BG TV Talk
28 March 2024 12:27:50
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111833 times)
0 Members and 11 Guests are viewing this topic.
george
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 72



« Reply #140 on: 08 June 2016 11:12:00 »

Винаги съм знаел, че ако някога свалят шоуто от екран, то ще е заради малоумните му сценаристи. Ред колегията или както им викат там е падението на това шоу. Сега ако ги глобят или свалят шоуто ще е само защото тези хора се самозабравиха Smiley
Какво е станало?
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #141 on: 08 June 2016 12:48:12 »

Какво е станало?

Един човек от екипа на шоуто е скъсал снимка на президента по време на шоуто
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2016/06/08/da-skysash-snimkata-na-prezidenta-garantirano-ot-shouto-na-slavi.304982
В това няма нищо лошо. Целта на демокрацията е всеки да изразява мнението си. Явно този президент малко хора го уважават. Ако хората на президента направят нещо на шоуто е очевидно, че народа ще застане на страната на шоуто. Все пак не сме Северна Корея и смятам, че всеки може да прави каквото иска в ефир.
Преди време властта заплашваше Мишо Шамара и той замина за Сащ. Даже беше споделил че са искали да му избият семейството - гледах го в един клип в Ютюб.  Очевидно някой хора още живеят по комунистическо време.




Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #142 on: 08 June 2016 13:02:38 »

Реално, скъсването на снимката не е нарушаване на никакъв закон, защото Президентът сам по себе си не е институция, която е символ на Републиката. От друга страна, Филип Станев наруши просто според мен моралните общоприети правила, но и той има право да скъса снимката с оправдание, "че не чувства Плевнелиев като негов президент", ако наистина това е така. Лошото е, че по стечение на обстоятелствата това става в национален ефир. И друго има, че той неколкократно обяви, че това е по отношение на ЛИЧНОСТТА на Росен Плевнелиев, а не е отношение към длъжността, която заеми, и институцията, която представлява.

Отново се сблъскват моралното с юридическо правилното...
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #143 on: 08 June 2016 13:14:54 »

Лошото е, че по стечение на обстоятелствата това става в национален ефир.

Немисля че идеята на националния ефир е да се лижат за***ци и на черното да се вика, че е бяло. Така, че няма нищо лошо в това, че е станало в национален ефир. Майли Сайръс преди години пуши трева на европейските награди на МТВ, които тогава се проведоха в Холандия.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #144 on: 08 June 2016 14:51:38 »

Да видим какво ще стане... „Късането“ може да видите тук (около 36:10). Интересно е, че в bTV.bg липсва видео от шоуто в понеделник.

Позиция на bTV Media Group във връзка с изданието на „Шоуто на Слави” на 6 юни 2016г.

Уважаеми колеги,
Ние от bTV Media Group заявяваме, че емоционалната реакция на г-н Филип Станев вечерта на 6 юни 2016г. по повод личността на г-н Росен Плевнелиев, излъчена във външната продукция „Шоуто на Слави”, е израз на собствена позиция. Като подчертаваме, че винаги сме давали възможност за изразяване на всички гледни точки, доколкото те не нарушават действащото законодателство, bTV Media Group се разграничава от изразеното лично мнение от страна на г-н Станев.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Online Online

Posts: 556



« Reply #145 on: 08 June 2016 15:08:19 »

Не е, нито морално, нито законово правилно. Да в закона пише, че Президента, като институция не е човек, но Плевнелиев е нейн представител и факта, че на някой си не го чувствал, като президент, не е оправдание. Иска или не иска (въпросния гос'дин) до края на мандата си Плевнелиев е президент на Република България и за мен в това няма нищо лошо.

Иначе офтопик, един коментар във facebook ми привлече вниманието с истиността си. С тази постъпка Слави Трифонов загуби интелигентната част от подкрепата си. Аз съм се подписал за референдума, но с постъпки като тази (макар и не точна причина), ако се стигне да гласувам за Слави Трифонов, не бих го направил дори да е единствения избор. Шоумен, бизнесмен, но не и политик. Общо взето нещо като Тръмп, но по-беден.

Това е моята гледна точка, няма да съвпада с повечето, но това е демокрацията. Не късане на снимки, защото късането на снимки е една стъпка преди горенето на снимки и/или флагове.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #146 on: 08 June 2016 15:09:02 »

А аз нищо не съм казал по отношение на това дали е правилно или не. Аз от политика не се интересувам и не е моя работа. Това може да си го правят по кабеларките, но не и в НАЦИОНАЛЕН ефир. Също така, както спонемах по горе - за мен ред колегията или каквито и да са там тези, са се взели твърде на сериозно и са се самозабравили. Слави не може да ги конторлира и те си правят, в ЕФИР, каквото си искат.

Обадете ми се като видите Кимъл, Фалън, Колбер или Конан да късат снимката на Обама. Има писани, има и неписани закони що се отнася до това какво е позволено и какво не в ефир.

Отделно е, че шоуто е негледамо, главно зарад слабите сценарии, които вече включват само дебелашки шеги за пиене и чукане.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #147 on: 08 June 2016 16:14:33 »

А аз нищо не съм казал по отношение на това дали е правилно или не. Аз от политика не се интересувам и не е моя работа. Това може да си го правят по кабеларките, но не и в НАЦИОНАЛЕН ефир. Също така, както спонемах по горе - за мен ред колегията или каквито и да са там тези, са се взели твърде на сериозно и са се самозабравили. Слави не може да ги конторлира и те си правят, в ЕФИР, каквото си искат.

Обадете ми се като видите Кимъл, Фалън, Колбер или Конан да късат снимката на Обама. Има писани, има и неписани закони що се отнася до това какво е позволено и какво не в ефир.

Отделно е, че шоуто е негледамо, главно зарад слабите сценарии, които вече включват само дебелашки шеги за пиене и чукане.

В шоубизнеса всичко е позволено. Със късането на снимката завладяха цялата мрежа. Президента е част от Герб, които увеличиха всякакви данъци и такси и са на път да доведат държавата до фалит. Така, че ако късането на снимката промени мнението на гласуващите за Герб да се откажат да гласуват за тях ще е от полза.

Ако водещ, като  Кимъл скъса снимка на Обама ще си навлече гнева на афроамериканците. Когато човек от екипа на Слави скъса снимка на Плевнелиев си навлича гнева на Герб и печели народната подкрепа.

Не е, нито морално, нито законово правилно. Да в закона пише, че Президента, като институция не е човек, но Плевнелиев е нейн представител и факта, че на някой си не го чувствал, като президент, не е оправдание. Иска или не иска (въпросния гос'дин) до края на мандата си Плевнелиев е президент на Република България и за мен в това няма нищо лошо.

Иначе офтопик, един коментар във facebook ми привлече вниманието с истиността си. С тази постъпка Слави Трифонов загуби интелигентната част от подкрепата си. Аз съм се подписал за референдума, но с постъпки като тази (макар и не точна причина), ако се стигне да гласувам за Слави Трифонов, не бих го направил дори да е единствения избор. Шоумен, бизнесмен, но не и политик. Общо взето нещо като Тръмп, но по-беден.

Това е моята гледна точка, няма да съвпада с повечето, но това е демокрацията. Не късане на снимки, защото късането на снимки е една стъпка преди горенето на снимки и/или флагове.

Тръмп е успял и в политиката трябва да влизат успели хора с опит.
С радост бих подкрепил един успял българин ако основе партия и иска да влезе в политиката.

Iordan2000: нарушена пета точка от правилата!
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #148 on: 08 June 2016 16:27:57 »

Налагането на примитивен начин на мислене е целенасочено и не е от вчера. Така хората с първосигнални рефлекси се управляват по-лесно. Оставяме настрана, че това така наречено шоу отдавна не е нещо повече от брутален кич.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #149 on: 08 June 2016 18:32:33 »

Аз мога да коментирам само чрез тази снимка, която напълно описва действителността ни... Grin
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #150 on: 08 June 2016 23:20:46 »

Аз мога да коментирам само чрез тази снимка, която напълно описва действителността ни... Grin
То затова сме на това дережде...
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #151 on: 12 June 2016 21:53:42 »

Слави Трифонов: Мисля, че няма да се кандидатирам за президент

Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #152 on: 13 June 2016 16:15:19 »

Слави Трифонов: Мисля, че няма да се кандидатирам за президент

Супер тъпо интервю на Светослав Иванов, не знам защо изобщо не успя да го предразположи и само се опитваше да го "хапе" ...
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Online Online

Posts: 556



« Reply #153 on: 14 June 2016 12:28:06 »

"Мисля, че няма да се кандидатирам за президент", тоест отварям си устата, изричам думи и нищо не казвам. Вече се появава политеческото мислене у Слави.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #154 on: 14 June 2016 12:57:10 »

"Мисля, че няма да се кандидатирам за президент", тоест отварям си устата, изричам думи и нищо не казвам. Вече се появава политеческото мислене у Слави.

В интерес на истината цялото изречение е, че "Спрямо моята йерархична стълбица и разговорите, които съм водил със себе си, мисля, че няма да се кандидатирам за президент". Не знам колко по-ясно да го каже, че няма да го прави...
 
Report Spam   Logged

TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #155 on: 14 June 2016 13:04:58 »

Думичка"мисля" е нещото,  което е притеснително в случая. Трябваше отговора му да не включва тази думичка,  за да е отговор намясто.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #156 on: 14 June 2016 14:06:57 »

Думичка"мисля" е нещото,  което е притеснително в случая. Трябваше отговора му да не включва тази думичка,  за да е отговор намясто.

Не виждам какво ѝ е толкова притеснителното. Каза го ясно - няма да се кандидатира за президент.
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Online Online

Posts: 556



« Reply #157 on: 14 June 2016 20:20:19 »

Ама мисли, че няма да се кандидатира. Утре като си промени мнението да си е вързал гащите с една думичка. Мисля ( Grin), че не е мястото тук за такива дискусии и за по-добре. Все пак е форум за телевизия. Иначе за дядо Слави, ако нямаше да се кандидатира щеше да си го каже право и дректно и заглавията щяха да са: "СЛАВИ ТРИФОНОВ: НЯМА ДА СЕ КАНДИДАТИРАМ!", а не сегашните "Слави: мисля, че няма да се кандидатирам за президент!"
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #158 on: 14 June 2016 20:47:05 »

Ама мисли, че няма да се кандидатира. Утре като си промени мнението да си е вързал гащите с една думичка. Мисля ( Grin), че не е мястото тук за такива дискусии и за по-добре. Все пак е форум за телевизия. Иначе за дядо Слави, ако нямаше да се кандидатира щеше да си го каже право и дректно и заглавията щяха да са: "СЛАВИ ТРИФОНОВ: НЯМА ДА СЕ КАНДИДАТИРАМ!", а не сегашните "Слави: мисля, че няма да се кандидатирам за президент!"

Мисля, че всички, които го познават като характер и като човек знаят, че за него първо най-важно е семейството и екипът, каза го и няколко пъти в различни интервюта. От тук можете да си направите правилен извод дали и какви неща ще прави в бъдеще.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #159 on: 14 June 2016 20:57:15 »

Мисля ( Grin), че не е мястото тук за такива дискусии и за по-добре. Все пак е форум за телевизия.
Слави вече се асоциира с телевизия и референдум неразделно – „референдум на „Шоуто на Слави“. Политическата кариера на Слави е пряко свързана и с телевизионната. Така че...
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy