BG TV Talk
19 March 2024 07:04:06
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | всякакви приказки

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | всякакви приказки  (Read 116363 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 141



WWW
« Reply #40 on: 05 April 2014 14:53:12 »

Това OLX ми звучи като марка за прах за пране. Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #41 on: 11 April 2014 17:23:25 »

Не знам ама тоя от рекламата ми иде да го цапардосам с тухла...  Grin
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #42 on: 14 April 2014 14:39:45 »

Не знам ама тоя от рекламата ми иде да го цапардосам с тухла...  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #43 on: 16 April 2014 17:03:12 »


Действително малко им е! Не стига, че ми втръсна от този, ами и сега ми пращат рекламни съобщения с него по мейла!  Angry
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #44 on: 16 April 2014 17:28:53 »

Че и го гледам, на повечето сайтове. (Вкъщи ползвам AdBlock) Апропо какво стана с местенето на форума, решихте ли, какво ще правим?
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #45 on: 17 April 2014 10:09:55 »

Че и го гледам, на повечето сайтове. (Вкъщи ползвам AdBlock) Апропо какво стана с местенето на форума, решихте ли, какво ще правим?
Форума не сме решили окончателно дали ще го местим, но ако го местим няма да е по тестовата система там PHP BB, а ще се инсталира SMF, която е много по удобна. Ако вземем решение, ще ви кажем. Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #46 on: 06 May 2014 12:56:23 »

Днес е Гергьовден! Честит имен ден на всички именници! Да са живи и здрави и много късмет! Smiley
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 915



WWW
« Reply #47 on: 14 May 2014 18:28:42 »

Хора,

знае ли как се казва пълния вариант на инструментала(мелодията), която се използва за шапката на bTV Studios(чуйте и вижте тук - ). Друга част от мелодията бе използвана за днешното промо на Къртицата(вижте и чуйте тук, до 6тата секунда - https://www.facebook.com/photo.php?v=432982673505994&set=vb.229682707169326&type=2&theater).

Моля ви се ако някой е чувал мелодията или части от нея в игра/филм/виждал я е в интернет, да каже съответно за коя мелодия/игра/филм/сайт става въпрос.
Мерси предварително Wink
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #48 on: 14 May 2014 19:12:34 »

Адски много ми е позната от един филм май, но не мога да се сетя кой. В "Track ID" не ми излиза нищо, може би ако се разровя още малко може и да излезе.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #49 on: 14 May 2014 19:50:45 »

„bTV STUDIOS“: Ако е това и аз го търся, за съжаление музикалните разпознаватели не могатда я отгатнат.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #50 on: 20 June 2014 14:23:43 »

Екипът на BG TV Media Group изказва своите искрени съболезнования на семействата на загиналите след ужасяващото бедствие в град Варна. Призоваваме всеки на добра воля да помогне с SMS с текст „DMS VARNA“ на кратък номер 17 777. Цената е 1 лев. Нека да бъдем солидарни, да се обединим и да помогнем на бедстващите в този толкова труден момент. За отрицателно време бяха събрани близо 10 000 лева само 30 минути след старта на кампанията. Понеделник, 23 юни, е обявен за ден на Национален траур в памет на загиналите след потопа.

Може да подкрепите хората от Варна и по банков път:
IBAN: BG50 UNCR 7000 1520 9423 89
BIC: UNCRBGSF
Банка: Уникредит Булбанк
Адрес: София, пл. “Света Неделя” № 7
Име: ФПББ
Основание: наводнение 2014.
БЛАГОДАРИМ ВИ!!!!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #51 on: 25 June 2014 14:57:47 »

Дежа вю ли преживявам се чудя?  Grin Днеска ми се струва, че виждам абсолютно същите неща, които ми се случваха преди точно 10 месеца, но този път само ги виждам, а не ми се случват. Ха сега познайте за какво говоря.  Cool
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #52 on: 25 June 2014 15:40:58 »

Сайта ви е хубав, но нека да има конкуренция. Тя ще ви направи още по-добри.
В интерес на истината е така. Както е казал Мечо Пух - "Колкото повече - толкова повече". Горното беше по-скоро закачка с колегите за това, което ни предложиха на нас по същия начин преди 10 месеца и къде се озовахме в крайна сметка. Няма да издавам какво ще подготвяме ние за есента и за първия рожден ден, имаме някой други идеи. П.С. интересно ми е дали ще върнат форума, и ако да, дали още ще ни има там.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #53 on: 25 June 2014 22:15:15 »

В интерес на истината е така. Както е казал Мечо Пух - "Колкото повече - толкова повече". Горното беше по-скоро закачка с колегите за това, което ни предложиха на нас по същия начин преди 10 месеца и къде се озовахме в крайна сметка. Няма да издавам какво ще подготвяме ние за есента и за първия рожден ден, имаме някой други идеи. П.С. интересно ми е дали ще върнат форума, и ако да, дали още ще ни има там.
Колегите вече стават банални с тия промени... Пък и страшно много ми намирисва на история ала "ТВ7" - 10 пъти си "препродават" медията между фирми на един и същи човек и накрая - промени почти никакви...  Grin
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #54 on: 24 July 2014 20:44:07 »

Раздела за форумни игри нещо е замрял, не знам защо при положение е че това е най-лесният и позволен начин някой да си трупа постове примено вместо да флуудва с линкове, тъй като преди време имаше таква дискусия между потребител и колега дали пускането на линкове (къде нужни, къде ненужни) един след друг оставя впечатление само за трупане на постове. Така че давайте да го съживим тоя раздел, защото не е забавно да постваш там сам. П.С. голяма част от старите теми вече са архивирини в раздел "Архив" за да не се задръстват бордовете със стари и неактивни теми за новия сезон.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #55 on: 12 August 2014 02:26:22 »

Робин Уилиамс
1951 - 2014







 Cry
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #56 on: 12 August 2014 20:21:37 »

Жалко за Робин Уилямс, но ще гледам ,,Хук" в негова чест от 21:00 по BTV cinema.
А какво е това ,,От Септември ти водиш"
Report Spam   Logged
george
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 72



« Reply #57 on: 20 August 2014 17:07:26 »

Made my day Cheesy
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #58 on: 22 August 2014 19:41:30 »

Хаха... Видях тая снимка и веднага се сетих за ексклузивните анимационни графики на "ьТВ" от мачовете по време на световното.... Нищо чудно и на такива кадри да станем свидетели там...  Grin Grin Grin

Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #59 on: 27 August 2014 19:42:17 »

Знам че не е много свързано с телевизията, но защо спряха Списание ,,Cartoon Network"?
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy