BG TV Talk
29 March 2024 02:19:24
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111881 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #420 on: 04 April 2019 15:09:26 »

Светослав Иванов е добър журналист и е гостувал в Шоуто не веднъж. Да, Слави и сценаристите му са се заяждали с него, но и той не е оставал длъжен. Коментарът на Иван Гарелов бе не на място, но нито Слави, нито екипът му са отговорни за това какво е казал трети човек. А и ако беше такъв съдник, Венелин Петков не трябваше да трие публикацията си. А той изведнъж се скри.

Кастингът за актьори бе направен точно с тази цел, да се намери нов актьор за шоуто и да може Иво Сиромахов да намали участията си в шоуто. Аз го казвам като човек с преки знания и информация относно кастинга, защото бях с мои приятели, които участваха, а и познавам хора покрай шоуто и бТВ като цяло. Просто нямаше достатъчно добри кандидати, за да се направи няколко месечен формат и нямаше смисъл да се инвестира ефирно време и пари, за да се намери още един Тодор Башиянов.

Относно рейтингите на Гласът, едно шоу колко е гледано няма никаква връзка с това какво става с участниците му след неговият край. Факт е, че нито един участник не се е реализирал трайно тук. Хората гледат и индийски сериали, но това не означава, че са невероятна продукция. Освен това, реални рейтинги в България няма и всеки, който работи в тези среди знае това. Всичко останало е сляпа баба и розови очила.

Няма да влизам в излишни полемики. За мен новият кастинг в Шоуто е попадение и пожелавам успех на екипа и участниците. Шоуто напоследък се пораздвижи доста. Дано продължат с положителните промени.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #421 on: 04 April 2019 15:33:43 »

Не знам дали Светослав е циганин, но журналист със сигурност не е.. просто един държач на микрофон с огромна заплата.. и за да не влизаме в излишни спорове пускам видео на страхотния журналист

Бих го сравнил с Беновска или поне с онаа с баджаците.  Grin

Finita la comedia
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #422 on: 04 April 2019 17:03:57 »

Пич, ти имаш някаква обсесия с ББ и с Герб като цяло и всичките ти коментари минават през тази тема. Ако не знаеш какво е обсесия, не е мръсна дума.
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #423 on: 04 April 2019 17:35:47 »

Ако следеше цялата сага между "журналиста" и Слави Трифонов щеше да разбереш защо съм го написал.

Поинтересувай се малко.. Лек жокер: болднатия текст. Ако и сега не разбреш.. не мога да ти помогна.  Grin


Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
alex2510
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #424 on: 04 April 2019 20:33:19 »

Не знам дали Светослав е циганин, но журналист със сигурност не е.. просто един държач на микрофон с огромна заплата.. и за да не влизаме в излишни спорове пускам видео на страхотния журналист

Бих го сравнил с Беновска или поне с онаа с баджаците.  Grin

Finita la comedia

Да, наистина свърши!  Roll Eyes
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #425 on: 04 April 2019 20:40:54 »

Цветанка Ризова е същата лиза.... опа менте журналистка.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #426 on: 04 April 2019 22:46:16 »


Е, със сигурност знаят, но едва ли могат да му наложат да не го прави. Слави винаги си е имал определена самостоятелност (вероятна разписана в договорите), която му позволява да не се съобразява с редакционната политика на телевизията. Затова и често в шоуто му виждаме политически пропаганди, заяждания с колеги от bTV и други подобни неща.

Но да не се отклонявам много. Мисълта ми беше, че е неудачно това детско музикално състезание да бъде направено точно в периода, в който върви "Гласът на България". И особено пък ако ще се излъчва всяка делнична вечер, както е предвидено за тази седмица. 

Естествено, че могат да наложат определени ограничения - както на всяка друга продукция в каналите на bTV Media Group и начините за това са многобройни - най-крайното от които(няколко пъти вече прилагано от това ръководство) неизлъчване на определен епизод.

Дали е удачно или не да се излъчва един музикален формат по времето на друг решават от телевизията и нали затова има специален отдел "Програма".

Иначе - Венелин Петков и поста му по повод драмата с Гарелов в "Шоуто на Слави" - въпреки че си е позволил да публикува във Фейсбук нещо срещу екипа на Шоуто в защита на журналистите от отдела, който ръководи - той все пак(бидейки част от Управителния съвет - видно е от сайта и от доста други места) няма право на подобни публични крайни изказвания. Затова е бил и принуден вероятно да го свали.

И накрая - нека припомня все пак темата на разговора в тази тема във форума - продукциите на "Седем-осми", а не отношенията Светльо Иванов - Слави, отношенията Светльо Иванов - Иван Гарелов, ГЕРБ, Бойко и разни други.
Report Spam   Logged

break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #427 on: 05 April 2019 11:14:20 »

Ако следеше цялата сага между "журналиста" и Слави Трифонов щеше да разбереш защо съм го написал.

Поинтересувай се малко.. Лек жокер: болднатия текст. Ако и сега не разбреш.. не мога да ти помогна.  Grin



Трябва да стане революция, за да започна да се интересувам от Шоуто на Слави. Тези конкурсчета за таланти бяха хит по кварталните кабеларки в края на миналя век.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #428 on: 09 April 2019 17:50:00 »

Първата задача и класиралите се участници във финалните 20 за конкурса "Нова Звезда" бяха обявени снощи.

20 - те участника ще имат за задача да изпеят песен по свой избор, която да подготвят с Ку - Ку Бенд. Изпълненията ще бъдат излъчени в Шоуто на Слави този четвъртък и петък. След тази задача ще отпаднат 10 - тима участника, като останалите 10 ще продължат в състезателната програма на конкурса.

Очаква се след тази седмица конкурсът да се излъчва веднъж седмично в рамките на предаването.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #429 on: 06 May 2019 22:36:05 »

Сега Слави каза,че шоуто му на 31 юли свършва завинаги.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #430 on: 07 May 2019 00:22:34 »

Сега Слави каза,че шоуто му на 31 юли свършва завинаги.

Още като видях, че предаването започва без публика, екип и каквото и да е, ми стана ясно, че нещо подобно се задава.

Жалко, в последните месеци Шоуто стана доста интересно и раздвижено. Не очаквах да приключи тази година. Може би очаквах да закръглят на 20.

Какво ли следва за целия екип? Не много хора осъзнават, че екипът на Шоуто е доста голям и сега повечето от тях ще останат без работа.

Може би се задава партия, а може би предаване по друга телевизия. Дали пък 7/8 и Global няма да разменят местата си?
Report Spam   Logged

Hater by Design.
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #431 on: 07 May 2019 00:50:48 »

Уважаеми зрители, както ви казах в началото, ако някое момиче се е родило 27-ми ноември 2000-ната година, сега ще е на 19 години.



27.11.2000 | 00 години |
27.11.2001 | 01 година |
27.11.2002 | 02 години |
27.11.2003 | 03 години |
27.11.2004 | 04 години |
27.11.2005 | 05 години |
27.11.2006 | 06 години |
27.11.2007 | 07 години |
27.11.2008 | 08 години |
27.11.2009 | 09 години |
27.11.2010 | 10 години |
27.11.2011 | 11 години |
27.11.2012 | 12 години |
27.11.2013 | 13 години |
27.11.2014 | 14 години |
27.11.2015 | 15 години |
27.11.2016 | 16 години |
27.11.2017 | 17 години |
27.11.2018 | 18 години |
27.11.2019 | 19 години |

Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #432 on: 07 May 2019 07:48:44 »

Само на мен ли ми стана мъчно вчера... 19 години почти всяка вечер си го гледахме.. направо не мога да повярвам.  Cry
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #433 on: 07 May 2019 10:12:59 »

Доколкото разбрах, от бТВ са разбрали за приключването на шоуто както и всички ние, когато Слави го обяви в ефир снощи. Той не ги е информирал предварително и те са останали доста изненадани. Предстояли срещи с него и екипа му през тази седмица, за да изяснят ситуацията. От бТВ са очаквали да подпишат нов договор за шоуто през лятото.

На мен също ми стана доста мъчно като гледах всичките кадри от филмчето снощи.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #434 on: 07 May 2019 12:04:06 »

На мен лично това ми изглежда като поредния цирк на Слави! Винаги като наближи изтичането на договора му и съответно подписването на нов, започва да говори как е отвратен от медийната среда, как шоуто му е "единственият остров на свободното слово" и т.н. По този начин се събужда обществена реакция и той е в по-силна позиция да извива ръцете на БТВ и да си наложи всичките условия при подписването на новия договор.   
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #435 on: 07 May 2019 14:12:58 »

На мен лично това ми изглежда като поредния цирк на Слави! Винаги като наближи изтичането на договора му и съответно подписването на нов, започва да говори как е отвратен от медийната среда, как шоуто му е "единственият остров на свободното слово" и т.н. По този начин се събужда обществена реакция и той е в по-силна позиция да извива ръцете на БТВ и да си наложи всичките условия при подписването на новия договор.   
Точно. И стадото му се връзва и почва да опява на БТВ" ама как така "....
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #436 on: 07 May 2019 17:00:01 »

Слави винаги си е бил мъжкарче.. щом е казал, че няма да подпише нов договор, значи е така. Шокиран съм, че някой от колегите във форума реагират по този начин.. я веднага да ми кажете още едно место на което открито можеш да говориш против управляващите, а? Ми няма такова.. има един Сашо Диков още.. ама я да се сетите колко телевизии закриха заради истината.. BiT защо я няма? Някой ще си отговори ли? Имат некво бедно архивче в youtube. Прегледайте и после си отговорете.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #437 on: 07 May 2019 17:13:46 »

Слави винаги си е бил мъжкарче.. щом е казал, че няма да подпише нов договор, значи е така. Шокиран съм, че някой от колегите във форума реагират по този начин.. я веднага да ми кажете още едно место на което открито можеш да говориш против управляващите, а? Ми няма такова.. има един Сашо Диков още.. ама я да се сетите колко телевизии закриха заради истината.. BiT защо я няма? Някой ще си отговори ли? Имат некво бедно архивче в youtube. Прегледайте и после си отговорете.
Май забравяш четките, които преди няколко месеца Слави правеше на вожда Бойко?
Много къса памет има народа, което го прави лесно манипулируем. Още малко ще изкарате Слави светец.
Истината е, че Слави се нагажда според това кое му е изгодно и в различни ситуации плюе или четка властта. Това е ставало не един или два пъти. А овцете продължават да го величаят и да му се възхищават все едно е някакъв месия. Той пропагандира чалгата в България, под претекст, че музиката, която правят била етно. Глупости! Това си е мазна чалга с просташки привкус, на която масата народ получава душевен оргазъм.
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #438 on: 07 May 2019 18:09:57 »

Четки не е правел... просто очаквахме много повече. (и аз включително). Но няма как да извади сопата и да го набие.. а това кое е чалга и кое не е въпрос на гледна точка.. има хора за които "Кой уши байряка" е чалга, за мен не е.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #439 on: 08 May 2019 10:57:21 »

Слави винаги си е бил мъжкарче.. щом е казал, че няма да подпише нов договор, значи е така. Шокиран съм, че някой от колегите във форума реагират по този начин.. я веднага да ми кажете още едно место на което открито можеш да говориш против управляващите, а? Ми няма такова.. има един Сашо Диков още.. ама я да се сетите колко телевизии закриха заради истината.. BiT защо я няма? Някой ще си отговори ли? Имат некво бедно архивче в youtube. Прегледайте и после си отговорете.


Реагираме, защото тези сценки вече сме ги гледали! Винаги като наближи изтичането на договора му, се започва с подобни сапунки.

TV 81 е напълно прав за "четките". Преди няколко месеца, точно когато имаше по-голямо обществено напрежение и опасност от протести, Слави направи поредица от доста нагаждачески интервюта, с които излъска образите на Бойко, на Цацаров, на Караянчева и т.н. След това когато ситуацията се успокои, отново започна да се прави на смел и независим.

И да, проблем със свободата на словото в България има, при това доста сериозен. Само че Слави не е решението, а е по-скоро част от проблема. 
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy