BG TV Talk
28 March 2024 21:41:09
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111865 times)
0 Members and 9 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #360 on: 11 January 2018 15:05:09 »

Тези които следят Шоуто на Слави през последните предавания екипа леко му намеква чрез скечове за август месец.Тъй както знаем договора му приключва с БТВ през август и сценаристите му се страхуват да не останат без работа /той Слави няма да ги остави мисля/.Дано БТВ продължат договора му през лятото.Така че ще следим и това какво ще стане.  Smiley
Едва ли ще го продължат. През последните години "ьТВ" едвам търпят Слави, а и както се видя, правят опити за ново късно шоу, което евентуално да замести Слави.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #361 on: 11 January 2018 17:56:49 »

Едва ли ще го продължат. През последните години "ьТВ" едвам търпят Слави, а и както се видя, правят опити за ново късно шоу, което евентуално да замести Слави.

Не знам откъде ги мъдриш тези, които си ги редиш постоянно, че от телевизията едвам го търпели. Звездите ли ти го говорят? Защото това са си някакви твои спекулацийки. Слави е лидер в своя слот вече 17 години. Късното шоу на бТВ се провали с гръм и трясък. Няма какво да сложат там, което да е по - гледано от него.

И предният път уж щеше да приключва и го подновиха за 2 години. Айде стига измишльотини само и само да трупаш постове.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #362 on: 11 January 2018 18:45:58 »

Не знам откъде ги мъдриш тези, които си ги редиш постоянно, че от телевизията едвам го търпели. Звездите ли ти го говорят? Защото това са си някакви твои спекулацийки. Слави е лидер в своя слот вече 17 години. Късното шоу на бТВ се провали с гръм и трясък. Няма какво да сложат там, което да е по - гледано от него.

И предният път уж щеше да приключва и го подновиха за 2 години. Айде стига измишльотини само и само да трупаш постове.
А ти не знам защо си си внушил, че Слави 17 години е лидер в слота си... От няколко години предаването му е пълна боза, че даже и актьорската вечер е станала по-тъпа от "Шоуто на Канала". Може и наистина да е лидер в слота си, но в категория 40+. Аз лично не познавам никой млад, който да гледа предаването. Колкото до отношението към него в "ьТВ" - спряха му предаването 2 пъти, не му направиха реклама за настоящия сезон, от няколко години вече го няма традиционното лятно турне, миналата година му биха шута от новогодишната програма, по някаква случайност му дадоха да продуцира "Гласът на България" и "България търси талант", но реализацията беше направо отчайваща... Има ли нужда да изброявам още неща, за да видиш реално ситуацията?

Иначе "Късното шоу на ьТВ" и на мен не ми хареса, но пък и този формат отдавна се е изчерпал според мен. Неведнъж съм писал, че евентуално биха имали успех с еротично късно шоу, което тук е изоставен жанр от години.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #363 on: 11 January 2018 19:01:57 »

А ти не знам защо си си внушил, че Слави 17 години е лидер в слота си... От няколко години предаването му е пълна боза, че даже и актьорската вечер е станала по-тъпа от "Шоуто на Канала". Може и наистина да е лидер в слота си, но в категория 40+. Аз лично не познавам никой млад, който да гледа предаването. Колкото до отношението към него в "ьТВ" - спряха му предаването 2 пъти, не му направиха реклама за настоящия сезон, от няколко години вече го няма традиционното лятно турне, миналата година му биха шута от новогодишната програма, по някаква случайност му дадоха да продуцира "Гласът на България" и "България търси талант", но реализацията беше направо отчайваща... Има ли нужда да изброявам още неща, за да видиш реално ситуацията?

Иначе "Късното шоу на ьТВ" и на мен не ми хареса, но пък и този формат отдавна се е изчерпал според мен. Неведнъж съм писал, че евентуално биха имали успех с еротично късно шоу, което тук е изоставен жанр от години.
Ако мислиш, че само 40+ гледат Слави само мога да ти се изсмея. На концертите му е пълно с млади хора. Няма по - гледано нещо, каквото и да е, в този слот вече 17 години.

Толкова много го мразят, че му дадоха и 2 часа новогодишно шоу.

Турнета няма заради кракът му, а не защото му е слаба популярността. Да ти напомня ли, че напълни Арена Армеец 3 дни подред и билетите се разпродадоха за минути?
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #364 on: 11 January 2018 19:35:13 »


Ако мислиш, че само 40+ гледат Слави само мога да ти се изсмея. На концертите му е пълно с млади хора. Няма по - гледано нещо, каквото и да е, в този слот вече 17 години.

Толкова много го мразят, че му дадоха и 2 часа новогодишно шоу.

Турнета няма заради кракът му, а не защото му е слаба популярността. Да ти напомня ли, че напълни Арена Армеец 3 дни подред и билетите се разпродадоха за минути?
И какво като му дадоха 2 часа новогодишно шоу? Реших да го погледна просто от любопитство и направо се отчаях колко тъпо беше. Кадърните хора отдавна напуснаха екипа му. Сега единствено Краси Радков се откроява. Лично от хора в "ьТВ" знам, че търсят заместник на предаването му.

Концертни зали е ясно, че ще пълни, понеже е един от основателите на чалгата в България и в провинцията има хиляди фенове.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #365 on: 11 January 2018 20:36:13 »

Шоуто на Слави се гледа от доста млади хора, Независимо дали се харесва на някои хора или не. Със сигурност ще подновят новият договор, Просто е въпрос на време, а и ако помните предния път също подписаха новият договор август. Слави и неговият екип са единствените които са пълнени стадион Васил Левски Имам предвид от българските певци. Турнета скоро няма да има една вечер в шоуто Слави каза че за да се направи едно хубаво То не е необходимо много спонсори, но за съжаление повечето спонсори се страхуват да инвестират в турнето защото Слави всяка вечер говоря за Бойко. Ние които от провинцията сме също сме хора независимо дали на някой му харесва или не. Даже в момента се подготвят три концерта които ще се изнесат Мисля че лятото в Англия Германия и Испания. Извинявам се че не пиша с всички препинателни знаци но пиша с говоряща програма защото съм с увреждане на ръцете
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #366 on: 11 January 2018 21:01:46 »

И какво като му дадоха 2 часа новогодишно шоу? Реших да го погледна просто от любопитство и направо се отчаях колко тъпо беше. Кадърните хора отдавна напуснаха екипа му. Сега единствено Краси Радков се откроява. Лично от хора в "ьТВ" знам, че търсят заместник на предаването му.

Концертни зали е ясно, че ще пълни, понеже е един от основателите на чалгата в България и в провинцията има хиляди фенове.

Аз поне боравя с факти, а не със спекулации и лични пристрастия.

А и полезни неща имам да правя, и ги правя, но няма да оставя писачи като теб да разпространяват глупости.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #367 on: 11 January 2018 21:12:00 »

Шоуто на Слави се гледа от доста млади хора, Независимо дали се харесва на някои хора или не. Със сигурност ще подновят новият договор, Просто е въпрос на време, а и ако помните предния път също подписаха новият договор август. Слави и неговият екип са единствените които са пълнени стадион Васил Левски Имам предвид от българските певци. Турнета скоро няма да има една вечер в шоуто Слави каза че за да се направи едно хубаво То не е необходимо много спонсори, но за съжаление повечето спонсори се страхуват да инвестират в турнето защото Слави всяка вечер говоря за Бойко. Ние които от провинцията сме също сме хора независимо дали на някой му харесва или не. Даже в момента се подготвят три концерта които ще се изнесат Мисля че лятото в Англия Германия и Испания. Извинявам се че не пиша с всички препинателни знаци но пиша с говоряща програма защото съм с увреждане на ръцете
Нямам нищо против хората от провинцията - аз също не съм софиянец. Мисълта ми беше, че в провинцията се слуша предимно такава музика (с изключение на Каварна може би). Grin Просто изразих мнението си, че едва ли ще подновят предаването, а и както написах, го знам от хора, които работят в "ьТВ". TopCat обаче скочи да защитава Слави, като че ли той е най-великият човек в България. За съжаление съм имал "честта" да работя със Слави и не мога да кажа нито една хубава дума за него... Undecided

Аз поне боравя с факти, а не със спекулации и лични пристрастия.

А и полезни неща имам да правя и ги правя, но няма да оставя писачи като теб да разпространяват глупости.
Всеки си има гледна точка. Работил съм със Слави и не го харесвам като човек. Това ми дава пълно основание да го плюя колкото си ща. На теб щом ти е идол, си го защитавай.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #368 on: 11 January 2018 21:45:13 »

Вижте всеки човек има право да си изрази своето мнение! За едни Слави е добър за други лош... за мен няма по-добро предаване от Шоуто на Слави в българския ефир само си представете 17год. ти всеки Божи ден да правиш предаване по 1ч. седмично колко усилия и труд коства, и да си все още популярен, а той е актуален, това е най-дългото предаване не само тук, но и в светът...да не говорим за проекти и концерти т. нат.. БТВ трябва да много сериозно и внимателно да преосмислят какво ще направят през лятото! Шоуто трябва да продължи!  Grin Усмихвайте се!  Grin
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #369 on: 11 January 2018 22:19:24 »

Вината на комерсиалните телевизии е, че се подчиняват на масовия вкус, вместо да го създават. В тази връзка Шоуто на Слави е едно от водещите предавания, което има решаващо значение за изключително ниското ниво на масовата култура у нас. Това е положението - каквото се търси, такова се предлага. Лошото е, че всички тези промити мозъци в един момент отиват да гласуват.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #370 on: 11 January 2018 22:56:24 »

Вината на комерсиалните телевизии е, че се подчиняват на масовия вкус, вместо да го създават. В тази връзка Шоуто на Слави е едно от водещите предавания, което има решаващо значение за изйкючително ниското ново на масовата култура у нас. Това е положението - каквото се търси, такова се предлага. Лошото е, че всички тези промити мозъци в един момент отиват да гласуват.
Точно това е най-тъжното в цялата ситуация... Undecided
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #371 on: 12 January 2018 10:35:11 »

Слави си поддържа шоуто с рубрики от типа на "Запознай се с малките", "Нещо лично" и т.н. Иначе скечовете на актьорите му са пълна скръб, но явно дългогодишните зрители на шоуто си ги гледат по навик... От време на време има и по някои интересен гост, обаче е доста дразнеща практиката цялото интервю с него да приключва в рамките на 5-10 минути (през по-голямата част от които Слави го прекъсва и започва да говори за себе си).

Не знам дали bTV биха поели риска да махнат шоуто. Но се радвам, че поне разкараха Слави от "Гласът на България", защото докато той го продуцираше, положението беше трагично отвсякъде. Сега с новия екип нещата са доста по-различни, направо се възроди този формат.  Afro
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #372 on: 12 January 2018 15:42:21 »

Слави си поддържа шоуто с рубрики от типа на "Запознай се с малките", "Нещо лично" и т.н. Иначе скечовете на актьорите му са пълна скръб, но явно дългогодишните зрители на шоуто си ги гледат по навик... От време на време има и по някои интересен гост, обаче е доста дразнеща практиката цялото интервю с него да приключва в рамките на 5-10 минути (през по-голямата част от които Слави го прекъсва и започва да говори за себе си).

Не знам дали bTV биха поели риска да махнат шоуто. Но се радвам, че поне разкараха Слави от "Гласът на България", защото докато той го продуцираше, положението беше трагично отвсякъде. Сега с новия екип нещата са доста по-различни, направо се възроди този формат.  Afro
И аз останах напълно изненадан от миналогодишния сезон на "Гласът на България". Беше реализиран перфектно и то като вътрешна продукция. Честно казано обаче се зачудих защо не са го дали на Иван и Андрей. Те все пак имат опит в музикалните шоута с Music Idol и "Музикална академия".
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #373 on: 12 January 2018 17:14:49 »

И аз останах напълно изненадан от миналогодишния сезон на "Гласът на България". Беше реализиран перфектно и то като вътрешна продукция. Честно казано обаче се зачудих защо не са го дали на Иван и Андрей. Те все пак имат опит в музикалните шоута с Music Idol и "Музикална академия".

А не... няма нужда да го дават на тях. С лигавенето си напълно съсипаха Music Idol. Освен това ще вземат пак да сложат като жури/треньори някакви като Фънки и Мара Отварачката, и тогава вече няма да мога и едно предаване да изгледам.  Embarrassed Като вътрешна продукция си е перфектно. : ) 
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #374 on: 12 January 2018 17:27:45 »

А не... няма нужда да го дават на тях. С лигавенето си напълно съсипаха Music Idol. Освен това ще вземат пак да сложат като жури/треньори някакви като Фънки и Мара Отварачката, и тогава вече няма да мога и едно предаване да изгледам.  Embarrassed Като вътрешна продукция си е перфектно. : ) 
О, да, перфектно си е, ама просто е прецедент такъв голям формат да е вътрешна продукция, та затова се учудих, че не са го дали на Иван и Андрей.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #375 on: 12 January 2018 19:34:32 »

Нямам нищо против хората от провинцията - аз също не съм софиянец. Мисълта ми беше, че в провинцията се слуша предимно такава музика (с изключение на Каварна може би). Grin Просто изразих мнението си, че едва ли ще подновят предаването, а и както написах, го знам от хора, които работят в "ьТВ". TopCat обаче скочи да защитава Слави, като че ли той е най-великият човек в България. За съжаление съм имал "честта" да работя със Слави и не мога да кажа нито една хубава дума за него... Undecided

Колкото до постовете - всеки си има гледна точка. Работил съм със Слави и не го харесвам като човек. Това ми дава пълно основание да го плюя колкото си ща. На теб щом ти е идол, си го защитавай.
Кой в какъв свят живее не мисля, че си ти човекът, който да го казва, още по-малко да го определя, аз също. Силно се съмнявам, че и той е останал с добро мнение за теб, ако въобще знае за съществуването ти и те е виждал, защото „работил с него“ при теб е доста обширно понятие.
Както и да е, администратор си на този форум и би трябвало малко да се ограничаваш от налагане на твоето крайно мнение с някакви брутални изказвания, но явно вече толкова дълго време не можеш да разбереш това. Смешно е да плюеш един човек, който е постигнал и дал много, ама много и абсолютно всеки може да го потвърди. Точно заради тези си действия този човек заслужава поне малко уважение. Като го стигнеш, тогава ела да коментираш.
Европа, демокрация, право на слово... ето докъде ни докара. Ще просперираме още векове с хора като теб и твоя начин на мислене.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #376 on: 12 January 2018 20:35:43 »

Кой в какъв свят живее не мисля, че си ти човекът, който да го казва, още по-малко да го определя, аз също. Силно се съмнявам, че и той е останал с добро мнение за теб, ако въобще знае за съществуването ти и те е виждал, защото „работил с него“ при теб е доста обширно понятие.
Както и да е, администратор си на този форум и би трябвало малко да се ограничаваш от налагане на твоето крайно мнение с някакви брутални изказвания, но явно вече толкова дълго време не можеш да разбереш това. Смешно е да плюеш по най-наглия начин един човек, който е постигнал и дал много, ама много и абсолютно всеки може да го потвърди. Точно заради тези си действия този човек заслужава поне малко уважение. Като го стигнеш, тогава ела да коментираш.
Европа, демокрация, право на слово... ето докъде ни докара. Ще просперираме още векове с хора като теб и твоя начин на мислене.
Ами, то се вижда колко са ви промити мозъците от някакви малоумни предавания. Не знам колко ограничени трябва да сте, че да боготворите Слави... Undecided Факт е, че е един от основателите на чалгата и не оспорвам това, но не разбирам как може да сте фенове на предаването му. Признавам си, че отначало и аз го гледах, но от години насам е пълна боза... Актьорската вечер е станала по-тъпа дори от "Шоуто на Канала", а в останалите предавания на 90% се води някаква политическа пропаганда срещу властта. Ако случайно има някой интересен гост, интервюто е от порядъка на 10 минути, като в повече от половината време Слави си разправя за хиляден път собствените преживявания...

Колкото до това, че съм работил с него - няколко пъти съм му снимал предаването и много добре знам какво е отношението му към екипа. Достатъчно "добро" впечатление ми е направил, както се вижда от постовете ми. Grin С отношението си Слави отдавна изгодни кадърните хора, които работеха за него - Евтим Милошев, Руслан Мъйнов, Любо Нейков, Росен Петров и куп други.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #377 on: 13 January 2018 08:50:40 »

Ами, то се вижда колко са ви промити мозъците от някакви малоумни предавания. Не знам колко ограничени трябва да сте, че да боготворите Слави... Undecided Факт е, че е един от основателите на чалгата и не оспорвам това, но не разбирам как може да сте фенове на предаването му. Признавам си, че отначало и аз го гледах, но от години насам е пълна боза... Актьорската вечер е станала по-тъпа дори от "Шоуто на Канала", а в останалите предавания на 90% се води някаква политическа пропаганда срещу властта. Ако случайно има някой интересен гост, интервюто е от порядъка на 10 минути, като в повече от половината време Слави си разправя за хиляден път собствените преживявания...

Колкото до това, че съм работил с него - няколко пъти съм му снимал предаването и много добре знам какво е отношението му към екипа. Достатъчно "добро" впечатление ми е направил, както се вижда от постовете ми. Grin С отношението си Слави отдавна изгодни кадърните хора, които работеха за него - Евтим Милошев, Руслан Мъйнов, Любо Нейков, Росен Петров и куп други.

Всичките ти постове на тема "Слави" са едно и също от години, което означава, че наистина не си гледал шоуто или някой от проектите му, за да дадеш адекватна оценка... - Скечовете са тъпи-основател на чалгата-Милошев и Некйов го напуснаха-бТВ го мразят- пропаганда... едно и също въртиш...

Ако Шоуто на Слави не беше гледано, бТВ щяха да го махнат отдавна. Всички тук добре знаем, че частните телевизии ги интересува рейтнига и парите. Ако не изкарваше добри пари, рейтниг - да го няма отдавна. Щом е тук все още, очевидно прави достатъчно, за да могат бТВ да "преглътнат "политическата пропаганда". Макар че след разправиите преди няколко месеца вече почти няма такава.
бТВ се опитаха да намерят заместник в лицето на Късното шоу на бТВ, но очевидно бе, че то се провали с гръм и трясък - след 2 епизода! Към този момент те няма какво друго да пуснат в този слот, което да прави поне толкова добър или по-добър рейтниг. Да не говорим чисто имиджовите връзки Слави-бТВ. Това е сигурно една от най-дългите връзки медия-лице у нас. Именно и заради това не става просто "Не правиш Х рейтниг - махаме те."

Слави е направил много и това, че ти не го харесваш не означава да го омаловажаваш.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #378 on: 13 January 2018 10:16:45 »

Ами, то се вижда колко са ви промити мозъците от някакви малоумни предавания. Не знам колко ограничени трябва да сте, че да боготворите Слави... Undecided Факт е, че е един от основателите на чалгата и не оспорвам това, но не разбирам как може да сте фенове на предаването му. Признавам си, че отначало и аз го гледах, но от години насам е пълна боза... Актьорската вечер е станала по-тъпа дори от "Шоуто на Канала", а в останалите предавания на 90% се води някаква политическа пропаганда срещу властта. Ако случайно има някой интересен гост, интервюто е от порядъка на 10 минути, като в повече от половината време Слави си разправя за хиляден път собствените преживявания...

Колкото до това, че съм работил с него - няколко пъти съм му снимал предаването и много добре знам какво е отношението му към екипа. Достатъчно "добро" впечатление ми е направил, както се вижда от постовете ми. Grin С отношението си Слави отдавна изгодни кадърните хора, които работеха за него - Евтим Милошев, Руслан Мъйнов, Любо Нейков, Росен Петров и куп други.

Не го боготворим, просто не отричаме успехите му.

Този бранш е твърде малък, за да клеветиш и хейтиш така Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #379 on: 13 January 2018 11:03:14 »

Стига момчета, нека спазваме добрия тон. Поне това можем в този форум, нали?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy