BG TV Talk
18 April 2024 14:46:46
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | всякакви приказки

Pages: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | всякакви приказки  (Read 117571 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 922



WWW
« Reply #300 on: 24 September 2018 20:44:17 »

Руското отпадна от Макс Спорт.. Купата на краля поне още година в каналите на BTV  Smiley

Доколкото видях за Купата на краля - bTV покледно са обявили, че са закупили правата за два сезона - 2015/2016 и 2016/2017, но то излъчваха и мачове от сезон 2017/2018... къде е инфото обаче точно, където вероятно си прочел, че е и за тези два сезона - 2017/2018 и 2018/2019? Аз нищо май не успях да намеря конкретно...

Руското - и аз уж знам, че май е отпаднало, но в прессъобщението си, че каналите на А1 ще излъчват срещите в сряда на ШЛ сами казват, че
Quote
Двете надпревари допълват богатото футболно портфолио на каналите, които излъчват на живо двубоите от холандската Ередивизи, руската Премиер лига, украинската Висша лига и китайската Суперлига.

MLS продълважва да се излъчва по Eurosport. В неделя ще дават мач директно. По Eurosport 2 допреди година-две излъчваха и мачове от полската Екстракласа и японската Джей Лига. Португалската Примейра лига последно се излъчваше по Sport+ през 2016 г. Не знам защо все още никой никога у нас не е закупувал правата на шотландската Премиър лийг с дербито Селтик - Рейнджърс. Иначе я излъчват в почти всички европейски страни https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Scottish_Professional_Football_League_broadcasters

Да, в действителност видях по програма, че ще излъчват мачове. Може би съм се подвел от стара информация, че ще излъчват до 2018-та само. Поправям инфото за MLS. Знаеш ли за колко сезона са купили правата?
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy