BG TV Talk
29 March 2024 16:12:09
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

BG TV Talk | всякакви приказки

Pages: 1 [2] 3 4 ... 26   Go Down
  Print  
Author Topic: BG TV Talk | всякакви приказки  (Read 117311 times)
0 Members and 21 Guests are viewing this topic.
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #20 on: 25 December 2013 00:51:59 »

Честита Коледа на всички! Smiley
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #21 on: 25 December 2013 14:38:22 »

Весела Коледа и приятно посрещане на празниците и от мен!
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #22 on: 31 December 2013 19:15:36 »

Весело посрещане на Новата година! Smiley
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #23 on: 01 January 2014 00:32:12 »

Честита Нова година! Много здраве и успехи на всички! А също така нека си пожелаем по-хубави програми в новата телевизионна година.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #24 on: 01 January 2014 00:42:20 »

Честита нова 2014 година! Smiley
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #25 on: 01 January 2014 01:02:02 »

Честита Нова Година! На всички потребители на BG TV Talk пожелавам много здраве, щастие, успехи в живота и всичко най най!!! На сайта ни ще пожелая още дълги години да сме Номер 1 и все така да радваме читателите с ексклузивна информация и да мачкаме конкуренцията! Още веднъж за много години!
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #26 on: 01 January 2014 16:09:15 »

Честита нова година на всички!
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #27 on: 01 January 2014 18:29:45 »

Честита нова година!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #28 on: 08 January 2014 17:41:20 »

Собственикът на сайта от който тръгнахме URBN - В. вече не е част от "медията", която създаде. По всичко личи, че сайтът и форума ще бъдат или изцяло префасонирани, или закрити... По-вероятното е второто.
Report Spam   Logged
DisneyFan
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 4


« Reply #29 on: 12 January 2014 11:59:44 »

Какво става със сайта на Media Link

Някой знае ли какво става със сайта на Media Link? Проблем с database ли имат?
И сега тъй като имейлите им са от типа "username@nameofthesite.host" и сайта е спрян , няма връзка с тях, а ми трябват  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #30 on: 12 January 2014 12:44:03 »

Ами преди като ми трябваше да ги питам за нещо ги търсех на два мейла: antoanetta@medialink-bg.com и yanita@medialink-bg.com . Сега обаче какъв им е проблема с мейлите никаква идея... Преди месец - два за последно им писах, нямаше проблем тогава ама сега какво стана...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #31 on: 13 January 2014 12:16:30 »

Хора, само на мен ли другия форум ми лагва адски много? През Близу и Мтел го пробвам - или изобщо не ми зарежда, или ми зарежда след сума ти време чакане...
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #32 on: 13 January 2014 13:33:25 »

Хора, само на мен ли другия форум ми лагва адски много? През Близу и Мтел го пробвам - или изобщо не ми зарежда, или ми зарежда след сума ти време чакане...
Не е само при теб! Пробвах и с домашния, и с мобилния интернет на Мтел и все бавно ми зарежда и това нещо не се наблюдава само при форума, а при всички сайтове на URBN. Явно новите собственици действат.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #33 on: 13 January 2014 15:37:28 »

Хора, само на мен ли другия форум ми лагва адски много? През Близу и Мтел го пробвам - или изобщо не ми зарежда, или ми зарежда след сума ти време чакане...
Не е само при теб! Пробвах и с домашния, и с мобилния интернет на Мтел и все бавно ми зарежда и това нещо не се наблюдава само при форума, а при всички сайтове на URBN. Явно новите собственици действат.
Край, свърши мъката! Изтриха го... Целия сайт urbn.bg заедно с **********.*** са изтрити...  Да им честито, постигнаха това, което целяха през последните месеци. Няма какво повече да кажа. Жалко е, но няма какво да направим...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #34 on: 18 January 2014 19:28:00 »

Смях, мъката не само че не е свършила ами става и по страшна.  Grin С PR съобщения само за да симулираш някаква дейност не само че не можеш да си "9 години номер 1" ами и най страшното е че все повече заприличваш на пълно копие на един друг подобен иднивид (за нюз сат говоря). За PR съобщения съм признал отдавна **.***.**, те са може би единствените, които пубилуват всички PR съобщения на едно място и ако ти трябва за по удобно отиваш там и го взимаш за анализ от тях. Телеманиак просто изглежда абсурдно със супер труден и излишно претрюфен дизайн (който е с такива елементи.че често забива), има само PR съобщения и нищо друго. Изглежда че това за закриването (и за смяната на собственика) е било просто поредната врътка, защото по нищо не личи, че нещо се променило (освен по временното стопиране) а и административните контакти на домейните още са си същите и са регнати на същите хора, а при промяна трябваше да са променени (в whois проверявам). Така че каквото.и да правят още.са много далече да са.ни реална конкуренция, каквато им беше целта на упражнението когато изведнъж решиха да се възобновят.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #35 on: 21 January 2014 15:39:46 »

Наши материали били използвани в "Дневник" ми писаха, не го повярвах до като не го видях  Grin

http://www.dnevnik.bg/sport/2014/01/21/2224392_fox_shte_osiguri_purvoto_izluchvane_na_superboul_v/

http://wp.me/p3PwL5-Bz
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #36 on: 03 March 2014 08:58:41 »

Честит национален празник!

Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #37 on: 03 March 2014 14:18:45 »

Честит национален празник на всички! И малко инфо в аванс - от днес BG TV Media е в преговори да добави още един много доказал се и популярен сайт в своето портфолио.  Smiley Повече не издавам!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #38 on: 04 April 2014 17:44:26 »

"Продавалник.ком" става "OLX.bg". Ето пресен пример как чужденци може да загробят нещо успешно толкова години чрез насилствено налагане на чужда интернационална марка. Ха сега върви му обяснявай на бай Пешо от Долно Камарци защо обявата за трактора му ще се премества от "Продавалника" в "Оелекса".  Grin Grin Grin
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #39 on: 05 April 2014 11:37:26 »

Рекламите са уникално просташки и се чудя как можаха да изберат този индивид да го гледаме сега месец.
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 26   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy