BG TV Talk
19 March 2024 09:06:23
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | всякакви приказки

Pages: [1] 2 3 ... 26   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | всякакви приказки  (Read 116367 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 141



WWW
« on: 03 November 2013 22:07:27 »

Тук можете да пишете свободно на всякаква тема. Wink
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #1 on: 04 November 2013 15:17:39 »

Единственото нещо днес, по-забавно от протест пред училище включващ полицай с палки между два лагера ученици е това:

Quote from:
Уведомяваме всички клиенти, че предаването Urban TV по телевизия BOX TV няма нищо общо с URBN Studios и URBN Media Group, и компанията не носи отговорност за съдържанието на този продукт.

 Grin Grin Тъпо ли ви е, а?  Grin Grin
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 141



WWW
« Reply #2 on: 04 November 2013 16:30:07 »

Това „Уведомяваме всички клиенти“ ми звучи като съобщение от ТВ или мобилен оператор. Grin Също така, откога URBN имат „клиенти“? Те търговска дейност ли развиват вече? Grin

Горкичките, ощетени са от масовите кражби на името им. Сигурен съм, че всички тези крадци го правят с цел да развалят репутацията на истинските URBN. Вижте само колко крадци ще намерите като потърсите „URBN“ и „Urban“ в Google. После ще почнат да се оплакват, че някои използва думите „TV“, „Spot“, „Pro“, „Media“ и „359“ в техни марки. Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #3 on: 04 November 2013 16:49:45 »

Ми аз този Spot го видях само два месеца го поддържаха, после и него зарязаха.  Grin URBN TV така и не им видя бял свят, URBN Pro само се води че има такава агенция, ама всъщност сайта им си стои така от година. 359 не го поддържат те, а Мария Бонева, urbn.me пък стои така от 3 месеца вече. Няма да ми стигне един лист да им опиша плановете, брандовете и провалите... Що брандове се изредиха за две години - нито един не видя бял свят.  Grin Както казах - обявяват се едни грандиозни неща, изпират се едни пари и после всичко изчезва все едно не го е имало. Ако искам утре регистрирам домейна tvstar.bg, отдавна е изтрит.  Grin Grin Grin
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 915



WWW
« Reply #4 on: 04 November 2013 18:56:24 »

Ми аз този Spot го видях само два месеца го поддържаха, после и него зарязаха.  Grin URBN TV така и не им видя бял свят, URBN Pro само се води че има такава агенция, ама всъщност сайта им си стои така от година. 359 не го поддържат те, а Мария Бонева, urbn.me пък стои така от 3 месеца вече. Няма да ми стигне един лист да им опиша плановете, брандовете и провалите... Що брандове се изредиха за две години - нито един не видя бял свят.  Grin Както казах - обявяват се едни грандиозни неща, изпират се едни пари и после всичко изчезва все едно не го е имало. Ако искам утре регистрирам домейна tvstar.bg, отдавна е изтрит.  Grin Grin Grin

Оу, не, недей - веднага ще ревнат, че им регистрираш домейн с име, на някогашен техен сайт Cheesy
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 141



WWW
« Reply #5 on: 04 November 2013 19:04:34 »

Е, ще реват, че хората им използват прословутите имена, пък след време ще преименуват сайта за n-ти път. Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #6 on: 04 November 2013 19:09:25 »

Ами то междудругото Милен, който е бившия "опарен" модератор на другия форум ми обясни как стоят нещата: значи Владо и Иван набират някакви хора екип с големи обещания, те правят някакъв сайт, не им плащат за разработката, завеждат дела, Владо затрива сайта, мести го под друго име и така е щастлив и доволен, и чист. Обявяват се едни сайтове (проекти), набират се пари от рекламодатели, сайтовете се затриват и парите влизат в джоба. Що мислите колко беше живота на Spot, TV Star, Телеманиак Съмита, обявените награди URBN Awards, и т.н. и т.н. Сега Владо е част от NG Production на Мария Бонева - там пък какви неща съм чувал да стават свързани с тези персони, бедна ви е фантазията.  Cheesy
Report Spam   Logged
bez0ime
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 21



« Reply #7 on: 09 November 2013 14:03:26 »

http://www.tvrage.com/news/8455/kick-things-down-a-notch-the-peculiar-success-of-slow-television    Shocked



Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #8 on: 10 November 2013 19:58:04 »

Жал ме е за онзи форум вече, там останаха само заклетите ни противници и още няколко заблудени юзъра, останалите просто не пишат... Благодаря на Кико+ че продължава да нарушава забраната с риск за бан и упорито публикува ликове на новини там към нашия сайт, сега ако може и тук да се регне ще е екстра.   Grin
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 141



WWW
« Reply #9 on: 10 November 2013 22:50:07 »

Добре, че са ninos ricos pobres padres и JustTVManiac, за да публикуват някакви немного важни новини тук таме и от там да се развиват някакви дискусии. Grin За другите новини сигурно част от URBN-ците вече се информират от нашия сайт (но въпросът е дали ще си признаят или предпочитат да ни плюят), а други чакат телевизиите сами да съобщят новината. ТВ новините в URBN.bg напоследък са само за ТВ7 (най-вече „Музикална академия“), „X-Factor“ и рядко има за нещо друго, тъй че там вече не можеш да се информираш много.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #10 on: 15 November 2013 15:12:02 »

Така, стига сме плюли само по Ърбн, да обърнем внимание и на пряката конкуренция.  Grin http://television-bg.blogspot.com/2013/11/novo-ot-bgsat-ad.html Колеги, колегиии! Моля ви, казвайте си реалния източник на информация. Това за Виваком тръгна от нас, след това го изкопира един не-телевизионен сайт, вие сте втория. Каналите на БГ САТ най-вероятно ще са: TV+, F+, Film+, F+ HD. Както казах, адска каша е в момента в БГ САТ заради Виваком. Няма да има два канала Филм+, просто името се сменя, за да не е тъпизъм - спортен канал с филмово име...
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 915



WWW
« Reply #11 on: 22 November 2013 16:14:52 »

Малко се разрових из URBN и вижте какво намерих:
http://www.urbn.bg/obshhinska-dekada-na-kulturata-i-izkust-4
да не би вече да работят и по европейски проекти - URBN EU Cheesy
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 141



WWW
« Reply #12 on: 23 November 2013 01:03:54 »

Откакто Владо започна да се мотае из ТВ7, URBN започнаха да си позволяват много неща. Ама иначе все още не могат да поддържат един прост форум. Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #13 on: 24 November 2013 14:43:53 »

Днеска ми е едно такова весело... Войнолюбиво...   Cool
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 915



WWW
« Reply #14 on: 24 November 2013 14:47:28 »

Днеска ми е едно такова весело... Войнолюбиво...   Cool

Smiley  Grin
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #15 on: 25 November 2013 21:38:49 »

Колеги, има ли сняг при Вас? Аз с нетърпение чакам да предизвика някоя ваканция Grin. Ако съдим по рекламите по телевизиите, декорите на някои студиа, студа и дизайна на форума си е чиста Коледа.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 141



WWW
« Reply #16 on: 25 November 2013 21:40:57 »

В София преди малко почнаха да падат снежинки. Grin
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #17 on: 25 November 2013 22:03:30 »

В София преди малко почнаха да падат снежинки. Grin
1:0 за София. Но ще мерим снежните покривки към края на декември и ще видим кой ще води Grin . Засега номинацията ми за Оскар за най-добра коледна мелодиика отива при M-tel Grin.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #18 on: 08 December 2013 21:16:14 »

Нещо днеска съм в особено добро настроение. Може би защото в последните дни 2-та основни конкурента и сайта от който си тръгнахме започнаха да се разпадат мощно, а ние вървим все така нагоре...
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #19 on: 18 December 2013 23:25:51 »

Колкото и да ми е трудно да го проумея най-търсената дума/израз за 2013 г. в Google България е „Огледален свят“. Ето и как стои самата класация за сериалите.
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 26   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy