i_novinarski_emisii

Каквито и планове да имат от Булсатком за преименуването на каналите, едва ли това ще е единствената промяна.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #165 on: 23 April 2021 22:05:20 »

Краят на каналите изглежда наближава. TV+ спира новините и предаванията си (които всъщност мисля, че са само Денят с Веселин Дремджиев и предаването на Валя Ахчиева). Според TV+ и FB страницата на предаването на Дремджиев, телевизията не е получава средства от няколко месеца, а според Булсатком - телевизията отказвала преговори с новото ръководство на компанията.

F+ и Sport+ също спират предаванията си по информация на Club Z, каквито и да са те.

https://www.facebook.com/VeselinDremdjiev/photos/a.1694074780854045/2822202798041232
https://www.clubz.bg/112904-tv+_spira_predavaniya_i_novinarski_emisii

Каквито и планове да имат от Булсатком за преименуването на каналите, едва ли това ще е единствената промяна.

Разрива е факт вече и защото Булсатком са подали мисля най сетне заявление за отцепване на спортния и филмовите канали в СЕМ - Bulsatcom Sport, Bulsatcom Cinema и т.н. просто СЕМ не се е събирал от 2 седмици за да ги приеме. Явно че нямат намерение да поддържат политематичен канал, видеотеката и спортните права са тяхна собственост и само се водеха че формално са дадени за излъчване на Розенфелд, а тя е свързана с Пламен Генчев. Явно че Генчев няма да може да спонсорира сам и Поларис и ТВ+ за сега, поне до като не потръгне малко новия оператор.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #166 on: 24 April 2021 12:12:25 »

Разрива е факт вече и защото Булсатком са подали мисля най сетне заявление за отцепване на спортния и филмовите канали в СЕМ - Bulsatcom Sport, Bulsatcom Cinema и т.н. просто СЕМ не се е събирал от 2 седмици за да ги приеме. Явно че нямат намерение да поддържат политематичен канал, видеотеката и спортните права са тяхна собственост и само се водеха че формално са дадени за излъчване на Розенфелд, а тя е свързана с Пламен Генчев. Явно че Генчев няма да може да спонсорира сам и Поларис и ТВ+ за сега, поне до като не потръгне малко новия оператор.
Друг е въпросът дали след края на този сезон Bulsatcom въобще ще имат някакви спортни права. Аз лично очаквам всичко да отиде при Diema и A1.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #167 on: 24 April 2021 16:35:49 »

Друг е въпросът дали след края на този сезон Bulsatcom въобще ще имат някакви спортни права. Аз лично очаквам всичко да отиде при Diema и A1.

Ако действително Виваком ще ги купуват няма да се учудя ако спонсорират Булсатком да придобият за още един сезон правата за Испанското или новата Лига на конфедерациите примерно от следващия сезон за да блокират БТВ и А1 колкото е възможно повече. Но ще стане ясно до няколко месеца когато излезнат класиранията за права на УЕФА, обикновенно тогава излизат и за Ла Лига.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #168 on: 28 April 2021 21:45:56 »

Мисля, че проблемът вече е разрешен. TV+ възобновиха излъчването на своите предавания, а на сайта им отново има списък със спортни събития (испански футбол и дамски тенис), които предстои да бъдат излъчвани по Sport+ и F+.

http://www.tvplus.bg/index.php?p=sport&id=program
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #169 on: 04 June 2021 00:27:40 »

Нови регистрирани марки от Булсатком: news.box, sport.box, action.box, comedy.box, cine.box. Явно мислят варианти за замяна на каналите на Розенфелд с техни, следвайки брандинга на новата им Смарт ТВ услуга b.box. Остава да видим какво ще направят накрая защото в момента е доста неясно какво ще се случва там.

Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #170 on: 04 June 2021 01:38:28 »

Днес в пакета се повиха едни канали изчезнали още 2015 година това е пакета на HBO . На 12.464 H  30000 2/3 DVB-S2/8PSK са добавени Cinemax и Cinemax 2. На 12.565 H  30000 5/6 DVB-S2/8PSK са добавени HBO, HBO 2 и HBO 3. Всичките канали са кодирани само на Nagravision, На сайта на оператора няма добавен този пакет както и на каква цена ше се предлага
От вчера на сайта на Булсатком има 2 новини за промяна на цени на спортните пакети:
Във връзка с промяна на търговските условия от страна на Нова Броудкастинг Груп цената на пакет Диема Екстра се променя на 11.99 лв. с ДДС считано от 01.07.2021 г.Вторник, 1 юни 2021
Във връзка с промяна на търговските условия от страна на А1 България цената на пакет Max Sport Plus се променя на 7 лв. с ДДС считано от 01.07.2021 г.Вторник, 1 юни 2021

https://www.satinfobox.com/?p=3892
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #171 on: 10 June 2021 12:32:33 »

IPTV

SAT TV

Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #172 on: 14 October 2021 21:27:29 »

По всичко изглежда, че днес ще е последния ден с емисии новини по TV+. Същевременно, Веселин Дремджиев информира във Facebook, че тази вечер TV+ не са подали сигнал към TV1 предаването му не се е излъчило по TV1, както беше досега. Виждам, че в програмата за следващите дни има само филми, тенис и предаванията "Денят с В. Дремджиев" и "Алтернативата".

Странното е че преди няколко дни TV+ пуснаха обява в jobs. bg за позицията "Компютърен оператор на надписи"  Grin . А има и слухове, че днес са събрали целия екип на медията и са им обявили, че са били дотук. Според мен е вероятно екипа на TV+ да се появят в TV1, защото те пък търсят служители. Това става ясно от видео на сайта им.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #173 on: 15 October 2021 16:05:32 »

По всичко изглежда, че днес ще е последния ден с емисии новини по TV+. Същевременно, Веселин Дремджиев информира във Facebook, че тази вечер TV+ не са подали сигнал към TV1 предаването му не се е излъчило по TV1, както беше досега. Виждам, че в програмата за следващите дни има само филми, тенис и предаванията "Денят с В. Дремджиев" и "Алтернативата".

Странното е че преди няколко дни TV+ пуснаха обява в jobs. bg за позицията "Компютърен оператор на надписи"  Grin . А има и слухове, че днес са събрали целия екип на медията и са им обявили, че са били дотук. Според мен е вероятно екипа на TV+ да се появят в TV1, защото те пък търсят служители. Това става ясно от видео на сайта им.
Очакваше се TV+ скоро да предаде Богу дух. Те не знам и дали имат някакви репортери. Гита Манолова от известно време се е върнала в БСТВ и дори вече е водещ на предаването "Думата е ваша". TV+ иначе може да си продължи само с филми и повторения, без предавания и с много свит екип от около 5 човека. И без туй филмовите им канали Comedy+, Cinema+ и Action+ не могат да се гледат никъде, та поне да си показват филмите по TV+. Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #174 on: 06 November 2021 18:19:37 »

Случайно забелязах, че всичките канали на TV+ вече се разпространяват в мрежата на Polaris. Има обаче и някакъв нов канал "TV+ Новини". Много ми е интересно какво точно въртят по него, като в телевизията на практика останаха да работят една шепа хора. Grin
Report Spam   Logged

sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #175 on: 07 November 2021 13:48:44 »

Случайно забелязах, че всичките канали на TV+ вече се разпространяват в мрежата на Polaris. Има обаче и някакъв нов канал "TV+ Новини". Много ми е интересно какво точно въртят по него, като в телевизията на практика останаха да работят една шепа хора. Grin
Нон стоп новинарски емисии, а по TV+ излъчват и разни техни предавания.
Но сега като си я пуснах в момента не излъчват новини, а някакво предаване
http://www.tvplus.bg/index.php?p=live
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #176 on: 07 November 2021 17:27:10 »

Случайно забелязах, че всичките канали на TV+ вече се разпространяват в мрежата на Polaris. Има обаче и някакъв нов канал "TV+ Новини". Много ми е интересно какво точно въртят по него, като в телевизията на практика останаха да работят една шепа хора. Grin
Всички от отдел "Новини" (репортери, редактори, водещи, оператори и тн.) са съкратени и не са им плащни заплати посшедните месеци. В момента не се произвеждат новини и по канала "TV+ Новини" се излъчват документалните предавания, снимани за вече несъществуващите "Отблизо ТВ" и "Дестинация.БГ". Подобни предавания преди повтаряха вечер по основния канал TV+.

А иначе основния канал TV+ в момента излъчва филми, сериали, документалки, тенис на живо и актуалното предаване "Денят с В. Дремджиев". В момента студиото работи само заради Дремджиев. Направи ми впечетление, че в края на почти всяко издание водещият споменава имената на хората от техническия екип.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #177 on: 08 November 2021 15:14:16 »

Всички от отдел "Новини" (репортери, редактори, водещи, оператори и тн.) са съкратени и не са им плащни заплати посшедните месеци. В момента не се произвеждат новини и по канала "TV+ Новини" се излъчват документалните предавания, снимани за вече несъществуващите "Отблизо ТВ" и "Дестинация.БГ". Подобни предавания преди повтаряха вечер по основния канал TV+.

А иначе основния канал TV+ в момента излъчва филми, сериали, документалки, тенис на живо и актуалното предаване "Денят с В. Дремджиев". В момента студиото работи само заради Дремджиев. Направи ми впечетление, че в края на почти всяко издание водещият споменава имената на хората от техническия екип.
Дремджиев вече не снима ли предаването си във външно студио? Поне така беше написал колегата Robimir:

Във Въпросите по TV1 Дремджиев каза, че от 1 ноември ще е в ново студио, откъдето той ще дава сигнал на и на TV+, и на и TV1, тъй като заради конфликта Булсатком-Поларис/Розенфелд и Ко, TV+ не дават сигнал на TV1 вече близо 2 седмици.

Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #178 on: 08 November 2021 18:32:13 »

Все още не се излъчва, макар намеренията бяха да е от 1.11, онзи ден бях проверил.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #179 on: 23 November 2021 20:46:39 »

От началото на миналата седмица "Денят с Веселин Дремджиев" се излъчва от ново студио. Въпреки това, TV1 все още не излъчва предаването, но освен това, и от TV+, или поне канала им TV+ Новини не го излъчват. Използват се собствени шапки за реклама и за външна продукция, а не тези на TV+ когато използваха тяхното студио. Рекламата на Polaris преди да започне предаването продължава да се излъчва.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy