BG TV Talk
28 March 2024 20:48:59
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111862 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #240 on: 05 December 2016 20:51:22 »

Ходих днес до там, но понеже исках да взема билети за 12 декември и ми казаха да дойда пак в петък следобед понеже тогава излизала седмичната програма на предаването. Но за жалост, през уикенда няма да съм в София и няма как да отида тогава. А и понеже сме 13 човека, ми се искаше по отдалече да резервирам места. Интересно защо са дали на сайта си номер, на който никой не вдига цял ден.
пиши им на пощата или звънни и на другите им телефони http://www.slavishow.com/%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b5%d1%82%d0%b8/
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #241 on: 05 December 2016 21:24:08 »

Вдигат телефоните, но по-късно през деня. Успя ли иначе?
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #242 on: 05 December 2016 22:42:42 »

Звънях последно към 19:30, но пак никой не вдигна. Дава свободен сигнал. Да не би да си ги вдигат само по време на снимките на шоуто?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #243 on: 05 December 2016 23:44:59 »

Странно. +35924200050 принципно е надежден. Пиши им във Facebook и/или тук.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #244 on: 06 December 2016 11:57:50 »

Звънях последно към 19:30, но пак никой не вдигна. Дава свободен сигнал. Да не би да си ги вдигат само по време на снимките на шоуто?

По принцип си вдигат всички телефони и е странно, че не са ти вдигнали веднага. Пробвай със сигурност отново, но, както казва колегата - 02 42 000 50 e най-надеждния им телефон. Винаги отговарят също така на имейли, така че и това не е проблем. Програмата за следващата седмица излиза в петък късния следобед, а билети по принцип се купуват само от билетния център на НДК, но преди те да получат официално програмата в петък и не могат да ти продадат какъвто и да е било билет. За груповите посещения предполагам е различно - най-сигурно звънни по телефона. По това време на деня особено - със сигурност ще има кой да ти вдигне Smiley
Report Spam   Logged

cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #245 on: 06 December 2016 12:11:43 »

Пак звънях на всеки час тази сутрин и току що звъннах в 12:00 и отново дава свободен сигнал. Писах им и по ФБ, и по контактната форма в сайта, но още нямам отговор.

Edit: Свързах се.  Smiley
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #246 on: 16 December 2016 16:41:43 »

Утре цял ден ще се записват празнични издания на "Шоуто на Слави", които ще се излъчват през последната седмица - 26.12.16-01.01.17
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #247 on: 16 December 2016 20:24:13 »

Утре цял ден ще се записват празнични издания на "Шоуто на Слави", които ще се излъчват през последната седмица - 26.12.16-01.01.17
01.01.2017г. е неделя, та предполагам, че имаш предвид периода 26-30.12.2016г.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #248 on: 16 December 2016 20:46:45 »

01.01.2017г. е неделя, та предполагам, че имаш предвид периода 26-30.12.2016г.

Цялата седмица е 26.12-01.01  Wink
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #249 on: 16 December 2016 21:34:47 »

Много сериозна програма е, поне по това което мярнах по репетициите вчера и днеска. Иначе нормално да има издания по Нова година, няма значение че се паднаха събота и неделя тая година.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #250 on: 16 December 2016 22:22:11 »

Много сериозна програма е, поне по това което мярнах по репетициите вчера и днеска. Иначе нормално да има издания по Нова година, няма значение че се паднаха събота и неделя тая година.

Мен малко ме е яд, че не успях да си освободя съботата, за да отида на записите, защото имам възможността, но... нищо де - по телевизията ще ги видим Cheesy

А иначе - за седмицата - понеже постът е от преди bTV да си обявят програмата и за 31ви/1ви и затова не бях сигурен дали все пак няма да им дадат празнично издание в някой от двата дни. Това е идеята, заради която написах седмицата от понеделник до неделя, а не от понеделник до петък Smiley
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #251 on: 17 December 2016 00:31:19 »

Мен малко ме е яд, че не успях да си освободя съботата, за да отида на записите, защото имам възможността, но... нищо де - по телевизията ще ги видим Cheesy

А иначе - за седмицата - понеже постът е от преди bTV да си обявят програмата и за 31ви/1ви и затова не бях сигурен дали все пак няма да им дадат празнично издание в някой от двата дни. Това е идеята, заради която написах седмицата от понеделник до неделя, а не от понеделник до петък Smiley
Е, то вече 2-3 години няма "Шоуто на Слави" на Нова година. От къде на къде пък ще им разрешат епизоди в събота и неделя... Grin Иначе се учудвам, че никъде не са сложили концерта, дето беше на Орлов мост преди изборите. Той беше предимно с патриотични песни, та може и да го пазят за 3 март.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #252 on: 17 December 2016 10:58:45 »

Е, то вече 2-3 години няма "Шоуто на Слави" на Нова година. От къде на къде пък ще им разрешат епизоди в събота и неделя... Grin Иначе се учудвам, че никъде не са сложили концерта, дето беше на Орлов мост преди изборите. Той беше предимно с патриотични песни, та може и да го пазят за 3 март.

Концертът на Орлов мост всъщност бе Митинг-концерт и поради тази причина няма как да бъде излъчен по телевизията. Все пак обаче той бе излъчен на две части в две предавания на "Шоуто на Слави" под формата на "Разширен репортаж от събитието" Smiley ...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #253 on: 17 December 2016 13:12:17 »

Концертът на Орлов мост всъщност бе Митинг-концерт и поради тази причина няма как да бъде излъчен по телевизията. Все пак обаче той бе излъчен на две части в две предавания на "Шоуто на Слави" под формата на "Разширен репортаж от събитието" Smiley ...
Ясно. Не съм следил предаването и затова не знаех, че е излъчен вече.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #254 on: 30 January 2017 17:40:50 »

Отворено писмо на Слави Трифонов към политиците

Толкова много красиви неща имаме като народ – музиката, природата, историята, таланта, децата… Излишно е да ги изброявам. Но има две неща, които си нямаме – справедливост и достойни личности, които да управляват държавата. Много тъжно, нали?!

Такава енергия покрай този референдум! Дали съм очаквал да е така? Не. Много мразя изненади, но тази беше толкова хубава. Три милиона и половина гласували. Изумително! И отсреща – цялата политическа класа. Избрани от хората и най-нагло застанали срещу тях. Нагли. Самозабравили се. Самодоволни. Отвратителни. Направих всичко, което предполагат и дават като възможност законът и моралът. Не като някакъв с поредните политически амбиции, а като един от многото. И между другото така се и чувствам. Един от многото.
Въпросната политическа клика, с различните си представители, заедно със слугинските им медии, в хор пееха, че това е мой политически проект. А сега в хор си траят, смятайки, че този референдум ще бъде забравен.
Е, няма как да стане. Защото е ужасно несправедливо, непочтено, долно и аз не мога да приема, че една шепа комплексирани некадърници ще се чувстват победители над собствения си народ.

И тъй като аз не мога да си позволя да бъда различен от това, което съм, като един от многото, с много гняв ще ви кажа следното:
Дами и господа политици,
вие не можете да пренебрегнете решението на собствения си суверен. Колкото и да сте безсрамни. Единственият ангажимент и задължение на следващия парламент е безусловно да приеме волята на народа, изразена на референдума:
– мажоритарен избор в два тура
– намаляване на партийната субсидия на един лев
– задължително гласуване на избори и референдуми.
След приемането на тези закони новото Народно събрание е длъжно да се разпусне, за да може народът да избере своите представители така, както пожела.

Затова ще направя следното:
Първо.
Давам на новия парламент две седмици от свикването му да започне конкретна работа по приемането на решенията на народа от референдума. Ако за две седмици вие не започнете работа по този въпрос, в началото на третата седмица аз ще дойда пред сградата на Народното събрание, за да си потърся гражданските права.

Второ.
Ако постъпите правилно и в този двуседмичен срок започнете работа по промяната на законите, съобразно решенията на референдума, след това ви давам два месеца да приемете новите закони. Два месеца е достатъчно време да прецизирате и приемете конкретните законодателни решения.
Ако след този срок, вие не сте ги приели и не сте ги превърнали в закон, а само сте симулирали работа, отново ще дойда пред сградата на Народното събрание, за да отвоювам гражданските си права.
Това ще направя сам.
Какво ще направят другите два милиона и половина, които мислят като мен, не знам.
Но знам, че “Съединението прави силата.”
За мен обратното броене вече започна.

Слави Трифонов – един от многото

Крайно време е
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #255 on: 30 January 2017 17:46:36 »

Крайно време е

Е, да ...

Иначе - беше предвидено днес да не е "Актьорска вечер", а сериозно предаване, но така като гледам са се променили нещата и ще бъде точно "Актьорска вечер"...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #256 on: 30 January 2017 18:36:09 »

Абсолютно нищо няма да стане, ако Слави не се реши да влезе официално в политиката...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #257 on: 30 January 2017 18:53:54 »

На тоз пък не му ли омръзна да се прави на герой... Grin Преди 20 години беше същата история, когато водеше "Хъшове". Тогава хората пак се надяваха той да ги спаси, ама ко стана - нищо... Не вярвам сега да стане нещо друго... Undecided
Report Spam   Logged

mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #258 on: 30 January 2017 19:10:00 »

Абсолютно нищо няма да стане, ако Слави не се реши да влезе официално в политиката...

И да влезе в политиката пак нищо няма да стане. Няма никакъв смисъл да се явява на избори като Бареков за някакви си 10-15% с тях нищо не може да направи, докато другите имат повече депутати, а колкото и да е популярен не вярвам да изкара достатъчно гласове за мнозинство.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #259 on: 30 January 2017 20:30:29 »

На тоз пък не му ли омръзна да се прави на герой... Grin Преди 20 години беше същата история, когато водеше "Хъшове". Тогава хората пак се надяваха той да ги спаси, ама ко стана - нищо... Не вярвам сега да стане нещо друго... Undecided

Трифонов не се прави на герой, Трифонов последователно защитава това, за което се работи и/или смята за добре. Както би следвало да прави всеки един български гражданин с активна позиция. И не виждам нищо лошо в това. И второ - винаги е казвал, че никога няма да се оправим, ако само търсим поредната месия и някой, който да ни води, а ни трябва наистина осъзната от всички промяна и идея и активност за промяна от всички, а не от единица човек, който уж да ни поведе. Затова е казвал, че няма да влезе в политиката.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy