BG TV Talk
29 March 2024 02:32:41
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111884 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #60 on: 15 February 2016 14:17:41 »

Слави Трифонов пред Сашо Диков за трите дявола, референдума и любовта
Искам хората, които са дали подписа си за референдума, да знаят, че са успели да участват в това, което искат, заяви Слави Трифонов в специалното си интервю пред Сашо Диков.
Водещият на „Просто Диков“ също е сред подписалите се в референдума за промяна на политическата система на „Шоуто на Слави“. Трифонов му благодари, като го определи като единствения, който е отразявал подписката за инициативата.
Ще направя всичко по закон да не ме прекарат, закани се той, като припомни, че е силен човек.
„Това са реални хора. Ти си реален човек. Те (подписите – бел.ред.) не са фалшиви“, добави той.
Слави даде подробности и за придвижването на референдума и отбеляза, че по закон такъв трябва да бъде насрочен в рамките на следващите избори (т.е. президентските). „Дотогава имат възможност да бавят“, каза той и се закани в противен случай „да организира концерт пред парламента“.
Получавал съм много заплахи, особено покрай референдума, обясни пък той, след като водещият го попита защо ходи като „мутра с бодигардове“. „Нямам такова усещане, тези хора са мои сътрудници“, отговори той.
„Властта, славата и парите – казвам го от опит, са трите дявола. Човек или е имунизиран срещу тях и има силата да ги надмогва и преодолява, или не – и тогава установява, че това е неговият ад“, каза още Трифонов. „Аз съм се пазил и продължавам да се контролирам зверски това да не се отразява на поведението ми“.
„Не си избирам да бъда различен, просто това е единственото което мога и искам“, категоричен бе шоуменът.
На въпрос дали има намерения да влезе в политиката, Трифонов отговори отрицателно, но уточни, че „след известно време“ би могъл да отговори и по друг начин.
„Ако от Би Ти Ви не ми продължат договора след 1 септември, можем да станем колеги“, пошегува се той. Призна също, че се е виждал с шефа на Нова ТВ Дидие Щосел, но отрече да е получавал предложение за работа там – двамата говорили единствено за това как стоят нещата на телевизионния пазар.
С ирония, Слави разказа и за „романа“ си с главния редактор на агенция ПИК Недялко Недялков. „Дълбоко вярвам, че ще имаме сексуален контакт“, каза той.
На въпрос пък за промяната в отношенията му с премиера Бойко Борисов, той припомни, че двамата са били близки, когато Борисов е бил още главен секретар на МВР. „Сегашният министър-председател има лошия навик всички да го харесват. Аз не мога да правя като всички останали“.
Трифонов отрече и да е искал „50% от ГЕРБ“. „Това да не е торта? Това са глупости. За това няма доказателства и няма запис както при двете каки“, отвърна той.
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy