BG TV Talk
28 March 2024 23:36:10
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | всякакви приказки

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | всякакви приказки  (Read 117214 times)
0 Members and 10 Guests are viewing this topic.
tv-fen
Guest
« Reply #140 on: 26 March 2016 18:47:37 »

Какво означава ,,A TV " , защото освен 318 DTV имам и 40 A TV програми? Писах в Гугъл и не ми излезна нищо.  Благодаря предварително и се извинявам ако мнението е на грешно място  Smiley
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #141 on: 26 March 2016 19:14:48 »

Какво означава ,,A TV " , защото освен 318 DTV имам и 40 A TV програми? Писах в Гугъл и не ми излезна нищо.  Благодаря предварително и се извинявам ако мнението е на грешно място  Smiley
Ти сериозно ли? 40 аналогови и 318 цифрови канала/радиа.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #142 on: 26 March 2016 21:09:00 »

Ти сериозно ли? 40 аналогови и 318 цифрови канала/радиа.
Питах, защото се обадих на оператора и ми казаха, че е невъзможно да имам аналогова телевизия и затова исках и да попитам тук.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #143 on: 26 March 2016 21:25:20 »

Кой оператор е това?
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #144 on: 26 March 2016 21:51:47 »

Кой оператор е това?
Става въпрос за два оператора- n3 и ,,Боряна", като за Боряна ми каза мой приятел.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #145 on: 28 March 2016 20:58:03 »

Iordan2000: този пост и последвалата дискусия са преместени оттук.


tv-fen, предупреждавам те да спазваш правилата за правилно цитиране на статия! Точно ти преди няколко дни попита как се прави и благодари за отговора след това.
И как по-точно bTV са „прецакали“ БНТ, които сами са се отказали, цитирам „домакините са поставили доста високи условия, затова на по-ранен етап от наддването за двубоя е отпаднала БНТ.“?
Ами когато написах онзи пост бях на телефон , от който ми е малко трудно да го правя, но следващият път ще се опитам. Извинявам се.
 
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #146 on: 28 March 2016 21:01:19 »

Ами когато написах онзи пост бях на телефон , от който ми е малко трудно да го правя, но следващият път ще се опитам. Извинявам се.
Много интересно тогава защо беше дал линк към sportal.bg, а не към mobile.sportal.bg.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #147 on: 28 March 2016 21:03:16 »

Много интересно тогава защо беше дал линк към sportal.bg, а не към mobile.sportal.bg.
Защото преписах от друг форум линка и го написах, както беше публикувано там.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #148 on: 28 March 2016 21:09:23 »

Защото преписах от друг форум линка и го написах, както беше публикувано там.
Много интересни приказки за феи и магьосници. Както и да е, тук сме в BG TV Talk и си имаме други правила, които трябва да се спазват. И за да не стават подобни проблеми в бъдеще, не „преписвай“.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #149 on: 28 March 2016 21:13:44 »

Много интересни приказки за феи и магьосници. Както и да е, тук сме в BG TV Talk и си имаме други правила, които трябва да се спазват. И за да не стават подобни проблеми в бъдеще, не „преписвай“.
Добре, няма да преписвам
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #150 on: 28 March 2016 21:29:34 »

Добре, няма да преписвам
И с най-голямата си наглост лъжеш, намерихме откъде си „преписал“ и какъв линк има там. Отнемам ти правата за постване в рамките на 7 дни.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #151 on: 28 March 2016 21:31:08 »

Не съм го писал .
Странно как потребител със същия като твоя ник, задава същите въпроси в другия форум (например какво е ATV 40) ?
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #152 on: 28 March 2016 22:55:37 »

Ами когато написах онзи пост бях на телефон , от който ми е малко трудно да го правя, но следващият път ще се опитам. Извинявам се.
И понеже имаме достатъчно "опит" в годините при повторни лъжи и измисляне на информация само за трупане на постове и предизвикване на коментари ще има безсрочен бан, за това те предупреждавам най-официално да спреш да го правиш, защото освен тази сме разкрили и още подобни твои "информации" измежду 176-ти поста, които са натоварил за отрицателно време. Този форум не е нито Предавател.ком, нито ДТВ-БГ.ком, нито е чат стая. Тук си има ясни правила и ред и хора, които се грижат те да бъдат спазвани. Също предупреждавам 9may да се стегне, защото ако продължи и той да спами също ще има наказание!
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #153 on: 29 March 2016 07:28:47 »

Малко глупав въпрос, но някой може ли да ми покаже кода за картинка и за видео? Cheesy
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #154 on: 29 March 2016 08:56:58 »

Малко глупав въпрос, но някой може ли да ми покаже кода за картинка и за видео? Cheesy

За изображение използвай това:
Code:
[img width=700]адрес на изображението[/img]
Ако не е по-широко от 700 px или просто се налага да е по-голямо, може и без „width=700“.

Благодарение на Megara, за видео (без оригинална ембед кутия) е следното:
Code:
[html]
<video width="широчина" height="височина" controls="controls">
<source src="краен адрес на видеото" type="video/mp4" />
</video>
[/html]
Тук обаче се изискват малко повече умения, тъй като трябва да се внимава с размерите, а и не всеки може да стигне до оригиналния адрес на видеото. След адреса може да се добави и „#t=x,y“, с което да се контролира в кой момент да започва и в кой – да спира.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #155 on: 29 March 2016 12:15:30 »

В България спорта е в криза. Ако не са залозите хората, които го гледат ще спрат да го следят. Хората като цяло не се интересуват от спорта.
Защо нямаме български Супербоул, който да се гледа от много хора дори и тези хора да не са спортни фенове?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #156 on: 29 March 2016 12:20:10 »

В България спорта е в криза. Ако не са залозите хората, които го гледат ще спрат да го следят. Хората като цяло не се интересуват от спорта.
Защо нямаме български Супербоул, който да се гледа от много хора дори и тези хора да не са спортни фенове?
А пари откъде?
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #157 on: 29 March 2016 12:25:31 »

А пари откъде?

От рекламодателите.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #158 on: 29 March 2016 13:34:30 »

И в Америка масово печелят чрез реклами посредата му, тук какво ще рекламираме? Леля Марче с Бонус прахта за пране?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #159 on: 25 April 2016 17:22:12 »

Iordan2000: този пост и последвалата дискусия са преместени от тук.


Определено YouTube е по-добрият избор, ама скоростта на нета ми не е кой знае колко висока и бавно зарежда клиповете с по-висока резолюция...
В YouTube имаш по-голям избор на резолюция, в 7-цата или няма HD, или има HD Grin
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy