BG TV Talk
29 March 2024 05:16:06
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111895 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #20 on: 21 February 2014 23:38:29 »

Крисия Тодорова е новата сценична партньорка на г-н Андреев.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #21 on: 22 February 2014 08:50:45 »

Крисия Тодорова е новата сценична партньорка на г-н Андреев.

Крисия Тодорова е новата сценична партньорка на г-н Андреев; 7/8 правят концерти в градовете на момичетата

http://wp.me/p3PwL5-Ml
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #22 on: 18 March 2014 21:59:45 »

Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #23 on: 19 March 2014 16:15:58 »

Иска ми се да направят ново издание на "Бягство към победата". Това бе едно от малкото интересни неща на Слави.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #24 on: 05 April 2014 11:55:05 »

Вчера в шоуто Тереза пита Слави кога ще правят концерт в Русе. Той отговори, че сигурно няма да има. Много ми е интересно, при положение, че на тези концерти присъстват предимно бизнесмените на града и имат големи рейтинги по телевизията, какъв му е проблемът на Слави да не направи още един.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #25 on: 24 July 2014 23:18:57 »

Много ми е интересно какво накара Иво Сиромахов да се преобрази в собствената си роля в рамките на един рекламен блок Grin
Report Spam   Logged
bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #26 on: 25 July 2014 01:14:12 »

От БНТ са предложили на 7/8 Крисия да представи страната ни на детското издание на "Евровизия". Има и вероятност конкурса да се излъчва и по двете телевизии - БНТ и bTV.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #27 on: 19 September 2014 23:06:03 »

Абе къде е Слави? Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #28 on: 19 September 2014 23:42:10 »

Абе къде е Слави? Grin
Всмисъл?
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #29 on: 20 September 2014 10:48:28 »

Всмисъл?
Вчера отново го нямаше и водещи бяха Филип Станев и Краси Радков (в образа на Бойко).
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #30 on: 20 September 2014 12:17:16 »

Вчера отново го нямаше и водещи бяха Филип Станев и Краси Радков (в образа на Бойко).
А... Ми нямам идея. В София си е, но не знам защо не е водил предаването. В специалното издание в понеделник той ще е водещ.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #31 on: 20 September 2014 12:58:17 »

А... Ми нямам идея. В София си е, но не знам защо не е водил предаването. В специалното издание в понеделник той ще е водещ.
Нещо шоуто не ми харесва без той да е водещ. Добре, че сложиха актьорите, та те правят нещата по-интересни. Иво и Филип изобщо не ми харесват в тази роля.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #32 on: 20 September 2014 13:19:41 »

Нещо шоуто не ми харесва без той да е водещ. Добре, че сложиха актьорите, та те правят нещата по-интересни. Иво и Филип изобщо не ми харесват в тази роля.
На мен цялото шоу не ми харесва от няколко години насам, ама всеки си има собствен вкус. Вчера, като бях на записите за понеделнишкото предаване, нищо не ми хареса. Не съм гледал предаването от 5-6 години и абсолютно нищо не се е променило. Все същите тъпи скечове тип "Аламинут", пък и на всичкото отгоре нямаше балет. Като спрях да гледам предаването, поне танцьорките ми харесваха, а сега и тях ги няма вече...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #33 on: 20 September 2014 13:24:14 »

На мен цялото шоу не ми харесва от няколко години насам, ама всеки си има собствен вкус. Вчера, като бях на записите за понеделнишкото предаване, нищо не ми хареса. Не съм гледал предаването от 5-6 години и абсолютно нищо не се е променило. Все същите тъпи скечове тип "Аламинут", пък и на всичкото отгоре нямаше балет. Като спрях да гледам предаването, поне танцьорките ми харесваха, а сега и тях ги няма вече...
Предполагам, че е нямало балет поради това, че предаването е специално. В останалите епизоди си има балет, тук можеш да ги видиш (вчерашното предаване).
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #34 on: 20 September 2014 14:09:24 »

Предполагам, че е нямало балет поради това, че предаването е специално. В останалите епизоди си има балет, тук можеш да ги видиш (вчерашното предаване).
Странна работа - специално предаване и махат балета. В "Господари на ефира" примерно винаги си има танци. Няма единствено когато предаването е посветено на някаква трагедия. В "Шоуто на Слави" не ми харесва също, че има прекалено много политика. Преди около година бях прегледал кои са били гости през последните няколко седмици и почти всички предавания бяха или с политици, или редколегии, или някоя чалга певица за цвят. В този период ми направи впечатление, че нямаше и актьорска вечер. Сега не знам дали са я върнали, но преди да спра да гледам предаването, 1-2 години гледах единствено актьорските вечери, защото все още бяха забавни. След това и там смешките почнаха да стават тъпи и окончателно му бих шута на това предаване...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #35 on: 20 September 2014 23:36:35 »

Странна работа - специално предаване и махат балета. В "Господари на ефира" примерно винаги си има танци. Няма единствено когато предаването е посветено на някаква трагедия. В "Шоуто на Слави" не ми харесва също, че има прекалено много политика. Преди около година бях прегледал кои са били гости през последните няколко седмици и почти всички предавания бяха или с политици, или редколегии, или някоя чалга певица за цвят. В този период ми направи впечатление, че нямаше и актьорска вечер. Сега не знам дали са я върнали, но преди да спра да гледам предаването, 1-2 години гледах единствено актьорските вечери, защото все още бяха забавни. След това и там смешките почнаха да стават тъпи и окончателно му бих шута на това предаване...
При тях си е практика да махат балета при специални предавания. Актьорската вечер си я има в понеделник, актьори има и почти всяка вечер. Децата са пък в петък. Това са трите причини да гледам предаването, ако нямам друга работа, но вече става рядко.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #36 on: 21 September 2014 21:07:15 »

Абе къде е Слави? Grin
Слави цяла седмица беше зад кадър на Гласът на България
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #37 on: 21 September 2014 22:20:38 »

Слави цяла седмица беше зад кадър на Гласът на България
"Гласът на България" се снимаше от вторник до четвъртък и свършваше около 17:00-17:30ч., а "Шоуто на Слави" се снима от 20:00ч., тъй че не е това причината.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #38 on: 22 September 2014 20:39:17 »

"Гласът на България" се снимаше от вторник до четвъртък и свършваше около 17:00-17:30ч., а "Шоуто на Слави" се снима от 20:00ч., тъй че не е това причината.
Това не пречи просто да иска да си почине след записите на „Гласът на България“. Може и да е искал да отдели малко повече време на проекта, не му е за сефте да отсъства, когато си иска.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #39 on: 22 September 2014 23:12:44 »

Това не пречи просто да иска да си почине след записите на „Гласът на България“. Може и да е искал да отдели малко повече време на проекта, не му е за сефте да отсъства, когато си иска.
Точно, така беше и с МА
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy