BG TV Talk
14 December 2017 10:07:29
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | всякакви приказки

Pages: 1 ... 11 12 [13]   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | всякакви приказки  (Read 9660 times)
The TV Boy
Админ
Маниак

Администратор

« Reply #240 on: 22 April 2017 17:34:54 »

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКОТО КИНО!!!!  Grin Grin Grin Grin

В ролите: Асен Блатечки като Вин Дизел
Калин Врачански като Пол Уокър
Снежана Макавеева като Мишел Родригез
Лиляна Станилова като Джордана Брустър
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зяпач
**

« Reply #241 on: 23 April 2017 09:12:32 »

Това ми беше първата мисъл, когато видях за първи път плаката на "Бензин". Веднага в подсъзнанието ми се визуализира този на Fast & Furious. Аз лично не понасям филми, които се базират единствено на коли (или превозни средства като цяло), безсмислено много екшън и невъзможни каскади, затова макар и български няма да ходя да го гледам. Но ще ми е интересно някой да сподели впечатленивта си и съотвтно приликите и разликите с американската поредица.  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак

Администратор

« Reply #242 on: 25 April 2017 18:37:54 »

Приликите още по трейлъра ми се видяха повече от разликите, пък не знам, вече като видях постера съм сигурен без да съм го гледал, че ще е просто един рип-оф...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

http://www.erotic.bg/

« Reply #243 on: 12 October 2017 00:45:41 »

Юхууу... На мястото на Антон Тодоров в парламента влиза поне един качествен човек - актьорът Евгени Будинов! Smiley Надявам се да бъде активен и да извърши поне едно добро дело за българското кино или театър! Cool
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак

Администратор

« Reply #244 on: 05 December 2017 19:11:04 »

Walt Disney Company финализира сделка по придобиване на почти целия бизнес на 21st Century Fox (бившата News Corporation) с изключение на новинарските и спортните канали на Фокс, които ще бъдат прехвърлени към новата издателска компания на Мърдок, която пак се казва News Corp. На практика Дисни ще стане най голямото филмово студио, като ще придобие и всички международни канали на Фокс, включително и нашите. Официално ще бъде обявена следващата седмица.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

http://www.erotic.bg/

« Reply #245 on: 05 December 2017 20:33:03 »

Walt Disney Company финализира сделка по придобиване на почти целия бизнес на 21st Century Fox (бившата News Corporation) с изключение на новинарските и спортните канали на Фокс, които ще бъдат прехвърлени към новата издателска компания на Мърдок, която пак се казва News Corp. На практика Дисни ще стане най голямото филмово студио, като ще придобие и всички международни канали на Фокс, включително и нашите. Официално ще бъде обявена следващата седмица.
От теб разбирам, че има компания 21st Century Fox. Grin Иначе аз не се радвам за тази сделка, понеже сега ще се почне пак с възраждане на култови саги, които ще бъдат осрани от Disney, както самите те направиха със Star Wars... Undecided
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак

Администратор

« Reply #246 on: 06 December 2017 00:53:52 »

От теб разбирам, че има компания 21st Century Fox. Grin Иначе аз не се радвам за тази сделка, понеже сега ще се почне пак с възраждане на култови саги, които ще бъдат осрани от Disney, както самите те направиха със Star Wars... Undecided
През 2013 Мърдок раздели News Corporation на две компании - News Corp, управляваща само печатни издания, и 21st Century Fox, управляваща всичко останало. Реално и двете са негови, само с малко по-различно управление, беше направено само заради скандалите покрай вестника News of the World. Сега Дисни купуват цялата 21st Century Fox без някой американски телевизии, които минават към новата News Corp. Иначе не вярвам да има големи промени във филмовото студио отначало, единствено може би ще се появят нови версии на Х Мен и Фантастичната четворка, които до сега се правеха от Фокс без участието на Марвел, които пък са собственост на Дисни.
Report Spam   Logged
TopCat
Зрител

« Reply #247 on: 06 December 2017 13:04:55 »

През 2013 Мърдок раздели News Corporation на две компании - News Corp, управляваща само печатни издания, и 21st Century Fox, управляваща всичко останало. Реално и двете са негови, само с малко по-различно управление, беше направено само заради скандалите покрай вестника News of the World. Сега Дисни купуват цялата 21st Century Fox без някой американски телевизии, които минават към новата News Corp. Иначе не вярвам да има големи промени във филмовото студио отначало, единствено може би ще се появят нови версии на Х Мен и Фантастичната четворка, които до сега се правеха от Фокс без участието на Марвел, които пък са собственост на Дисни.

Основната причина Дисни да купи филмовите дивизии на Фокс са филмовото съдържание и сериалите на студиото. Дисни ще пуска своя отделна стрийминг услуга през 2019 и сериали като The Simpsons, Futurama, Family Guy, The X Files,  както и филмите на Fox ще са сериозен коз в техните ръце. Филмовите права за Четворката и Екс Мен също са причина. Останалото е пълнеж.

Телевизиите естествено няма да са включени в сделката. Местният орган за защитна на конкуренцията няма да го позволи, а и на Дисни не им трябват каналите на Фокс, защото техните собствени ги бият постоянно.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 11 12 [13]   Go Up
  Print  

Jump to: