BG TV Talk
29 March 2024 14:51:00
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

България търси талант | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Down
  Print  
Author Topic: България търси талант | новини и коментари  (Read 23612 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #20 on: 06 March 2014 17:14:21 »

А, за записа на предаването от този потребител от Vbox ли имаше впредвид, възможно е от екипа на "Тази сутрин" просто да ги е домързяло да монтират оригиналния запис и за по-лесно са го пуснали директно от нета, и преди съм виждал това да го правят, спомням си че вместо да се ровичкат из архива от Нова ТВ пуснаха запис на първата емисия на Календар от YouTube на годишнината. Прави впечатление обаче че от БТВ нещо спряха да трият масово клипове от Вбокса, даже ги и пускат в ефир,  спомням си предишните сезони още когато се качеше клип от БТТ биваше баннат заради "авторски права", но сега нещо отпускат доста каишката...
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #21 on: 06 March 2014 17:19:35 »

А, за записа на предаването от този потребител от Vbox ли имаше впредвид, възможно е от екипа на "Тази сутрин" просто да ги е домързяло да монтират оригиналния запис и за по-лесно са го пуснали директно от нета, и преди съм виждал това да го правят, спомням си че вместо да се ровичкат из архива от Нова ТВ пуснаха запис на първата емисия на Календар от YouTube на годишнината. Прави впечатление обаче че от БТВ нещо спряха да трият масово клипове от Вбокса, даже ги и пускат в ефир,  спомням си предишните сезони още когато се качеше клип от БТТ биваше баннат заради "авторски права", но сега нещо отпускат доста каишката...
В интерес на истината точно това видео, което са дръпнали от 7-цата вече го няма в профила на потребителя. Явно е изтрито. Иначе наистина в 7-цата се навъдиха доста нови bTV ъплоудари, като повечето дръпват видеата от официалните сайтове. А и е малко трудно да свалят наведнъж около 50 клипа.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #22 on: 06 March 2014 22:30:38 »

Днес разбрах, че музикален продуцент на България търси талант е Monte Music
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #23 on: 14 May 2015 20:27:16 »

Деси Добрева става част от журито в четвъртия сезон на "България търси талант"

Полуфиналите в "България търси талант" са към своя край. Тази неделя - 17 май, от 20.00 часа нови 10 таланти ще се включат в надпреварата, а на сцената на шоуто ще има много изненади, напрежение и усмивки. 

Свидетел на емоциите на участниците от тази неделя ще бъде Деси Добрева, която ще се присъедини към Дарина, Ники и Иво. Журналистката Илиана Беновска вече няма да е част от шоуто.

Деси Добрева е популярна българска изпълнителка, завоювала редица престижни родни и международни награди, сред които 2 приза от The Billboard World Song Contest (USA,2005), The Great American Song Contest (USA, 2006), 11th Asia New Singer Competition (China, 2010), Гранд-При на фестивала Еврофест 2014 в Скопие, Македония, Изпълнител на годината на БГ радио (2010). Деси има зад гърба си 3 албума с "Ку-ку бенд", 1 самостоятелен албум, 2 албума с детска музика и много други. Деси Добрева е част от 2 спектакъла на Нешка Робева и от проекта "Балкански" с Теодосий Спасов.

Като представител на Българския културен център в САЩ Деси активно участва в промотирането на българската култура в САЩ и Европа. Изнасяла е концерти в Royal Albert Hall и Astoria Hall (London, UK),както и на най-емблематичната джаз сцена в света Blue Note (New York, USA).
Според мен само Деси и Ники наистина заслужават място в журито, ама подробности...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #24 on: 25 January 2016 23:53:04 »

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #25 on: 26 January 2016 11:13:23 »


И аз се учудих, като видях тоя пост. Досега не бях чувал някъде да делят хората на млади и стари, като на едните се плаща повече (за предавания става въпрос). Иначе Петко просто помагаше на основната агенция, която набира публика - First Face X.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #26 on: 26 January 2016 14:30:57 »

И аз се учудих, като видях тоя пост. Досега не бях чувал някъде да делят хората на млади и стари, като на едните се плаща повече (за предавания става въпрос). Иначе Петко просто помагаше на основната агенция, която набира публика - First Face X.
Нехуманно погледнато, наистина би било странно цялата публика в залата да стане на крака и 70-80% да са баби и дядовци. Реално погледнато обаче, това е ужасна дискриминация, не знам какъв човек би действал по подобен начин.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #27 on: 06 March 2016 21:32:04 »

Опааа, „Екшън, де*ба“ в ефир.

Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #28 on: 11 March 2016 10:29:57 »

Кой е продуцент на България търси талант?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #29 on: 11 March 2016 13:26:30 »

Кой е продуцент на България търси талант?
И аз това се чудя. Слави май, но пък не помня да имаше интрото на 7/8 в края на предаването от миналата неделя.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #30 on: 11 March 2016 13:28:14 »

И аз това се чудя. Слави май, но пък не помня да имаше интрото на 7/8 в края на предаването от миналата неделя.

Продуценти този сезон са bTV Studios заедно с Monte Music на Графа(като "музикални продуценти") Cheesy

Админска редакция: По-нататъшната дискусия е прехвърлена в темата за 7/8 Production.
Report Spam   Logged

george
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 72



« Reply #31 on: 24 April 2016 20:02:08 »

Видяхте ли гафа в началото на Талантите? :Д
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #32 on: 24 April 2016 20:18:19 »

Видяхте ли гафа в началото на Талантите? :Д
И аз тъкмо това се канех да пиша. То даже е гаф след гаф, пълна излагация, май някоя и друга камера предават в SD на всичкото отгоре. Отдавна не бях гледал БТТ, но ако продължават в същия технически дух, бая хора ще пожелаем „Лека вечер“ на bTV.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #33 on: 24 April 2016 20:45:19 »

Видяхте ли гафа в началото на Талантите? :Д
Да не би да са пуснали стар епизод ?
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #34 on: 24 April 2016 21:25:25 »

Да не би да са пуснали стар епизод ?
Необяснимо е за мен.  Grin Просто преди шоуто са пуснали шапка за съдействие и после шапка за продуктово позиционираме и от там екрана е бил разделен на две. Така е било за около 15-30 секунди. Аз не гледах шоуто, научих от вас и го превъртях. И после са били на живо от ПТС-а им.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #35 on: 24 April 2016 22:16:10 »

Необяснимо е за мен.  Grin Просто преди шоуто са пуснали шапка за съдействие и после шапка за продуктово позиционираме и от там екрана е бил разделен на две. Така е било за около 15-30 секунди. Аз не гледах шоуто, научих от вас и го превъртях. И после са били на живо от ПТС-а им.
И не само. С камерите не можаха да се оправят в началото, човекът от журито излиза от едната страна, те дават другото стълбище. И други нелепи моменти имаше.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #36 on: 24 April 2016 22:38:54 »

Необяснимо е за мен.  Grin Просто преди шоуто са пуснали шапка за съдействие и после шапка за продуктово позиционираме и от там екрана е бил разделен на две. Така е било за около 15-30 секунди. Аз не гледах шоуто, научих от вас и го превъртях. И после са били на живо от ПТС-а им.

Излъчването от ПТС-а беше "част от композицията на днешния епизод". Иначе, наистина и на мен ми направи впечатление, че имаха няколко технически гафа, но това пък за мен ми беше изненада особено след първия полуфинал на живо, който беше доста добре направен според мен.

Като цяло този сезон ми харесва доста как го правят
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #37 on: 18 April 2019 14:38:08 »

Новият сезон на България търси талант ще е тази есен. Кастингите започват през май
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #38 on: 04 June 2019 19:05:45 »

Даниел Петканов ще е водещ на новия сезон на БТТ. Това бе потвърдено от самия него във Фейсбук.

Интересно решение. Дани Петканов е доста харизматичен и забавен. Определено ще е готино да го видим в това ново амплоа.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #39 on: 05 June 2019 18:51:26 »

Даниел Петканов ще е водещ на новия сезон на БТТ. Това бе потвърдено от самия него във Фейсбук.

Интересно решение. Дани Петканов е доста харизматичен и забавен. Определено ще е готино да го видим в това ново амплоа.
Ето и официално инфо: https://www.btv.bg/article/za-btv/spetsialno/sasho-kadiev-i-daniel-petkanov-shte-vodjat-novija-sezon-na-balgarija-tarsi-talant.html

Водещи на "България търси талант" ще са Даниел Петканов и Александър Кадиев. Засега не се споменава кои известни личности ще са жури.
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy