BG TV Talk
29 March 2024 15:08:12
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 111948 times)
0 Members and 9 Guests are viewing this topic.
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #80 on: 08 March 2016 21:29:03 »

Тъй като най-вероятно има интересуващи се, концертът от Националния стадион ще бъде качен едва след около два месеца в официалния YouTube профил на 7/8. Причината е договорни взаимоотношения с bTV, които печелят някой и друг нов абонамент във VOYO (единственото място, където е качен целия концерт) и от рекламите в bTV.bg, където са накъсано качени песните.
Ето адаш торент с целия концерт
http://l.bgtvtalk.info/1pe8RPQ
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #81 on: 08 March 2016 21:48:06 »

Ето адаш торент с целия концерт
http://l.bgtvtalk.info/1pe8RPQ
Аз си имам VOYO, просто исках да споделя тази информация. Благодаря все пак :)


Постът по-долу е преместен от тук.


Продуценти този сезон са bTV Studios заедно с Monte Music на Графа(като "музикални продуценти") :D
Значи бъдещето на Слави в bTV наистина е под въпрос.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #82 on: 11 March 2016 14:53:34 »

Може пък да са твърде заети с новия сезон на „Сървайвър“ и да са нямали възможност да продуцират БТТ тази година.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #83 on: 11 March 2016 15:55:10 »

Значи бъдещето на Слави в bTV наистина е под въпрос.
Дано го продължат договора му.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #84 on: 11 March 2016 16:11:34 »

Може пък да са твърде заети с новия сезон на „Сървайвър“ и да са нямали възможност да продуцират БТТ тази година.
И според мен е така.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #85 on: 11 March 2016 16:44:39 »

Около референдума Слави стана още повече неудобен. Когато гостува в „Просто Диков“, водещият на предаването загатна нещо от сорта, че „се опитват да прецакат“ предаването и евентуалното преподписване с bTV. Дали идва „отвън“ или „отвътре“ тази „сила“ не знам (което ми напомня за случая „КОЙ?“ в сутрешния блок преди години), но започвам силно да се съмнявам, че шоуто ще продължи в bTV наесен, ако не реши да влезе в политиката.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #86 on: 11 March 2016 23:33:04 »

Продуценти този сезон са bTV Studios заедно с Monte Music на Графа(като "музикални продуценти") Cheesy
Нормално след издънките миналата година.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #87 on: 12 March 2016 10:04:05 »

Около референдума Слави стана още повече неудобен. Когато гостува в „Просто Диков“, водещият на предаването загатна нещо от сорта, че „се опитват да прецакат“ предаването и евентуалното преподписване с bTV. Дали идва „отвън“ или „отвътре“ тази „сила“ не знам (което ми напомня за случая „КОЙ?“ в сутрешния блок преди години), но започвам силно да се съмнявам, че шоуто ще продължи в bTV наесен, ако не реши да влезе в политиката.
Да, гледах го, ами телевизии много, но както каза Слави, че засега нямал да влиза в политиката.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 473


« Reply #88 on: 12 March 2016 10:10:15 »

Само че тези телевизий колко от тях,могат да си позволят Шоуто на Слави.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #89 on: 12 March 2016 10:37:28 »

Да, гледах го, ами телевизии много, но както каза Слави, че засега нямал да влиза в политиката.
Той каза, че сега няма да влиза в политиката, но защо не от есента, като се има предвид, че толкова увърта на този въпрос. В БНТ1 просто няма как да премести шоуто, в Нова също могат да се задействат „сили отвън“. Евентуално в BiT, но там е под въпрос какво финансиране може да получи.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Online Online

Posts: 291



« Reply #90 on: 12 March 2016 11:26:55 »

За Слави все ще се намери място. Примерно BOA имат ефирно покритие + не малко пари и само да решат могат да го вземат, пък и в момента търсят външни продукции. Евроком не знам имат ли парите, Канал 3 няма как заради сканала с ПИК. Както споменаха други потребители БИТ е вариант, но трябва да разширят покритието си. БНТ могат да поднесат някаква изненада, там всичко зависи от ръководството им.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #91 on: 12 March 2016 11:33:21 »

Слави може да отиде в BiT, СКАТ , Евроком, България Он Еър  или някоя подобна.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #92 on: 12 March 2016 13:16:27 »

БНТ могат да поднесат някаква изненада, там всичко зависи от ръководството им.
В БНТ не виждам как би отишъл (заради марката „държавна“).
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Online Online

Posts: 291



« Reply #93 on: 12 March 2016 13:32:28 »

"Денис и приятели" за мен беше по-провокативно от Слави, а и също беше външна продукция.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #94 on: 12 March 2016 14:30:11 »

"Денис и приятели" за мен беше по-провокативно от Слави, а и също беше външна продукция.
Политически провокативно? Не съм гледал това предаване.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #95 on: 12 March 2016 15:08:24 »

Iordan2000: този пост е преместен от тук.

Който се интересува от делото на Слави, ето тук е определението на ВКС: http://l.bgtvtalk.info/1WgLrDQ

Проблемът е, че в „Господари на ефира“ не са изписали изрично на екрана „Седем осми“.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #96 on: 12 March 2016 15:32:26 »

Слави може да отиде в BiT, СКАТ , Евроком, България Он Еър  или някоя подобна.
Повярвай ми, в "Евроком" няма как да е, освен ако не се съгласи на заплата около 1000 лева, но сега в "ьТВ" предполагам, че взима поне 3-4 пъти повече...  Smiley

Който се интересува от делото на Слави, ето тук е определението на ВКС: http://l.bgtvtalk.info/1WgLrDQ

Проблемът е, че в „Господари на ефира“ не са изписали изрично на екрана „Седем осми“.
Което според мен е пълна идиотщина, защото никой не може да те задължи да изписваш на екрана кой е продуцент. Законът изисква само да се посочи телевизията и предаването, а "Господари на ефира" винаги ги изписват отдолу.

+1, не разбирам как СЕМ допуска това. Само Слави предприе по-дръстични мерки към тях и мисля, че от много време не използват кадри от шоуто.
От време на време ползват, но доста рядко. Не знам дали причината са делата или просто в шоуто няма смешни гафове.
Report Spam   Logged

tv-fen
Guest
« Reply #97 on: 12 March 2016 15:43:17 »

Повярвай ми, в "Евроком" няма как да е, освен ако не се съгласи на заплата около 1000 лева, но сега в "bTV" предполагам, че взима поне 3-4 пъти повече...  Smiley

Не знаех това за Евроком. Значи сигурно в друга телевизия ще отиде.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #98 on: 12 March 2016 15:50:25 »

Което според мен е пълна идиотщина, защото никой не може да те задължи да изписваш на екрана кой е продуцент. Законът изисква само да се посочи телевизията и предаването, а "Господари на ефира" винаги ги изписват отдолу.
От време на време ползват, но доста рядко. Не знам дали причината са делата или просто в шоуто няма смешни гафове.
Къде е посочено (в закона), че трябва да се цитира само името на предаването и телевизията?
В шоуто има доста гафове, уверявам те (като негов редовен зрител :D). Иначе потърсих „Слави“ в търсачката на gospodari.com и последното видео със съдържание от шоуто е качено на 4 април 2011 г.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #99 on: 12 March 2016 16:08:24 »

Къде е посочено (в закона), че трябва да се цитира само името на предаването и телевизията?
В шоуто има доста гафове, уверявам те (като негов редовен зрител Cheesy). Иначе потърсих „Слави“ в търсачката на gospodari.com и последното видео със съдържание от шоуто е качено на 4 април 2011 г.
Със сигурност са давали и след това, но не знам защо не излизат в търсачката. Даваха например когато Десислава беше с много тясна рокля и не можеше да седне. Пред 2-3 месеца пак даваха нещо, но не помня какво беше точно. И в двата случая отдолу пишеше само телевизията и предаването.

Иначе в закона не пише дословно да се цитират телевизията и предаването, а просто пише да се цитира източникът. В случая източници са точно телевизията и предаването, а не продуцентската компания.

Не знаех това за Евроком. Значи сигурно в друга телевизия ще отиде.
Ами, Bulgaria On Air ми изглежда най-вероятната дестинация. Хем са национален канал, хем търсят предавания, за да си обогатят програмата, понеже вече са политематичен, а не новинарски канал.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy