BG TV Talk
19 April 2024 03:52:02
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 112077 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #360 on: 13 January 2018 10:16:45 »

Ами, то се вижда колко са ви промити мозъците от някакви малоумни предавания. Не знам колко ограничени трябва да сте, че да боготворите Слави... Undecided Факт е, че е един от основателите на чалгата и не оспорвам това, но не разбирам как може да сте фенове на предаването му. Признавам си, че отначало и аз го гледах, но от години насам е пълна боза... Актьорската вечер е станала по-тъпа дори от "Шоуто на Канала", а в останалите предавания на 90% се води някаква политическа пропаганда срещу властта. Ако случайно има някой интересен гост, интервюто е от порядъка на 10 минути, като в повече от половината време Слави си разправя за хиляден път собствените преживявания...

Колкото до това, че съм работил с него - няколко пъти съм му снимал предаването и много добре знам какво е отношението му към екипа. Достатъчно "добро" впечатление ми е направил, както се вижда от постовете ми. Grin С отношението си Слави отдавна изгодни кадърните хора, които работеха за него - Евтим Милошев, Руслан Мъйнов, Любо Нейков, Росен Петров и куп други.

Не го боготворим, просто не отричаме успехите му.

Този бранш е твърде малък, за да клеветиш и хейтиш така Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy