BG TV Talk
19 April 2024 23:39:08
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: 7/8TV & "Седем-осми" | новини и коментари  (Read 112174 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #120 on: 13 March 2016 15:59:50 »

Аз просто показвам, че "Господари на ефира" не са единствените нарушители, ама след като си си втълпил, че те са най-големите престъпници на света, живей си в илюзията.

Нищо не съм си втълпил. Просто ми е интересно как като стане дума за тази тема винаги който и каквото да говори говори се първо по същество и след това изведнъж като се разбере, че те не са правите и "ако смяташ, че те са най-големите престъпници" Cheesy Cheesy

Както и да е - важното е да си видял финалното решение на съда и да разберат хората, че в случая те наистина са осъдени и че нарушават закона.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #121 on: 13 March 2016 16:09:54 »

Нищо не съм си втълпил. Просто ми е интересно как като стане дума за тази тема винаги който и каквото да говори говори се първо по същество и след това изведнъж като се разбере, че те не са правите и "ако смяташ, че те са най-големите престъпници" Cheesy Cheesy

Както и да е - важното е да си видял финалното решение на съда и да разберат хората, че в случая те наистина са осъдени и че нарушават закона.
Да, бе... Нищо не си си втълпил..  Grin Аз ти посочвам други предавания, които нарушават същия закон, ама ти си държиш хората да разберат, че "Господари на ефира" го нарушават, а другите са светци. Аман от хора с промити мозъци...  Undecided
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #122 on: 13 March 2016 16:29:48 »

Както и да е - важното е да си видял финалното решение на съда и да разберат хората, че в случая те наистина са осъдени и че нарушават закона.
Напълно съм съгласен, изсипаха се множество мнения, заради които читателите могат да останат с погрешно впечатление. Законът не се спазва от въпросното предаване, като Слави Трифонов явно е единственият, дръзнал да си защити правата, както му е реда.
След трансфера на „Господари на ефира“ в Нова, гледах предаването от време на време, интересно ми беше на моменти, но след просташко поведение на Боби Ваклинов в един репортаж, видео към който прикачвам по-долу, приключих с това.



Да, бе... Нищо не си си втълпил..  Grin Аз ти посочвам други предавания, които нарушават същия закон, ама ти си държиш хората да разберат, че "Господари на ефира" го нарушават, а другите са светци. Аман от хора с промити мозъци...  Undecided
Мисля, че всеки (сам за себе си) ще прецени кой е с промит мозък. А и да ти припомня точка едно от правилата:
1. Подигравката с потребители на форума е забранена – всеки има свое виждане за живота си.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #123 on: 13 March 2016 16:52:41 »

Напълно съм съгласен, изсипаха се множество мнения, заради които читателите могат да останат с погрешно впечатление. Законът не се спазва от въпросното предаване, като Слави Трифонов явно е единственият, дръзнал да си защити правата, както му е реда.
След трансфера на „Господари на ефира“ в Нова, гледах предаването от време на време, интересно ми беше на моменти, но след просташко поведение на Боби Ваклинов в един репортаж, видео към който прикачвам по-долу, приключих с това.

Мисля, че всеки (сам за себе си) ще прецени кой е с промит мозък. А и да ти припомня точка едно от правилата:
Това не е подигравка, а съжаление... Относно репортажа - да не би да апелираш новините да са на запис? Не е приемливо и честно спрямо зрителите телевизия, която претендира да е сред най-гледаните да си записва новините няколко часа по-рано. Това създава предпоставки за налагане на всякакъв вид цензура от "външни субекти".
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #124 on: 13 March 2016 16:58:55 »

Относно репортажа - да не би да апелираш новините да са на запис? Не е приемливо и честно спрямо зрителите телевизия, която претендира да е сред най-гледаните да си записва новините няколко часа по-рано. Това създава предпоставки за налагане на всякакъв вид цензура от "външни субекти".
Ако обичаш, не ми преиначавай думите. Апелирам, че поведението на Боби Ваклинов е просташко и срамно за такова „велико“ предаване с такива велики продуценти и такава дълга, велика история.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #125 on: 13 March 2016 17:13:54 »

Ако обичаш, не ми преиначавай думите. Апелирам, че поведението на Боби Ваклинов е просташко и срамно за такова „велико“ предаване с такива велики продуценти и такава дълга, велика история.
На Боби Ваклинов отношението му винаги е било такова, ама хората, които са заслужили златен скункс, са заслужили и подобно поведение.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #126 on: 13 March 2016 17:27:46 »

Да, бе... Нищо не си си втълпил..  Grin Аз ти посочвам други предавания, които нарушават същия закон, ама ти си държиш хората да разберат, че "Господари на ефира" го нарушават, а другите са светци. Аман от хора с промити мозъци...  Undecided

Само ако обичаш без подобни обиди към когото и да е било. Нещо да съм казал против това, че говориш за "Голата истина"? Не - казах ти, че единствено ти в момента се опитваш да ги сравняваш, въпреки че не това беше темата. Никого не изкарвам светец. Ако беше така, то нямаше да давам примери с Lord of the Chefs или Домашен арест - те правиха кажи-речи същото.

Да, държа да разберат хората, че "Господари на ефира" нарушават закона - както държа да се знае за всички, които нарушават някакви правила(=закони). Нещо лошо в това има ли?

За отношението на Боби Ваклинов към Венелин Петков - не, специално в този репортаж той наистина беше доста нарочно агресиран. А, ако твърдиш, че той принципно така се държи - доста лошо говори за него.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #127 on: 15 March 2016 14:18:49 »

Радан или много фантазира или наистина Слави ще прави партия

Радан Кънев от Виена: Води се война между Борисов и Цветанов

Лидерът на ДСБ предрекъл пред българи в Австрия убийство на някой голям във властта или прокурор.

И още: парламентарни избори след година и партия на Слави след президентския вот.

В България се води война между Бойко Борисов и Цветан Цветанов.

За бойните действия между премиера и парламентарния лидер на ГЕРБ съобщил Радан Кънев във Виена пред група българи, се вижда от споделяния във фейсбук.

Детайли и крайната цел на тази голяма битка обаче не са били очертани от лидера на ДСБ. Той изрично уточнил, че говори лично от свое име.
Двадесетина наши сънародници във Виена са отговорили на поканата на Радан Кънев чрез фейсбук да се видят в петък вечер на чаша вино.

Стряскащо за участниците прозвучала прогнозата на наследника на Иван Костов, че в България е възможно убийство на висши представители от управлението или на прокурори, защото България напомняла днес на Италия през 80-те години, когато мафията се разправила с премиери, министри, сенатори, държавни обвинители.

Лидерът на ДСБ използвал възможността да говори с българи, докато бил на конференцията “Среща на върха по въпросите на демокрацията в Централна и Източна Европа”, организирана от Международния републикански институт съвместно с политическата академия на Австрийската народна партия.

На нея освен Кънев участвал и Цветан Цветанов от ГЕРБ, се вижда от съобщения от партийната централа на ГЕРБ.

Радан Кънев описал битката за надмощие между премиера и заместника му в партията като основна в политическия ни живот.

Според лидера на ДСБ над 80 депутати в парламента наблюдавали “как Цветанов щял да си мръдне веждата”, за да гласуват правилно. Освен това бившият вътрешен министър имал пълен контрол над партийните структури по места.

На българите край масата с Кънев направило впечатление, че той индиректно, без да споменава името на Бойко Борисов, критикувал управлението, изказа, поведението, обвързаностите на премиера.

Той не вярвал, че със спрените поръчки на фирми, свързани с олигарси, се водела реална битка срещу техния бизнес.

Кънев бил много директен с това, че правителството на ГЕРБ нямало никакво намерение да прави реформи, за да запази статуквото.

Според него целта на партиите е да превземат администрацията на държавата и раздаването на постове. Лидерът на ДСБ обаче не е коментирал нито реформаторите, нито назначенията, които бяха направени в последната една година.

Единствените ласкави оценки за политици били направени по адрес на президента Росен Плевнелиев, който имал перфектен международен имидж, и за вицепремиера Румяна Бъчварова, която показвала европейско поведение.

Лидерът на ДСБ, който в неделя няма опасност да се раздели с поста си, понеже националната конференция не е изборна, но се говори, че ще централизира властта в партията, предрекъл избори най-рано след година, когато щял да вземе около 8 на сто от гласовете.

Нито веднъж той не споменал партньорите си от Реформаторския блок, което за участниците в срещата показвало, че Кънев твърдо върви към самостоятелна партийна кариера.

Имало и въпрос защо не подкрепя тв водещия Слави в неговата акция за референдум. “Аз ходя често в предаването, Трифонов след президентските избори ще направи партия и е възможно да работим заедно”, бил единият от вариантите за партньорство на ДСБ.

Както се разбрало от обясненията на Кънев, той обаче нямало да търси партньорство с новата партия на Лютви Местан, защото информацията му била, че Турция инвестира в този политически проект.

Радан Кънев определил като “абсолютно никакви шансове” кандидатурата на Ирина Бокова за шеф на ООН. Номинирането ѝ обаче било “вътрешнополитическа” игра. Той обяснил, че бившият президент Георги Първанов лансирал Бокова с очакването, че Борисов няма да я подкрепи и той ще понесе отговорност за провала на България в изборите за ООН. Кънев имал тази информация от бивши наши посланици и от външния ни министър.

Лидерът на ДСБ очертал и географията на своя електорат зад граница. Той смятал, че неговите привърженици са в Европа, а не в Америка и Канада.

Затова и щял да настоява в следващите избори да има 32-и избирателен район за българите в Европа и 33-и - за останалите по света.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #128 on: 29 March 2016 17:33:45 »

Ровейки се из сайта на Global Group, се натъкнах на тази реклама и нямаше как просто да не я споделя! Grin Grin Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #129 on: 29 March 2016 18:48:28 »

Ровейки се из сайта на Global Group, се натъкнах на тази реклама и нямаше как просто да не я споделя! Grin Grin Grin
Боже... Grin Grin Grin Тая реклама изобщо въртяна ли е по телевизията, понеже аз лично не я помня...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #130 on: 31 March 2016 23:41:24 »

Абе нещо всичко живо е пламнало, че Слави отива в Нова, буквално който ме срещне това ми казва. Първо си помислих, че са поредните измишльотини на „Пеевски Inc.“, но в Google наизлязоха доста такива новини. Някой да знае нещо по-сигурно?
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #131 on: 31 March 2016 23:59:34 »

Абе нещо всичко живо е пламнало, че Слави отива в Нова, буквално който ме срещне това ми казва. Първо си помислих, че са поредните измишльотини на „Пеевски Inc.“, но в Google наизлязоха доста такива новини. Някой да знае нещо по-сигурно?

Единственото официално нещо, което се знае е, че ДА - договорът му с bTV изтича след този сезон и, че ДА -водени са разговори с Дидие Щосел. Всичко останало обаче към този момент са само слухове и вероятно независиво дали са верни, или не-  ще останат такива до следващо официално инфо - което пък вероятно няма да е скоро...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #132 on: 01 April 2016 00:41:06 »

Единственото официално нещо, което се знае е, че ДА - договорът му с bTV изтича след този сезон и, че ДА -водени са разговори с Дидие Щосел. Всичко останало обаче към този момент са само слухове и вероятно независиво дали са верни, или не-  ще останат такива до следващо официално инфо - което пък вероятно няма да е скоро...
Това си го знам, надявах се за някакво вътрешно и надеждно инфо. Мерси все пак.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #133 on: 07 April 2016 23:40:40 »

.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #134 on: 14 April 2016 22:37:21 »

Съдейки по доста смелите изказвания на Слави от преди малко във връзка със свинската цензура във Vbox7, май няма намерения да работи с/в Нова.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #135 on: 14 April 2016 23:35:31 »

Съдейки по доста смелите изказвания на Слави от преди малко във връзка със свинската цензура във Vbox7, май няма намерения да работи с/в Нова.

Наистина доста ги насоли Cheesy
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #136 on: 15 April 2016 20:44:23 »

Аз ви казах че няма какво да прави Слави в Нова ТВ - само ще го ядосват още повече.  Grin То други телевизии, където да се подвизава няма, така че си остава закотвен в БТВ и ще бори конкуренция за продукции с Опосумите (Иван и Андрей). А иначе журналистите на Нова ТВ и екипа на Новините не са виновни в случая, виновни са управляващите медиината група, както и "мениджърите", които са ги изтипосали в Нет Инфо...
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Online Online

Posts: 758


« Reply #137 on: 20 April 2016 13:22:36 »

Референдумът на Слави Трифонов вероятно ще бъде през юли или август
Правната комисия на Народното събрание прие промени в изборния кодекс

Референдумът, организиран от Слави Трифонов, вероятно няма да се проведе заедно с президентските избори през есента, каквито предварителни нагласи имаше. Правната комисия в Народното събрание прие промяна в закона, внесена от ГЕРБ, с която се отменя правилото обществени допитвания, инициирани от граждани, да бъдат провеждани заедно с избори, ако такива се провеждат в годината на инициативата им.

Обсъждането на Изборния кодекс продължи до среднощ. Промените бяха приети с гласовете на ГЕРБ и Патриотичния фронт. Реформаторите бяха против, а АБВ и БДЦ се въздържаха от гласуване.

Според някои от депутатите референдумът трябва да се проведе до три месеца след внасянето му в Народното събрание, което значи, че вероятно ще се гласува през юли или август.

За референдума се подписаха над 670 000 души. Проверката установи, че над 100 000 подписа са нередовни, но въпреки това подписката има необходимия минимум, за да задължи Народното събрание да насрочи допитването.

Въпросите, по които избирателите трябва да се произнесат, са дали да има мажоритарна избирателна система, да се намали ли броят на депутатите на 120, да има ли задължително и дистанционно гласуване, да бъде ли намалена субсидията за партиите и да се избират ли полицейските началници.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #138 on: 29 April 2016 21:31:46 »

Чавдар Николов вече е част от "Шоуто на Слави"  Wink

UPDATE:
Както бяхме говорили преди време, Концертът от Националния стадион вече е качен в техния YouTube канал Smiley
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #139 on: 08 June 2016 10:04:11 »

Винаги съм знаел, че ако някога свалят шоуто от екран, то ще е заради малоумните му сценаристи. Ред колегията или както им викат там е падението на това шоу. Сега ако ги глобят или свалят шоуто ще е само защото тези хора се самозабравиха Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy