BG TV Talk
19 March 2024 06:18:33
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | всякакви приказки

Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | всякакви приказки  (Read 116362 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #280 on: 04 April 2018 10:07:40 »

Това е някаква подигравка с киното. То и на трейлър не може да те хване......а и не бях виждал черно-бели 100$
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #281 on: 09 May 2018 22:46:28 »

"Скъпи наследници" и "Откраднат живот" толкова почнаха да се копират, че сигурно ще се слеят в един сериал... Grin То не бяха инвалиди, болни от рак, бременни, че дори има и герои с еднакви имена. С тази безидейност са на път да ме откажат и от двата сериала... Undecided "Скъпи наследници" много дразни и с недоглеждането при направата му. Уж е с бюджет от 15 милиона лева, а е толкова евтино направен, все едно бюджета е 15 хиляди. Буквално във всяка сцена ту вали сняг, ту е слънчево и няма една снежинка. Преди няколко месеца даже имаше сцена, в която Филип Аврамов си бръснеше брадата, а в следващата сцена пак беше с дълга брада... Grin
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #282 on: 10 May 2018 20:19:52 »

"Скъпи наследници" и "Откраднат живот" толкова почнаха да се копират, че сигурно ще се слеят в един сериал... Grin То не бяха инвалиди, болни от рак, бременни, че дори има и герои с еднакви имена. С тази безидейност са на път да ме откажат и от двата сериала... Undecided "Скъпи наследници" много дразни и с недоглеждането при направата му. Уж е с бюджет от 15 милиона лева, а е толкова евтино направен, все едно бюджета е 15 хиляди. Буквално във всяка сцена ту вали сняг, ту е слънчево и няма една снежинка. Преди няколко месеца даже имаше сцена, в която Филип Аврамов си бръснеше брадата, а в следващата сцена пак беше с дълга брада... Grin

Типично за БГ продукциите! Аз затова се отказах да следя и двата сериала още след първите им епизоди. Мисля, че съм си спестил доста неприятни емоции по този начин.  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #283 on: 10 May 2018 20:29:20 »

Типично за БГ продукциите! Аз затова се отказах да следя и двата сериала още след първите им епизоди. Мисля, че съм си спестил доста неприятни емоции по този начин.  Grin
Е, "Откраднат живот" е доста по-добре направен, докато в "Скъпи наследници" направо да се чудиш в какво точно са вложени 15 милиона с тези фрапиращи грешки... В интервюта даже актьорите споделяха, че се е налагало да снимат летни сцени през зимата и зимни през лятото, което обяснява защо в една сцена има сняг, а в друга - не, но въпросът е защо са снимали сериала така... Undecided
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #284 on: 13 May 2018 15:40:24 »

Е, "Откраднат живот" е доста по-добре направен, докато в "Скъпи наследници" направо да се чудиш в какво точно са вложени 15 милиона с тези фрапиращи грешки... В интервюта даже актьорите споделяха, че се е налагало да снимат летни сцени през зимата и зимни през лятото, което обяснява защо в една сцена има сняг, а в друга - не, но въпросът е защо са снимали сериала така... Undecided

То в сравнение със "Скъпи наследници" всичко е по-добре направено.  Grin Но и "Откраднат живот" по начало не ме грабна, а по принцип този жанр ми допада.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #285 on: 23 May 2018 09:57:54 »

Днес ми стана доста криво.... Разбрах, че алчните хиени от Егмонт България най - после са постигнали целта си - спрели са да издават списание Мики Маус.

Отдавна спрях да го купувам, въпреки, че правя колекция, главно защото от Егмонт го направиха 5 кинта и вкараха безполезни играчки, но така тихичко да елиминираш списание с почти 30 годишна история е нелепо.

Егмонт отдавна са най - неадекватното издателство в България, а и най - алчното. Ако не бяха илюстрованите издания на Хари Потър, едва ли бих купил каквото и да е от тях....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #286 on: 23 May 2018 15:29:42 »

Днес ми стана доста криво.... Разбрах, че алчните хиени от Егмонт България най - после са постигнали целта си - спрели са да издават списание Мики Маус.

Отдавна спрях да го купувам, въпреки, че правя колекция, главно защото от Егмонт го направиха 5 кинта и вкараха безполезни играчки, но така тихичко да елиминираш списание с почти 30 годишна история е нелепо.

Егмонт отдавна са най - неадекватното издателство в България, а и най - алчното. Ако не бяха илюстрованите издания на Хари Потър, едва ли бих купил каквото и да е от тях....
Ми, печатните издания като цяло замират. Само за последните 2 години спряха да излизат около 10 вестници и списания, а цените на все още излизащите са доста завишени. Скоро видях някакво месечно списание Amica, което струва 10 лева. Нямам идея какви са статиите вътре, но определено тази цена е доста висока. Цената на останалите месечни списания също е около 6-7 лева, като вътре има предимно преведени статии от чуждите варианти на списанието. Това поне според мен определено не е стимул да си купиш което и да е издание. А и любимият номер на повечето издания е да слагат някакви неща уж като подаръци към броевете, но заради тези "подаръци" вдигат цената с още 1-2 лева.
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #287 on: 23 May 2018 19:40:38 »

Поне да ги пуснат комиксите по новият сериал "Патешки Истории", като нямат какви истории да пускат там и затова пускаха толкова малко комикси (затова и спрях да ги купувам)... няма да е лошо.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #288 on: 23 May 2018 22:36:08 »

Жалко за списанието, но с тези цени нямаше как да се продава вече. Възможно е Егмонт да имат права да публикуват тези комикси електронно, но досега не са го направили и единствените им е-книги са романи.

Май още пазя една любопитна играчка  от преди десетина години - пакет за дъвки, от който изскача пластмасова хлебарка. В един брой подаръка доколкото си спомням беше - цитирам - „муха с л**но“, пак от пластмаса Roll Eyes .
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #289 on: 23 May 2018 23:40:30 »

Не знаех, че са го спрели. Много лошо за тях, да прекратят едно от първите си списания. Все още се чудя, как може в Италия да е толкова популярно, с много страници и на изгодна цена, а тук да го съсипят по такъв начин. Не стига, че единствената задача на нашите беше просто да превеждат чуждите комикси и статии, ами пак цената беше скочила до небето. А и аз като се замисля, май освен Егмонт си нямаме друго голямо издателство, което да издава детски списания и комикси. Жалка работа.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #290 on: 24 May 2018 10:34:49 »

Както каза spike, печатните издания наистина са с намалени продажби, НО не това е причината за спирането на списанието.

Причината е, че Егмонт са изключително алчни люде. Когато се издаваше всяка седмица бяха стигнали до цена от 4.50лв. Кое дете ще може да дава по 18 лева на месец за списания? Нека перифразирам... кой родител ще прахосва толкова пари за списания на детето си?

Скачането на цената дойде от включването на тези ужасни, и мега безмислени, играчки. Страниците също намаляха и т.н. Всичко дойде от жаждата за кинти на издателството.

Егмонт направиха същото и с Макрокомикс. Направиха го всеки месец, вдигнаха цената, продажбите намаляха и го спряха.

Освен това, преводите им в последните години, на всичко, са в най - добрия случай средняшки, но пък цените им са високи.

Както казах, Егмонт са се превърнали в абсолютно боклучарско издателство и когато приключат с издаването на илюстрованите издания на Хари Потър ще ги забравя с удоволствие.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #291 on: 24 May 2018 16:21:19 »

Не знаех, че са го спрели. Много лошо за тях, да прекратят едно от първите си списания. Все още се чудя, как може в Италия да е толкова популярно, с много страници и на изгодна цена, а тук да го съсипят по такъв начин. Не стига, че единствената задача на нашите беше просто да превеждат чуждите комикси и статии, ами пак цената беше скочила до небето. А и аз като се замисля, май освен Егмонт си нямаме друго голямо издателство, което да издава детски списания и комикси. Жалка работа.
Преди 10-ина години имаше едно издателство "Артлайн", но не знам дали съществува още. Аз лично бях фен на Spawn, но те издаваха също Spiderman, X-men, The Goon, Star Wars, Samurai... За съжаление и те май изкараха 3-4 години, въпреки че комиксите бяха по 2-3 лева, доколкото помня, а и си бяха на луксозна хартия, докато "Мики Маус" май беше на по-евтина хартия.
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #292 on: 24 May 2018 19:39:56 »

Още съществуват и издават примерно комиксите на "Живите Мъртви", "Спайдър-Мен/Дедпул" и "International Iron-Man" и също мангите на "Death Note", "Naruto" и "One Piece"
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #293 on: 23 June 2018 21:32:09 »

Кината в България продават ли постерите на филми, които вече не се излъчват, или само служителите могат да си ги вземат? И ако не, има ли сайт, който продава подобни неща? Но става въпрос за български постери, не на английски.
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #294 on: 26 June 2018 13:27:51 »

Почти всеки, който се занимава с графичен дизайн може да ти направи репайнта с български надписи. Поне кината така правят с английските. Roll Eyes
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #295 on: 27 June 2018 19:46:07 »

Аз и сам си ги правя Smiley но идеята ми е да ги имам във физичен вариант, да си ги принтирам сам също не е лоша идея, но като качество не знам доколко ще го докарам (трудно е да се намери бг постер с високо качество за принт), а и самата идея да идва от киното директно ми звучи по-надеждна, не знам...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #296 on: 02 July 2018 14:34:02 »

Вчера на 72 годишна възраст си отиде големият български историк проф. Божидар Димитров. Мир на праха му! Последното му предване „Историята” по ТВ+ и канала „Българска история” на БСК може да видите по-долу, излъчено на живо ден преди кончината му:

Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #297 on: 02 July 2018 22:03:07 »

Много тъжно, до следващата събота... Undecided
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #298 on: 15 July 2018 15:34:51 »

В днешния брой на вестник "Телеграф" има обширно интервю с Луиза Григорова и Мартин Макариев. Има няколко въпроса около "Привличане" и "Ускорение", но се споменава също и за бъдещите им проекти. В момента работят върху филма "Докосване", в който ще се разказва за Царичина и по-точно за свръхестествените събития, които са се случили там преди почти 30 години. Мартин ще е режисьор на филма, а Луиза ще изпълнява една от главните роли - на екстрасенса Елисавета Логинова. Явно филмът ще е подобен на "Вила Роза", чийто режисьор беше пак Мартин Макариев.

Другият нов проект е сериалът "Черни досиета", който първоначално е трябвало да бъде филм, но в крайна сметка са го преработили в сериал. Мартин не споменава за коя телевизия ще е сериалът, но най-вероятно ще е за "Нова", тъй като повечето му проекти са именно за "Нова".
Report Spam   Logged

edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 473


« Reply #299 on: 14 August 2018 12:58:13 »

Тази година май Испанското ще го гледаме,само в нета.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy