BG TV Talk
19 April 2024 17:11:34
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 112131 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
maxx
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 66


« Reply #560 on: 01 November 2019 23:11:33 »

При мен работи. Върви SD версията.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #561 on: 02 November 2019 03:44:04 »

Хванах промо за Вечерта на актьорите. Краси Радков беше седнал на седалки наподобяващи места за публика. Явно ще има такава. И друго ми е интересно Шоуто на Слави с какво ще се пълни, защото в понеделник почти цялото предаване беше актьорска вечер. А и друго с тв Стара Загора какво ще стане някой знае ли?
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #562 on: 02 November 2019 10:14:17 »

тв Стара Загора си върви в online версия
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #563 on: 02 November 2019 14:20:29 »

При мен работи. Върви SD версията.
И при мен остана SD версия, а HDто изчезна.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #564 on: 02 November 2019 17:07:34 »

И аз да се похваля, че вече имам 7/8 TV. Снощи видях, че са ми я пуснали даже на 2 места, обаче и на двете е SD. В момента нищо особено не въртят. Снощи си нямах работа и я гледах около 40 минути. Имат си един плейлист, който е около 30 минути и си се повтаря все той. В него влизат 4-5 песни на Слави, а всичко останало са анонси на телевизията и предаванията по нея. Малко по-нагоре evgata е пуснал клип, който май си е целия плейлист. Дано след официалния старт на телевизията да не въртят само този плейлист в слотовете 12:00-19:00 и 00:00-07:00ч., ами да вземат да въртят цели концерти или поне клипове на Слави. Впрочем два от анонсите, които въртят, пародират съответно българските и турските сериали, та нищо чудно вбъдеще да си продуцират и собствени сериали. Grin
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #565 on: 02 November 2019 18:49:43 »

"Страхотна" програма, няма що! Просто досегашните рубрики в "Шоуто на Слави" са отделени като самостоятелни предавания. Направили са и едно предаване на стария си приятел Камен Воденичаров, че напоследък съвсем изчезна от ефира горкият, а Ванката ще води прогнозата за времето... Пълна липса на креативност от страна на Слави и сценаристите му!  Grin

Идеята на канала на Слави е Слави да може да си наложи партията.
Това ще е поредния партиен канал в България.
Идеята в България е всеки тв канал да налага определено мнение и партия и да разпространява пропаганда.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #566 on: 02 November 2019 22:15:30 »

при сателитната на булсатком е с епг-то на дестинация бг

Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #567 on: 04 November 2019 09:49:31 »

При Net1 телевизията се е появила от няколко дни, заменяйки Comedy Central Extra (който така или иначе спираше разпространението си за България).
Report Spam   Logged

Hater by Design.
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #568 on: 04 November 2019 17:27:25 »

Хайде, изскочи и тука.

Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #569 on: 04 November 2019 22:00:14 »

Много тъмно в тези студиа. Ужас.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #570 on: 04 November 2019 22:58:13 »

Гледам цялата вечер днес, но със сигурност няма да повторя. Всичко ми изглежда много евтино и аматьорски направено. Има всичко на всичко 5-6 реклами и промота, които ги въртят до втръсване на всяка пауза.

Малки студиа и като цяло скучни поне за мен предавания, които трябваше да си останат само рубрики в шоуто. Дори актьорската вечер не бих я нарекъл забавна, бледа имитация на Комиците, а дори самите те вече се изтъркаха. Прогнозата за времето даже не я коментирам.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #571 on: 04 November 2019 23:25:58 »

Абсолютно не съм съгласен с колегата над мен. Като за първи издания на предаванията бих казал, че бяха доста адекватни.

Студиата никак не са малки. Бих казал, че са напълно достатъчни, а това на Вечерното Шоу е перфектно. Декорът е много добър и бенда вече не е наблъскан толкова на гъсто. Всичко си е на мястото.

Не бих гледал отново само Шоуто на Сценаристите. Никога не съм ги харесвал, а и цялото това надвикване един с друг ми идва ту мъч.

Студио Хъ изглежда, че ще е копие на Още от Деня и предаването на Цветанка Ризова. Тошко Йорданов е доста дървен засега, но може би ще се отпусне с времето. Освен това, с къса коса изглежда къде - къде по - адекватен.

Не виждам как ще въртят различни промота, след като телевизията започва едва днес. Нормално е на този етап е промотата да са малко.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #572 on: 04 November 2019 23:52:19 »

Също ми хареса като за начало програмата тази вечер - всичко беше точно, ясно и изчистено. Има какво да се иска със сигурност, но пък  поживеем - увидим.  Студиото даже ми се струва по голямо от предишното. Декора малко ми напомни за ранните години на шоуто. А за промотата вярно че са едни и същи, но пък и да не забравяме че БТВ тръгна по същия начин 2000-ната. А иначе по документите в СЕМ и по сайта им става ясно, че програма в събота и неделя засега няма да има. Или ще има само промота, или само песни, или... тестова таблица?  Grin
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #573 on: 05 November 2019 00:01:35 »

Не мога да повярвам, че фалшивата страница е събрала почти 100 хиляди харесвания. Shocked
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #574 on: 05 November 2019 17:52:50 »

От 7/8 ТВ се похвалиха, че над 1 милион ги гледали снощи. Някой има ли информация какви са били рейтингите според официалните 2 агенции?
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #575 on: 06 November 2019 15:51:21 »

Телевизията вече е достъпна за гледане и в сайта тук - https://sedemosmi.tv/live/

Предаването на Слави ще се качва и в официалния канал на Слави и Ку - Ку Бенд в Ютуб. Първи епизод вече е качен и наближава 100 000 гледания:

Report Spam   Logged

Hater by Design.
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #576 on: 07 November 2019 16:18:41 »

Телевизията вече е достъпна за гледане и в сайта тук - https://sedemosmi.tv/live/

Предаването на Слави ще се качва и в официалния канал на Слави и Ку - Ку Бенд в Ютуб. Първи епизод вече е качен и наближава 100 000 гледания:



Това шоу е много скучно. Не изгледах даже целия клип.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #577 on: 09 November 2019 09:52:04 »

събота и неделя дават повторения от седмицата
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 317


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #578 on: 12 November 2019 15:27:48 »



Не знам какво мислите за тоя запис, ама имам чувството.че това е по-скоро монтаж от самия канал, който и да е той.
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
nickelodeonlover
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 300



« Reply #579 on: 12 November 2019 15:49:50 »



Не знам какво мислите за тоя запис, ама имам чувството.че това е по-скоро монтаж от самия канал, който и да е той.
E то БНТ 1 се вижда 😂
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy