BG TV Talk
29 March 2024 16:15:12
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111955 times)
0 Members and 9 Guests are viewing this topic.
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #220 on: 02 September 2016 09:31:31 »

А защо трябва телевизията да го плаща?
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #221 on: 02 September 2016 09:59:12 »

Абе чудех се - Слави няма ли да вземе да обнови декора вече? Този от бая време седи така, само с минималистични промени за толкова време, май от едно 2010 не е сменян ако не се лъжа... Интрото смениха, така че е добра идея и декора да го обновят вече.
Имам предчувствие, че ще видим нов декор и още нещо Grin Grin
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #222 on: 10 September 2016 09:48:35 »

Не знам колко е вярно
https://www.facebook.com/severin.ivanov.73/posts/653603094815453?pnref=story
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #223 on: 10 September 2016 11:17:38 »


Съответният човек е един от най-верните фенове на страницата и съответно Слави+Ку-Ку бенд и доста често споделя и коментира неща от самата фейсбук страница, така че не знам наистина колко е достоверно.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #224 on: 10 September 2016 11:25:02 »

Доста бих се зарадвал, ако е вярно! Smiley
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #225 on: 10 September 2016 11:50:02 »

Доста бих се зарадвал, ако е вярно! Smiley
Аз също
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #226 on: 12 September 2016 23:45:44 »

"Новинки" от Слави:

-ново лого и шапка
-съвсеееем леееко обновеничко студио
-Виктор Калев явно вече наистина не е част от екипа, защото го няма дори на финалните надписи, където стоя дооста време, въпреки че не се появяваше в предаването
-г-ца Тереза вече не е част от екипа и остава само Крисия с Митко Андреев и съответно търсят нова сценична партньорка с конкурс като този, по времето на който откриха Крисия
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #227 on: 12 September 2016 23:47:30 »

Предишната визия на Шоуто си беше къде-къде по-хубава от някакви надписи с ефекти, прекалено опростено е така. Студиото също „плаче“ за ново... Единственото, което ми хареса е, че са сложили „Седем-Осми представя“.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #228 on: 13 September 2016 13:43:02 »

Новото интро:
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #229 on: 16 September 2016 11:56:55 »

Quote from: bMG PR
bTV показва документален филм за гостуването на Слави и „Ку ку бенд”
в Уембли Арена, Лондон




На празничния 22 септември  „Шоуто на Слави” ще има специално издание
от 20:00 ч. с излъчване от Цариброд

bTV ще излъчи на 19 септември от 20:00 ч. документален филм от гостуването на Слави Трифонов и „Ку ку бенд” в Уембли Арена, Лондон. Музикалното събитие от 21 май тази година бе в една от най-престижните зали в света, изпълнена до краен предел от над 10 000 души, аплодирали българските музиканти.

Филмът предава неповторимата атмосфера, както по време на самото събитие, така и емоциите на музикантите и публиката извън сцената. Разкрива се и част от кухнята на това как се подготвя, организира и прави концерт в зала от ранга на Уембли Арена.

„Залата е пробно, другия път ще напълним стадиона”, категоричен е един от сънародниците ни.

„Ако е вярно, че домът е там, където е сърцето, значи сега аз съм си у дома”, споделя Слави пред многохилядната аудитория в залата. И това предава само малка част от енергията, споделена от двете страни на сцената.

„В Англия има спойка между българите, има общност, която се подкрепя и си помага, която съществува в своята си гордост от това, че са българи и която е изключително добре приета от общността в Лондон”, разказва Слави Трифонов във филма.

„Мисля, продължава Слави Трифонов, че средата е от огромно значение, а в тази среда българите са осъзнали собствените си положителни качества и стойност, цената на това, което правят и начина, по който нещата се получават”.

Документалният филм за концерта ще накара зрителите и да се усмихнат – с коментарите на Иван Кулеков като глас зад кадър. От неговия репортаж из улиците на британската столица и в залата ще разберем дали Ванката ще си уреди пускане на камбнатата на Биг Бен, има ли баничарница Цветан Недялков в Лондон и какви банички предпочитат лондончани, знаят ли шофьорите на таксита в Лондон къде се намира България, какво си спомня от България един бивш студент от Етиопия и защо Слави смени фотьойла със стол...
На празничния 22 септември  „Шоуто на Слави” ще има специално издание от 20:00 ч. с излъчване от Цариброд.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #230 on: 26 October 2016 19:00:36 »

В събота за концерта на Слави ще е "уе уеее, уе уе!", WTF the hell... Grin Grin Grin Инфото е адски, ама адски много за да го пускам в цитати, така че слагам цък 1, и цък 2.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #231 on: 26 October 2016 20:57:55 »

Време е за шоу! Grin
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #232 on: 27 October 2016 09:24:58 »

Тоя път поне са помислили за транспорта. След концерта на стадион Васил Левски беше нешо страшно. Никакъв транспорт и пороен дъжд не само за хората от концерта, а и за такива като мен, които идваха от друг концерт Smiley
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #233 on: 27 October 2016 17:21:13 »

Тоя път поне са помислили за транспорта. След концерта на стадион Васил Левски беше нешо страшно. Никакъв транспорт и пороен дъжд не само за хората от концерта, а и за такива като мен, които идваха от друг концерт Smiley

Прозвуча все е едно, че те контролират дъжда. Cheesy

Иначе - организацията за 29-ти е дооста сериозна и се надявам всичко да е както е предвидено.
А гост изпълнители ще са Криско, Гери-Никол, Преслава и Миро
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #234 on: 27 October 2016 19:09:18 »

Прозвуча все е едно, че те контролират дъжда. Cheesy

Иначе - организацията за 29-ти е дооста сериозна и се надявам всичко да е както е предвидено.
А гост изпълнители ще са Криско, Гери-Никол, Преслава и Миро

Като военно положение ще е, и организацията ще е на много високо ниво. Единственото кофти ще е че при блокирането на Цариградско за целия ден на практика ще се блокира целия град и транспорта ще е мазало през този ден, видях какъв миш-маш са сътворили с над 20 линии на градския транспорт, но на концерта се очаква прогнозна бройка от 100 хил.+ хора, ако времето е наред и интереса се запази такъв, какъвто се очаква.
Report Spam   Logged
Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #235 on: 29 October 2016 11:04:55 »

концерта ще бъде ли излъчен по БТВ на живо днес ?
Report Spam   Logged
george
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 72



« Reply #236 on: 29 October 2016 12:51:32 »

Не.
Report Spam   Logged

cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #237 on: 05 December 2016 13:27:34 »

Цяла сутрин се опитвам да се свържа с телефона за резервации за групови посещения, който е даден на сайта на "Шоуто на Слави", но никой не ми вдига. Да не би случайно днес да не работят или да не им е почнало работното време? Има ли някой запознат?
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #238 on: 05 December 2016 17:48:49 »

Звънни на билетната каса на НДК, виждал съм хора да си купуват билети оттам
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #239 on: 05 December 2016 19:59:55 »

Звънни на билетната каса на НДК, виждал съм хора да си купуват билети оттам

Ходих днес до там, но понеже исках да взема билети за 12 декември и ми казаха да дойда пак в петък следобед понеже тогава излизала седмичната програма на предаването. Но за жалост, през уикенда няма да съм в София и няма как да отида тогава. А и понеже сме 13 човека, ми се искаше по отдалече да резервирам места. Интересно защо са дали на сайта си номер, на който никой не вдига цял ден.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy