BG TV Talk
28 March 2024 13:57:20
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111837 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #380 on: 13 January 2018 12:04:29 »

Всичките ти постове на тема "Слави" са едно и също от години, което означава, че наистина не си гледал шоуто или някой от проектите му, за да дадеш адекватна оценка... - Скечовете са тъпи-основател на чалгата-Милошев и Некйов го напуснаха-бТВ го мразят- пропаганда... едно и също въртиш...

Ако Шоуто на Слави не беше гледано, бТВ щяха да го махнат отдавна. Всички тук добре знаем, че частните телевизии ги интересува рейтнига и парите. Ако не изкарваше добри пари, рейтниг - да го няма отдавна. Щом е тук все още, очевидно прави достатъчно, за да могат бТВ да "преглътнат "политическата пропаганда". Макар че след разправиите преди няколко месеца вече почти няма такава.
бТВ се опитаха да намерят заместник в лицето на Късното шоу на бТВ, но очевидно бе, че то се провали с гръм и трясък - след 2 епизода! Към този момент те няма какво друго да пуснат в този слот, което да прави поне толкова добър или по-добър рейтниг. Да не говорим чисто имиджовите връзки Слави-бТВ. Това е сигурно една от най-дългите връзки медия-лице у нас. Именно и заради това не става просто "Не правиш Х рейтниг - махаме те."

Слави е направил много и това, че ти не го харесваш не означава да го омаловажаваш.

Пред 2018 шоуто не се гледа от много хора ако трябва да се сравни с 2000 година. Сега даже незнам някой познат който гледа шоуто. През 2000 шоуто се гледаше от почти всеки.  Смешно е да се говори за рейтинг в България при липсата на конкуренция. Според мен едно ново качествено шоу може да удари рейтинга на Слави. Рейтинга в България е на принципа ако искаш да гледаш български филм на кино повечето пъти имаш само един избор на български филм, защото само един бг филм се прожектира. Същото е с ШНС. Голям тв рейтинг може да постигне шоуто като сложат в пийпълметрията познати и приятели на Слави и на екипа. Тези хора даже може и да махнат звука и да остaват само картината с цел шоуто да трупа рейтинг. Виждал съм в този сайт бг тв рейтинг и е невероятно нещо да се гледа от 2 милиона уникални зрители при условие че сме малко над 7 милиона.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #381 on: 13 January 2018 14:17:29 »

Пред 2018 шоуто не се гледа от много хора ако трябва да се сравни с 2000 година. Сега даже незнам някой познат който гледа шоуто. През 2000 шоуто се гледаше от почти всеки.  Смешно е да се говори за рейтинг в България при липсата на конкуренция. Според мен едно ново качествено шоу може да удари рейтинга на Слави. Рейтинга в България е на принципа ако искаш да гледаш български филм на кино повечето пъти имаш само един избор на български филм, защото само един бг филм се прожектира. Същото е с ШНС. Голям тв рейтинг може да постигне шоуто като сложат в пийпълметрията познати и приятели на Слави и на екипа. Тези хора даже може и да махнат звука и да остaват само картината с цел шоуто да трупа рейтинг. Виждал съм в този сайт бг тв рейтинг и е невероятно нещо да се гледа от 2 милиона уникални зрители при условие че сме малко над 7 милиона.
Схемите с изчисляването на рейтинг са доста съмнителни. Говори се, че 100-200 човека имат някакви устройства, които пресмятат кой канал колко често се гледа и на базата на тези 100-200 човека се правят догадки за останалата част от населението ни. Лично според мен тази система е доста остаряла и неефективна, като се има предвид, че в днешно време всеки кабелен оператор има възможност да направи класация с най-гледаните от абонатите му канали. Друг е въпросът, че на българските канали това не им е изгодно, понеже веднага ще лъснат лъжите на рейтинговите агенции. А и тези хипотетични 100-200 човека не знам дали изобщо съществуват, понеже аз лично нито съм виждал устройство за измерване на рейтинг, нито съм чул някой наистина да има такова.

Всичките ти постове на тема "Слави" са едно и също от години, което означава, че наистина не си гледал шоуто или някой от проектите му, за да дадеш адекватна оценка... - Скечовете са тъпи-основател на чалгата-Милошев и Некйов го напуснаха-бТВ го мразят- пропаганда... едно и също въртиш...

Ако Шоуто на Слави не беше гледано, бТВ щяха да го махнат отдавна. Всички тук добре знаем, че частните телевизии ги интересува рейтнига и парите. Ако не изкарваше добри пари, рейтниг - да го няма отдавна. Щом е тук все още, очевидно прави достатъчно, за да могат бТВ да "преглътнат "политическата пропаганда". Макар че след разправиите преди няколко месеца вече почти няма такава.
бТВ се опитаха да намерят заместник в лицето на Късното шоу на бТВ, но очевидно бе, че то се провали с гръм и трясък - след 2 епизода! Към този момент те няма какво друго да пуснат в този слот, което да прави поне толкова добър или по-добър рейтниг. Да не говорим чисто имиджовите връзки Слави-бТВ. Това е сигурно една от най-дългите връзки медия-лице у нас. Именно и заради това не става просто "Не правиш Х рейтниг - махаме те."

Слави е направил много и това, че ти не го харесваш не означава да го омаловажаваш.
От време на време хвърлям по един поглед, за да видя дали нещо се е променило, но за съжаление не е... Помъчих се да гледам новогодишното предаване преди 2 седмици, но едвам издържах и 1 скеч. Освен "Късното шоу на ьТВ", има и други проекти за късни предавания, които предполагам, че скоро ще видят бял свят. Но неведнъж съм писал, че тук този формат е изчерпан, поне според мен. Спокойно могат да си подредят програмата така:

20:00 Турски сериал
21:30 Реалити
22:30 "Скъпи наследници"

Не го боготворим, просто не отричаме успехите му.

Този бранш е твърде малък, за да клеветиш и хейтиш така Smiley
Аз не отричам успехите му, а просто изтъквам провалите му, които явно вие не можете да понесете.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #382 on: 13 January 2018 14:28:44 »

Аз не отричам успехите му, а просто изтъквам провалите му, които явно вие не можете да понесете.

Защото успехите му са много повече от провалите му. Аз дори и не съм от големите му фенове, просто не понасям хора, които не са постигнали и 1/10000 от това, което е постигнал той, а само хулят, мразят и недоволстват.

Лейт найт проекти е имало и сигурно ще има, но всеки един преди това се е провалил срещу Слави. Та..... тези новите едва ли ще са нещо различно.



Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #383 on: 13 January 2018 14:44:40 »

Защото успехите му са много повече от провалите му. Аз дори и не съм от големите му фенове, просто не понасям хора, които не са постигнали и 1/10000 от това, което е постигнал той, а само хулят, мразят и недоволстват.

Лейт найт проекти е имало и сигурно ще има, но всеки един преди това се е провалил срещу Слави. Та..... тези новите едва ли ще са нещо различно.
От моята гледна точка съм постигнал много повече от това да водя някаква издишащо предаване и поти никой в гилдията да не може да каже една добра дума за мен.

С постовете си тук по-скоро ти си от хората, които само хейтят и недоволстват. Аз не се сещам да съм писал негативни постове, освен срещу Слави, срещу турските сериали или срещу "София - ден и нощ" и другите подобни предавания.
Report Spam   Logged

TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #384 on: 13 January 2018 15:30:53 »

"Шоуто на Слави" наистина е изтъркано. Задържа се толкова години на екран,  не защото е велик,  а заради простотията и чалгата ,  която се шири от предаването. Просто за съжаление на повечето зрители им допадат подобни неща. Възнасят го на пиедестал незаслужено. Все едно е месията на народа. А всъщност не осъзнават,  че и Слави търси просто власт и слава като всички останали политици. Повечето хора приемат всичко,  което казва в предаването си като чиста монета.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #385 on: 13 January 2018 15:55:29 »

От моята гледна точка съм постигнал много повече от това да водя някаква издишащо предаване и поти никой в гилдията да не може да каже една добра дума за мен.

С постовете си тук по-скоро ти си от хората, които само хейтят и недоволстват. Аз не се сещам да съм писал негативни постове, освен срещу Слави, срещу турските сериали или срещу "София - ден и нощ" и другите подобни предавания.

За всеки какво той самият е постигнал е много субективно, но да се пишеш по - голям от човек, който 20+ години е на екран е смехотворно.

Жив и здрав да си, но аз лично за оператор в своя продукция не бих те взел.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #386 on: 13 January 2018 16:48:59 »

Не мога да разбера някой хора, защо продължават да пишат едно и също със не знам си колко постове как не харесват или не гледат Слави, това вече е хейт и тролване. Едно е да изразиш гледната си точка по един въпрос, друго е да го натякваш постоянно и да си налагаш мнението едно също.
Интересно ми е защо, като гледате нещо и не вие е интересно продължавате да го коментирате и да се интересувате от него, просто не го гледайте. Четох това за "промитите мозъци" извинявайте нямате право да обиждате по този начин аудиторията си тук и тази, която гледа Шоуто на Слави! Какъв пример давате на нас потребителите на този форум като дори самият админ не си спазва правилата! Аз като не гледам и нехаресвам нещо дори не го коментирам, това не значи, че нямам мнение! Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #387 on: 13 January 2018 16:59:40 »

За всеки какво той самият е постигнал е много субективно, но да се пишеш по - голям от човек, който 20+ години е на екран е смехотворно.

Жив и здрав да си, но аз лично за оператор в своя продукция не бих те взел.
Ми, ти какво очакваш, като постоянно се заяждаш? Като си толкова заблуден, сравни си и рейтингите от сега и от преди 15 години, за да видиш колко много е паднал интересът към "Шоуто на Слави". Дори и тази година по някаква случайност да му продължат договора, не давам повече от 2-3 години живот на предаването, освен ако изведнъж не стане по-интересно, но това едва ли ще се случи.

И какво като Слави е 20 години на екран, след като в момента предаването му е на дъното? Аз мога само да се радвам, че не съм постигнал същото като него.

Не мога да разбера някой хора, защо продължават да пишат едно и също със не знам си колко постове как не харесват или не гледат Слави, това вече е хейт и тролване. Едно е да изразиш гледната си точка по един въпрос, друго е да го натякваш постоянно и да си налагаш мнението едно също.
Интересно ми е защо, като гледате нещо и не вие е интересно продължавате да го коментирате и да се интересувате от него, просто не го гледайте. Четох това за "промитите мозъци" извинявайте нямате право да обиждате по този начин аудиторията си тук и тази, която гледа Шоуто на Слави! Какъв пример давате на нас потребителите на този форум като дори самият админ не си спазва правилата! Аз като не гледам и нехаресвам нещо дори не го коментирам, това не значи, че нямам мнение! Smiley
TopCat просто постоянно пише заядливи постове и затова стигнахме дотук. Ако се спазваха правилата, той отдавна да е с бан. Иначе неведнъж написах, че от години не гледам "Шоуто на Слави". Просто някои хора тук са се наели да ме убедят колко грешно било това мое решение и колко велико било "Шоуто на Слави". Впрочем пожелавам им и на тях да им се наложи да работят със Слави, за да видим после дали пак ще го защитават толкова пламенно.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #388 on: 13 January 2018 18:29:19 »

TopCat просто постоянно пише заядливи постове и затова стигнахме дотук. Ако се спазваха правилата, той отдавна да е с бан. Иначе неведнъж написах, че от години не гледам "Шоуто на Слави". Просто някои хора тук са се наели да ме убедят колко грешно било това мое решение и колко велико било "Шоуто на Слави". Впрочем пожелавам им и на тях да им се наложи да работят със Слави, за да видим после дали пак ще го защитават толкова пламенно.

Стига си сочил с пръсти другите. Ако се следваха стриктно правилата ти нямаше да си администратор.

Аз се заяждам, защото ти постоянно и целенасочено пишеш и налагаш невярности, които поднасяш като едва ли не доказани факти. Постоянно пишеш неверни неща, като се и налагаш, което е дразнещо и досадно.

Аз защитавам тезата си с факти, а ти с целенасочена омраза.

Естествено, че рейтингът на Слави е по - нисък. Като цяло по - малко хора гледат телевизия в реално време през 2018, отколкото през 2001. Това е в световен мащаб.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #389 on: 13 January 2018 18:54:16 »

Стига си сочил с пръсти другите. Ако се следваха стриктно правилата ти нямаше да си администратор.

Аз се заяждам, защото ти постоянно и целенасочено пишеш и налагаш невярности, които поднасяш като едва ли не доказани факти. Постоянно пишеш и бръщолевиш неверни неща, като се и налагаш, което е дразнещо и досадно.

Аз защитавам тезата си с факти, а ти с целенасочена омраза.

Естествено, че рейтингът на Слави е по - нисък. Като цяло по - малко хора гледат телевизия в реално време през 2018, отколкото през 2001. Това е в световен мащаб.
И какви неверни неща съм написал по-точно? Ако нещо е мое предположение, си го пиша в поста.

Това, че хората в днешно време гледат по-малко телевизия, ми е пределно ясно. И аз го правя по редица причини, но това не означава, че в интернет Слави трупа милиони гледания на предаването си.

Не съм и казал, че моето мнение е най-важно. Това, че ти постоянно се заяждаш, като видиш друго мнение, си е твой проблем.

Както вече написах - пожелавам ти да работиш със Слави и ще видим после какво ще ти е мнението за него.
Report Spam   Logged

break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #390 on: 13 January 2018 19:01:22 »

Тъй като репликата с промитите мозъци е моя, нека да кажа. Смятам, че нивото на най-рейтинговите програми у нас е унизително ниско и като такова неизбежно оказва влияние върху масовия вкус. Съвсем естествено, децата се стремят да подражават на това, което им се показва и нищо чудно, че повечето започват да псуват от 5-годишни. Нищо лично срещу Слави, но лично аз за нищо на света не бих си причинил всяка вечер в продължение на един час да гледам как отегчен до смърт тип си мрънка едно и също + пошли актьорски изпълнения + балет, на който би завидял и Хачо Бояджиев. Предполага се, че тук пишат хора, кoито се занимават или се интересуват от телевизия. Трябва ли да споменавам имена като Джими Фалън, Стивън Колбер, Джеймс Кордън... Само в едно тяхно предаване има повече креативност, отколкото в Шоуто на Слави за една година.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #391 on: 13 January 2018 19:23:31 »

Тъй като репликата с промитите мозъци е моя, нека да кажа. Смятам, че нивото на най-рейтинговите програми у нас е унизително ниско и като такова неизбежно оказва влияние върху масовия вкус. Съвсем естествено, децата се стремят да подражават на това, което им се показва и нищо чудно, че повечето започват да псуват от 5-годишни. Нищо лично срещу Слави, но лично аз за нищо на света не бих си причинил всяка вечер в продължение на един час да гледам как отегчен до смърт тип си мрънка едно и също + пошли актьорски изпълнения + балет, на който би завидял и Хачо Бояджиев. Предполага се, че тук пишат хора, кито се занимават или се интересуват от телевизия. Трябва ли да споменавам имена като Джими Фалън, Стивън Колбер, Джеймс Кордън... Само в едно тяхно предаване има повече креативност, отколкото в Шоуто на Слави за една година.
Не съм гледал предаванията, чиито водещи споменаваш, но все пак благодаря за подкрепата. И аз това се опитвам да обясня, ама явно излишно се напрягам.
Report Spam   Logged

secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #392 on: 13 January 2018 19:43:45 »

И аз гледах въпросните скечове. Актьорите подхвърляха, че от август предаването можело да го няма и да останат без работа. Слави буквално каза "аз няма цял живот да водя това предаване, имам си други планове".
Явно политическите му амбиции да много сериозни и може наистина да слезе от екран.

Иначе някои едни тука боготворите Слави, други го презирате. Аз не съм от нито от едните, нито от другите. Изобщо не харесвам Слави, но признавам че понякога гледам предаването му. Понякога има и интересни неща, интересни гости. Скечовете повечето пъти са тъпи но понякога има и не лоши попадения. Предаването става за запълване на времето. Но това не оправдава непрекъснатите вулгаризми които се леят от предаването му, непрекъснатите подигравки и обиди срещу всичко, което не съвпада с неговите разбирания, използването на националния ефир за политическа пропаганда, и то каква... Бил постигнал еди какво си... и какво, трябва всички да му се възхищаваме ли? Имал е късмет, имал е и някакъв талант. Успял е, не може да се отрече. Ама то и едно магаре да бяха сложили 2000 година за водещ на вечерното шоу, да го гледа всяка вечер цяла България, и то щеше да постигне много. Шоуто си беше сензация на времето, спор няма. Но сега служи просто за запълване на времето. Все още се гледа доста, но главно по навик, и щото няма какво по интересно да се гледа по това време. Ако го спрат от ефир, не мисля че наистина ще липсва на много хора. Лошото е, че наистина няма какво по-интересно да измислят на негово място. За това вероятно БТВ ще си го държат, а хората ще си го гледат докато го дават. А иначе - много тъжно, ако Слави е примерът за подражание на младите хора в България. За политическите му амбиции - без коментар.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #393 on: 13 January 2018 22:20:00 »

Admin edit: Обилно са разчистени лични нападки, лични определения и лични коментари. Тук е форум за телевизия и обсъждаме Слави и дейността му, не се обсъждаме кой какъв е взаимно. Спорът е ОК само когато не излиза от добрия тон! Всеки си има свое мнение, уважавайте това на другия човек и боравете с аргументи, а не с нападки. Всички подобни определения и коментари, насочени срещу който и да е юзър просто ще бъдат зачиствани без предупреждение.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #394 on: 14 January 2018 01:35:47 »

Спайк, никой в този форум не се съмнява в твоите успехи, просперитет и професионализъм. Ходи си снимай продукции в Нова, чувствай си се удовлетворен, че съществуваш, и това е. След като си надминал Слави, умът ми не побира как въобще си позволяваш подобен мазохизъм да си във форум със съадмини и съфорумници, живеещи в паралелни вселени, ут'епани от живота и с промити мозъци.
Навремето един човек, с който сте си калпак за глава, беше главната причина да се откажа да редактирам в Уикипедия и сега се замислям колко ли читатели си прогонил от форума с този теч на интелигенция и знание.
Дерзай и това е...
Послепис: от понеделник чакам коментира колко просташка продукция е „Скъпи наследници“ и как можаха баш тези актьори да изберат.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #395 on: 14 January 2018 09:28:06 »

Спайк, никой в този форум не се съмнява в твоите успехи, просперитет и професионализъм. Ходи си снимай продукции в Нова, чувствай си се удовлетворен, че съществуваш, и това е. След като си надминал Слави, умът ми не побира как въобще си позволяваш подобен мазохизъм да си във форум със съадмини и съфорумници, живеещи в паралелни вселени, ут'епани от живота и с промити мозъци.
Навремето един човек, с който сте си калпак за глава, беше главната причина да се откажа да редактирам в Уикипедия и сега се замислям колко ли читатели си прогонил от форума с този теч на интелигенция и знание.
Дерзай и това е...
Послепис: от понеделник чакам коментира колко просташка продукция е „Скъпи наследници“ и как можаха баш тези актьори да изберат.
Както вече казах, просто изтъквам недостатъците на Слави. Това, че вие не можете да ги понесете, си е ваш проблем. А и впрочем снимам продукции за всичките национални телевизии и никой друг не ми е направил толкова лошо впечатление, колкото Слави.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #396 on: 15 January 2018 10:41:29 »

Това интервю преди два дни на Флориан Скала отговаря на част от въпросите ми за отношението на БТВ към Слави в момента: http://www.btv.bg/article/za-btv/spetsialno/florian-skala-s-novija-serial-skapi-naslednici-shte-nalozhim-nov-standart-na-tv-pazara.html  Пред в. "24 часа"
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #397 on: 20 January 2018 11:56:30 »

Слави и Ку-Ку бенд подготвят нов концерт в Лондон
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #398 on: 09 March 2018 18:45:20 »

Сашо Диков е част от шоуто на Слави от днес.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #399 on: 17 June 2018 13:43:20 »

Изглежда Слави е спечелил едно от делата срещу Халваджиян. И отново повтарям, основанието е, че не написали че продуцент на предаването е „Седем осми“, а само че е излъчено по bTV.

http://domino.vks.bg/bcap/scc/webdata.nsf/Keywords/78A9E7C6D0C6E288C225829E0027892E
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy