BG TV Talk
19 April 2024 03:53:54
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 112078 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #360 on: 12 January 2018 19:34:32 »

Нямам нищо против хората от провинцията - аз също не съм софиянец. Мисълта ми беше, че в провинцията се слуша предимно такава музика (с изключение на Каварна може би). Grin Просто изразих мнението си, че едва ли ще подновят предаването, а и както написах, го знам от хора, които работят в "ьТВ". TopCat обаче скочи да защитава Слави, като че ли той е най-великият човек в България. За съжаление съм имал "честта" да работя със Слави и не мога да кажа нито една хубава дума за него... Undecided

Колкото до постовете - всеки си има гледна точка. Работил съм със Слави и не го харесвам като човек. Това ми дава пълно основание да го плюя колкото си ща. На теб щом ти е идол, си го защитавай.
Кой в какъв свят живее не мисля, че си ти човекът, който да го казва, още по-малко да го определя, аз също. Силно се съмнявам, че и той е останал с добро мнение за теб, ако въобще знае за съществуването ти и те е виждал, защото „работил с него“ при теб е доста обширно понятие.
Както и да е, администратор си на този форум и би трябвало малко да се ограничаваш от налагане на твоето крайно мнение с някакви брутални изказвания, но явно вече толкова дълго време не можеш да разбереш това. Смешно е да плюеш един човек, който е постигнал и дал много, ама много и абсолютно всеки може да го потвърди. Точно заради тези си действия този човек заслужава поне малко уважение. Като го стигнеш, тогава ела да коментираш.
Европа, демокрация, право на слово... ето докъде ни докара. Ще просперираме още векове с хора като теб и твоя начин на мислене.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy